Zef Beka - Vida Kunora - Arben Gjeloshi - Hit pas hiti 2021 - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 886,239

FenixStudioOfficial

7 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane

Ork: Altin Tomaj
Ton - Master: Genti Lako
Firzamonik: Altin Tomaj
Sax: Edi Xonit
Shesh Xhirimet :Orkidea 1 \u0026 2 Lezhe
Edition General : P.M. Fenix Tirane
Video/Production :Studio Fenix Tirane

Powered by OnAir.FM

Komente
hajrushe sylejmani
hajrushe sylejmani 2 muaj më parë
9ķ9ķ
Deshira Ukaj
Deshira Ukaj 2 muaj më parë
Ķ0ķö0ĺĺ0
Hamit Gjuci
Hamit Gjuci 3 muaj më parë
Hamit 0682927879
numer one
numer one 3 muaj më parë
Se magarja sdin ndryshe vetem me bertit me ze te lart e .e bajt dru
Milan Trmcic
Milan Trmcic 4 muaj më parë
Nor
Fredi Gjoka
Fredi Gjoka 5 muaj më parë
Kenge jugu
Vjollca Kulli
Vjollca Kulli 5 muaj më parë
Zemra ju kendoft Shum bukur bravo 👏 🇺🇸🇦🇱
Anthony Sati
Anthony Sati 5 muaj më parë
Zemra u kendoft shum Bukur
Sabrije Hasanaj
Sabrije Hasanaj 7 muaj më parë
. .
Bajram Diva
Bajram Diva 7 muaj më parë
Kushashtburrngeletburr
Bajram Diva
Bajram Diva 7 muaj më parë
Kushashtburrngeletburr
Arjo Hasa
Arjo Hasa 7 muaj më parë
Bravo. Orkestra
Lule Zefi
Lule Zefi 7 muaj më parë
Ju knoft zemra
Rafael Brahja
Rafael Brahja 7 muaj më parë
Te lumt goja
Hasani Tr
Hasani Tr 7 muaj më parë
O ju knoft zemra bujani nga bergeni i norvegjise pershendetje prefekt
Beqir Berisha
Beqir Berisha 7 muaj më parë
Per shendesAlvin Berishën me rastin e 1 vjetorin e kthimin ne gjirin e familjes.
Rahman Iseni
Rahman Iseni 7 muaj më parë
Ohhh maaa shuuum qesii kengeee bree yllat e muzikes seee mkalleeet nkry krejt 😍❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ardiana Hila
Ardiana Hila 7 muaj më parë
Ju knofte zemra
Selime Bylyku
Selime Bylyku 7 muaj më parë
SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE PERSHENDES TE GJITHE SHQIPETARET KUDO NEPER BOTE JU LUMTE GOJA NA KENAQET PA MASE
Ekrem Kryeziu
Ekrem Kryeziu 7 muaj më parë
Iq spo ju shkoka
Met Rexha
Met Rexha 7 muaj më parë
Shum shum bukur te tre gjithmòn keshtu me kenge dhe harmoni ju lumte😍❤🥁🥁❤
Leke Velaj
Leke Velaj 7 muaj më parë
P)asdx
vitore plavra
vitore plavra 7 muaj më parë
Ok
Leze Shkreli
Leze Shkreli 7 muaj më parë
o ju kendofte zemra na ekenaqte zemren
Nevila Malesi
Nevila Malesi 7 muaj më parë
Shum bukur ju kendoft zemra te perqafoj vida kunora jena krenare me ty😘🌹
Elona Kupina
Elona Kupina 7 muaj më parë
Shum bukur
Elvison Vukaj
Elvison Vukaj 7 muaj më parë
Jashaaaaaaaaa .Shume bukur. Trio simpatike dhe shume te dashur per publiek.
jadyee saraci
jadyee saraci 7 muaj më parë
Oo jashaa🔥🔥🎧🎧🎧🎛🎛🎹🎹🎹🎶🪕🎷🎼🎼🥁🥁🥁🥁🥁🥁🎚🎚🎚🎚🎚🎚🎚
GUSTAVO agusto
GUSTAVO agusto 7 muaj më parë
Parfait
Skenda 1234
Skenda 1234 7 muaj më parë
Oj molla verore krejt liket me Ket keng naj more
Skenda 1234
Skenda 1234 7 muaj më parë
Kush asht në zemer i /e .Mir let vendos Like 👍
Xhuljana xheka
Xhuljana xheka 7 muaj më parë
@Skenda 1234 waaa 😆 tani e pash gabimisht esht shkruajtur
Skenda 1234
Skenda 1234 7 muaj më parë
@Xhuljana xheka Xh.Xhe.maje veten mos u dorzo
Xhuljana xheka
Xhuljana xheka 7 muaj më parë
Z shttedm665ŕ1312èr0009853. Mahmuutfcctatii ..
Eduard Sula Official
Eduard Sula Official 7 muaj më parë
Shum bukur klipi ju lumshin duret Fenix Studio jeni vertet Mjeshtra.bravo 👏👏👏👏
Andrea Buzukja
Andrea Buzukja 4 muaj më parë
Pp0xglt
Donika Lushaj Abf
Donika Lushaj Abf 7 muaj më parë
Zemra u kendofte gjithmon 👏🙏
Elsa L.
Elsa L. 7 muaj më parë
Jashaaa💃💃💃💃😍😍😍😍
Fran Imeraj
Fran Imeraj 7 muaj më parë
Nje bashkepunim i persosur , zemra u kendofte artisteve ! Orkester , orkestrim i papare ! I madhi ALTIN TOMA ........
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Fran Imeraj shuume flm
etlir shabani
etlir shabani 7 muaj më parë
Ju knofte zemra edhe muzika super
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T 7 muaj më parë
Bravo ju rujt zoti Familjarisht o Zot e ty moj DIVA MALSIS TEME O VIDA KUNORA 🇦🇱💘😘 Liebe Grüße aus Düsseldorf
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T 7 muaj më parë
@Vida Kunora Official Diva dhe pse nuk jam ma ne Instagram, ty te Degjoj perdit maj Mretnesh 😘
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Elvira E.A.T flm pafund zemer
Dar Dan
Dar Dan 7 muaj më parë
Ju lumte, nga knaqet me kte kang.
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Dar Dan shuume flm
Gjyste Kovaci
Gjyste Kovaci 7 muaj më parë
ju kendofte zemra gjithmon
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Gjyste Kovaci Flm pafund
O K
O K 7 muaj më parë
Waw qfar kendimi perfekt ni trio i mrekullushem.Sa bukur po dukeni.
Taulant Rexha
Taulant Rexha 7 muaj më parë
eee2\÷\2\2\222\\2\\\÷2×\2÷÷÷=÷÷=2|÷÷2÷÷=÷÷÷÷=\\\|\÷÷÷\÷22÷÷==÷÷=÷÷=÷÷=|==÷÷÷÷÷÷÷÷÷=÷÷÷==÷2÷
Μιραντα Φουσατζια
Μιραντα Φουσατζια 7 muaj më parë
Shum bukur ju kendofte zemra gjithmone ⭐⭐⭐
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Μιραντα Φουσατζια shuuume flm
Hektor Cela Hektorcela
Hektor Cela Hektorcela 7 muaj më parë
Ju knoft zemra 👏
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Hektor Cela Hektorcela flm shuume
Eli Laç
Eli Laç 7 muaj më parë
Tre me tè miret bashke ❤️❤️❤️
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Eli Laç shuume flm
Vilma Jata
Vilma Jata 7 muaj më parë
Bravo ju lumte goja 👏👏👏🎤🎤🎤🌟🌟🌟
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Vilma Jata shuume flm
meti hoda
meti hoda 7 muaj më parë
Ju knoft zemra 👍
Zeqir Selgjekaj
Zeqir Selgjekaj 7 muaj më parë
Muzik popullore
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Zeqir Selgjekaj flm
Alfred Isufi
Alfred Isufi 7 muaj më parë
O ju kendoft zemra
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Alfred Isufi flm shume
Vera Gojani
Vera Gojani 7 muaj më parë
Ju lumt goja yjet e muzikes veriut jeni 👏👏👏
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Vera Gojani shuuume flm
Donald Preci
Donald Preci 7 muaj më parë
A sa bukur aaa , bilbilaaaa
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Donald Preci flm shuume ne gezime ooo zot
Nike Celaj
Nike Celaj 7 muaj më parë
Shum bukur ju knoft zemra
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Nike Celaj flm moter
Mark Radi
Mark Radi 7 muaj më parë
Ju lumte goja e knofte zemra o bylbila,jeni te mrekullushem👌
DORI Neza
DORI Neza 7 muaj më parë
⭐️⭐️⭐️Shummmm bukur
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
DORI Neza shuume flm
Preka Albert
Preka Albert 7 muaj më parë
Super muzike Suksese 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Preka Albert flm shume
Vida Kunora Official
Vida Kunora Official 7 muaj më parë
Preka Albert shuume flm
Blerina Dibra & Zef Beka - Livee ne dasmen e Uk Dautit
12:10
Blerina Dibra Official
Shikime 45 mijë
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln
Vida Kunora - Vendi i huaj s'bahet i joti
4:16
Vida Kunora Official
Shikime 72 mijë
Gjeto Luca - Hite ne vite
46:54
FenixStudioOfficial
Shikime 112 mijë
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 726 mijë
CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)
3:24