VRITET NJË KOSOVAR NË HANOVER TË GJERMANISË

  Shikime 62,400

T7

15 ditë më parë

Website: www.televizioni7.com
Facebook: televizioni7
Instagram: televizioni7

Komente
Sllatina
Sllatina 9 ditë më parë
Kur të bëjsh vrasje dikujt prite edhe ty të kthehet qka të mbjellesh korrë mosu tranoni o Shqiptarë se edhe të tjerët kan Prindë e vuajnë 1 me 1
Gresac Hoxhaj
Gresac Hoxhaj 11 ditë më parë
🐄🐐🐐🐐👞👞
Bajrush Nezir
Bajrush Nezir 12 ditë më parë
Kush qan tash prinderit vlezerit motrat gruja femit zoti jav let's oft dhimbjen familjarve Allah in Sha Allah ja fal gabimet
Bukurije Asllani
Bukurije Asllani 12 ditë më parë
B
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N 13 ditë më parë
Qysh Shiten Shqiptart „Kishe po Quditem“ kurse Gjermant ose tjert i Bajn te Pa Par ! Lene mor se Gjdo kund Ndodhin Vrasje . Gjermani e ka Vra Kojshin veq qe Qëni i ti i ka Shku Nerva ti Leh Teper ! Hakmarrje Hesapi ! Qekjo asht Ti e Vret dikan Sot , Neser Ta Qin ai Ty Plumb edhe Rezultati 1:1 😉🙉. Sa Marrzia, sa Pedofilia, sa Kurvnia, sa Vrasjet , sa Hajnia , sa Ndeshjet e Kerreve 🚗🚎 Horror , sa e Qinja, sa e Lpinja , sa e Shtinja . Ndodh neper Evrope e se ban kush te Madhe, E Ketu Shqiptart qe jetojn Jasht Bahen qe po ju vjen Habi gjaja se qka po ndodh te Shqiptart 🙉!!!!! Shqiptaret qe po Jetojn Ketu ne Perendim( Jo gjith) te Zezat qe Ndodhin ketu nuk i Shofin sepse Fobia per Ta i ban mos me pa, e ka disa nga ta qe jetojn si ne Shpell sdin qka ndodh, e kur shofin ose nin dika te Shqiptart kishe po Keshim ose Quditem !! Ka Shqiptar neper Perendim qe Ktu ose kta me jav Qii Kar Qikat , Grat ose edhe ata vet , thon Ska dert se ne Evrope jetojm. Kur Shkojn Posht ne Ballkan Bahen e Shiten Me mentalitete te Para 2, e 3 Dekadav „ Kishe me Tradita te Vjetra“ E neper Perendim Gaz bahen ! E Kan Vra , Paska qen ky Zoteria ne Hasmeri ! Shpirti ne Parajs .
Selajdin Krasniqi Krasniq
Selajdin Krasniqi Krasniq 13 ditë më parë
Ligji i Kanunit te Lek Dugagjinit 🇦🇱 Gjaku me Gjak Laheet...Kshtu qe mundet te ik njeriu nga shtetit dhe Ligjit por kurr smund ti ikesh Hasmit...Zoti naj boft mbar se kerkah nuk jem...
Sebajdin Aliu
Sebajdin Aliu 14 ditë më parë
Edhe 1 milion vjet ne shqiptaret nuk do mbushemi me mend turp✖
zlove ylli
zlove ylli 14 ditë më parë
E more vlla normal ti myte dikan e po ta fal jo bablok e myte dikon e hangsh karramelin se mue midis gjermanie pse kerkush nuk pom myt o vlla po le lit sen
Fisnik Papaj
Fisnik Papaj 14 ditë më parë
Kurr sdojna mu mush men Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj u bonum hor o njerz vetdisonu pak se kena mer kerkun hiq mazamakeq per neve 😐😐
Baba Baba
Baba Baba 14 ditë më parë
Sigurisht jan vra vetem per droge
lorian al
lorian al 14 ditë më parë
Thuaj nje shqiptare jo nje kosovar o legen
005 005
005 005 14 ditë më parë
Ani bre hallall jukoft na armikun ekem gjith tunav sjell ka hunt e na armik ndermes vete hajmedet ehaj qysh jemi ba
Vlora Krasniqi
Vlora Krasniqi 14 ditë më parë
Kjo asht fundi botes lufta termete vrasje Allah na ruaj nga e keqja
Anton N93
Anton N93 14 ditë më parë
Shqiptari se fal gjakun e as tradhtinë 🔥👊
Anton N93
Anton N93 10 ditë më parë
@keek keek O Kallaçe un jam Mirditor ok sa per ne flet vet historija ok te ngjosha të Miren
keek keek
keek keek 13 ditë më parë
Qa shqiptar ju jeni rrac tjeter Kosovar.Gjakun jau ka shkerdhy serrbi 60.000 mi vet ku e keni gjakun ju.
FF Cobra FF Cobra
FF Cobra FF Cobra 13 ditë më parë
Nuk e ka vrar shqiptare e ka vrar rrac tjeter keshtu eshte kur ben gangon mendon se eshte rruga e jotja....🥲
Gjevgjet Abazaj
Gjevgjet Abazaj 14 ditë më parë
o vranu veq vranu se po kqyrni mu pasunu mrena dites veq te shqiptart ndodhin ksi marrzira vetem te shqiptart
AntoFab
AntoFab 14 ditë më parë
Bravo televizioni..Pertojne ta bejne titullin edhe lajmin duke shkruar dhe thene Shqiptar i ose nga Kosova😐..Shqiptaret e Kosoves jan Shqiptar mer burr..Jemi si te thuash binjake,si ndan dot sado qe kan emrat ndryshe.
AntoFab
AntoFab 14 ditë më parë
@Liridon Morina e vertete,rrespekte vlla
Liridon Morina
Liridon Morina 14 ditë më parë
T'lumt . Deri para disa viteve kemi qen te bashkuar . Perse na kan ndar , nuk do te thot qe nuk jemi me nje racë
Astrit Sadrija
Astrit Sadrija 14 ditë më parë
Brravo veq vazhdoni harami del diku
Klo Brace
Klo Brace 14 ditë më parë
Mos mer jet se te meret e jotja.Ai lart ka then, mbaje mir raportin posht ,se ktu lart un ta fal .
jdjdhsh jsjshshsha
jdjdhsh jsjshshsha 14 ditë më parë
serbi na qun shqiptar shqiptart e qujn veten kosoovar tmerrr
Blerton Haziri
Blerton Haziri 14 ditë më parë
E la s classen
Nameist Myname
Nameist Myname 14 ditë më parë
@Liridon Morina iplasi kari per sclassen😂
Blerton Haziri
Blerton Haziri 14 ditë më parë
@Liridon Morina ehhh diqysh po ahhaha
Liridon Morina
Liridon Morina 14 ditë më parë
😂 sigurisht pa djers e ka bler
Skifter Murrizi
Skifter Murrizi 14 ditë më parë
Qe dy dit u kon nxeht shum Tash po bjen kapak shi e ka flladit pak.
blackLLapi bisha
blackLLapi bisha 14 ditë më parë
Per qef kerkush kerkon nuk e vret
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi 14 ditë më parë
Po nese vret te vrasin
Sali Selmani
Sali Selmani 14 ditë më parë
Paska qenë i perfshir ne nje vrasje Te nje shtetas Te maqedonis sigurisht shqiptar ka vrar boll paska jetu si vrases 4 vite mjer prinderit tanë per kshtu femi kriminela inshallah edhe vrasesi i kti bagabonti denohet sa ma shpejt me burg min 25 vjet
Besmir Metaj
Besmir Metaj 14 ditë më parë
@Sali Selmani Kqyre qka ka vendos gjykata 2017 se nuk fola per rastin qe ka ndodh dje por ather qe i vra maqedoni. Sban mu merr me tashetheme.
Sali Selmani
Sali Selmani 14 ditë më parë
Tfala nga zvicra ne lajmin nuk thuhet Notwehr un e japa mendimin tem cfar kam ndegjuar Te kisha ndegjuar Notwehr normal mendimi i jem dot kish qenë ndryshe
Besmir Metaj
Besmir Metaj 14 ditë më parë
E ka mbrojt vetveten ather, mos fol pa dije. Edhe gjykata gjermane ka thene se eshte "Notwehr" se e ka sulmu ai mut maqedon ose shqiptar me thike dhe kan qen nje grup njerzish. Tfala nga Gjermani.
Chrysoula Georgakidou
Chrysoula Georgakidou 14 ditë më parë
Po veq burrat se kan kshtu evran prit aty jo me ik
Bedro Tetova
Bedro Tetova 14 ditë më parë
E Lipe e xhete
Nero
Nero 13 ditë më parë
@Besmir Metaj ,veq desha me dit se shpirti snjeh raca ,po don shpetim
Besmir Metaj
Besmir Metaj 14 ditë më parë
@Nero Media gjermane thojn maqedon, por edhe me kan shqiptar nese te sulmon shqiptari dhe don me te myt ty. Ke te drejt me vra, skemi nevoj per ksi shqiptar.
Nero
Nero 14 ditë më parë
@Besmir Metaj ,naqedon Apo shqiptar I maqedonis
Besmir Metaj
Besmir Metaj 14 ditë më parë
Ne vetembrojt e ka vra at maqedon ather ne 2017, se ai e ka sulmu me thika. Se garant aty e ki.
Nero
Nero 14 ditë më parë
O vlla po dhe maq.edoni po vran po shukatim ,per Allahun duhet me fal e taj per njerzimin. Mos fol kshtu se ni gjak ni mish jemiii
terrt terrtt
terrt terrtt 14 ditë më parë
nese eke bah at vrasje hallall te koft aj plum qe ta k dhan budallakia ska skej ska kufi
Hells angels Albania
Hells angels Albania 14 ditë më parë
Askush sta fal vret te vrasin lshtu esht kjo loj
louis 150k
louis 150k 14 ditë më parë
Si pilli Robve tuj
Angry Moments in Fооtbаll
9:34
Score 90
Shikime 822 mijë
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
CRISTIANO RONALDO IN DISGUISE (Full Video)
4:05
Players vs Referees: Crazy Moments!
7:54
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Oh no Oh no Oh no no no 😂 #shorts
0:18
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Mandi - Panda
3:17
Mandi Mustafa Production
Shikime 565 mijë