Ylli Baka & Agron Llakaj - Miniera e floririt (Official Video HD)

  Shikime 428,817

ArkivaShqip

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Teksti: Arben Duka \u0026 Agron Llakaj
Muzika: Klodian Qafoku
Fotografia: Arber Shehu
Klarinet: Renato Liçi
Kitare: Elton Muçi

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2NmHst...
iTunes: music.apple.com/us/album/mini...

Komente
S__L__T TYBE
S__L__T TYBE 6 orë më parë
Shume.kenge.ebukur.
fier tiran
fier tiran 9 orë më parë
Atje larg e kam Nenen 😍😍
gjoka soni
gjoka soni Ditë më parë
O Gone ...po kot Dole nga profil yt si humorist 😅
Filippos Cani
Filippos Cani 2 ditë më parë
Bravo shume kenge bukur 👏👏
Jurgen Vela
Jurgen Vela 2 ditë më parë
bravooooooo
Julia Kalluci
Julia Kalluci 2 ditë më parë
Shqiperia jone e bukur🔥
Daniel Aris
Daniel Aris 2 ditë më parë
🔥🔥🔥
Riza Barruku
Riza Barruku 2 ditë më parë
Agron Llakaj, nje djale Shqipërie, nje legjendë e gjalle e Arti tone Kombetar. Patriot dhe i dashur. Respekt pa fund 🙏❤
Jemi 1
Jemi 1 2 ditë më parë
Me mungon o Memaliaj im
Bonn Quito
Bonn Quito 2 ditë më parë
U zuri dhembi buke tani dhe beni si nostalgjik,po tu ripen edhe njeher veshet ne minera ta shikonit sumatriçen sa do i kendonit
DADO DADO
DADO DADO 3 ditë më parë
Shqiperi o vend I mjer 30 vjet qe te kam dhjer te kam dhjer e te kam permjer me kta idiotet e mjer
Lindita Rira
Lindita Rira 3 ditë më parë
Super...
Enena Senka
Enena Senka 3 ditë më parë
Bravo ju lumt 👏👏
Ana Anushka
Ana Anushka 3 ditë më parë
AAAAAAAAA sa bukur ! Agroni i paska shtuar lezetin.
Daniel Muskal
Daniel Muskal 3 ditë më parë
bravo ylli baka agron llakaj respekte
Emiljan Hokja
Emiljan Hokja 3 ditë më parë
💪👍
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP 4 ditë më parë
Qenga qytet I bukur mes lumit si eka emryn qyteti??
Sander Kaci
Sander Kaci 4 ditë më parë
Respekte per ju mjeshtra
Benz Boy
Benz Boy 4 ditë më parë
Respekte Ylli baka dhe agron llakaj nga saranda
Tone Seio
Tone Seio 5 ditë më parë
KISHA 20 E CA VITE QE SE KISHA PARE ME KETE VEND NE 1998 ATY ME GRABITEN MI MOTEN TE GJITHA LEKT DHE MAKININ ME KANE GJELLUAR ME KALLASH PASKAN DALE MALLKIMET E MIA E SHUM TE TJERVE ......
Frroku alban Frroku
Frroku alban Frroku 5 ditë më parë
Gjithmon esht bukur ti kendosh vendlindjes tende, super.
eniola
eniola 5 ditë më parë
💃💃💃💃💃ju kendofte shpirti per gjithe jeten👏👏👏
Olger rama
Olger rama 5 ditë më parë
Arben Duka legjenda❤️
Sokrat Xhemali
Sokrat Xhemali 5 ditë më parë
Vendlindja dhe vuajtjet nuk harroen kurre,bravo bravo jeni patriote me vlera.
Flora flora
Flora flora 5 ditë më parë
Ska gje me t'bukur se kur i kendon vendlindjes balten qe ti ke shkelur balta ne vendin tend sikur mjalta ket ja din vleren vetem ata qe jan ne gurbet 😥
marieplayroblox deusch
marieplayroblox deusch 5 ditë më parë
Respekte pa funteeeeee
CARPEDIA UK
CARPEDIA UK 5 ditë më parë
A more Agron leshi. Bone dhe ti kenge.
Στεφανος Λακας
Στεφανος Λακας 5 ditë më parë
Duket qe te pelqen preshi
Roza Roza
Roza Roza 6 ditë më parë
Po Memaliaj ka ngel Shkretetire 😒😒😒🙋‍♀️
Toni Sei
Toni Sei 6 ditë më parë
UJI XHAM ORE
Erinda Luga
Erinda Luga 6 ditë më parë
Kur lexova titullin mendova se ishte nje kenge tjeter per Metën.
Ilia bekogianni
Ilia bekogianni 6 ditë më parë
Ju lumt goja👏 Vjosa vazdon dhe post ne Mallakaster. Beni nje kenge edhe per Mallakastren ❤️
Valbona Sulejmani
Valbona Sulejmani 6 ditë më parë
Vend i bukur te pakten 1 her ne jet duhet vizituar
jimmys SHKELQIM mantse MANCE
jimmys SHKELQIM mantse MANCE 6 ditë më parë
HALLALL 📌
Elsa Rista
Elsa Rista 6 ditë më parë
Ju lumte goja .shum kenge prekese .
Klodian Elezi
Klodian Elezi 6 ditë më parë
Memaliaj Tepelena atje ku gjemon pushka edhe pena 🥺❤ nostalgji
Albert Gjerga
Albert Gjerga 7 ditë më parë
Kur bej ruge te gjata me nxirni mallin me kete kenge me behet ruga avion sikur hidhem me Koke te shkembi balenes e dal te kasapana U kendoft zemra gjithmone prsh nga lafshoku
Danis Danis
Danis Danis 7 ditë më parë
Shuume bukur ju lumt goja🥰🥰
DANJELA THIMO PENO
DANJELA THIMO PENO 7 ditë më parë
Bravo Ylli & Goni ju kendofte zemra jini te preferuarit e mi vendlindja nuk harrohet kure jini të paarritshëm bravo 🌟🌟👏👏👏
Julia Dra
Julia Dra 7 ditë më parë
Jeni te mrekullushem
Tzena Isla
Tzena Isla 7 ditë më parë
Mos vdekshin kurr keta zerat qe i kan dhen muzikes shqiptare kaq vler ..na kenaqni shpirtin ..kur na mer malli per token ton degjojm ty Yll
Diana Sevdari
Diana Sevdari 7 ditë më parë
Bravo ju lumt goja dhe mendja per keto vargje per kete qytet te vogel po me vlera
Edmond Dosti
Edmond Dosti 7 ditë më parë
Hallall ja u befte zoti capajevat e xhaxhajt
Andi And1
Andi And1 7 ditë më parë
Mire ylli..po dhe agroni u bo kongetar🤦🏻‍♂️
Andi And1
Andi And1 6 ditë më parë
@kamela Shehaj spo ngel me njeri pa u bere 😂😂me shume ka kengetare sesa degjues😂😂
kamela Shehaj
kamela Shehaj 6 ditë më parë
Prit kur t behesh dhe ti😂😂😂
Jimi J
Jimi J 7 ditë më parë
Jam nga Veriu por tashi po e shof sa Mrekulli qenka Memaliaj.Gjynaf sa potencial paska per Turizem.E rrethume nga ai lum madheshtor duhet te ishte plot Restorante,Hotele me pamje.Duhet te terhiqej Turizmi me Programe Muzikore,Kulinarine e zones,Ato pallatet e vjetra te ktheheshin ne Hostele,Te krijohej muncia e Hiking neper male,Rafting me anije te vogla.Pse jo the nje teleferik i vogel.Gjynaf sh vend i bukur
Katerina Fabio
Katerina Fabio 7 ditë më parë
Qyteti Memaliaj ❤️ Agron Llaka &Ylli Baka ...nje bashkpunim i bukur per 1 keng qe sdo ket kurr vdekje ...!!
Suzana Vangjeli
Suzana Vangjeli 7 ditë më parë
Kenge E Mbrekullueshme!
Paro Vejzati
Paro Vejzati 8 ditë më parë
🙂🙂🙂🙂
Maria Marulka
Maria Marulka 8 ditë më parë
2 florinj jeni njeri me I mire se tjetri ❤ju dua shum te dyve. Respekte .shendet paçi❤
Fieri Fieri
Fieri Fieri 8 ditë më parë
Bravo, super kenge. Vertete zera spektakolar, nuk perseritet me ky duet, kjo harmoni zerash e tingujsh. Jeni artist te kalibrit botror. Zdi me ke tju krahesoj, sme vjen ne mendje asnje artist qe tju perngjaj. Te dy jeni krye rropq..a e ato rropt megjithe kenget tuaja se na keni hapur k..in . Ky kokqoshja kendon me theks grek kurse ky fispredha do i fus turinjt gjithandej tpuuuu
Festim Festim
Festim Festim 8 ditë më parë
Eh memaliaj , rrofshin kenget qe te kujton qe ekziston se te tjeret te kan harruarrr
Kur Legjenda
Kur Legjenda 8 ditë më parë
Agron bythlepirsi i politikes Turp te kesh Mos genje vendin tend dhe popullin shqipetar se te njohin se kush je.
Vlore Vlore
Vlore Vlore 8 ditë më parë
Bravo 👏
Flora Gusha
Flora Gusha 8 ditë më parë
DY YJET E JUGUT E TER SHQIPERISE. KRENARI KOMBETARE SI PERSONA DHE NE KARIEREN PROFESIONALE JENI TE MREKULLUESHEM .JU DUAM SHUME .MERITONI DASHURI DHE RESPEKT POPULLOR.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Louiza Hida
Louiza Hida 8 ditë më parë
Bravo bravooo
Jeta Koka
Jeta Koka 8 ditë më parë
Braviiiiiiiiiiiii 2 artista
Entela Seiti
Entela Seiti 8 ditë më parë
Bravoo👏👏👏👏
Gezim Ajdini
Gezim Ajdini 8 ditë më parë
Ju kendofte zemra te dyve shume bukur vendelindja mbetet vendelindje bravo per dedikimin
Albana Kociu
Albana Kociu 8 ditë më parë
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙏🙏🙏👏👏👏👏
Ernest Facja
Ernest Facja 8 ditë më parë
Respekte Artista ❤
Fatbardha Behaj
Fatbardha Behaj 8 ditë më parë
Braaaavoooooo nk ka si ju ,krenaria e shqiperis
SANDOKAN TIGRIS
SANDOKAN TIGRIS 8 ditë më parë
Jam nga Burreli kjo kenge me pelqen jasht mase,,respekte per jugun
Selman Haxhiaj
Selman Haxhiaj 8 ditë më parë
Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Adrian Illyrian
Adrian Illyrian 8 ditë më parë
Te dy keta kan punuar ne minjerat e Memaliajt 🙂 bravo per kengen
manjola korriku
manjola korriku 8 ditë më parë
O gone je me mire so aneja lerja kengen yllit se nuk I mban dot 6 kunguj nen nje sqetull.
manjola korriku
manjola korriku 8 ditë më parë
@iksi dyfisht PO ti ia bere gjellen gruas . Kujdes mos.e djek se ha dajak pastaj mor daje
manjola korriku
manjola korriku 8 ditë më parë
@iksi dyfisht jam pa pune
iksi dyfisht
iksi dyfisht 8 ditë më parë
ik se tu dogj gjella ty . lerja komentet te papunve
Inter Mondiale
Inter Mondiale 9 ditë më parë
Dy artista te medhenj jane bere bashke,ju lumte goja👏👏👏
Marjana Didi
Marjana Didi 9 ditë më parë
Ju lumte goja 🙏❤💙💚
You don’t know me bitch
You don’t know me bitch 9 ditë më parë
Kenge koti ,nuk me pelqeu fare, ky ylli kot fare
Bledar Nanaj
Bledar Nanaj 9 ditë më parë
Suksese
Aurel Vrapi
Aurel Vrapi 9 ditë më parë
Kjo Atedhedashuri duhet tna mekohet pasi po humbim ardhmerin e Kombit tone ...ju pergezoj perzemersisht nga Koreja e Jugut
Jimmy K
Jimmy K 9 ditë më parë
Bravo cuna vendlindja eshte parajsa me e madhe qe kemi ne jete,komplimentet me te mira per yu zoterinj
Elona Dine
Elona Dine 9 ditë më parë
👏👏👏👍👍👍
Belba Belba
Belba Belba 9 ditë më parë
Suksese shume bukur bravo me zerin tuaj te bukur 👏👏👏👏👏👏
sandokan zyka
sandokan zyka 9 ditë më parë
🦅🦅🔥🔥
Alim Gega
Alim Gega 9 ditë më parë
E iku ajo koh qe kishte pun per te gjith po tani nuk ka pun dhe po vriten njerzit sikur te jen zoq lum per zerin ylli dhe imadhi agron 👍
Ledi Kanani
Ledi Kanani 9 ditë më parë
Faleminderit Ylli dhe Agron per kete kenge shume te bukur per qytetin tone , qe e dua dhe e mbaj gjithmone ne zemer.❤❤❤
Besnik Fejzo
Besnik Fejzo 9 ditë më parë
Jeni me te miret po presim per nje bashkounim tjeter per tepelenen kesaj radh😂😎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🏅
Besnik Fejzo
Besnik Fejzo 9 ditë më parë
Sa me pelqen kjo kenge
Anxhela Anxhelaziraj03
Anxhela Anxhelaziraj03 10 ditë më parë
Shume ebukur kenga😙😙😙😙
cuni prej kuksi
cuni prej kuksi 10 ditë më parë
Ju kendoft zemra djema rrespekt nka KUKSI
Daniel Aris
Daniel Aris 10 ditë më parë
2:05 🔥
djalingatropoja
djalingatropoja 10 ditë më parë
Shume kenge me vend e me domethanje! 100 % SHQIP 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Rrespekte .
Bobi Hysaj
Bobi Hysaj 10 ditë më parë
Cfar pasurish te braktisura njerz pa pun dhe me shum halle gjynah ti lesh keto vende ne harres ju lumt goja Artista se vetem ju mendoni për vendin ton 👌👌👌
Marjanthi Caushaj
Marjanthi Caushaj 10 ditë më parë
Ju lumte goja . Na kenaqet. Te preperuarit e mi si aktor dhe si kengetar . Te rroni 1000 vjet.
Briktu Lucy
Briktu Lucy 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
veiz caka
veiz caka 10 ditë më parë
Bukur👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Μαρία Βεΐζης
Μαρία Βεΐζης 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥bravo
Elisabeta Dionisi
Elisabeta Dionisi 10 ditë më parë
Jam mbese nga libohova por e KAM vizituar disa here kur isha e Vogel zoti ju dhente shendet dhe jete
ALKANO ELezI
ALKANO ELezI 10 ditë më parë
Mo's u plakshit Kurr ishalla ❤️👑👑
Julio Espana
Julio Espana 10 ditë më parë
Agron llakaj ikon gjithmon ne zemrat e shqiptaris legjenda humorit shqiptar ♥️🔥
Bobi Boss
Bobi Boss 10 ditë më parë
ku jane memaliotet like kush esht memaliot.
artur asameni
artur asameni 10 ditë më parë
Nje shprehje popullore thote kur behen bashke 2 leber ja nisin kenges por kur behen bashke 3 leber une them gjini vend ku te futeni
Sia Ira
Sia Ira 10 ditë më parë
1 Ylli kemi me kete ze Bilbili
Nia Cuni
Nia Cuni 10 ditë më parë
Ju këndoftë zemra në emigrantëve na mungon shumë toka jonë ❤
Diana Meleq
Diana Meleq 10 ditë më parë
Bravo e qate
Diana Meleq
Diana Meleq 10 ditë më parë
Shume bukur nje dyshe e shkelqyer nostalgji ju kendofte zemra
Fabian Muco
Fabian Muco 10 ditë më parë
Te lumte bytha o gone
Violleta-Elpida Mpallatzia
Violleta-Elpida Mpallatzia 10 ditë më parë
❤❤
Silvana Malaj
Silvana Malaj 10 ditë më parë
👏👏👏👏
PROVA TEKNIKE YOUTUBE
PROVA TEKNIKE YOUTUBE 11 ditë më parë
🔥
PROVA TEKNIKE YOUTUBE
PROVA TEKNIKE YOUTUBE 11 ditë më parë
Kenge e kenduar me shpirt.
PROVA TEKNIKE YOUTUBE
PROVA TEKNIKE YOUTUBE 11 ditë më parë
Keto kenge meritojen 1 milion klikime per 1 dite.
Dad and funny prank over Nastya. #shorts
0:14
LIKE NASTYA SHORTS
Shikime 3,8 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 332 mijë
PONI - Lumi im i kenges (Vjosa)
3:55
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Dad and funny prank over Nastya. #shorts
0:14
LIKE NASTYA SHORTS
Shikime 3,8 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 332 mijë
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
I WON
8:02
FaZe Jarvis
Shikime 4,9 mln
TIKA - QELE
2:49
TIKA
Shikime 1,9 mln