Zef Beka 2021 - Lamtumire - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 171,552

FenixStudioOfficial

6 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane

Tex \u0026 muz : Pjeter Kola
Ork : Vis Milotsi (EMV Rekords)
Saz : Ilir Qemalja
Bass.Gentian Muhaxhiri
Edition General :P.M. Fenix Tirane
Video/Production - Studio Fenix Tirane
Sponsor ( ORKIDEA 1 \u0026 2 Lezhe )

Powered by OnAir.FM

Komente
Jetmire Sejfuli
Jetmire Sejfuli 2 muaj më parë
Po taj krajee fort a beson du te foli jom merzit beso Beso teper me ka mar malli shMmm
Jetmire Sejfuli
Jetmire Sejfuli 2 muaj më parë
Jo Ma mir Ma keç
Desada Gjoni
Desada Gjoni 3 muaj më parë
Te knoft zemraa
Kristina Bozovic
Kristina Bozovic 4 muaj më parë
Zemra te kendofte
Roni Ramollaj
Roni Ramollaj 4 muaj më parë
8
Premtim Berisha
Premtim Berisha 5 muaj më parë
Halllall tkoft te kndoft zemra gjithmon
D LC
D LC 5 muaj më parë
Ju kendofte zemra gjithmone!! Zef ke ni zer te veqant ska pare qe e ble suksese artisti i Shqipris!!!!!
D LC
D LC 5 muaj më parë
Beautiful song!!!!!
Klodi Rusi
Klodi Rusi 5 muaj më parë
🍊🍈🍎🍅🥑
Luiza Perpalaj
Luiza Perpalaj 6 muaj më parë
Te knoft zemra zef beka
Pjeter Prendi
Pjeter Prendi 6 muaj më parë
Bravo Zef beka
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 6 muaj më parë
Bravo Baca Zef te kendoft ajo Zemer 🙏
Albanian Shqipe
Albanian Shqipe 6 muaj më parë
komplimete super keng super artist.
Luljeta Krepi
Luljeta Krepi 6 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏
Roland Prini
Roland Prini 6 muaj më parë
BRAVO ZEF BEKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Klodi Rusi
Klodi Rusi 5 muaj më parë
🌍🌎🌏❄🌞🌝☀️
Selami Hasani Hasani
Selami Hasani Hasani 6 muaj më parë
Hajde Zef beka si gjithmon i mrekullueshem te lumt goja
Age Biblekaj
Age Biblekaj 6 muaj më parë
Suksese 🍀🙏
Vjollca Rexha
Vjollca Rexha 6 muaj më parë
Shume kenge e bukur. Ze te mrekullueshem. Te lumte goja o bilbili i malesis 😍😍
Dr Ze
Dr Ze 6 muaj më parë
Kurr ste kam degjuar kaq te piklluar Duke kenduar por pot shkojka te lumt si gjith 👍👍👍
Ana Ndou
Ana Ndou 6 muaj më parë
Thjesht perfect 😍
Mira Elezi
Mira Elezi 5 muaj më parë
Wà i by
Nisi Futja kot
Nisi Futja kot 6 muaj më parë
Pothuajse si shkumbin ismaili po kendojshe 🤣🤣😛 trujt zoti e zemra te knoft zef tropoja
Valentin Brahimi
Valentin Brahimi 6 muaj më parë
Shum keng e bukur te kendoft zemra gjithmon 👌
Petrit Ndoka
Petrit Ndoka 6 muaj më parë
Shum keng e bukur 🖐
Florent Berisha
Florent Berisha 6 muaj më parë
👍👍👍👌👌👌🎹🎹🎹🎶🎶🎶🙇🙇🙇🌷🌷🌷🌷
Mserri100
Mserri100 6 muaj më parë
Zemra te kndoft o nipash! -Edhe Pjeter Koles i lumte se ka dit me nderue kangen ma se miri ne text e muzike dhe ka dit kujt me ja besue..! Ishalla te shoh tuj e kndue ne dasem te Pjeter Kol's hahaa
Drana Camaj
Drana Camaj 6 muaj më parë
Qedo kange e jueja!! ish qetsija e trunit dhe sherimi i zemres. Me i knue gurit zeri i juej nihet(Suksese artisti i tropojes)
Arta Prendi
Arta Prendi 6 muaj më parë
🔥🔥🔥🔥
Nikolin Shpati
Nikolin Shpati 6 muaj më parë
Suksese Zef Beka ti edhe te gjith pjesemarresit 👏👏👏👏
Artjola dobra
Artjola dobra 6 muaj më parë
Gjithmon te kam par tu kenduar me çifteli artist por shum bukur po e kendon kengen lamtumir dhe fjala lamtumir esht shum e veshtir kur dy veta duhen me shum dashuri dhe pas shum dashuri i thon njeri tjeterit lamtumir 🥺
Gjin Pjetri
Gjin Pjetri 6 muaj më parë
Te knoft zemra o zef
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder 6 muaj më parë
O te knoht zemra o o ylli i veriu 🙏❤🤩
Nazi Lita
Nazi Lita 6 muaj më parë
E ke myt zef beka.je I mrekullueshem
e krasniqi
e krasniqi 6 muaj më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👑👑🎹🎤suksese 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Curraj Eperm
Curraj Eperm 6 muaj më parë
Lumtumire kush te njef ty me te thane me gjithe zemer urime i meriton mire se erdhe ti me kte kange zemra jote sheron gjithkende si bylbyli ne pranvere ne deget e dushkut njome prape zerat e vetmuera ti i gezon o miku ime te pershendeti
Jimmy Lekndreaj
Jimmy Lekndreaj 6 muaj më parë
Te knoft zemra Zef Beka Bylbyli I veriut
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 49 mijë
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,4 mln
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,3 mln
Zef Beka - Këngë për Martin Kecin
4:35
Estri Keci
Shikime 80 mijë
Arben Gjeloshi - Kosov Trimja
4:11
Muzikë Popullore
Shikime 36 mijë
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 49 mijë
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,4 mln
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,3 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 165 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 3,7 mln
Ice cream with mustard challenge🤮 #shorts
0:26
AZET - FREIGANG (prod. by Lucry & Suena)
2:50
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,4 mln