Why Not - Të ftuar Ana Lleshi, Herla Hasa, Mateo Dhigori (SEZONI 4)

  Shikime 238,191

RTV OraFollow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
Emi Vrapi
Emi Vrapi 2 ditë më parë
Ana eshte shume e sulmuar sepse eshte shume para. Eshte e vetmja qe nuk vritet nga te tera fjalen qe i thon dhe per kete ato akoma njerezit flasin shume per te. Ben cdo gje qe pelqen e qe i ka qejfi e si intereson asnje mendim. Per mua eshte per tu mar shembull forca e saj se jemi ne qe lem shume enderra menjean per tu mos perfolur. E tha vet qe nuk eshte kengetare. Ne qe shohim nga ekrani mundohemi te gjejm anen negative te nje personazhi televiziv sikur per te then qe jam me mire un. Po ska sens gjerat e saj vendimet e saj jan probleme dhe pasoja te saj. Jeto dhe ler te jetojn. Brava Ana. Din te permbash njerezit duke tet degjuar pavarsisht komenteve. Ke then qe do te te duan dhe te duan vertet por massa eshte e madhe dhe te gjithe shohin komentet e njeri tjetrit dhe thon te njejten. Me vjen keq per te shkuaren tende dhe te pergezoj per hapat qe ke ber sepse duhet shume te ngrihesh nga 0. Te kuptoj shume mire dhe me vjen shume mire qe ka njerez qe ngrihen ne kemb pavarsisht le difficoltà. Je shume e fort♥️
Lorenco Lorenco
Lorenco Lorenco 3 ditë më parë
fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiks si tranvestit kjo ana prz.. apo esht trans me vertet dhe spo e kuptoj dot un?
xxCherry
xxCherry 3 ditë më parë
Per komentin e Sindit dha sqarime e per komentet e kengtareve profesionistav spat qka me fol deka haahhahahaha qfar deshtake
Moli Cyrbja
Moli Cyrbja 6 ditë më parë
Producenti tap ne bar
Evi Emili
Evi Emili 6 ditë më parë
Un mendoj qe kenga e melises eshte shum e bukur po ju si mendoni?
Al do
Al do 7 ditë më parë
Ku trembesh ti je njeri pylli shif si ben si kare femer e fort ca femre femer kari
klisman klisi
klisman klisi 7 ditë më parë
Emision kurvash
AULONA MYRTAJ
AULONA MYRTAJ 8 ditë më parë
Kjo femër esht thjesht e mbushur me urrejtje ashtu si esht rritur...fytyrën e bardh shpirtin e zi
AULONA MYRTAJ
AULONA MYRTAJ 8 ditë më parë
NE shqipëtarët nuk duam njeri tjetrin nuk duam dikush te jet me lart Apo me mir. Shajn dhe ulin moralin e një personi tjeter e sidomos në një publik...per lek dhe fam po humbin dhe respektin e fansave nëpër bot...
ARMY forever
ARMY forever 8 ditë më parë
Po ik moj i ka dal kenda skandal asaj edhe tani thot jo eshte Bere gabim Po ik se njerz fallco jeni!😏
Qendresaa
Qendresaa 9 ditë më parë
A moj ana qka ban per fam 😣😣😣😣😣
Enxhi Halilaj
Enxhi Halilaj 9 ditë më parë
“Ju falet se aktora?!”nderkohe ajo qe te ka ftuar ka nene aktore qe i ka dhene plot vlera kulturore ktij vendi dhe aktrimi esht art,profesion shum me i mire se ky i yti...
Florinda Flori
Florinda Flori 9 ditë më parë
waaa kjoo paaka dal prej menje🤨
Rena Dzz
Rena Dzz 10 ditë më parë
Ana ti veten aq shum e ul qe normal edhe njerzit cfar u vin ne goj folin per ty.. Turp te kesh ..
Andy Kacani
Andy Kacani 11 ditë më parë
Ana mund të bëhet një aktore ose një prezantuese e mirë por për këngëtare është 0.
Kreshnik Marke
Kreshnik Marke 12 ditë më parë
Ma mire lere fare se e bere m**
Abe tare
Abe tare 12 ditë më parë
Mfal ama ca pyetje nuk u behet fmive 6-7vjeq..
Anna Veli
Anna Veli 12 ditë më parë
Getinjo left the chat
Eli Allaraj
Eli Allaraj 12 ditë më parë
Sa e degjenerume😪😒💩
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu 12 ditë më parë
At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.
M.H
M.H 12 ditë më parë
O debile po ti te pakten thuaj qe eksitohesh por jo qe prishesh se je ne TV o injorante. Kokrra e rrugaçes. Duket qe je rrit rrugeve.
Sony Sony
Sony Sony 13 ditë më parë
I plasi fare Anes kjo qe do broj vajzat me probleme lark qoft kush bie ne dor te ksaj do Mari rrugen per ne itali
Jonida Lleshi
Jonida Lleshi 14 ditë më parë
Ana je veshur si Antonela tek trotuar me kte xhaketen zbuluar🤣🤣🤣🤣🤣 o zot medet😅😅
Uarda Zabeli
Uarda Zabeli 14 ditë më parë
Oj llare duhet te vlersojne njerzit per bushterrine qe je acid do te hesh dhe do te coj te hane derrat oj plene
Uarda Zabeli
Uarda Zabeli 14 ditë më parë
Oj shoqa llare se di te jesh plerat e shqiprise dhe e shkatarruat rinine o funderrinat e plerave nicja el oj byth pa lare
yasio bolo
yasio bolo 14 ditë më parë
Skishte dallim kenga e Anes 😂😂apo dojn me genjy publikun 😄
Hiba Osmanaj
Hiba Osmanaj 14 ditë më parë
Ashtu punoni ju Duke shitur veten bushtra te dyja
Mimoza Martini
Mimoza Martini 14 ditë më parë
Pse kjo natyra jote e kurvllikut Nuk pershtatet me historine e dhimbshme Dhe jetimoren???
Hatixhe Ameti
Hatixhe Ameti 14 ditë më parë
Ana esht e dashur pamar parasish sa e kritikojn ajo esht vetvetja nese anen se don shqiprija shqiptart e maqedonis gjith e duan 😍😍😍
Seriale Tv
Seriale Tv 14 ditë më parë
Mia khalifa perpara anes qenka e virgjer.
kolim jone
kolim jone 15 ditë më parë
Zot me fal qe harxhova disa minuta boshe duke par disa minuta Anen.
white angel
white angel 15 ditë më parë
Roza ben surratin sikur pordhi njeri e I erdhi era🤣 extra shtirje qe I duket si prezantim natyral
Selina xh
Selina xh 15 ditë më parë
Ojj qelbesir ik moj largohu se na shpifee ...
white angel
white angel 15 ditë më parë
E shtirur,qeshja e shtirur mundohet te fute fjale Angleze.Ka potencialin por kjo shtirja e ben te pa durueshme!Mos plas duart o gomar.Roza e ka aritur vete ? Pooooo si joo,mos flisni anglisht se na hapet barkun!!!!
kolim jone
kolim jone 15 ditë më parë
Pfff fara k*** po ik moj rrëspi
fazile mehmeti
fazile mehmeti 15 ditë më parë
Sindi esht yll bote ti moj ana je 0 ama 0 fare as te thembrrat si afrohesh Sindi ajo si ti si puth te gjith meshkujt e bothes nermal qe se var mendjen nga komentet negative se ti nuk di te besh mir se prostituta nuk di te kethehet ne rrug te zotit me vjen keq per te kaluaren e Anes por nuk me vjen keq qe ska as nje te mir per ditet e sodme qe ju ka nermalizu jeta nega kushtet ekonomike veri duart ne kok dhe mendo moj vajze se e ke ber teipin tend si top futbolli kush te qohet me heret e gjuan topin dhe e fut gol po goli e ka venin ne port po kjo ka ber trupin e vet prt fudbolli pret gola dhe i fiten ne gjuajtjen e par gol nga te gjith meshkujt sa gola ne dit pranon moj vajz si duket edhe porta tu ka shky turp te vi ndalu e mos dil ma ne publik
Albana Albana
Albana Albana 15 ditë më parë
More komentus pse se qyrni punen e juve lene qiken Rahat e qyrne bothen e juve😡
V.M
V.M 15 ditë më parë
Roza ne nje mom: "Qenke niveli mir"!😂😂😂😂 I agree with u girl!😁
XH H
XH H 15 ditë më parë
Roza you're offending us geminis with this ....
Liljana Deda
Liljana Deda 15 ditë më parë
Si roza si ana nje mut jane te dyja🤮🤮🤮
OEo oEO
OEo oEO 15 ditë më parë
Kjo Ana i cop Debile, ne fillim tha per “Sindin” ce ka ber nje cop shkoll e nuk din me i ra vjolines. Nderkohe Ana perseri: Un nuk jam muzikante, nuk i jap dum muzikes. Konkluzjoni, copaa e injorantes, tamam rrugaqe e injorante, mjer ata ce tkan te afert se i flliqe komplet 🤦🏼‍♀️
Hacker Albania
Hacker Albania 15 ditë më parë
Hajde producent hajde pa dashje thot edhe e kan lon aty🤣
Samy Samanta
Samy Samanta 16 ditë më parë
Po pse Shani o njerez,pse keni kaq negativitet nvetveten tuaj se lat nam. Duam te hym edhe ne europe ne. Spo duam njeri tjetrin. Po deshe me e pa shikoje po sdeshe ndrro emision. Te pakten eshte akoma gjalle me jeten e veshtire qe ka kaluar,sjan rrit te gjith mir e bukur me nan e me bab e me shtepia vila. Qofshi mir qe te gjithe dhe mbeshtetje anes e shume te tjerve qe kan guximin me e pranu veten ashtu sic jane. Me fotoshop si pranojm ne,te shendosha jo,po tket lekun do themi he se eshte ku*ve se e mban dashnori, e kushedi sesa nxjerrim nga goja. Qendroni positiv edhe ndihmoni sa me shume pra femijet qe enden rrugeve neper qytete qe tmos behen shembulli qe ju nk e deshironi dhe pranoni ne shoqeri. Peace & love ❤❤❤
Skiner Elezi
Skiner Elezi 16 ditë më parë
Po kari
New York
New York 16 ditë më parë
Muhabet ivgjitrish 😂
bouytt guyt
bouytt guyt 16 ditë më parë
Ti dhe kenga shume large jeni kur njeriu ka vokal nuk eshte e rendesishme eshte demo apo jo 😅
Bebu ZZ
Bebu ZZ 16 ditë më parë
Lot sa kare pzzz ... kam qesh me lot si e justifikon veten qe esht nje kare pa talent dhe je nje ordinere !!!!! Ajo keng e deshtuar qe ke bo ti, dedikoja vetes se esht fiks pee ty.
Alesio 77
Alesio 77 16 ditë më parë
Marcolino si i droguar 😭🖐
bouytt guyt
bouytt guyt 16 ditë më parë
Ana 😍😘Sa e zgjuar dhe e mire
Hanna Luma
Hanna Luma 16 ditë më parë
Pfff fara k***** po ik moj rrëspi
Zarko Rama
Zarko Rama 16 ditë më parë
E ule serisht veten Ana dhe e rrite Sindin
Zarko Rama
Zarko Rama 16 ditë më parë
Ana je Pseudo Kengetare dhe nje Kurv real 😘
Zarko Rama
Zarko Rama 16 ditë më parë
Producenti thot qe Ana ka vesh per Muzik ? Hahahahhahahhahahahahahah ok seriozisht?
Stella Veseli
Stella Veseli 16 ditë më parë
Ana ekemi pritur kete historin tende qe kur ishe ne perputhen por uroj me zemer qe e paske gjetur nenen biologjike.dhe asyet nuk kan rendesi se si kan qen qe te ka len te shpija e femise por te uron me zemer te arrishe ate qe te deshiron zemra jote jr nje vajze shume e forte...suksese per cdo vendimarrje
Stella Veseli
Stella Veseli 16 ditë më parë
,,,,,
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 16 ditë më parë
Nuk e di pse me duket vetem mua apo dhe juve qe sa here ana mundohet te justifikohet per kengen dhe roza qe gjate gjithe kesaj kohe ne siklet dhe justifikohet nuk merem me thashetheme🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Anja Dr
Anja Dr 16 ditë më parë
Kjo ana ngeli duke nxjerr cicat po ti kishte si ciljeta mir po kjo ika te shpifme te vogla cin do rrej me ato cica kjo
Nazmije Limoni
Nazmije Limoni 16 ditë më parë
Ana e paska tregu veten që asht 100% Rrugaqe femer e degjenerume psikopate💩💩
l
l 16 ditë më parë
U tqifsha emisionin me ket kurv a bohet emision plehra🤮🤢
Kamela muca
Kamela muca 16 ditë më parë
Na can lesht me ket ne fund te dites la nam vetem nje fjal di
Myrto liberta
Myrto liberta 16 ditë më parë
Ooooooo qorre
mel isa
mel isa 16 ditë më parë
Ana qenka on fire 😂😂
edona gjocaj
edona gjocaj 16 ditë më parë
E ka hek
anxhela ago
anxhela ago 16 ditë më parë
Ana 😍😘Sa e zgjuar dhe e mire
vilma lela
vilma lela 16 ditë më parë
Kudo veq me keto kemisha femer e ulet
vilma lela
vilma lela 16 ditë më parë
A ska ndonje rrob tjeter kjo Ana si del veq me ato kemisha na e shpifi🤮🤮🤮
Shkumbin Morina
Shkumbin Morina 16 ditë më parë
Nuk e ka pas fajin ana e paska pas produksioni
fanatics tirona
fanatics tirona 16 ditë më parë
Mejk dhe burri uork🤣🤣
Jeta Jet
Jeta Jet 16 ditë më parë
A kur ben ironiken kjo plera.. femer ordinere, 5 lekshe…
Erdan Shala
Erdan Shala 16 ditë më parë
qfar producenta deshtima tu e qit vetin posht per ni femen qe ska lidhje per me knu deshtim producent deshtim kongtare na keni teeeeeesh
Anita
Anita 17 ditë më parë
Skandal me kete fjalor Gjynah per nje femer me keq se meshkujt .oi sa e ulet
albiona iljazi
albiona iljazi 17 ditë më parë
Ana si lugat dukesh moj e shkret
adnant pali
adnant pali 17 ditë më parë
A thu do mendojn Ana dhe Roza me vete , cila jemi me kurve se tjetra ? 🤔
ilir qosja
ilir qosja 17 ditë më parë
Pyte pak anen sa lek e ka oren
Lindita Lena
Lindita Lena 17 ditë më parë
Kjo paska qen b.......ch
Alda Meta
Alda Meta 17 ditë më parë
Sa vlera i ulni vetes me kto lloj njerzish
love love
love love 17 ditë më parë
Allah ne dore tende me vjen keq per jeten tende po oj goc Do vdesesh nje dit Ska mbetur as nji gje me shiku me familje Eee Kush te me shijon jeher e sme harro asnihe O spirre o sprr
Paris Hilton
Paris Hilton 17 ditë më parë
Aman o zot ca producenti pa lidhje spaske vesh muzike ose ju ben qejfin kot ktyre i nxjerr si gomar tu kendu dhe ju thua bravo 🤦‍♀️
F.G.B.L
F.G.B.L 17 ditë më parë
🥰🥰🥰
Jo Na
Jo Na 17 ditë më parë
Arrixhiu producent 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮🤮🤮🤮🤮
Ganimete Shala
Ganimete Shala 17 ditë më parë
Me falni qe po ju thom po keto emisjone ne Shqipri mashum nudo po se sa te veshura, shum katastrof teper dhe toka qe na mban
five stars
five stars 17 ditë më parë
Ah moj ana: të njohëm me twerk, I fute shpullë Fatjonit, se të dogji kosi I Arjonit u fejove me Arsimin, u betove për Bardhin, bëre Deal me Atdheun dhe tani ke orën e Historisë së pregatitur që në Shtator 2020 dhe...ufff,,na lodhe Na ke ofruar mjaftueshëm shko hap dyqanin atë bëj, 🤐🤐🤐
Armando Doda
Armando Doda 15 ditë më parë
Si me pa shkru un kyt koment po mduket 😂 👍
Niku Sokoli
Niku Sokoli 16 ditë më parë
Dyqan lakrash
justmyself andI
justmyself andI 17 ditë më parë
Zot me fal qe harxhova disa minuta boshe duke par disa minuta Anen.
Shegjer Visha
Shegjer Visha 17 ditë më parë
bravo e tregove veten se je baxhell
Moon Child
Moon Child 17 ditë më parë
Ana eshte per keqardhje
Meti
Meti 17 ditë më parë
Po vari karin defektit teknik Po teksitn vari karin apo se shihni 🤣☺️☺️
labinot shaqiri
labinot shaqiri 17 ditë më parë
Auuuuu sa te shara turp tju vij
Bisere Dushaj
Bisere Dushaj 17 ditë më parë
Sa njerz te dobet jane paragjykuesit ,nuk duhet nese dicka nuk na pelqen thjesht mos e shiko mos e ndjek.Fillojme ndergjegjsohemi se do jemi me te qete me veten.
Malvina Agolli
Malvina Agolli 17 ditë më parë
Pse perpiqesh te imitosh Wendy Williams darling duke “split the tea” sister?
TheUrbanCover
TheUrbanCover 16 ditë më parë
Spill the tea dummie
Blerina Deda
Blerina Deda 17 ditë më parë
Ana je si shpirt bravo keshtu vazhdo pozitive sic je
Lorenc hoxha
Lorenc hoxha 17 ditë më parë
Ti doje të ishe si Melisa po nuk ke shac ti harrish o ana leshi 😂
Lume Lajçi
Lume Lajçi 17 ditë më parë
Sa me shume del ne skene aq me shume zbulon budallallekun dhe degjenerimin qe posedon kjo vajze.Spaku ashtu duhet te thuash sepse kurre ne jete skw pasur dhe sdo te kesh komente pozitive.Dhe patjeter qe duhet te thuash qe komentet negative te bejn te ndjehesh mire🤦‍♀️
kaizer soze
kaizer soze 17 ditë më parë
Bah cfar kurvet ban lajm vetem me pislliqet e veta ptuh he kurv
Genti Manovi
Genti Manovi 17 ditë më parë
Oj kurv, kaq kisha
Bledi Mustafarai
Bledi Mustafarai 17 ditë më parë
E pse sju del shpirti mu aty ku jeni
Egzonaa Musliuu
Egzonaa Musliuu 17 ditë më parë
hajde lopp hajdeee kush t'ka thon qe di me knu oj loppp🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
lela lela
lela lela 17 ditë më parë
🤮🤮🤮
Lola Lola
Lola Lola 17 ditë më parë
O ana ca ca kishe pire moje goce 😂😂😂
pranvera mustafaraj
pranvera mustafaraj 17 ditë më parë
E sa ka si puna r anes perdite ndeshesh me to
astronom
astronom 17 ditë më parë
Kokan bo bashk to tu ja bo qefin njona tjetres, ama po mungon edhe Luana Vjollca qe te plotesohet orgazma :A
ajbi bella poarch
ajbi bella poarch 17 ditë më parë
Pse do e mbyllni emisioni ju e keni shumë te bukur
Heart Love
Heart Love 17 ditë më parë
Ana ka probleme psikologjike emocionale te forta,,,e theksoj jo mendore,,,,por duket qe te rriturit Vetem i ka lene pasoja te forta...ne vend ti rregulloj i thekson me keq,,,Ana po je duke lexuar komentin,,,Puno me nje psikolog ,,, nuk eshte turp te ndihmosh veten,,,❤
Mom's Kitchen - Kuzhina e Mamit
Mom's Kitchen - Kuzhina e Mamit 10 ditë më parë
Fiks. Ke shume te drejte
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha 17 ditë më parë
Mis gjykoni anen ajo eshte nje vajz shum e mire nuk edhte e vetmja ana qe ka pas ket histori ka pas ka edhe dot jet gjithmon ksi histori si ana po tash ajo eshte shum mire eshte harru ajo koh te lumt ana je shum e mire mos ta nin vazhdo vetem perpara te uroj shum lumturi
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 29 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
ROBI PLAKET KUR DON VET - Arjola Demiri (Episodi i plote)
52:41
Robi plaket kur don vet
Shikime 78 mijë
Lee Kwang - soo
1:39:25
런닝맨 - 스브스 공식 채널
Shikime 3 mln
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 29 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Mandi - Panda
3:17
Mandi Mustafa Production
Shikime 565 mijë
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 243 mijë
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln