Zbulohet e vërteta me Tunën, Robert Berisha: “Aty nuk fal...” ”E Diell”, 28 Mars 2021

  Shikime 354,081

Top Channel Albania

Muaj më parë

Rubrika: Ervin Kurti
Prezanton: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Graciano Tagani, DeaMishel Hoxha, Alesia Bami
I ftuar: Robert Berisha

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell#TopChannel

Komente
Majlinda Belliu
Majlinda Belliu 2 ditë më parë
Ha akollore
anxi a
anxi a 9 ditë më parë
Bravo, hera e pare qe e degioj .
Indrit Gashi
Indrit Gashi 11 ditë më parë
3 vajza te reja ky i thot mund ta. marresh edhe Ks mund te bejsh qef me te.
A K
A K 17 ditë më parë
Gjithcka mundet me kan Roberti djal shum I mir po kengetar smunet me kan kurr 🤭
mia T
mia T 25 ditë më parë
Sedi qka paska ndodh, vetem mundem me than se shum shum bukur ka kendua Robert.Dhe paramendoni Noren ose shum Kolege ose koleg kur ti ndegjosh live esht nje katastrof e madhe qe marre mkish ardh me kendue live.kshtu qe bravo per keto dy keng live mue personalisht me pelqej.
Hani H
Hani H 28 ditë më parë
Ne fund Roberti edhe pse vallezoj me Zonjen,syt i ngrlen tek vajza beqare/modelja😉
Milena Miley
Milena Miley 29 ditë më parë
Hahahahahaha tash qe u nda nga nora ky bani paqe me Tunen
Florentina Abdi
Florentina Abdi 29 ditë më parë
Paska mledh pak mend roberti, live mir po knojka👍🏽
**** B***
**** B*** Muaj më parë
Roberti ⭐
Nataline Prela
Nataline Prela Muaj më parë
Cila ishte e verteta per Tunen Roberti ska nevoje per tituj te rrejshem qe terheq shikuesit turp te keni .
kaffi GgHouse
kaffi GgHouse Muaj më parë
kta nga shqipria si pedera bash prrc mrrca
kaffi GgHouse
kaffi GgHouse Muaj më parë
veq mos harroni se Nora eka qit kto ne tv mendoni qa doni
Adriatik Gashi
Adriatik Gashi 28 ditë më parë
@Liza Liza kllx bre 🤣😘
Liza Liza
Liza Liza 28 ditë më parë
Kur Ky ka ba muzik Nora asht kan hala ne pelena
Adriatik Gashi
Adriatik Gashi 29 ditë më parë
Ky ka dal vet me sinanin nese nuk e din Tani ka ba kang vet
Day Light
Day Light Muaj më parë
Robert krejt Kali Traktor je.
Emilia Emi
Emilia Emi Muaj më parë
Po ajo gomarja si e trradhtoj kte 🌟
Artemis.
Artemis. Muaj më parë
Nora e tradhtoi, apo ky Noren?
ik pada
ik pada Muaj më parë
E vertet asht ajo nese je femer edhe gjinia juaj te dojn ose nese je mashkull edhe gjinia madhkullore te pelqen duhet te mirret si kompliment. Ne palester nuk shkon per askend shkon per vete veten qfar pytjesh jan keto? 🙄
Sam Kies
Sam Kies Muaj më parë
e
Marjan semema
Marjan semema Muaj më parë
Program qe nxjerr bythqira pederasta fiks per kultur per te rrit arnautat
Oriada Kokoshi
Oriada Kokoshi Muaj më parë
Njeriu me antipatik qe mund te ekzistoje
alban cena
alban cena Muaj më parë
E shikoj te merzitur robertin
༆༒Vis Tirona ༒༆
༆༒Vis Tirona ༒༆ Muaj më parë
Berti djalë i këndshëm i hapur pa komplekse me sens humori
༆༒Vis Tirona ༒༆
༆༒Vis Tirona ༒༆ Muaj më parë
@ismete Ifutu ke profili im ke videot se.kam tregu shumë fore,Barcaleta
༆༒Vis Tirona ༒༆
༆༒Vis Tirona ༒༆ Muaj më parë
@ismete I hahahaha hajt.mo ca me bo
ismete I
ismete I Muaj më parë
@༆༒Vis Tirona ༒༆ Qfar bukuri Visi..kërsh jan bë..përZotin turpi botës .qfar xheloza.me ja beë këtë vllau vllaut. Këte vetëm te ne e gjen
༆༒Vis Tirona ༒༆
༆༒Vis Tirona ༒༆ Muaj më parë
@ismete I natën gjumë të ëmbël dhe ju
ismete I
ismete I Muaj më parë
@༆༒Vis Tirona ༒༆ NATËN e mirë gjumë të rehatshëm VISI..nuk arita të thwm NATËN
Dardania Antike
Dardania Antike Muaj më parë
Pasha besen Alesia éshté nji bombé e vérteté...ndersa Roberti nuk pérton me ja ndezé fitilin bombés...
Sadete Sefa
Sadete Sefa Muaj më parë
Ky porogram me pelqen shum.... jupershendes nga Dijaspora
Liljana R.S
Liljana R.S Muaj më parë
Vetem shqipetari e ze moshen ne goje. Ai duket me i ri si ajo debilja je plake. Idiote vitet ikin shpejt edhe do e kuptoshe fjalen plake
f.h h
f.h h Muaj më parë
kengetar gjigant nje ze i rrall ku paske qene na knaqe shpirtin .suksese te metejshme ne kariere dhe ne jeten tende personale
Fation.Kuqari Official
Fation.Kuqari Official Muaj më parë
RobertBisha 👍🙌
A.M
A.M Muaj më parë
Sa me te futur kjo "Kur vajza eshte e preferuara e babit" sikur ky ka me shum se 1 fmi😂
A.M
A.M Muaj më parë
@Neritan Dushaj E di ate lajm por ky asnjeher nuk e ka konfirmuar prandaj.vura ne dukje sesi gazetari e pyeti
Neritan Dushaj
Neritan Dushaj Muaj më parë
Ka dhe nje vajz tjeter me te madhe se reneja
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Robert je njè gurè i çmuar🐞
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Po ti ke noten mat nalte mor djal.
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Djal artist je,e lumja ajo nane qe t ka pase.Krenare per ty duhet t kete kene.Nana drite paste
DMXxX
DMXxX Muaj më parë
...shum mangup ësht ... 😂👍🏻
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Robert Berisha t uroj tan t mirat
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Muaj më parë
Je artist mor djal
Janina -Sh
Janina -Sh Muaj më parë
Roberti dhe Nora kan qen dy tipa krejt te ndryshem , prandaj edhe jan nda .🍵
Mr Rexha
Mr Rexha Muaj më parë
Ky ashte mashkulli me kot ne gjith shqiptarin pz
M.H
M.H Muaj më parë
Yll Robi! ❤️
Georgo Aleksandris
Georgo Aleksandris Muaj më parë
😂😂😂😂 SHKODRA KA KENGE TE BUKURA.
Georgo Aleksandris
Georgo Aleksandris Muaj më parë
ROBERT BERISHA NJE DJALE FRIKSHEM I TALENTUAR. PER TU PATUR ZILI. GJEBREA I KOSOVES.
perie goxhaj
perie goxhaj Muaj më parë
Esht yll skam fjale t gjith e kan zili
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni Muaj më parë
Ne cilin min fol per tunen
Jeni Prela
Jeni Prela Muaj më parë
Robert je shume king dhe ke ze shum te mire nuk te kisha degjuar live bravo ,bravo
Tana Beu
Tana Beu Muaj më parë
robert b
Tana Beu
Tana Beu Muaj më parë
robert berisha kushë ashtë ajo zonjë që nukë do donte të kishte për djalë kushë ashtë ajo vajzë qënukë do donte të ishte përkrahë teje kushëjanë ato qënukë do donin të kishin vllaato fmi babë respekte nga nji zonjë pa fmi
Behar Lleshi
Behar Lleshi Muaj më parë
Njeri pozitiv shum roberti bravo
nela bani
nela bani Muaj më parë
Pyetja me pa llogjike . Si mund ti thuash dikujt qe e ka humbur nenen a te mumgon 😢😢. Mendohuni para se te beni pyetje te tilla
Shën
Shën Muaj më parë
Pytje ma kot.... e kisha rreh bre
Alesia Dani
Alesia Dani Muaj më parë
Booo tmerr pyetja a u merzite? Pa pike logjike ! Hajt dhe niveli i gazetarise tallava
Albert Vokshi
Albert Vokshi Muaj më parë
@ismete I shum e vertet kur te Pyesin a u merzite Njesoj kam pas pytje palidhje a u merzite !!🤨😕
ismete I
ismete I Muaj më parë
Shume e vertete.. edhe mua me ka ndërruar jetë nena ime..dhe kur me ngushëllon dikush a u mërzite për nanen. Me besoni me vjen si me me fut plumb ne kokë. Dua tju pgj..hë si mendoni ju athua a jam merzit a jo..kështu është kur njeriu nuk logjikon para se te pyet..
Arsim B.Shala
Arsim B.Shala Muaj më parë
Të paska kap e spaqimja.. Emisione rrot k...
Zeshkani Zezza
Zeshkani Zezza Muaj më parë
Robert legend
l can do it
l can do it Muaj më parë
@ervin kurti. Dhe a te mungon??? Pjesa me idjote e kesaj pyetje kur dihet qe gjithmone nje nene eshte e pazevendesueshme! Per mendimin tim kjo nuk nxjerr asnje perfundim produktiv por vec se lendom me teper mbi plage.....
Humli Murati
Humli Murati Muaj më parë
Möl
blunt
blunt Muaj më parë
Robert o vlla pse shkon te kta pshurrana ?
ela ela
ela ela Muaj më parë
Sqeke aq KEQ thot kjo AI KERCEU mire TI me keq
ela ela
ela ela Muaj më parë
Alessia SI Kal SERB 😅😅😅NUK NGOPET ME 5 BUKE THATE
dena dena
dena dena Muaj më parë
Sa shemtuar nje femer qe flet per nje femer keshtu alesia eshte yll bote dobsohet kur ti doje qefi po ti ca do besh me ate shpirtin e shemtuar !!!
Alekks Tirona
Alekks Tirona Muaj më parë
Ka pir qumesht panda eshte femr bio
ela ela
ela ela Muaj më parë
👌👌👌👌👌👌👌🎸🎼🎹❤️
ela ela
ela ela Muaj më parë
Roberti me I riu duket me I miri ESHTE.
Mario Reno
Mario Reno Muaj më parë
Se kujt po i rruhet për ksi lajmesh pa pikë interesi.
Linda L
Linda L Muaj më parë
😍😍🥇
VaLi Hoxha
VaLi Hoxha Muaj më parë
@RobertBeriaha⭐️
dushe mataj
dushe mataj 18 ditë më parë
Robert ti je trathtar e ke trathtu Noren ?
Genc Smith
Genc Smith Muaj më parë
robert berisha njeri ma pozitiv qe ekziston 💎💎
Zana Muharremi
Zana Muharremi Muaj më parë
⭐ Robert⭐👑❤
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/sH6RyGt1odeqg7Q Bora Zemani ndan fotot private me ne...
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/sH6RyGt1odeqg7Q Bora Zemani ndan fotot private me ne...
Sonila Doqi
Sonila Doqi Muaj më parë
Robert berisha je 💎
elena elena
elena elena Muaj më parë
Ky vetem burre s'eshte, i shkoi jeta duke e marre me llafe grash. Dikur thoshin "c'ka ka shpija, ta qet femija", po ne familjen Berisha, eshte Roberti qe s'i mban goja arra 😂
Dkcamu Mu
Dkcamu Mu Muaj më parë
Burr pa vlerë ,i shkoj jeta tu nje te shkume ne shtrat një kopil si dihet sa ka ilegal legen burr
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Muaj më parë
Hhahah
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Muaj më parë
Ma mir mos thuj po moo du me pa
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Muaj më parë
Edin burri jam qete kam fiksim
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Muaj më parë
😅😅thash shka po vjen
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Muaj më parë
Ah robert qe ta futi kjo me fiksim😅😅
Ana Ana
Ana Ana Muaj më parë
Sa nice kendoka roberti se dija qe kendon aq lezecem
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga Muaj më parë
Hall te madh ke burazer...
Qendresa Begaj
Qendresa Begaj Muaj më parë
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 Dekaaaaaaaaaaa ne funddd ajo grujaa
Milf Hunter 2.0
Milf Hunter 2.0 Muaj më parë
O en o breglumse
cry baby
cry baby Muaj më parë
#breglumsegang
hey it's me
hey it's me Muaj më parë
A duhet dikush te flasi per kete pisllik qe tha roberti asaj vajzes - ok bejm femi bashke. Ajo vajza eshte 16 vjec dhe studio edhe pse e di asnje nuk foli. Turp
Joanna Usa
Joanna Usa Muaj më parë
Shum king Roberti 😘😍
Robi plaket kur don vet, i ftuar është Ermal Fejzullahu
54:24
Robi plaket kur don vet
Shikime 185 mijë
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
TAKSIRATLIA vs ROBERT BERISHA
12:48
Adnan Blaku
Shikime 124 mijë
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 3,3 mln
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29
Hercai
Shikime 3,4 mln
If Everything Was Like Among Us 9
11:58
Shiloh & Bros
Shikime 2,4 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
I STRETCHED MY EAR! #shorts 😂
0:28
Dan Rhodes
Shikime 48 mln