Zef Beka & Resmije Krasniqi - E lus zotin - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 1,152,169

FenixStudioOfficial

Muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane
Tex : Vida Kunora
Ork : Xhavit Hajdari
Qifteli : Gent Hoxha
Organizator : Rrustem Xhekaj​​
Edition general: P.M. Fenix Tirane
Video/production: Studio Fenix Tirane
Powered by OnAir.FM

Komente
numer one
numer one 2 ditë më parë
Ain qe e respektone gnakune e vet zoti mire punet ka me na ba krent
numer one
numer one 2 ditë më parë
Ai qe sharrone nene e prindite e vet qe qitet zoti ne selamet
Marie Ndoj
Marie Ndoj 2 ditë më parë
Ju lumt goja,
Jetar Kupa
Jetar Kupa 3 ditë më parë
Ju knofte ❤❤
Viola Vata
Viola Vata 4 ditë më parë
Zemra Ju kendofte gjithmon.!!!! ✨ Suksese.!!!! sa here e degjojme kete kenge kaq te bukur mbushemi me madhe per Vendelindjen 🇦🇱❤per Prindrit 💞e per te gjithe njerzit tone te dashur 🙏🤗
Luket Smajlaj
Luket Smajlaj 5 ditë më parë
Ju kendofte zemra
Shaip Jashari
Shaip Jashari 7 ditë më parë
Yje jeni të dy! Ju lumt për këngën, paqit shëndet e këndofshi gjithmonë.
Avni MURATI
Avni MURATI 7 ditë më parë
Pershendetje bilbilat e veriut. U kendofte zemra
Fejzullahi Nazmi
Fejzullahi Nazmi 8 ditë më parë
🤣😂🇦🇱🇩🇪
Μελιτα Πρενγκα
Μελιτα Πρενγκα 9 ditë më parë
A!!
Gjon Lazri
Gjon Lazri 10 ditë më parë
Lpsj
kamaqo
kamaqo 11 ditë më parë
Respektee respekte per kete duete te perkryer.U pershnes nga Avganistani.
ismet brahimi
ismet brahimi 11 ditë më parë
Ĺàjeť
Rebellious Spirit
Rebellious Spirit 12 ditë më parë
Pershendetje nga nje Berats qe jeton ne Londer, syte me lotojne nga kenge si keto qe burojne nga shpirti, jeni kengetar 1sha si edhe shume te tjere nga Veriu Kosova dhe Maqedonia
Fejzullahi Nazmi
Fejzullahi Nazmi 14 ditë më parë
Zemra ju kendoft shum Bukur
Faik Boja
Faik Boja 14 ditë më parë
Ju lumte goja dhe ju kendofte zemra gjithmone
numer one
numer one 15 ditë më parë
Kenget tua ZEF JANE KENGE QE SHARRONE FAMILJEN E KUSHE FAMILJE NUKE E HARRON EDHE KENGE PER TA KENDONE NNE BANKETETE E PARA JETA JUAJE FILLONE
numer one
numer one 15 ditë më parë
Lumi kushe qe NANE E BABE NUKE I HARRONI EDHE KENGEN PER PRINDRITE E TYRE KENDONE
L B
L B 18 ditë më parë
U knoft zemra
Miridon drenica
Miridon drenica 19 ditë më parë
555
Skender Shabani
Skender Shabani 19 ditë më parë
Bravo
Klevis Erebara
Klevis Erebara 19 ditë më parë
3
Lefterie Dema
Lefterie Dema 20 ditë më parë
Ju lumte goja
ff elison
ff elison 20 ditë më parë
Shume e bukur kenga Ju knoft zemra ju pershendes
Jana Prenga
Jana Prenga 22 ditë më parë
Ju kendofte zemra Dhe Juve! po tpara vida kunores 👌👌👌👌
Lefterie Dema
Lefterie Dema 3 ditë më parë
Ju kendofte zemra se me mall kujtoj djalin e vetem qe e ka mami ne gurbet faliminderit
Luftar Elezi
Luftar Elezi 24 ditë më parë
Ah te lumte goja ty dhe asaj motre ju kendofte zemra
Dona Toli
Dona Toli 24 ditë më parë
Ju lumte goja
majlinda lazri
majlinda lazri 24 ditë më parë
Shuuuum bukur bravo
Gasper Gjinaj
Gasper Gjinaj 24 ditë më parë
6
Ur Gjk
Ur Gjk 25 ditë më parë
Ju lumt!
lula ramaj
lula ramaj 25 ditë më parë
ju pershendes nga mergimi besa shum e verte kshtu ndihem tegjithe goja u lumte e zemra u kndofte 🙏🙏🇦🇱🇦🇱
Visar Mustafa
Visar Mustafa 26 ditë më parë
shum mir zel bek 9
My Home
My Home 27 ditë më parë
🤗👌👍👏👏👏👏
Vetem E Jotja
Vetem E Jotja 27 ditë më parë
Ska kengetar me i mire se Zef Beka. Ka nje ze te mrekullueshem., qfar kange pom permallon per nanen edhe qe e kam gjall.
Dukate Dani
Dukate Dani 27 ditë më parë
Ju mbajte Zoti me shendet se jeni te papame!
Bashkim Tafani
Bashkim Tafani 28 ditë më parë
Po pije the po gjaj ju knofte zemra 30vjet imekrim rroshin shin shqiptaret ku to qe jane
Lek Culaj
Lek Culaj 28 ditë më parë
Ju kendoft zemza suksese ne jete
Fatmir Martinaj
Fatmir Martinaj 29 ditë më parë
Aju knoft zemra gjithmon dy bylbyla
Fadil Bushi
Fadil Bushi 29 ditë më parë
Zemra ju këndoftë, na kënaqët me këto këngë të bukura..!
numer one
numer one Muaj më parë
Nanese ivjen erURIN OS.E SH....... ose po......ose fe.....
Selvije Maloku
Selvije Maloku Muaj më parë
Valla kanga. Me ven shum e mir se qashtu edhe vet jetoj jasht Me ven tvetin nuk ka po qysh ukan jeta e veshtir me jetu jena munu me pas ni jet matemir po me mall tfamiljes shum shtir. Ishalla bahet mir kosova e ma nuk del kerkush jasht kosoves
Xhyke Aga
Xhyke Aga Muaj më parë
Dua te baj te lumtur
Noeli Ileon
Noeli Ileon Muaj më parë
Super hit
Noeli Ileon
Noeli Ileon Muaj më parë
Per ne gurbetqart super hit se ju atje sja dini shijen😢😢
Tonin Qarkai
Tonin Qarkai Muaj më parë
Zemra ju kendofte gjith jeten
numer one
numer one Muaj më parë
Vetem i bante dikushe tjeter i dergonte edhe vendin e nene qe i vogel mose ta mesonte
numer one
numer one Muaj më parë
Kur ka ken ajo e re nuke ka flet ase nje me ne
numer one
numer one Muaj më parë
Aroma nanes tashe ma ka ike nuke hane mjese ase nuke hane darke po i shteret zorra ne bark
Gjemajl Popaj
Gjemajl Popaj Muaj më parë
Ju shkon shum dyve Mos u ndalni sepse qenkeni BA duet I shkelqyer
Vitore Kacorri
Vitore Kacorri Muaj më parë
Jo kaq shumë këngë të ndjeshme 👏
Leonard Marashi
Leonard Marashi Muaj më parë
o kndofte zemra
Gorra Srinivas
Gorra Srinivas Muaj më parë
WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618606976
Avni Murra
Avni Murra Muaj më parë
Shume bukur ju lumte goja.
Zulkufli Zenuli
Zulkufli Zenuli Muaj më parë
👐👐👍👍🔥🔥
leke.ndue. Zefi
leke.ndue. Zefi Muaj më parë
zemra ju knoft
Eme Lleshi
Eme Lleshi Muaj më parë
Ju knof zemra na knaqet me kte kag te bukur na por mallut por venlindje ton ku kemi lind e ritur 🙏🙏😢
Flori Mflo
Flori Mflo Muaj më parë
Ju kenfofte 💤 no koment 😭😭😭😭❤🙏🙏🇦🇱
Avni MURATI
Avni MURATI Muaj më parë
U kendofte zemra gjithe jeten. Po e nigjojme shpesh me shume malle
Xoni Ilazi
Xoni Ilazi Muaj më parë
Drita e syve jeni
Nida Nida
Nida Nida Muaj më parë
Bravo ju qoft si bilbila jeni ju kendovt Zemra gjithmon 🙏💫
Filloreta Gecaj
Filloreta Gecaj Muaj më parë
si gjithmon zef neka din ku te godet ju lumt goja qe te dyve qe na beni te ndihemi krenar ze bilbili ti gjithmone ke dit me ke te besh duet e ksaj rradhe paske goditur fort edhe ti vet gjithmone me kenget tua na ke percjell diçka por ksaj rradhe me mbushe syt lot nderime ty ZEF BEKA dhe ksaj zojes REMSIJE KRASNIQI ZOTI JU RUJT e zemra ju knoft📿📿
Suana kaquri
Suana kaquri Muaj më parë
Zoti ju bekoft e zemra gjithmon ju knoftê rrespekt
DORI Neza
DORI Neza Muaj më parë
Zemra ju kendoft gjithmon🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰😌😌😌😌😌
Imer Sadikaj
Imer Sadikaj Muaj më parë
❤ ju kendoft🌹🌹
Hane Hotaj
Hane Hotaj Muaj më parë
Ju knoft zemra se na knaqt e lot 😭😭😭😭❤️😘😘😘
Fatime Gashi
Fatime Gashi Muaj më parë
Ah zemra ju kendoft kush keni Bab e Nan shkoni vizitoni jeta spo vyke pa Bab e Nan veq ishalla ne boten tjeter bashkohem me ta kam shum shum mall per ju
Samir Samir
Samir Samir 29 ditë më parë
dkdgdks
Samir Samir
Samir Samir 29 ditë më parë
dudjefwifhsdi
Samir Samir
Samir Samir 29 ditë më parë
fwiegeieheiedgieysiehjdjrjgktsjrheiehdidhtit
naruto fiordi uzumaki
naruto fiordi uzumaki Muaj më parë
Zëmra ju knoftë e ju gzoftë. Rrespekt dhe ju përshëndes. Qamil Rrustemaj.
Luis Mziu
Luis Mziu Muaj më parë
Këngët e shiptarve të gëzojn zemrën
R. Avdyli
R. Avdyli Muaj më parë
Rrespekt të Plotë ju këndoft ZEMRA.
Lek Toma
Lek Toma Muaj më parë
Bukur shum u lumte 💞❤️🦅🇦🇱
Klejsi Merdhoqi
Klejsi Merdhoqi Muaj më parë
Ju kendoft zemra n'a. Ngjallet emocionet se vertet kemi shum mall per vendlindjen 🇦🇱❤️
Pjeter Rakaj
Pjeter Rakaj Muaj më parë
dueti qe prisja
Shkurte Parduzi
Shkurte Parduzi Muaj më parë
Zemra ju kendoft gjithmon 👏👏🌟🌟
Shqipe Sadiku
Shqipe Sadiku Muaj më parë
😥😥😥
Dj Nikolla
Dj Nikolla Muaj më parë
Ma degjoni amanetin,mos lakmoni kurre kurbetin....!!
Gazmend Shabanaj
Gazmend Shabanaj Muaj më parë
ahhhhhh kurbet qofsh mallku se shum famlje i ndave te gjall .....po kshu i erdh ... po ju lumt goja dhe kendofshi me te mira
Osman Rizaj
Osman Rizaj Muaj më parë
Zef beka nanes
antoneta gj
antoneta gj Muaj më parë
Të dyve ju shkon shumë me këndue bashkë bravo keni një zë të shkëlqyer .
Leon Nuhiu
Leon Nuhiu Muaj më parë
@ c.c.
M M
M M Muaj më parë
Qoft mallku ky kurbet i zi qe po i dishrojm per se gjadhi bab e nan
Gjok Smakaj
Gjok Smakaj Muaj më parë
Ylle te kena zef beka duhet te jena krenare qe te kena ne Lezhe krenaria jone.
Bejtush Beqiri
Bejtush Beqiri 13 ditë më parë
Bejt Beqiri zemrà juknoft po mir po knoni oj Rese
Jurgen Smakaj
Jurgen Smakaj Muaj më parë
Skam fjale per zef beken pa diskutim djale zotni edhe kengetar i perkryer lum ata qe e marrin ne dasma....
Christi Pjetri
Christi Pjetri Muaj më parë
Zemra te kendofte more Zef Beka se na knaqe zemren kush ta kete inatin i plaste kokrra e zemres.....😜😜
Age Biblekaj
Age Biblekaj Muaj më parë
Suksese 🍀🙏🏻zemta ju kendoft gjith mon
Radiodernek U.S.A
Radiodernek U.S.A Muaj më parë
Nerazumijem tex ,al melodija mi se svidza!
Dario Muli
Dario Muli Muaj më parë
Ju lumtë goja shqipe
Alfrew Fertulokfyhgd
Alfrew Fertulokfyhgd Muaj më parë
Ju knofte zemra tane jeten 🙏🙏🙏🙏
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj Muaj më parë
O zemra ju kendofte gjithmone.
perla Gold
perla Gold Muaj më parë
Sa bukur 👑👑
Valentin MOLLA
Valentin MOLLA Muaj më parë
Shum e bukur, ju kendoft zemra 🇦🇱🇦🇱🇮🇪🇮🇪
Xhuli Sinani
Xhuli Sinani Muaj më parë
Super keng 🥺🥺🥺😭😭😭
Fran Marku
Fran Marku Muaj më parë
.
b h
b h Muaj më parë
Ju Lumt Resmije
Sneki
Sneki Muaj më parë
Zemra Ju knoft
Ana Matraxhi
Ana Matraxhi Muaj më parë
Duhu1376dy588igitifigirjgkgir94
Ana Matraxhi
Ana Matraxhi Muaj më parë
🎈
Shefket kadriu
Shefket kadriu Muaj më parë
juv lumt shum e bukur kenga brravo
Plorin Mexhaj
Plorin Mexhaj Muaj më parë
Bravo ju kendofte zemra je i madh Zef Beka
Luani Luani
Luani Luani Muaj më parë
Zemra ju kendofte ⭐️⭐️👍👍
ŠEKI SKENDEROVIČ
ŠEKI SKENDEROVIČ Muaj më parë
Fenomenalni ste aferim
Nazmi Pacolli
Nazmi Pacolli Muaj më parë
Ju lumt jeni shum te mir RESPEKT
Resmije Krasniqi dhe Nimet Demiri -   KOLAZH 2021
15:52
PRO SOUND Official
Shikime 106 mijë
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 981 mijë
Babë e Bir | Besim & Blinor Gashi - Vend i dashur
04:05
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 981 mijë
Kardeşlerim 13. Bölüm
2:27:51
KARDEŞLERİM
Shikime 5 mln
I Got Hunted By A Real Bounty Hunter
14:21
Rich Jail vs Broke Jail / Stupid Life Hacks in Prison
10:02