Xing me Ermalin - Agim Doçi (Mjeshtër i Madh)

  Shikime 322,854

Ermal Mamaqi

4 vjet më parë

Ermal Mamaqi Channel
Email : info@xing.al
WEB : www.xing.al
Ermal Mamaqi Social
Ermal.Mamaqi.Official
ermalmamaqiofficial
almores.info
soundcloud.com/ermal-mamaqi

Komente
Zef Lleshaj
Zef Lleshaj 11 ditë më parë
Kam respektin per shpin e Pieter mardogjt por ti si ka munsi ni kang te bukur per Mirditen ke ba kang per Kosovar e per mirditen nuk je i par Zef Selita Selita e madhe a e din ku bjen ni poet shum i madh si agim doçi gjok beci ni poet shum i madh edhe ka arit ne festivalin ne gjirkaster ka arrit me fitu bur selite ka qellu faleminderit te uroj respektin por bane ni kang per mirditen
numer one
numer one 16 ditë më parë
Sidomose burrenimi me vejushat te regullojn diqka per vedi se per populline nuke behet fjal fare
numer one
numer one 16 ditë më parë
LIRIN E GJETA MIDISE JUSH E NUKE JUASJELLA UNE
numer one
numer one 16 ditë më parë
Qe te ghithe e kane personale e sja japin askujt vetem ti kullotine syt e ti japin vedit freskin e mendjes
numer one
numer one 16 ditë më parë
E keni pare si thuhet reklama edhe une e kam edhe une e mare me vete ku te shkoj
numer one
numer one 16 ditë më parë
Pqa me shkruar se eshte ber nami e nishani bashke dhe spo dine kujt me ja dhe ate te shkretin
Arash S.
Arash S. 16 ditë më parë
Agim ti je edhe patriot me mynyren tende por mamaqi eshte tip klush I enverit dhe te gjith atyre qè shiten Shqiperinè dhe varferuan popullin tonè
numer one
numer one 19 ditë më parë
Qe ta eafe ose te fuse dike ne raft
numer one
numer one 19 ditë më parë
Po mose te tja beje vendin me e rafe se eshte e detyruer athere
numer one
numer one 19 ditë më parë
Me sa me ukt kane qeife te vene dhembet me brisk
numer one
numer one 19 ditë më parë
Prandaj ndodhine keto gjera te keqij
numer one
numer one 19 ditë më parë
Keshtu jane djente shkipetar nuke durojn fare kure behet fjal per Nusen
numer one
numer one 19 ditë më parë
Pra kendojn per dashurin ore ti a ke kollqik se po bane ftoft
numer one
numer one 19 ditë më parë
Po ska dert more kusheri si te ta ja njoshe nanen pa problem
numer one
numer one 19 ditë më parë
Kusheeri more kusheri a po ma bene nje poezi nje per mue e 2 per ty
numer one
numer one 19 ditë më parë
E sa gjona une mbaje mend se e kisha kusheren
numer one
numer one 19 ditë më parë
Nikolle DOMGJON I THONE ATI
numer one
numer one 19 ditë më parë
Ti taman e meriton kete itulle
numer one
numer one 19 ditë më parë
Ty te lumte goja
numer one
numer one 19 ditë më parë
Si e the vete kete fjale te rendomte pale e fute edhe ERMALIN KARAGJOZE AI I KA BUZET ME QUMESHTEAKOMA
numer one
numer one 19 ditë më parë
AGIM KARAGJOZI
numer one
numer one 19 ditë më parë
Lamshi A ESHTE RUMBULLAK APO SI NGJLA GRUMBULUAR NE FYT
Vetim Korrani
Vetim Korrani 20 ditë më parë
Pordhi Kali në der të hanit jau spjegoj un kët , term
Vetim Korrani
Vetim Korrani 20 ditë më parë
Jo Njeriu e letrave , por i Librave
Arben Kulli
Arben Kulli 20 ditë më parë
I MADHI AGIM DOQI I PA PÈRSÈRITSHÈM.
Mark Hajati
Mark Hajati 23 ditë më parë
Pordhi kali n'dere t'hanit.Don te thot futja kot ati muhabetit.Ose futja pordhe muhabetit.Qe e ka zevendesue me pordhen e kalit.
Zyra Memini
Zyra Memini 24 ditë më parë
Agim doci 👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Shum rrespekt 🙏👏 Per ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏♥️🇦🇱
Agron Krasniqi
Agron Krasniqi 27 ditë më parë
Lahuta e Malcise eshte kurani dhe bibla e Shqiptareve .
Elmaz Babamusta
Elmaz Babamusta Muaj më parë
...Gjigand.... Poet... Intelektual patriot.... I madh eshte Agim Doci. Idete, mendimet i shpreh gjithmone me humor. Kjo eshte vecse veti e atribut i tij. Eshte shprehje e energjise dhe inteligjences se tij. Lum Ne qe e kemi, e jemi bashkekohes se tij. I uroj shendet e jetegjatesi... Pershendetje nga Durrresi, 05.04.2021.
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku 2 muaj më parë
Artist AGIM Doci poet I SHEKULLIT RESPEKTE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Happyyy
Happyyy 3 muaj më parë
ti je emblem e shqiptaris AGIM DOCI,, ZOTI TE DHONT JET E SHNET
Arben L
Arben L 3 muaj më parë
Jo kosovarisht por gegnisht 😉
Futboll 24
Futboll 24 4 muaj më parë
Ahhh bot e qelbun shtet i korroptum po kush ka goj me sha At Gjergj fishten qe kurr me sdo lind nje shkrimtar e poet si ai po fati i keq deshi se ai lindi shqipni nket vend mutit se tkishe lind ne nje shtet tjeter fishta sot do ishte poeti ma i madh i tana kohrave... Po fishten se dun se ai ju ka dal kunder tana padrejtsinave si mund ta shash fishten nje patriot qe kurr ma ska mi ardh kti vendi, un se di a ka me ardh koha qe fishteen me vu npozita ma te larta... Te lexosh Lahuten e malcis asht nje mrekulli perulje At Gjerhj Fishta...
Shpresa Zaimi
Shpresa Zaimi 4 muaj më parë
.,
Zana Zajmi
Zana Zajmi 4 muaj më parë
O Ermal ku je pse nuk ke bo mi cung se eshte emisioni madh kto koka ka lezet ti ndigjosh
Zana Zajmi
Zana Zajmi 4 muaj më parë
Amin sai madh je oagim Doçi po si i thu troç gjobat bravo inteligjent dhe imençur
Nurie Thomo
Nurie Thomo 4 muaj më parë
I madh agim doci
Besjan Pepa
Besjan Pepa 5 muaj më parë
Bravo
Leonard Cama
Leonard Cama 5 muaj më parë
...nje drejtim shume i pa lezet nga Mamaqi. Diskutohen tema shume interesante e "humori" teper bajat e pa vend i tij ja menderos diskutimin Docit. Zotesia e nje drejtuesi, eshte qe te pershtase edhe humorin e tij me momentin kur nuk demton ate c'ka shpreh i ftuari, ose me mire te heshte sesa te futet komplet pa lezet e me batuta fare pa kripe. I vetmi qe i pershtatet drejtuesit eshte publiku qe qesh me batuten "sa nji gogel" pa kuptuar absolutisht esencen e asaj qe recitohej.
Vlash Markaj
Vlash Markaj 5 muaj më parë
Je shume i pranueshem o Ermal djali se Gimi eshte i pa arriteshem
Vlash Markaj
Vlash Markaj 5 muaj më parë
Je i madh o Agim Doci
Vlash Markaj
Vlash Markaj 5 muaj më parë
Je i pa pame o Agim doci je i ftuari i nderi m me 21 shkurt 2021
ardi ardii
ardi ardii 5 muaj më parë
respekt pa fund me ke nxit me ndegju poezit e tua
Ramadand Halili
Ramadand Halili 6 muaj më parë
Je shum vullgarë,je nji kastravec ne mesin e atyre qe Fishta i ka qujtë kastraveca, me fjalë tjera ti sa her qe te folsh lyp dajak more i pa ftyrë!!!.
Anny Albanian
Anny Albanian 7 muaj më parë
Ku e arrijne dot Ermali dhe gjithe emisioni nivelin e Agim Docit. Ermali sdi te lidhi dy fjale.. Mire qe i lexon ato pyetjet
Toni Elton
Toni Elton 7 muaj më parë
Po ca mjeshter i madh se lat nam.... Agimi ka shkrujt vjersha per Partin sa eshte dhjere !
Eno Eneo
Eno Eneo 7 muaj më parë
20:16 😂😂😂
Zeff
Zeff 6 muaj më parë
Flm 😂
fatjon gjoka
fatjon gjoka 8 muaj më parë
12:38 25:12 Me falenderoni pastaj 😂😂😂
Alfons Fonsi
Alfons Fonsi 7 muaj më parë
👍👍
Visar Bekteshi
Visar Bekteshi 10 muaj më parë
Ethet e të shtunës mbrëma dhe kari i lapcigut nuk të morri vesh asgjë. 😉 🔥 Ska Shqipëri pa një vend të sigurt.... O popull qarrata, këmbën e ke të madhe po frytin sa të shoqës time. Hehehe he
Visar Bekteshi
Visar Bekteshi 10 muaj më parë
❤️
Terezina Pulaj
Terezina Pulaj 10 muaj më parë
Soti Agim kishit nje mbese shum shum te bukur Flora Scana nga ajoaqe e bukur sa i ngriten vengen nga oroshi né mashterkor 7ton slide me qu ni Flore né I mrekullushem soti Agim Doqi
Anais Sala
Anais Sala 11 muaj më parë
25:45 😂😂😂
maria sofia
maria sofia Vit më parë
Te rrofshin floket e bardha.
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania 11 ditë më parë
Ha i m....
maria sofia
maria sofia Vit më parë
Shuuuum me kulture po' flet po' è tregon veten tamam si eshte. Por sipas programit Jane puq njisoj te dy me kordinatorin. Program kot per faqe te zeze
Rogi Xhepa
Rogi Xhepa Vit më parë
AMBASADAT U PUSHTUAN NE 2 VKORRIK 1990 DHE KADAREJA PASKA THENE NE 11MAJE TE ZERI I AMERIKES IKU ZORRA E TRASHE PARA KOHE KJO ?
violaviola viola
violaviola viola Vit më parë
O ti mos vdeksh kurre 🙏
Maliq Veseli
Maliq Veseli Vit më parë
Per zotri Doqin.Spjegim. Pordhi kali ne der te Hanit esht keshtu. Ne kohen e turkut duke hy njani me kal ne Hane ishte dike dal nje qe i kishte inat keti qe hynte ne Hane. Kali me pesh ne shpin i pshtoj nje Pordh atehere ky qe dilte zu ta rrafi ate qe hynte si preteks se me pordhe dhe ky filloi te arsyetohet se jo une po kali e beti.Ai i tha nje soi si ti si kali se o yti eshte. Prishtinalia
Maliq Veseli
Maliq Veseli Vit më parë
Edhe ti je nje lamsh ! Prishtinalia
Mom & Dad Number one
Mom & Dad Number one Vit më parë
Vertet eshte kenaqsi ta degjosh ...je i madh Agim Doci
Djali i Hades
Djali i Hades Vit më parë
Poshtë paske ra more Doç !
Linda Linda
Linda Linda Vit më parë
Respekte per poetin Agim Doçi.
Riza Travel
Riza Travel Vit më parë
Pijanec kurgjo mashum(asgje me shum) shum poju dhem juve ( kerkoj falje per kto fjal po skam fjalor italjan apo grek,shum pona nenqmoni neve kosovaret,mos se milot e morin na ju kena civilizu se me derra keni flejt
Milan Milan
Milan Milan Vit më parë
Bravo, me kenaqesi te kam ndjek dhe pervec fjalve te bujura je nje njeri i mire
Pashke Perndreca
Pashke Perndreca Vit më parë
I madhi Agim Doçi
Anna Da
Anna Da Vit më parë
Agimi eshte fantastic dhe gruan e tij e bukur Tatjane , e kam njohur dhe kam qene ne dasmen e tyre ne Burrel
Armando Dodaj
Armando Dodaj Vit më parë
At fishta..drit i baft shpirti.. nji ner mendjendriturit me te medhaj qe ka pas shqipnija ne histori te saj
Floresha Korreshi
Floresha Korreshi Vit më parë
Zoti Agim të uroj shëndet dhe qofsh I lumtur , se je shumë origjinal dhe shum patriot .
Kosova is Albania
Kosova is Albania 2 vjet më parë
Sa per kënget e soçme sjam n’dakord me ty Doç !
Kosova is Albania
Kosova is Albania 2 vjet më parë
Sa idiot asht ky ermali more bo bo bo . Le ihere qe se kupton t’madhin Agim Diçi.
Xhovana mhillaj
Xhovana mhillaj 2 vjet më parë
Shum bukur
Deiv Deiv
Deiv Deiv 2 vjet më parë
Gjergj fishta krenaria e kombit shqiptar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ismail Kukes
Ismail Kukes 2 vjet më parë
Eshte i paarritshem Agim Doci
Adriatik Joni
Adriatik Joni 2 vjet më parë
AGIM DOQI, NDERI I KOMBIT.....!!!
Ibrahim Jusufi
Ibrahim Jusufi 2 vjet më parë
Respekt per z.doci dhe emisionin! Po mundohem te i pergjigjem ne dmth.... ,,Pordhi kali ne dere te hanit''.Kishin qene te martuar Hasimja dhe Zeneli.Hasimja e re por pak katroqe e Zeneli plak.Ha simja sa here dilte ne takim me jaranat e vet iu afronte Zenelit e i thonte,, Zenelo t'ka pordhe kali ne dere te hanit''.Qe do thot se i kishte skadua afati Zenelit per jarani.
Valentino princ
Valentino princ 2 vjet më parë
#ErmalGay #AmiKurva
Valentino princ
Valentino princ 2 vjet më parë
Ermal nuk mundesh ti besh Asgjë pasha fmit eshte ankuar te nji shok i imi aj eshte nga Kosova ai eshte duke t'a qir per momentin kishte then per ty sikur me vellaun tim nuk e mbaj mend kur kam pas mardhënje kishte then per ty oooo legen muti perse martoesh kur e ke qef karin #AmiKurvaaa
Valentino princ
Valentino princ 2 vjet më parë
Ju qifsha dyve femijet bythqir muti edhe at Amin grun tate qe t'a kan qi e gjith estrada ajo shqiptare dhe ajo Kosovare #AMIKURVAAA
R s
R s 2 vjet më parë
Hallall zoti Doci per respektin ndaj Tironcve..ti ermal qeke legen
R s
R s 2 vjet më parë
Po FIFI pse rrijka si hunqene? Mbase nuk e kupto elokuencen e Fishtes e te Gimit
Kl Ho
Kl Ho 2 vjet më parë
Jep pershtypjen pep pak I pjerdhun, po hajt se kshtu e kane artistat !
Fadil Syla
Fadil Syla 2 vjet më parë
AGIM RRESPEK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Gjergj Markaj
Gjergj Markaj 2 vjet më parë
Ore zotri Agron Doci Rrofsh sa malet shum e shum I bekuar je qofsh I lumtur perjeten te Rrnoft fere fisi me 1000 ja Vite emebekim
Pamela Gjoni
Pamela Gjoni 2 vjet më parë
nje poet I jashtezakonshem dhe nji mendje e ndritur per shqiperin e me tej kombeve shqiptare , nuk e harroj vlersimin shum te bukur qe me ka ber kur mora pjes tek Star Academy ne tv Klan
Bujar Gremi
Bujar Gremi 2 vjet më parë
i vetmi qe me pelqen ke Emisioni Klan Xing me Ermalin ,,,,,,
Bujar Gremi
Bujar Gremi 2 vjet më parë
REspekt per Agim Docin
Kujtim Cepani
Kujtim Cepani 2 vjet më parë
per kadaren shkoni lani gojen dhe freskoni trurin. tipik shqiptar ate e ban vepra .gime dociin e pelqeva si fishtjan por i humbi te gjitha kur shau ismailin.ne nuk na pjerdh kush ne bote dhe po ndodhi, do te na pjerdhin ne turi se jemi si puna e ketij karigjozit
Bardhok Prenga
Bardhok Prenga 2 vjet më parë
Kujtim Cepani..Kadare eshte i madh..por Fishta eshte me i madhi i letrave shqiptare.
Gjeto Gjeka
Gjeto Gjeka 2 vjet më parë
Agim Rrespekte
Une Ibinda
Une Ibinda 2 vjet më parë
po pse dislike more....
Une Ibinda
Une Ibinda 2 vjet më parë
Shqiperine londineze: po e verteta vetem keshtu mund te thuej
Toni Montana
Toni Montana 2 vjet më parë
Ky ermali eshte ....
Erdi Hoti
Erdi Hoti 2 vjet më parë
Ta shkerdheft koken edhe hashim muti edhe baton qen muti o ermal !!!! Qka hamamin po e flliq emisionin e po i thrret ata dy qej !!!!
Agron Thaqi
Agron Thaqi 2 vjet më parë
Ermal kam nje lutje mund ta ftosh dhe çun lajqin
Agron Thaqi
Agron Thaqi 2 vjet më parë
Ermal kam nje lutje mund ta ftosh dhe çun lajqin.per ndryshe zoti doçi eshte pasuri kombetare sa me qef e degjoj.
Agron Thaqi
Agron Thaqi 2 vjet më parë
Ermal kam nje lutje mund ta ftosh dhe çun lajqin
Gezim Sadria
Gezim Sadria 2 vjet më parë
z Doci Rrespekt per ju Po Kadareja ka Tenene te Verteten Kan îke jashqitja et e zorra e Trashe se te Paret jane Shumica Djemt e Ullehqjej Qe Jane Largu.Si nje Anije Qe Eshte Deke u Mbyte te Paret Largohen Mijte.....keqberes e Pastaj Rromet.
orf daddy
orf daddy 2 vjet më parë
Gjigand i kultures shqiptare.
Kakarot
Kakarot 2 vjet më parë
Mjeshtër i Madh per dicka
Ylli Baftseferi
Ylli Baftseferi 2 vjet më parë
Agim doci ..ti duet te bejsh nje parti .pote presim ...
Bjeshka Pashtrik
Bjeshka Pashtrik 2 vjet më parë
Perralla te bera ulur ne te ngrohet. Kesosh perralla eshte ne gjendje te krijoj qdo njeri. Keto far perrallat nuk te sjellin bash asgje. Po te ishe i vetet dietare dote kishe inicu ndertime fabrikash zhvillim vendi per ndryshe kopalla allaturke nuk ka kush mashum se shypecat ne ballkan. Dhe nuk ka kush ma shum ikje qe te ben me kuptu se prrallat nuk te zhvilloin
shirli meniku
shirli meniku 2 vjet më parë
Mjaft me fjale dhe banalizma Shqiperia ka njerez te zgjuar dhe me zemer si ju z.Agim per Dale nga kjo varferi qe ka kaplluar vendin
Bajram Fazliu
Bajram Fazliu 2 vjet më parë
Pershendetje i madhi Agim Doqi
Nikolin Mhilli
Nikolin Mhilli 2 vjet më parë
Duket Mirditori Z Agim qofsh per jet
Goni Berat
Goni Berat Vit më parë
Per qfar duket ky mor se I ati ti ju ka vu firmen me vra Miditoret. Pleh
Kosova is Albania
Kosova is Albania 2 vjet më parë
Nikolin Mhilli ta rrenqeth mishin evtrupit!
Afrim Rexhepi
Afrim Rexhepi 2 vjet më parë
Respekt per Agim Docin nga Medvegja
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj 2 vjet më parë
Pershendetje...per Metvegjen..Qendroni dhe.Mos e leshoni..Metvegjen ...token e te pareve...Metvegja eshte Shqiperi...shqiptaret kudo me Metvegjen...
Aulon Kalaja me Agim Doçi - mars 2014
1:51:29
Forum TV Planet
Shikime 28 mijë
PROVOKACIJA - Agim Doci - 8 Janar 2019
28:21
ABC News Albania
Shikime 122 mijë
Yasak Elma 109. Bölüm 3. Fragmanı
0:46
Yasak Elma
Shikime 2,4 mln
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 183 mln
Xing me Ermalin - Behgjet Pacolli
51:43
Ermal Mamaqi
Shikime 424 mijë
Xing me Ermalin 104 - Xhevahir Zeneli
1:24:17
Ermal Mamaqi
Shikime 518 mijë
Making Plasma Cutting Machine
19:46
Workshop From Scratch
Shikime 2,3 mln
Xing me Ermalin Nard Ndoka
1:01:43
Ermal Mamaqi
Shikime 85 mijë
OXYGEN PJESA 2 - MIRUSH KABASHI 30.04. 2016
1:10:06
KTV - Kohavision
Shikime 43 mijë
Drink Up Bean | Funny Episodes | Classic Mr Bean
46:56
KULLA E DOCIT 2016
04:17
Syle Mujaj
Shikime 20 mijë
Xing me Ermalin - Sali Berisha
1:03:50
Ermal Mamaqi
Shikime 547 mijë
Yasak Elma 109. Bölüm 3. Fragmanı
0:46
Yasak Elma
Shikime 2,4 mln
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 183 mln
Fara e Flliqt - Episodi 7 Sezona 3
20:43
Fara e Flliqt Official
Shikime 183 mijë
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 17 mln
Çka ka shpija - Sezoni 7  Episodi 28
36:48
Rich Grandma vs Broke Grandma
9:48
Troom Troom WOW
Shikime 1,5 mln
Menajerimi Ara 36. Bölüm 2. Fragman
0:57
Menajerimi Ara
Shikime 1,2 mln