Zbatimi i kesaj fjale te lumturon jeten familjare!

  Shikime 172,265

Elvis Naçi

14 ditë më parë

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
Ocean11
Ocean11 13 orë më parë
I krishter katolik.jam. .. jepni miresi ne ftyrat e juja njerz te mir
Vathe Gunga
Vathe Gunga Ditë më parë
Jeni një chift i mrekullueshëm Zoti ju begatofte
Debora K
Debora K 3 ditë më parë
Zoti ju rujt!
Ismet Beadini
Ismet Beadini 6 ditë më parë
Sa zemer mir jemi aq te perçar jemi cop copa...shum popull i vuajtur paskemi qen! Ka i gjeten rruget armiku e na bon copa copa neper bot....pa ia dit vleren kombit e sot jemi ku jemi...ku ka ma zemer bardh se shqiptari por ilaçin nuk ia gjetem kurr perçarjes....33 vjet ne mergim fen kush nuk na mohoj kemi kisha e xhamija dhe ate ne gjuhen qe kemi...por fmija niprit nuk mesojn ne gjuhet e nenave qe kan te gjith mergimit....rezulltat i fes dhe kombit....nese boj gabim Puna e Zotit ai me denoft e jo turli pesimist e estremist...
Aisheh Ismailaj
Aisheh Ismailaj 6 ditë më parë
🌹❤️❤️🌹
Ionida Peza
Ionida Peza 7 ditë më parë
zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹
Ionida Peza
Ionida Peza 7 ditë më parë
zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹
Youtube Youtube
Youtube Youtube 7 ditë më parë
Mashallah🤲♥️♥️🤲🌹🌹🤲💎💎🤲☀️☀️🤲🌟🌟🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲♥️🌹☝️🌹♥️🤲
Youtube Youtube
Youtube Youtube 7 ditë më parë
Oh Allah🤲♥️♥️Ruj breh këta Dy♥️♥️ZEMRA se shummmm jan Pershtat Amin jahrabih Allah🤲♥️♥️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲🌹🌹🤲
Sazan Coku
Sazan Coku 7 ditë më parë
Marshalla
Merte Merte
Merte Merte 7 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏
Rovena Zacelli
Rovena Zacelli 8 ditë më parë
Zoti ju dhente shendet familjarisht
vs
vs 9 ditë më parë
Allahu ka mallkuar atë që shkul vetullat dhe atë që e vepron këtë
Mirjeta Bytyqi
Mirjeta Bytyqi 9 ditë më parë
Keti mund ti thuash Hoxh e jo si disa Hoxhellar smund ti quaj as hoxhellar se ka shum me cek thon duhet me rra bashkeshorten sheno nese ashtu ne disa ajete kur thot rrahe gruen nese nuk te ndegjo disa mentalitete te flliqura tradita se jan duke i bart ne vendin ton nga shtetet ekstrimiste qe i kan bart tu e njollos fejen islame kam par shum duke mbuluar gruan vetes hoxhellar e naper npishina ndeti tu u zhvesh tu vizatu pejsen intime sa me ngusht vetes hoxhellar gruja duhet te duket si gruja e hoxhes nderuar e bukur e moralshme e respektushme e jo tu ik prej vllaut burrit mos mja jap doren jasht respektit traditav tona shqiptare mbaje fejen me respekt me tradit shqiptare me moral e jo gjeste arabve tzi 🔊
enkeleda topi
enkeleda topi 9 ditë më parë
🌹☝️🤲🤲👏👏
Milazim Piliqi
Milazim Piliqi 9 ditë më parë
Ju lumte! Per lakmi, keshtu eshte kure je njeri ja di vleren si burrit si gruas.
ZARIF BAJRAMI
ZARIF BAJRAMI 10 ditë më parë
pershendetje dhe respekt z elvis
rumadin
rumadin 10 ditë më parë
Te mahesh muslmiman a jaja gruhen kit me shminka e kie edhe neve nuk na istereson se te mer 5 mij euro edhe ato 5000 euro nuk i meriton se shom mahesh
Valbone Shkodra
Valbone Shkodra 10 ditë më parë
💙❤️🙏🙏🙏🙏
Alisa Coka
Alisa Coka 10 ditë më parë
She is so beautiful women 🥰
smile foryou
smile foryou 10 ditë më parë
Ish kan ide e mir me fol Hoxhe per Perputhen e Big borther e Love Story qfar mendimi ke qe po degjenerojn rinin
Lutfije Gjyshinca
Lutfije Gjyshinca 10 ditë më parë
Respekt
smile foryou
smile foryou 10 ditë më parë
IMAM Elvis Naci tpershendes perzemersisht nga Kosova je njesh i pashem i sinqert dijetar i shkolluar pozitiv poashtu dhe Gruaja dhe familja juaj jan njejt edukata ju veqon dhe keshillat tua shkencofe islamile edukative jan shum te nevijshme Allahu te shperbleft jemi me fat qe te kemi ty.Zoti te bekoft
Qqqq 1234
Qqqq 1234 11 ditë më parë
🙏🙏ERVIS KU DO TE JESHE TE NDIMOFTE ZOTY DHE ME FAMILJE KU JENI RRESPEKTE TE KEMI PAQ DASHURI PER NJERI TJETRIN DHE LUTURI KU DO QE JEMI TE GJITHE POPULLI SHQIPTAR 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Zejnije Hajdafkch
Zejnije Hajdafkch 11 ditë më parë
Inderuari E.Naci zoti ju shperbleft.
Lucy Pashai
Lucy Pashai 11 ditë më parë
Pse duhet të mar shëmbull tek këta unë shëmbullin e merja tek prindrit e mi
Elisa Vlorë
Elisa Vlorë 11 ditë më parë
Fatma dukesh si sulltanesh 🤩💜Zoti e rujt familjen tuaj.
Rezi Malaj
Rezi Malaj 11 ditë më parë
Me te miret..
Dafina Malaj
Dafina Malaj 11 ditë më parë
Elvis Naci u ruajt i madhi zot shembull i mire per te gjithe 🌟🌟🙏🌏💯💯
Edona Gashi
Edona Gashi 11 ditë më parë
Sa mire po jeni bashké me tu ty ju dua shume juve💋💋💋💋💋😍😘
Rudi Rudi
Rudi Rudi 11 ditë më parë
Grun per vete e ke o Hoxhe Apo per tna bo neps ne Te tjerve?? 😅😅
Rudi Rudi
Rudi Rudi 9 ditë më parë
@Viollca Rovi Dil dhe ti Te shofim I her ca malli je Se Fatmen e Pam te lyme Te pispillosme Gruja Hoxhes demek Hoxhe Ky Kastraveci pa fare 😂😂😂. Ky Visi osht 1 koqe kanari qe Se ka shokun dhe gruja do i vij mas avazit
Viollca Rovi
Viollca Rovi 10 ditë më parë
O zot pa fund dashuria juajmmiresia e zermes kudo qe te ini
F K
F K 11 ditë më parë
Grune ku ta ngoje e ngoje Dreqin kurre bre
Selhane Terzia
Selhane Terzia 11 ditë më parë
Mashalla zoti ju rujte juve qofshi XHITHMONE te lumture shembulli shume I mire 🤲🤲🤲☝️🤲🤲
Noeli Ileon
Noeli Ileon 12 ditë më parë
Mashalla 💖 💖
Ermonela Rafti
Ermonela Rafti 12 ditë më parë
Besoj se te gjitha bashkeshortet do deshironin miresine e nje burri! Dashurine dhe rrespektin e tij! 😔
Leunora Mehja
Leunora Mehja 12 ditë më parë
Dy yje mashallah ⭐️⭐️
Mona Kujaj
Mona Kujaj 12 ditë më parë
💕💕💕💕💕💕👍
Lumnije Shala
Lumnije Shala 12 ditë më parë
🧿🧿 Mashalla sa te mir jeni ..🙏🙏🕋
Luli Veizaj
Luli Veizaj 12 ditë më parë
Zoti ju rujt dhe ju dhent me shum lumturi je Hoxha me i mir dhe i sinqert ne gjith shqiptarin 1bravo te fort per ty dhe familjes tënde.
Atixhe Murati
Atixhe Murati 12 ditë më parë
MASHA ALLA ZOTI U RUAJT NGA ÇDO E KEQE .
Indrit Cara
Indrit Cara 12 ditë më parë
🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🕌🕋☝🏻🌟
Indrit Cara
Indrit Cara 12 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻🌟
Turk Sherif fr dr e
Turk Sherif fr dr e 12 ditë më parë
!
Mira
Mira 12 ditë më parë
❤❤🤲🙏
Mimoza Veseli
Mimoza Veseli 12 ditë më parë
Marshalla. Jete te lumtur bashke. Zoti te shperblefte hoxhe I nderuar, bashke me familjen tende te mrekullueshme
Alberta Alameti
Alberta Alameti 12 ditë më parë
Bukur marshllha !!!!❤️
Neta Ndou
Neta Ndou 12 ditë më parë
Zoti ju rujt
Alt Gaming
Alt Gaming 12 ditë më parë
Elhamdulilah nje shembull i shkelqyer sidomos per kohen esodit qe shum pak kaqifte te lumtura meate qejukadhan Zoti . Lum femiet ejuaj sijukan
j s
j s 12 ditë më parë
Allahi jashtoft muhabetin
Sife Sife
Sife Sife 12 ditë më parë
Zoti ju bekoftë
Nebije A.
Nebije A. 12 ditë më parë
Jeni per Mashalla te dy. Çift shum ibukur,qofshi tlumtur gjithmon
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga 12 ditë më parë
Ju përgëzoj Elvis për gjithë këtë punë kolosale që po bëni,urime dhe suksese në ç'do fushë të jetës...
Muarem Iseni
Muarem Iseni 13 ditë më parë
Mashallah Allahu ju rujt Allahu ju kenaqte edhe ne ket bote edhe ne tjetren bashke ,qofshit gjithmon
Mire Shahinaj
Mire Shahinaj 13 ditë më parë
MShallah ju qoft ju dhasht zoti qdo temir ne jet jeni dy yje ze bukur👍👍🤲
Melek Ljimoni
Melek Ljimoni 13 ditë më parë
Mashallah Allahu ju ruajt inshallah shembull per burat Shqiptar per do e do qysh e respekton gruan e vet me ket synqeritet dhe me keto fjal te qeta vallahi shum pak ka qifte te lumtura Allahu na mundesoft te jena shembull i tyre ❤💙🤲🤲🤲
linda linda
linda linda 13 ditë më parë
Jeni qift te mrekullushem dhe shembullor. ALLAHU VU RUAJT
Rudina Gjine
Rudina Gjine 13 ditë më parë
Jeni shum te mir zoti madh ju rujte
Edona Gashi
Edona Gashi 13 ditë më parë
Sa mire ju jeni 💋💞💞💞💞
Ramije Etemi
Ramije Etemi 13 ditë më parë
👍👏
Berra Haliti
Berra Haliti 13 ditë më parë
MashAllah nese mundet subcribe edhe ju qe e shikoni sms
Miranda Alb
Miranda Alb 13 ditë më parë
Zoti u bekofte
Matilda Xhufka
Matilda Xhufka 13 ditë më parë
Zoti ju bekofte hoxhe Elvis.
Zyhrije Tairi
Zyhrije Tairi 13 ditë më parë
Marshalla zoti ju rujt 🙏 jeni shembulle per gjithe hoxhallaret ne gjithe rethin ne ballkan ju ndegjoj ne youtube kshillat e juaja ma qetsojn shpirtin zoti ju dhasht gjitha te mirat e botes amin🙏🙏
mxc vargas
mxc vargas 13 ditë më parë
Me te bukurit💕 me te nderuarit
refet mamuti
refet mamuti 13 ditë më parë
selamun alejkum kur fillon programi shipteret per shiptaret mezi e presim
Feime Isufi
Feime Isufi 13 ditë më parë
Ju ruajt Allahu i madh gjith jeten e kalofshi ne harmoni me njeri tjetrin🤲
Alvin Shala
Alvin Shala 13 ditë më parë
Mashalla, Ju Rujt Zoti inshalla,,,,
Trg Play
Trg Play 13 ditë më parë
Zoti u ruajt kofshi gjithmon te lumtur
mimoza lika
mimoza lika 13 ditë më parë
MashaAllah sa te bukur qe jeni
Arjan Gruti
Arjan Gruti 13 ditë më parë
.Mashalla i Bekofte Allahu familjen e tij
Linda Linda
Linda Linda 13 ditë më parë
Mashallah Allahi juka beku inshallah dajm qofshi me gzime
Mimosetta Mommy
Mimosetta Mommy 13 ditë më parë
Jeni me te bukurit e botes ,nga shpirti zemra qe keni !Jeni per tu admiruar Zoti ju bekofte dhe u mbrofte nga cdo gje e keqe🙏🙏❤️❤️
ekrem ekremi
ekrem ekremi 13 ditë më parë
In sha Allah.
nusha gjoka
nusha gjoka 13 ditë më parë
Siete bellissimi ❤❤🦋🦋👑👑
Fahrie Thaqi
Fahrie Thaqi 13 ditë më parë
Mashallah ALLAHU ju rujt Shenbull për te gjith 🤲🤲🤲
e.d24 eligesti
e.d24 eligesti 13 ditë më parë
MashAllah
Bessy Bessy
Bessy Bessy 13 ditë më parë
Allahu ju mbrofte nga xhdo e keqe
100% Glamour
100% Glamour 13 ditë më parë
MashAllah., më bëtë të çaj. Allahu ju rujt❤️
HAMZA
HAMZA 13 ditë më parë
O Zot, lavdërimi qoftë për ty .. Zot, O Zot, mbro popullin e mirëfilltë Mysliman të Shqipërisë nga çdo e keqe dhe bekoji ata Dhe ai hapi dyert e të gjitha të mirave për ta🌼🌼🌼🌼🌼🌼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Lut Luti
Lut Luti 13 ditë më parë
Marashall ju rujt allahu jeni. Qofshit gjithmon te lumtur
Nihan Xhaferi
Nihan Xhaferi 6 ditë më parë
Gabim e thoni MashaAllah.
Nero
Nero 13 ditë më parë
Allahu ju rujt, paqi gjith harmoni ne jet ,familja e juaj shkelqeft gjith met mira. Ama ti vlla Elvis e din mir qe Gruaja me islam zduhet te reklamohet sidomos ne rrjete socjale. Allahu mas pari me falt mua3taj gjith Muslimant ya Rabb.
sarah abc
sarah abc 13 ditë më parë
MashaAllah ❤❤❤❤❤❤
66
66 13 ditë më parë
Allahu ju shpërbleftë me Xhenet, jeni shembull për të gjithë ne. Mashallah
Nerxhivane Osmani
Nerxhivane Osmani 13 ditë më parë
Mashallah 🥰 ju rujt Allahu gjithmon qofshit te lumtur inshallah ☝️🤲🤲
Edona Veliq-Sallahu
Edona Veliq-Sallahu 13 ditë më parë
MashAllah....Shembulli maj mir ne Vitet e Ditet e sotme qe duhet ta ket qdo Musliman e Muslimane.... Allahu ju rujt juve edh Gjith Ata qe ikan Kto Vlera ne Familjen e tyre Amin 🤲☝️
Hajri Kurtishi
Hajri Kurtishi 12 ditë më parë
Mashall saçifti mrekullushm zoti udhasht jet tgjot
Luljeta Zeqiri
Luljeta Zeqiri 13 ditë më parë
Ju pershendes perzemersisht paqi gjithmon lumturi e harmoni ne zemrat e juaja ashtu siq jeni sot si princi me nje princes.
Mandeta Shengjergji
Mandeta Shengjergji 13 ditë më parë
ZOTI JU BEKOFTE DHE JENI SHEMBULL PER TE GJITHE ÇIFTET DHE SHEMBULL PER TE GJITHE RININE SHQIPTARE QE E KANE LENE UDHEN E ZOTIT MARSHALLA SI DY PELLUMBA 🕊🕊QE JEPNI VETEM PAQE NE ZEMRAT TONA ESHTE NJE FJALE TURKE ,,,,ALLAH NAZAR DEYMESI ,,QE DO THOTE,,,O ZOT SYRI KEQ MOS JU PAFTE 👀👀🤲🤲❤❤ME GEZON SHPIRTI DHE ZEMRA KUR JU SHOH TE DY PELLUMBA PAQEJE ELVIS❤FATMA ❤QOFSHIT TE BEKUAR JU PERSHENDES NGA ITALIA 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Loreta Lori
Loreta Lori 13 ditë më parë
🤗🤗🤗
Shqipe Maloku
Shqipe Maloku 13 ditë më parë
Vetëm Allahu që ka ditë me ju bë për njëri tjetrin🤲! Bashkshortja e juaj, ka një stil dhe garderob për lakmi, shumë më pëlqen 🤗. Jeni qiftë për tu marr shembull, Allahu ju rujt.
Dashmir Ramadani
Dashmir Ramadani 13 ditë më parë
Ma shaa Allah, Zoti ju rujt
Naide Bellagoshi
Naide Bellagoshi 13 ditë më parë
Allahi ju dhasht gjith lumturi.
Abdelkader Benmertaza
Abdelkader Benmertaza 13 ditë më parë
Mashalla allahu ju rujt amin
ela Ahmeti
ela Ahmeti 13 ditë më parë
Mashallah mashallah
Rabie Ivziku
Rabie Ivziku 13 ditë më parë
Marshalla te dy 👌👌si mis edhe me mbulese 👑👑
Fuat Atipi
Fuat Atipi 13 ditë më parë
Zoti tu jape ni jet te gjate
Vangel Kondraliu
Vangel Kondraliu 13 ditë më parë
Marshallah🤲🤲🤲
Vangel Kondraliu
Vangel Kondraliu 13 ditë më parë
Marshalli🤲🤲
Erinda Ujka
Erinda Ujka 13 ditë më parë
Marshallah lakuvete labilah zoti u ruajt
Pran Vera
Pran Vera 13 ditë më parë
Mashallah 🥰❤️😍
Lola Kreka
Lola Kreka 13 ditë më parë
si 🧚‍♂️🧚‍♀️jeni 🌹🌷🌺🥀
Adi Krasta në 'A Show' - Elvis Naçi
52:41
Ne familjen e Elvis Naçit
42:47
n'Kosove Show
Shikime 1,6 mln
Kuruluş Osman 49. Bölüm Fragmanı
0:51
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
Shikime 4,8 mln
Pyetje përgjigje - 25/02/2021 - Dr. Imam Ahmed Kalaja
57:44
Dr. Imam Ahmed Kalaja
Shikime 13 mijë
OXYGEN Pjesa 1 -  Elena Kocaqi  13.02.2021
1:53:17
Si do dalim para Zotit per te dhene llogari?
48:00
Kur do dalin Jexhuxh dhe Maxhuxhet?
11:25
Elvis Naçi
Shikime 79 mijë
Historia e Profetit Muhammed a.s Pjesa e Trete
1:13:24
Kuruluş Osman 49. Bölüm Fragmanı
0:51
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
Shikime 4,8 mln
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
Shikime 4,8 mln
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3,6 mln