Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)

  Shikime 702,467

Venera&Lind Official

29 ditë më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘁𝘆 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy
____________________________

🎵 Music by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜, 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 Styling: 𝗘𝗡𝗔𝗗𝗔 𝗔𝗧'𝗡𝗜𝗞𝗢𝗟𝗟𝗔, 𝗔𝗟𝗧𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗖𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami
🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani
🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitriproduction
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs
____________________________
Me ty
Jam para teje sot
Me zemer ne dore
Syte i kam me lot
Jam ketu ne emer te dashurise
Dhe po t'me lije ti, une nuk te braktis...
Nuk kam frik me dasht' dhe une njesoj si ti
E kur jeta na rrezon poshte
Me ty majen du' me e mbrri.
Me e mira jone hala, hala ska ardh'
Kam me prit, kam me prit
Pritem dhe pak
Cdo fjale qe ma ke than
Shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.
Ref:
Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé

Edhe kohen pas me e kthy
Jo, asgje s'kisha ndryshu
M'thuj ca mundet neve me na thy?
Cdo fjale qe ma ke than, shenje ne zemer ma ke lan
...ke lan,ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.

Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé
____________________________
℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#VeneraLind #MeTy #Folé

Komente
Venera&Lind Official
Venera&Lind Official 29 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy
Mrike Deda
Mrike Deda 16 ditë më parë
@Triera Kastrati 0ihguguh
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
@Anila GashiTe lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
ELEONORA ZENELI
ELEONORA ZENELI 23 ditë më parë
Lindi.... Venera..... Kenga..... Muzika.... Aq bukur, "Perfect"..... Nuk ka te krahasuar me asgje.... Bravo,ju shkon shuuuume...!!! 💕💕💕💕💕💕💕
Prend Ndoj
Prend Ndoj 26 ditë më parë
melodi shpirti💎
Elsa Durmishi.S
Elsa Durmishi.S Ditë më parë
Sa të mirë o zot...mos ju pafte syri keq e të jeni bashk gjithmonë Se na kënaqet...zera unik😇😇😘😘😘😘
Rudina Terpollari
Rudina Terpollari 3 ditë më parë
Bravi
E Shqina
E Shqina 3 ditë më parë
Jeni unik Zera fantastik. Muzik e vertet me ndjenje e tekst shpirti
Ermal dorina Bani
Ermal dorina Bani 5 ditë më parë
super ♥️♥️
Mimoza Martini
Mimoza Martini 6 ditë më parë
Ma e Mira jon ala ska ardh ......... 🥺🙏🙏🙏🥰😍🧿
Bardha A
Bardha A 7 ditë më parë
Jeni shume te mire kenaqem me kenget tuaja
Albia Grembi
Albia Grembi 7 ditë më parë
❤️❤️
Ervin Konesha
Ervin Konesha 7 ditë më parë
I adhuroj muzikat e juaja jeni shum te mire zoti Mos ju ndaft asnjeher 🙏
Marina Thanou
Marina Thanou 9 ditë më parë
Lovely song and amazing music.Love you couple gorgeous 🔝💔🔥🔥🔥
Egzona Gurguri
Egzona Gurguri 10 ditë më parë
Woow sa bukur😍ju lumtë 👏🏻👌
Tereza Pervathi
Tereza Pervathi 11 ditë më parë
2 Engjuj , perle
Abby Sejdini
Abby Sejdini 11 ditë më parë
Love this song and them as a couple .! Its just irritating when some other “singers” can’t even sing and get millions of views and this song doesn’t!!
Secondo ME
Secondo ME 12 ditë më parë
COMPLIMENTIII jeni me te vertete per tu admiruar bravi 😍😍
elvira Lesha
elvira Lesha 12 ditë më parë
emocion dhe dashuri kjo kenge!
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 13 ditë më parë
Shembulli me i mir 😘😘👑👑
Lucas Pereira
Lucas Pereira 13 ditë më parë
Fantastike 💕😍 from brazil 💚💛
HowTo
HowTo 13 ditë më parë
🤗 Mirjana
HowTo
HowTo 12 ditë më parë
klajdi
ana ana 30
ana ana 30 14 ditë më parë
Epamundur sesi kg juaj ka kaq pak klikime esht nje kg sh ebukur .
Artenisa Biba
Artenisa Biba 14 ditë më parë
Super kenge
Lumani Visar
Lumani Visar 14 ditë më parë
❤️❤️
Giorgos Daci
Giorgos Daci 15 ditë më parë
😍
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj 15 ditë më parë
💎💎
Meti Uki
Meti Uki 16 ditë më parë
Kenga Muzika dhe ju dy jeni te Mrekudhueshem Respekt
Zamira Bardhanjori
Zamira Bardhanjori 16 ditë më parë
Superrrr !!
Gjeva B.
Gjeva B. 16 ditë më parë
Wow , einfach nur Wow
Zymryte Kostanica
Zymryte Kostanica 16 ditë më parë
Prej sot e tutje ky do jetë himni i dashurisë sime😘😘😘 ! Falenderim i përzemërt për Venerën dhe Lindin !
Zein Khattar
Zein Khattar 16 ditë më parë
Oh wow so beautiful this song
albania tv
albania tv 17 ditë më parë
Ke qejf ti ndigjosh Çifti me mire shqiptar👏🙏
Fabjola Agalliu
Fabjola Agalliu 17 ditë më parë
Super 😍😍
Teuta Cela
Teuta Cela 17 ditë më parë
Aman sa muzike e bukur shume’ju lumte cifte I persosur100 vjete bashke ju ndiek gjithmon nga NYC
Aurora Cuka
Aurora Cuka 17 ditë më parë
Super 👏👏👏❤❤🥰🥰🥰
Florika Vrushi
Florika Vrushi 18 ditë më parë
Zoti u shtofte dashurine e ju bekofte me nje bebe na kenaqet 🌹♥️
Gena Margarita
Gena Margarita 18 ditë më parë
Shum bukur me pleqen te gjitha kenget te degjoje peredite bravo 😘😘♥️♥️🌷🌷
Dorina Leitner
Dorina Leitner 18 ditë më parë
Uhhh....mishi kokerr! Absolut ma te preferumet e mi!!!!
Elja Salla
Elja Salla 19 ditë më parë
se kuptoj ca qellimi kan n jet ata qe i bejn dislike ksaj kenge..esht thjesht super keng♥️
egzona gjurkaj
egzona gjurkaj 19 ditë më parë
🥳😟🥳🥳
esmeralda demaj
esmeralda demaj 19 ditë më parë
Jeni të mbrekullushëm !
htttps.youtube Youtube
htttps.youtube Youtube 19 ditë më parë
Best couple 🙃
Irela Ela
Irela Ela 19 ditë më parë
Pastërti në cdo drejtim ⭐️
Julian Ziu
Julian Ziu 20 ditë më parë
Ju lumt jeni me te miret
meg lekndreaj
meg lekndreaj 20 ditë më parë
❤❤❤
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Flogerta Karruli
Flogerta Karruli 20 ditë më parë
Me ty gjithmon 🥰❤💋
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
ALTIN TOCILLA
ALTIN TOCILLA 20 ditë më parë
Jeni te mrekullueshem qe te dy 🥰🥰🥰
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Kristina Nora
Kristina Nora 20 ditë më parë
Shume kenge Fantastike
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Entela Bubeqi
Entela Bubeqi 20 ditë më parë
Super keng 👏😘
Der ALBANER Live SMILE
Der ALBANER Live SMILE 20 ditë më parë
PERSHENDETJE MBENI SUBSCRIBED DHE IA U KTHEJ DIREKT
a sota sota
a sota sota 21 ditë më parë
Shume bukur. Bravo.
Ladia Oswald
Ladia Oswald 21 ditë më parë
Shqiptar Te vertet Te thjesht, te amel ,e me shpirt te servisin kangt Ju lumt goja 🙏e shum flm 🙏🤗
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Rebecca Adelina
Rebecca Adelina 21 ditë më parë
ju dashte zoti tan jeten!
Tatjana Bardhi
Tatjana Bardhi 22 ditë më parë
Urime e suksese ciftit kenge e mrekullueshme jeni shume te mure plotesoni njeri tjetrin u plkshi bashke
RB SE7EN
RB SE7EN 22 ditë më parë
Jeni cifti dhe kengetaret me te mrekullueshem. Faleminderit qe akoma ka njerez qe sjellin art, poezi dhe ndjenja ne kenge.
Kaceli Eirini
Kaceli Eirini 22 ditë më parë
👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Vitori Sharka
Vitori Sharka 22 ditë më parë
shum bukur vera lumani dhe lindi islani bravo sukse për ju të dy
Infinity Ast
Infinity Ast 22 ditë më parë
Bravo superrrrrrrrrr kenge
Wolfi dardi123
Wolfi dardi123 22 ditë më parë
Qifti ma i lezetshem n'shqiptari pa dyshim 🔥✌
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Rita Dhrami
Rita Dhrami 22 ditë më parë
Nje cift shum I bukur ne perjetesi te lumtur qofshi shum e bukur kenga♥️🌷🌹❣
Ela Celiku
Ela Celiku 22 ditë më parë
🌷
Klaus Peleshi
Klaus Peleshi 22 ditë më parë
Keng shum e bukur me kup shum videoklipi shum por shum i bukur kenge e vertet ska nevoj te nxiren byth ose cica mbizotron zeri
Alma Osmani
Alma Osmani 23 ditë më parë
Shkelqeni kopja perfetta 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
albina gjana
albina gjana 23 ditë më parë
Kjo kenge meriton me shume se kaq 👏🏻👏🏻👏🏻
Lori Molla
Lori Molla 23 ditë më parë
Shum e bukur!!! Gezuar San Valentino te gjith...
Anton Jaha
Anton Jaha 23 ditë më parë
Keng pa vaj ulliri
Emilia Emi
Emilia Emi 23 ditë më parë
Pse disslike
Isuf Rexha
Isuf Rexha 23 ditë më parë
Mrekullisht bukur.. Ju faleminderit.. Suksese
Valentina Cupi
Valentina Cupi 23 ditë më parë
Te dua Elert! 💏👪❤
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
El Za
El Za 23 ditë më parë
God Bless You , love all your songs
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Raimonta Ntomprenia
Raimonta Ntomprenia 23 ditë më parë
O zot sa te mire qe jeni Sa bukur kendoni Kenaqesi tu degjosh Bravo ♥️♥️🌟🌟
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
ELEONORA ZENELI
ELEONORA ZENELI 23 ditë më parë
Kaq te thjeshte..... Kaq te bukur..... Te kenaqin shpirtin me miresin e shpirtit te tyre..... Loveee youuuu "both"
Sanija Kelm
Sanija Kelm 23 ditë më parë
Venera dhe Lindi jane vete DASHURIJA , si ne Romane ⭐⭐💖💖
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Ema Ivana
Ema Ivana 23 ditë më parë
Jeni te mrekullueshem
flora bofja
flora bofja 24 ditë më parë
O zot sa e bukur 😇😇 respekte per te dy 👏👏
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Mimoza Martini
Mimoza Martini 24 ditë më parë
Fantastike 😍😍😍😍😍 cdo gja ne perfeksion
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Labinot Kurtalani
Labinot Kurtalani 24 ditë më parë
👍💯
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
sara sara
sara sara 24 ditë më parë
O zot pse gjithmon te prekni ne tela te zemres 👌❤️Si gjithmon talenti juaj esht unik
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Adelina Topciu
Adelina Topciu 24 ditë më parë
Jeni te mrekullueshem! Urime!
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Zefkiser Krasniqi
Zefkiser Krasniqi 24 ditë më parë
Ma te miret jeni , mos ndryshoni 🧿❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Etleva Hodaj
Etleva Hodaj 24 ditë më parë
100%Orgjinale si ju dhe kenga nje bravo të madhe për ju❤❤❤💫💫💫
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Diela MK
Diela MK 24 ditë më parë
Prelijepo,melem za uši, i vas dvoje ste prekrasni ❤💙💙💙❤
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
M.A M
M.A M 25 ditë më parë
O zot sate mir jeni ju uroj me kete kenge na kenaqet ju dua shum 💋💝💖💕💞💞❤🧡🧡💛🖤🤍💚💙💜
Manushaqe Alla
Manushaqe Alla 25 ditë më parë
Shume kenge e bukur ❤❤
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Lori Swiss
Lori Swiss 25 ditë më parë
Suksese,super këngë👏👏👏
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Miserdhe Molishti
Miserdhe Molishti 25 ditë më parë
Super ,emocjonuse,!!!
8087 Minka
8087 Minka 25 ditë më parë
Jeni te mbrekullushem .ju lumte
Aferdita Lika
Aferdita Lika 25 ditë më parë
Marshalla zoti ju rujt sa te bukur jeni sa te mir qe jeni sa te kompletuar jeni sa shum qe ju dua si femijet e mi bravo,bravo 🤩😍
Ervi Ervi
Ervi Ervi 25 ditë më parë
Sa bukur te dy,,, Super keng dhe zera,,, Suksese 🌟🌟🔥kush mendon keshu si un...
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Miranda Ibra
Miranda Ibra 25 ditë më parë
Amazing song wowwwwww 😍😍😍
Eliona Kraja
Eliona Kraja 25 ditë më parë
Pershendetje nga shkodra Ju adhuroj Faleminderit qe na kenaqni
alban boy
alban boy 25 ditë më parë
Pogradec and Lake Ohrid..Albaniaaaa.almores.info/rock/video/l4ilzKijiMysjps
Valbona Disha
Valbona Disha 25 ditë më parë
Sa origjinal qe jeni 😍😍 super kenge
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Egla
Egla 25 ditë më parë
👏👏👏❤️❤️❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Filloni Një Koleksion
Filloni Një Koleksion 25 ditë më parë
almores.info/rock/video/x6uhmmmjp9WVgZs🤩
Ervis Tabaku
Ervis Tabaku 25 ditë më parë
Jam jammm me ty perher😇😇
The Good Sound
The Good Sound 25 ditë më parë
Cifti me i kompletuar i estrades! JU LUMTE!!! Kenge perfekte
merita Bytyqi
merita Bytyqi 26 ditë më parë
Shum bukur
Valbona Klobocista
Valbona Klobocista 26 ditë më parë
Shume e bukur. kenga bashke qufshite gjithemone bashe jet te lumtur cifte i mrekullushume Bravo. 🙏🏻🤲🏻👍👏🏻
Alban Cora
Alban Cora 26 ditë më parë
E adhurushme 😍
Luis Mertkola
Luis Mertkola 26 ditë më parë
Jeni ma te miret ❤❤❤
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
L. Ll
L. Ll 26 ditë më parë
Me te mirt Dhe me te veqant ne shqiptari!!! Ju lumt kurr mos u nadalni 👏👏👏👏👏👏👏🌟🌟
Erlind Hysa
Erlind Hysa 26 ditë më parë
👏👏👏
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Venera Lumani, Lind Islami - A e din (Official Video)
03:47
Miriam Cani - Sa shume te dua
03:04
AlbanSkenderajMusic
Shikime 1,2 mln
ILLMILL | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin
28:41
Gjoni Black
Shikime 104 mijë
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 19 mln
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2,3 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 4,6 mln
Ash - Give A Little (feat. Naila) [1 Hour]
59:59
Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie
03:43
Marsela Cibukaj Official
Shikime 722 mijë
ILLMILL | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin
28:41
Gjoni Black
Shikime 104 mijë
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:20
Friends Entertainment
Shikime 4,6 mln
DARDAN ~ COKE LIGHT
3:49
Hypnotize Entertainment
Shikime 2,7 mln
2TON - KAMPION
2:35
2TONoffical
Shikime 725 mijë