Zef Beka & Govi Reka 2021 - Dasma jone - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 222,892

FenixStudioOfficial

7 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane

Muz \u0026 Ork :Alban Arifi ( Global records )

Tex : Govi Reka

Sponsor \u0026 Shesh xhirimet ( Orkidea 1 \u0026 Orkidea 2)
Lezhe Albania

Video/Production Studio Fenix Tirane


Powered by OnAir.FM

Komente
Francesco Besniku
Francesco Besniku Muaj më parë
MA I BUKUR VIDIOKLIPI SE KENGA
D LC
D LC 4 muaj më parë
Gezuar Lokalin dhe suksese Zef Beka!! qfare atmosfere kanga shume e bukur ke ni zer te veqant ska pare qe e ble. Super artisti i Tropojes je talent 💯
Daniel Marku
Daniel Marku 17 ditë më parë
@D LC a' :^£
D LC
D LC 4 muaj më parë
Perfect 💯🍷🎉
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili 5 muaj më parë
👏🌸🌷
Lazer Mehmetaj
Lazer Mehmetaj 6 muaj më parë
Zemra u kendoft shum bukur suksese.
Emir Morina
Emir Morina 5 muaj më parë
O
Mira Byberi
Mira Byberi 6 muaj më parë
Zoti ju gezofte te dyve sh bukur e keni kendu
rifat curaj
rifat curaj 7 muaj më parë
D
Roland Prini
Roland Prini 7 muaj më parë
BRAVO ZEF BEKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Flora Temou
Flora Temou 7 muaj më parë
Super super bukur!!😘👌👏👏✨✨❤️❤️
Müyesser Hacı
Müyesser Hacı 7 muaj më parë
Harika
Dukate Nikolli
Dukate Nikolli 7 muaj më parë
Zemer ju knofte tane jeten shume bukur
Hamit Gjuci
Hamit Gjuci 7 muaj më parë
Hamit gjuci 0682927879
jadyee saraci
jadyee saraci 7 muaj më parë
Zjarr 🔥🥁🎧🎛🎚🎹
Eli Laç
Eli Laç 7 muaj më parë
Ah sa bukur ⭐⭐❤️❤️
Sander Sufaj
Sander Sufaj 7 muaj më parë
Shum bukur 🌹🌹
Kushtrim Morina
Kushtrim Morina 7 muaj më parë
Ju knoft zemra respekt
Sanije Desku
Sanije Desku 7 muaj më parë
Shummir respekt Ska mebukur
Sanije Desku
Sanije Desku 7 muaj më parë
Mashalla
Sonimelo Soni
Sonimelo Soni 6 muaj më parë
@Niko Milardario bgy
Sonimelo Soni
Sonimelo Soni 6 muaj më parë
Čç pra 5@Niko Milardario
Niko Milardario
Niko Milardario 7 muaj më parë
Ej ju knofte zemra e bardhe
Alfred Isufi
Alfred Isufi 7 muaj më parë
O ju kendoft zemra gjithmon Artista te medhej jeni
Tom Rrika
Tom Rrika 6 muaj më parë
8 0
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 55 mijë
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 3,7 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 82 mln
Govi Reka - Tahir Sinani (Gezuar 2021)
4:26
EUROLINDI \u0026 ETC
Shikime 394 mijë
Zef Beka - Këngë për Martin Kecin
4:35
Estri Keci
Shikime 80 mijë
Pasha vllaun
3:55
Govi Reka - Topic
Shikime 50 mijë
Govi Reka - Pasha syt e mi ( Eurolindi & Etc )
3:35
EUROLINDI \u0026 ETC
Shikime 817 mijë
Kanagjegji i Antikes
3:53
Life films production
Shikime 43 mijë
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 55 mijë
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 3,7 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 82 mln
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Monkey Music
Shikime 995 mijë
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 4,4 mln