Ylli Baka - Detet Blu (Official Video 4K)

  Shikime 478,314

ArkivaShqip

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Video: Domi Production
Muzik \u0026 Orkestrimi: Valentin Veizi
Mix \u0026 Master: Klodian Qafoku
Teksti: Ymer Nurka
Klarinet: Shaban Çela
Kitar: Shkelqim Dule

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2jqOQY...
iTunes: music.apple.com/us/album/dete...

Komente
Emiljano Baraj
Emiljano Baraj 6 ditë më parë
Bravo Ylli Baka ke bere nje kenge shume te bukur
PETRO NAKOS
PETRO NAKOS 6 ditë më parë
Bravo YLI BAKA
Klevis Gaxhaj
Klevis Gaxhaj 11 ditë më parë
Kengetari me i mire Ylli Baka🌟🌟
Asllan Korreshi
Asllan Korreshi 12 ditë më parë
👏👏👏👌
Daniel Aris
Daniel Aris 12 ditë më parë
Teksti/Detet Blu Engjell une te zgjodha vete Ti me zbrite si nje Yll Cne ky fat, ky fat per mua ,Pse ky fat, ky fat i tille Nazemadhja gjithe lezet Leri nazet per bandill Seç ma prishe mendjen mua Çma kepu, kepute fill Ref: Detet ti dhashe blu moj Ti mi do jeshile Pse ky fat per mua moj Çne ky fat i tille Te levdoja Majin Ti me shaje Prille U çma prishe mendjen ti Çma kepute fille Me nje rreze syri Çma dogje fitile O çfare fat i bukur moj O çfare fati mir Po te shteri vaji Çe dua kandile Lemsh ma bere mendjen ti Çma kepute fill Ne ethe digjem i teri Ndersa ti me ndez kongjill Çne ky fat, ky fat per mua Pse ky fat, ky fat i till Pse me kater gjethe moj Çme deshe mua terfil Seç ma prishe mendjen fare Çma kepu, kepute fill Ref: Detet ti dhashe blu moj Ti mi do jeshile Pse ky fat per mua moj Çne ky fat i tille Te levdoja Majin Ti me shaje Prille U çma prishe mendjen ti Çma kepute fill Me nje rreze syri Çma dogje fitile O çfare fat i bukur moj O çfare fati mir Po te shteri vaji Çe dua kandile Lemsh ma bere mendjen ti Çma kepute fill
Agim Hoxholli
Agim Hoxholli 12 ditë më parë
Yll ke emrin yll je dhe vete o ylli baka
PROVA TEKNIKE YOUTUBE
PROVA TEKNIKE YOUTUBE 14 ditë më parë
Suksese 🔥👑
Mersiana Cuka
Mersiana Cuka 15 ditë më parë
Je nje yll sic e ke emrin vete bravo te lumt. 👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏
Albi Cakaj
Albi Cakaj 20 ditë më parë
Shume bukur pateriot je edhe do te jesh me i mire 🎶🎶🎶👋👋
blendi gjata
blendi gjata 20 ditë më parë
Super ...
hasan zhubaj
hasan zhubaj 22 ditë më parë
Pershendetje nga kosova deqan prej zvicre baco
Whatabout Us
Whatabout Us 26 ditë më parë
Bilbili i shqiperis
Matilda Cela
Matilda Cela 26 ditë më parë
Je super YLLI BAKA 👏👏👏
Kinder Hilfe
Kinder Hilfe 26 ditë më parë
shum këngë e bukur ,,,,këngët e tua mor ylli na shplodhin trurin neve që jemi në kurbet ,,,ti mos vdeksh kurr për ne shqipëtarët,,,, tu bëft një dit një mujaj ,,,,ti je një yll rën nga qelli ,,///
Gabriel Daja
Gabriel Daja 26 ditë më parë
O gjigand! 👍🏻👍🏻
Bibi Hadushi
Bibi Hadushi 27 ditë më parë
Ylli je lartë
Pranvera Kurtaj
Pranvera Kurtaj 27 ditë më parë
Nje Perl e rradhes...
Eno Peshtanaku
Eno Peshtanaku 27 ditë më parë
Bilbil i shqiperise. Super kenge
Louiza Hida
Louiza Hida 27 ditë më parë
Bravo bravo
Kujtim Sinani
Kujtim Sinani 27 ditë më parë
Nuk lindin më si ky bilbil
Vali Gsh
Vali Gsh 27 ditë më parë
Kënga ime e preferuar është,,Me vjen mall për Tepelen ,,ju përshëndes nga Gjermania dhe ju uroj shum suksese ju dhe familjes tuaj ,ma përshëndet hallen dhe me këtë këngë qe me pëlqen mua prsh babin tim ne Tepelen
nieooj gotoy
nieooj gotoy 27 ditë më parë
Superrrr frate 👍
Njazi hoxhaj
Njazi hoxhaj 27 ditë më parë
te kendoft zemra ylli super kenge
Erlind Haxhiaj
Erlind Haxhiaj 27 ditë më parë
Detet ti dhash blu moj 💙 e ti mi do jeshil💚
a sota sota
a sota sota 27 ditë më parë
Shume bukur. Bravo
Algest Memaj
Algest Memaj 28 ditë më parë
Shume e bukur
Vasilika Dima
Vasilika Dima 28 ditë më parë
Suksese ,shume bukur❤❤
Mon Balliu
Mon Balliu 28 ditë më parë
Bravo Ylli bravo te kendofte zemra te uroj me te mirat dhe suksese 👏👏
Nejada vlog
Nejada vlog 28 ditë më parë
❤️🌠
Igli Mane
Igli Mane 28 ditë më parë
I madh si kjo kenga vella
mimoza caushaj
mimoza caushaj 28 ditë më parë
Zjarr Ylli Baka tè lumtè goja suksese👍👍👍👍👍👍😘😘😘😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Leo Leo
Leo Leo 28 ditë më parë
Bravo o I madh🔥🔥🔥🔥
Kela super muzik super kengetar Hoxhaj
Kela super muzik super kengetar Hoxhaj 28 ditë më parë
Gjigandi baka
Hairije Dhrimaj
Hairije Dhrimaj 29 ditë më parë
Ylli Baka u befsh 100 vjet me shendet dhe deshira te realizuara
Mixalis Kurra
Mixalis Kurra 29 ditë më parë
Shume bukur suksese ylli baka
VELKAJ_007
VELKAJ_007 29 ditë më parë
Suksese ylli Baka👍
Bjoni Leskaj
Bjoni Leskaj 29 ditë më parë
Superrrr frate 👍
sadik kapaj
sadik kapaj 29 ditë më parë
Flakë
Vdorj
Vdorj 29 ditë më parë
Si ndalohet repeat?
Valbona Tusha
Valbona Tusha 29 ditë më parë
Suksese #ValentinVeizi dhe Ylli Baka
Majlinda Jace
Majlinda Jace 29 ditë më parë
Bravo si gjithmon keng spetakolare 👌👌👏👏👏
Klodian Lela
Klodian Lela 29 ditë më parë
Si përher i pa haritshëm suksese👏👏👏
vjollca Pire
vjollca Pire 29 ditë më parë
Suksese Ylli Baka
James Bond
James Bond 29 ditë më parë
Njish si gjithmone
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 29 ditë më parë
🔥🔥🔥
Geri Dervo
Geri Dervo 29 ditë më parë
BRAVO YLLI TEPELENES TONE SI GJITHMONE I PREGATITUR PER KENGET E RRE QE TE KA KENAQESH RESPEKTE VELLA🔝🔝🔝🔝🥂🥂🥂😇❤
Olta Celaj
Olta Celaj 29 ditë më parë
Suksese ylli baka⭐⭐⭐
Indrit Xhemaj
Indrit Xhemaj 29 ditë më parë
Kush me trego pak teksin e kesaj kenge ju lutem?
Armando Bubeqi
Armando Bubeqi 29 ditë më parë
Shum bukur complimenti tekstin ju lutem flm🍷
Fluturak Lipo
Fluturak Lipo 29 ditë më parë
Super kenge respekte I madhi Ylli baka
Mandi Mandi
Mandi Mandi 29 ditë më parë
Ylli kenget e tua jane ilaç per zemren time
fisnik salataj
fisnik salataj 29 ditë më parë
Suksese gjigande 👏🏻👏🏻
Μανιολα Ζιλφαι
Μανιολα Ζιλφαι Muaj më parë
Suksese o bilbili sheqiperise
Amarildo Ahmati
Amarildo Ahmati Muaj më parë
Si gjithmon, hit do behet kete vere kjo keng💥💥
Anxhela Sulovari
Anxhela Sulovari Muaj më parë
😍😍😍super kenge
Shpresa Shabanaj.
Shpresa Shabanaj. Muaj më parë
Super hit🥰🥰🥰🌟🌟👋👋
Danjela Halimi
Danjela Halimi Muaj më parë
⭐⭐⭐super keng
stylico
stylico Muaj më parë
BRAVO YLLI!
Valmira Bogdani
Valmira Bogdani Muaj më parë
Bravo Ylli
Nedime Dervishi
Nedime Dervishi Muaj më parë
Suksese gjithemone o ze embelsire 👏👏👏👏👏👏👏
Kelmend Gjonaj
Kelmend Gjonaj Muaj më parë
Nice Song
Ilir Muskaj
Ilir Muskaj Muaj më parë
Dallohet dora e mjeshtrit Valentin Veizi! Kompozimet e tij, që këndohen nga Ylli Baka, bëjnë diferencën nga interpretimet e tjera të këtij këngëtari! Komplimete edhe për interpretimin nga Ylli Baka!
kozma ngjela
kozma ngjela Muaj më parë
Je bilbili i jugute peshendetje nga large👏👏👏👏
Luljeta Kaso
Luljeta Kaso Muaj më parë
Kenga me e bukur! Mezi po e prisnim!👏👏🔥
Fredi Gjishti
Fredi Gjishti Muaj më parë
Je artist shum keng e bukur
Kolisokol Sokol
Kolisokol Sokol Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏
pani malaj
pani malaj Muaj më parë
shum kenge ebukur suksesee o gjigante qe cdo her e me bukur ❤❤🎤🎤
Klevis Fejzolli
Klevis Fejzolli Muaj më parë
je me i miri ylli baka
Elisa Elisa
Elisa Elisa Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Flutura Kaci
Flutura Kaci Muaj më parë
Supeeeeer bravo 👏 tu lumte goja Ylli Baka!!!
Ani Shabani
Ani Shabani Muaj më parë
Suksese ylli baka👑👑👑
olsi olsii 11
olsi olsii 11 Muaj më parë
Je legjenda e muzikes popullore ❤🙏
Albano Dyli
Albano Dyli Muaj më parë
Sa me qetesoj kjo keng me hoqi merzin suksese ylli baka 💥💥💥💥
Idajet Kollcaku
Idajet Kollcaku Muaj më parë
Super Kenge suksese gjigand
Asllan Korreshi
Asllan Korreshi Muaj më parë
👏👏👏👏
Lionel Kuqi
Lionel Kuqi Muaj më parë
💫💫💫
Lionel Kuqi
Lionel Kuqi Muaj më parë
🔥🔥
Lionel Kuqi
Lionel Kuqi Muaj më parë
👑👑
Lionel Kuqi
Lionel Kuqi Muaj më parë
👌🏻👌🏻👌🏻
Egla Kamperi
Egla Kamperi Muaj më parë
kush po e degjon kete super kenge te bej like 👏👏Bravo Ylli Baka
Aldi Jace
Aldi Jace Muaj më parë
Si gjithëmon super hit të lumtë goja, se na kënaqe, të përshëndes o gjigand!!👋👋👋🎤🎤🎤🎶🎶🎶🎻🎺🎸🎸
amore Arce Award
amore Arce Award Muaj më parë
Obirbil sukses 💞💫💞💫💞💫
Tomorr Harizaj
Tomorr Harizaj Muaj më parë
Complimenti
Harmene Lumanaj
Harmene Lumanaj Muaj më parë
Ma kenaqe zemrn te lumt goja suksese 👏👏👏👏
Cimi Ymeri
Cimi Ymeri Muaj më parë
🎤Ta gezosh ditelindien 🎹baka🎹 edhe 100 pranvera 🍷🍷🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Franc Kaja
Franc Kaja Muaj më parë
Suksese Ylli Baka 🎤
Rudina Hoxhallari
Rudina Hoxhallari Muaj më parë
Suksese Ylli Baka kenget e tua jan ilac 👏👏👏❤❤❤🌟🌟🌟
dhimiter druga
dhimiter druga Muaj më parë
Urime Valentin Veizi, qellove ne shenje edhe kete rradhe :)
123 Abc
123 Abc Muaj më parë
👏👏👏
Nini Yzaj
Nini Yzaj Muaj më parë
Kenga me e bukur e YLLI BAKES ndoshta varg I lire dashurie
Jben sneb Shbveive
Jben sneb Shbveive Muaj më parë
Super e bukur 🔥
Klodjana Binjaku
Klodjana Binjaku Muaj më parë
Nje titull kaq kuptim plote🤩 Dashuri me degjim te pare je o Ylli Baka😊👏👏👏👏
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo Muaj më parë
Gjithmon surpriz këngët YLLI e ke emri e Ylli vlore je faleminderit që na e ben zëmrën mal dhe kënget tua na japin qetësi 💗💗💗💗💗💗👏👏👏👏👏👏
Xhesiana Bejdo
Xhesiana Bejdo Muaj më parë
Detet ti dhash blu moj💙ti mi do jeshile💚pse ky fate per mua moj cne ky fat i tille! Suksese👑👏
Ambra Kanani
Ambra Kanani Muaj më parë
💖
Kroni Kroni
Kroni Kroni Muaj më parë
Suksese
Luke Vuktilaj
Luke Vuktilaj Muaj më parë
Super 👍👍💯
Leon File
Leon File Muaj më parë
Suksese si gjithmon kenge shumeeeee te bukuraaaa
Dolce Gabana
Dolce Gabana Muaj më parë
Vetem kete ze qe ke o bak bravo
Napolon Gllavina
Napolon Gllavina Muaj më parë
super keng ✌😍
Skerdi Sadedinaj
Skerdi Sadedinaj Muaj më parë
Super hit
Kolazh Dasme I
8:33
Poni \u0026 Altin Sulku - Topic
Shikime 86 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 217 mijë
Vojsava Alia - Xhane Moj Vito
3:52
Vojsava Alia
Shikime 677 mijë
Free Mc's - Pika Pika (Official video 4k)
3:01
Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari
3:38
Remzie \u0026 Nexhat Osmani
Shikime 511 mijë
Andi Shkoza - Dhelper dinake
2:40
Almus Music
Shikime 902 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 217 mijë
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 3,7 mln
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 143 mijë
Tion Wayne - Wow [Music Video] | GRM Daily
2:56
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln