Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)

  Shikime 760,853

Venera&Lind Official

23 ditë më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘇𝗲𝗺𝗲𝗿 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔\u0026𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLumaniL...

____________________________

🎵 Music by: 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani

🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs

____________________________

℗ \u0026 © VENERA\u0026LIND OFFICIAL \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
Venera&Lind Official
Venera&Lind Official 23 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLumaniLindIslamiMeZemer
Fatjona Leka
Fatjona Leka 9 orë më parë
shume e bukur keng👏👏
Ajten Sula
Ajten Sula 12 ditë më parë
@Bona Shabani ooo
Ajten Sula
Ajten Sula 12 ditë më parë
@Bona Shabani ooooookooooooo
Ajten Sula
Ajten Sula 12 ditë më parë
@Bona Shabani ooo
Emilia Emi
Emilia Emi 18 ditë më parë
Pse u japin disslike apo se jeni shum te mir
Fatjona Leka
Fatjona Leka 9 orë më parë
💓💓💓💓😍😍😍Keng e bukur 👏👏👏👏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 12 orë më parë
Te dua shummm😊🥺🥰🥺
Shefa Ardiola
Shefa Ardiola Ditë më parë
Super kenge Dashuri e vertete ❤️🧿⭐️😍
Sllavica Memo
Sllavica Memo Ditë më parë
Bravo Venera vazhdoni keshtu se po e plotesini pazellin #SK & #IM qe dhe vete ti kishin shkruar keto tekste Nik do te mund to ndryshonin dot asnje presje. Suksese !!!
Anna Lisa
Anna Lisa 5 ditë më parë
Suksese yje,super keng si te gjitha kenget tuaja🙌
Jeta Cala
Jeta Cala 5 ditë më parë
Nje duhet shume I bukur e teksti super ❤❤👏👏
Andernalda Cili
Andernalda Cili 5 ditë më parë
🔥🔥
ana hoxha
ana hoxha 8 ditë më parë
♥️♥️🤍🤍💙💙
Donart Shabani
Donart Shabani 8 ditë më parë
Venera nje balad e vetme perfekt do ishte
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
💙💙💙💙
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
💫💫💫💫
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
🤍🤍🤍
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
❤❤🧸🧸
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
😍💝❤🤍💘💞
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
😍😍😍❤❤❤💘💘💘
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
💝💝💝💝
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
🤍🤍🤍❤❤❤
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
💘💘💘💘💘
Alessia
Alessia 9 ditë më parë
💞💞💞💞
Beatrix Voja
Beatrix Voja 9 ditë më parë
Un them me pas kenduar 🇬🇧 kjo kenge do ishte hit ne te gjithe Boten ju jeni dy ⭐⭐
Klodiana Leka
Klodiana Leka 9 ditë më parë
Kenga ime e preferuar ❤
El Mel
El Mel 9 ditë më parë
🥰🥰🥰
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj 10 ditë më parë
2 zera t mbrekullushem br super jeni tdy
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj 10 ditë më parë
Jeni te 2 super kengetar bravo
Xhoana Bardhi
Xhoana Bardhi 10 ditë më parë
Shum e bukur tani po e degjoj complimenti
Ela Celiku
Ela Celiku 10 ditë më parë
🌷
artur neli
artur neli 10 ditë më parë
Bravo Elgit Doda 👏🏻
Esmeralda Bylyku
Esmeralda Bylyku 10 ditë më parë
Super kenge & super cift 😍😍
Brikena Koni
Brikena Koni 10 ditë më parë
Adhurim kjo kenge 🤍🤍✨✨
altida pillati
altida pillati 10 ditë më parë
Super 😍😍
Gena Margarita
Gena Margarita 11 ditë më parë
Shum bukur me pleqeni shum
Kullafi Elson
Kullafi Elson 11 ditë më parë
Shum e bukur dhe fjal te përsosura per dashurin e vertet dhe zemre kela elson kjo esht perju qe e meriton por nuk po e realizohen dot dashurin 😭😭😭😭
E. S. S. A
E. S. S. A 12 ditë më parë
Superrrrrrrrrrr
Marsela Frasheri
Marsela Frasheri 13 ditë më parë
Si dy yje jeni mashalla! Ke qef tu degjosh muzike te paster, te lehte te thjeshte , jeni shume te mire jeni vetvetja klipet i keni shume te bukur! ❤️❤️
Edi Novaku
Edi Novaku 13 ditë më parë
Per mua jeni qetesia e shpirtit tim ne cdo kenge🤗 faleminderit qe ekzistoni 😊
sehhi vooty
sehhi vooty 14 ditë më parë
Bravo cifti!
Alketa Nezaj
Alketa Nezaj 14 ditë më parë
Me fat cdokush qe perjeto njeher ne jete ndjenjen e dashurise .
Selman Barjami
Selman Barjami 14 ditë më parë
shum keng e bukur
sehhi vooty
sehhi vooty 14 ditë më parë
Super kenge ❤❤
Dorina Lorina
Dorina Lorina 14 ditë më parë
Shum e bukur 🥰😍🤩💋😘 Shum dedikim i vecant per personin qe kalon jeten
ariela elmazi
ariela elmazi 14 ditë më parë
Bravo cifti!
Diana Gulo
Diana Gulo 15 ditë më parë
Bravo , shume bukur
DORI D
DORI D 15 ditë më parë
Jeni dashuri qe te dy 🥰
ravindra kumar
ravindra kumar 15 ditë më parë
Very nice song good work
Ina Dori
Ina Dori 15 ditë më parë
kto qe japin dislike me duket nuk.degjojn do jen shurdh memeca Ilove this song ❤️
Blerina Sherifaj
Blerina Sherifaj 15 ditë më parë
qofshi te lumtur gjithmone dhe suksese.e gjej veten tek kjo keng jam shum me fat per dashurin e jetes sime kemi 10 vite lumturi dhe nje djal si flori.
suada daxha
suada daxha 15 ditë më parë
Nuk ngopem duke e degjuar ❤❤Nota zemre e shpirti.
Evjola Dervishi
Evjola Dervishi 15 ditë më parë
Yje jeni ,si këngëtar por edhe si çift 🧿🧿❤❤
Danjela gjoni
Danjela gjoni 15 ditë më parë
Kto meritojn te marrin miljona klikime dhe jo ato te perputhen se skan lidhje fare po fare . Me muziken . Ku ka arrit muzika shqiptare ....
seeni gzty
seeni gzty 16 ditë më parë
Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!
Vilma Mata
Vilma Mata 16 ditë më parë
Si cdo kenge kryeveper🥰🥰Realizoni kenge qe te kenaqin ❤️🥰🥰
Avdi fetaj
Avdi fetaj 16 ditë më parë
Zoti ju ruajt. Hallall shum bukur kenga, perfekt te dy
seeni gzty
seeni gzty 16 ditë më parë
Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj
Vjollca Suci
Vjollca Suci 16 ditë më parë
Jeni shume te mire ❤️❤️🌟🌟💎💎💎
Elena Minaj
Elena Minaj 16 ditë më parë
Super kenge ❤❤
elis tana
elis tana 16 ditë më parë
respekte per ju!kenge e bukur,videoklip i bukur pa vulgaritet si po shohim rendom ne shume videoklipe.tekst me kuptim dhe melodi qe te pelqen ta degjosh.
Majlinda Serdari
Majlinda Serdari 16 ditë më parë
Ooou po dilka bukur klipi dhe kshu thjeshet😁ashtu sic dini te jeni vetem ju. Jeni te bukrit e dheut🌟🌟qe prej fillimit e kshu do jeni gjithje.
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 16 ditë më parë
Oo sa te mir ini qe te dy
stamatis nasis
stamatis nasis 16 ditë më parë
Superrrr keng Bravoooo 😍😍😍😍😍
Angel Angel
Angel Angel 16 ditë më parë
Ooo ju jeni yjeeee😍😍😍😍😍😍
FERJOLA Caushllari
FERJOLA Caushllari 17 ditë më parë
Sa ze te bukur, sa ze te embel melodik te 2. shum shum genge se te ben te udhetosh, ne shpirtin e vetes tende edhe te dashurish tende. Dashuria eshte ilaq. Bravo bre lalke per udhetim melodik se na jepni.❤🇦🇱
Elisander Bejdo
Elisander Bejdo 17 ditë më parë
⭐⭐🌟🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐
Wiener Neudorf
Wiener Neudorf 17 ditë më parë
Super kengë interpretimi pa koment 👏 jet te Lumtur per te dyt👌
Jonida Doci
Jonida Doci 17 ditë më parë
Ju uroj të plakeni bashkë. Dhe një herë tjetër të mrekullueshëm!! Ju pershendes...
Luis Dhimitri
Luis Dhimitri 17 ditë më parë
Dy zera te mbrekullueshem
Luis Dhimitri
Luis Dhimitri 17 ditë më parë
Super
irena 3
irena 3 17 ditë më parë
Kenga super vidoklipi le per te deshiruar Looks cheep to much krevat e ferkime
Sonila daka
Sonila daka 17 ditë më parë
Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj
a sota sota
a sota sota 17 ditë më parë
Bravo. Jeni te mrekullushem.
Xhesiana Deda
Xhesiana Deda 17 ditë më parë
💜💙
asioe kiou
asioe kiou 17 ditë më parë
Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani
Aferdita Lika
Aferdita Lika 17 ditë më parë
Aman se ju du shum keni lindur per njeri,tjetrin zoti ju bekofte 🙏🙏🙏🙏
Albana Rexha
Albana Rexha 17 ditë më parë
Super kenge
asioe kiou
asioe kiou 17 ditë më parë
Artista si ju i duhen vendit tone. Me te mbush shpirtin plot me keto kenge te bukura. Vetem suksese te keni gjithmone .
Zhaneta Çakalli
Zhaneta Çakalli 17 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
itsAnidTV Anidarmy
itsAnidTV Anidarmy 18 ditë më parë
Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani
silva ukaj
silva ukaj 18 ditë më parë
Në jetë dëgjon me mijëra këngë por të vetmet këngë që ti i degjon pafund dhe nuk mërzitesh por i ridëgjon me po të njëjtën ndjenjë janë Perlat e kënduara nga Venera dhe Lindi!Super këngë me super ndjenjë dhe pastërti!🔥🔥🔥👌
Venera&Lind Official
Venera&Lind Official 17 ditë më parë
🙏❤
Bleona Veliu
Bleona Veliu 18 ditë më parë
🤍🥳
Entela Lace
Entela Lace 18 ditë më parë
Po ju jeni si drite. Na kenaqet zemren e shpirtin. Te lumtur qofshi gjithmone.
Nora
Nora 18 ditë më parë
Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!
Natasha Papuciu
Natasha Papuciu 18 ditë më parë
Dy mrekulli dhe zëra të ëmbël në shpirt 👋👋🙏🙏
Eris Kanani
Eris Kanani 18 ditë më parë
❤❤❤❤
Enerieta Qesja
Enerieta Qesja 18 ditë më parë
jeni kaq te mire sa nuk mund te shohesh ne ekranet shqiptare nje cift si ju,engjej suksese vetem duhet te keni nje emer artistik te bukur dhe shurt .
Maggie Trupido
Maggie Trupido 18 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Amelio Kovaci
Amelio Kovaci 18 ditë më parë
urime shume kenge e bukur shume e ndier cdo fjale magji suksese ju dua
Eriola Vogli
Eriola Vogli 18 ditë më parë
Zoti ju bekoftë se na kënaqet dhe neve nga jashtë shtetit ❤❤
Alda Zhupa
Alda Zhupa 15 ditë më parë
Shyqyr qe degjova nje kenge te paster dhe te thjeshte shqip. Se skuptohet nje m.. kur kendojne sot. Bravo.
Marjeta Koni
Marjeta Koni 18 ditë më parë
Zoti ju falt gjithmon dashuri
Rukije Ljuma
Rukije Ljuma 18 ditë më parë
N'e njerzit jemi te gabushem ndonjeher ,po zoti as nje her ,prandaj edhe ju kaber bashk ,po jene aq te embel saqe kam shikuar klipi 10 her e pas te 10 her kan degjuar kengen ,💕💕💕💕
arjola skenderi
arjola skenderi 18 ditë më parë
Kjo muzike eshte qetesim per shpirtin, Dashuria juaj mos shterofte kurre ....
Emilia Emi
Emilia Emi 18 ditë më parë
Pse disslike
Hello Hee
Hello Hee 18 ditë më parë
Urime! !!!!! Sa bukur bravo asterja ❤❤💋💋💖💖💖
Emirjeta Koleci
Emirjeta Koleci 18 ditë më parë
Suksese kenge shum e bukur cift i mrekullushem psh gjith ciftet kudo qe ndodhen jeten te lumtur me kenge 💖💖
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
Jeni dashuriii ♥️💞🥺
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
Te dua ta kam thene...💞 Dhe sdo ndaloj ta them...💕
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
Kur do me zemër...💕 Kur do me zemër...💞 Nuk te bën asgjë me faj...💕💕💕💕💕
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
Je suksesi me I madhhh...💞 Sa me fat jam qe te kam...💕🥺
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
Je dashni e vetme..💕 Ska te dytë si ne...💕🤞
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
🤩🤩🤩
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
♥️🌟🌟
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
💕💕💕
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
❤❤
Alessia
Alessia 18 ditë më parë
💖💖💖
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
2TONoffical
Shikime 176 mijë
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 243 mijë
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 29 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
3:25
Venera\u0026Lind Official
Shikime 1 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Ma shumë (Official Video)
3:11
Venera\u0026Lind Official
Shikime 2 mln
Venera Lumani - Pak nga pak (Official Video)
3:15
Venera\u0026Lind Official
Shikime 1 mln
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2:59
Vedat Ademi - Kenga jone (Official Video)
3:17
Vedat Ademi
Shikime 208 mijë
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
2TONoffical
Shikime 176 mijë
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 243 mijë
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 29 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 332 mijë
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 115 mijë
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4,1 mln
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 2,8 mln
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln