"Unë e pamoralshme? Ti je gay", Xhensila Pere sherr me gazetarin: Mos guxo.... #EXPULS

  Shikime 487,908

RTV Ora

Muaj më parë

#rtvora #expuls #xhensilapere
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora!
Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
Olvi Keko
Olvi Keko 2 orë më parë
I ndoqa te dy intervistat dhe ate ke Arbana Nje respekt per Xhensilen dhe nje perçmim per kete pjeshkun qe ofendon njerzit dhe ben mendjemadhin Po i them xhensiles qe e ka shumë gabim sepse ky nuk eshte Gay as pederast por nje bythqire funderine
Carnews Magazine
Carnews Magazine 18 orë më parë
Si nuk ju vjen turp me ksi programe te kota. Keni gazetari ju apo thjesht coheni ne mengjes dhe do bej kte emision ?
arben hysi
arben hysi 19 orë më parë
bravo Xhensila ja bere mire!!
Toni Kolombo
Toni Kolombo 4 ditë më parë
X 😭😭😭😭😭😭😭🐐🐐🐐🐐🐐💩💩💩
Kujtim Mema
Kujtim Mema 5 ditë më parë
Emisjon me sis perjashta dhe pederasta.kjo esht tirana jo shwiperia
your dad
your dad 5 ditë më parë
26:31
Bes Nik
Bes Nik 6 ditë më parë
Xhesi e ke myt krejt Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣
Eros Anthony Agostini Contreras
Eros Anthony Agostini Contreras 7 ditë më parë
Shume e sikletshme ky fundi . Ishte poshtersi nga gazetari qe I beri ate pyetje. Çdo gje ka nje kufi. Se njoh kte gocen por mire ja beri ne fund.
marie pepa
marie pepa 7 ditë më parë
Kjo gazetarja me duket si gazetare
Bozart
Bozart 8 ditë më parë
Sumrriqisti: Kalojme te kandidati tjeter Xhensila: Per hajer Ishallah Sumrriqisti: BLENDI FEVZIU
Iron Erin
Iron Erin 8 ditë më parë
Kari pid dhe duart ne cica kshu ka then azen galica
Viktor ruci
Viktor ruci 9 ditë më parë
Xhensila mir ja bere..
Arion Vangjeli
Arion Vangjeli 10 ditë më parë
Mir ja bëre pederit
anxhela ago
anxhela ago 10 ditë më parë
Xhenisila je nje femer me karakterr te forte dhe e manaxhove si duhesh situaten BRAVO
anxhela ago
anxhela ago 3 ditë më parë
@Eraldo Hasaj ok nuk u ofendova
Eraldo Hasaj
Eraldo Hasaj 3 ditë më parë
@anxhela ago bej shaka mor s u ofendo pz ishte shaka
anxhela ago
anxhela ago 5 ditë më parë
@Eraldo Hasaj po pse jo 10 ? sepse jeni shume negativa
Eraldo Hasaj
Eraldo Hasaj 6 ditë më parë
Bravo ulu 4 🤣🤣
Vjosa Pangja
Vjosa Pangja 11 ditë më parë
Shof nje gazetar qoban plus i Pa respekt mir ja ktheve 👍
xXx
xXx 11 ditë më parë
O peder i karit qysh munesh me than ne mbylljen e programit ishalla do kemi nje te ftuar me te mir po ni t ftuar me te mir se kjo nuk munesh me pas kurr se ne fillim te emisionit shum mir ja ka nis emisioni me hajgare me te mira po kur ta preksh dikan ne moralin e vet mos prit qe aj personit tjeter me ta kthy ty me te mir
editr
editr 11 ditë më parë
Degjenerim total i shoqërisë shqiptare në një kohë rekord.. Keqardhje......
Er Ber
Er Ber 12 ditë më parë
Ikk o gay
Lula
Lula 13 ditë më parë
Bravo xhensila siq e pyti ashtu e pyete me opinjonin publik 👏👏👏👏👏👏
art scorpione
art scorpione 14 ditë më parë
Menyra se si eshte veshur goca se besoj te imorale 😂😂😂
Spark
Spark 15 ditë më parë
Kjo ka të drejtë, duket se ka tru dhe jo vetëm trup kjo vajza. Ky djali është trap.
elton shehu
elton shehu 15 ditë më parë
Po ky esht gey se ndryshe mos ishte gey duhet tju prgj nese mendon se jam gey hajde provoje shkojm ne krevat por nuk i tha
Stijan Vrapi
Stijan Vrapi 15 ditë më parë
Nje fjal e urt popullore thuhet mos e kruaj bythen me gjethe fiku se te ndizet keq
Fitim Gorani
Fitim Gorani 16 ditë më parë
Ky tipi duket ca baxhell çun esht.
Afaristo Zevras
Afaristo Zevras 16 ditë më parë
kokrra kurves kjo kokrra sumqirit ky
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 16 ditë më parë
Ça ha kjo thonj?
Naitlo Imi
Naitlo Imi 17 ditë më parë
Kurva i thote gazetarit qe ti je kurve, nuk po e kuptoj. Menaxhon biznese ti mut...
Suada Kurtaj
Suada Kurtaj 17 ditë më parë
Fake fake fake e gjitha e stisur
Soni
Soni 18 ditë më parë
Gazetari idiot komplet!
Ervis Ndoj
Ervis Ndoj 19 ditë më parë
Kush plasi te kete ty moj plake e rrudhur dhe e varur
Juarda Brahimi
Juarda Brahimi 19 ditë më parë
Gazetar 💩. Mir ja bere moj xhensila se ktyre te ashtuquajturve gazetar vetem kshu I mbyllet goja
Motivation CODE
Motivation CODE 19 ditë më parë
Bravo goca. Ja nguli kti trapit ne cdo fjal, ky qe kerkon me rrit shikueshmerine e emisionit duke ofendu njerzit. Dmth me prish imazhin e te ftuarve per ket emision kari qe bon. Shko mor kar, bythqir
Ledion Struga
Ledion Struga 19 ditë më parë
Ky qenka trap fare
Joni
Joni 20 ditë më parë
"Gojet e liga" flasin qe e ke bere "cope" Dubain. Menaxhoj dtth qe zoteron 3 biznese dhe shtepine e kishe ne lagje VIP per nje vajze ne moshen tende. Me falni na e tregoni pak edhe ne publikut te thjeshte historikun e punesimit dhe rrogen sa jeni paguar qe te arrijme edhe ne aty ku je ti se per sytjenat i pame qe i kishe te zeza...
orgest orgest
orgest orgest 20 ditë më parë
O daku pse nuk Dole fare lakuriq ne emision moj
orgest orgest
orgest orgest 20 ditë më parë
Ronaldo ja ben mu QE esht bythqir
Lume Lajçi
Lume Lajçi 20 ditë më parë
Ky vetem gazetar nuk eshte. Veq shifeni se çfare pyetjeve te shpifura ben🤦‍♀️
patroll dne
patroll dne 20 ditë më parë
E ke Mizen nder Kapuq moj Xhensila se per ndryshe nuk ishe acaru Keshtu themi ne Kosovaret
Luis Luizao
Luis Luizao 20 ditë më parë
gjithçka show fallco
Luljeta Mecani
Luljeta Mecani 20 ditë më parë
Brava vajze me karaktere keshtu duhet te jene vajzat, ti tregojn vendin te gjitheve
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK 20 ditë më parë
Mir ia bone
Tea Hysen
Tea Hysen 20 ditë më parë
Eme se dhe ti sje aq e paster mos n'a tregoni ne punet dhe te gjitha .... Zemer qesohu se e dim si kini shkuar aty Ku jeni nuk kini nevoj per te na ber morale ... Gjithsesi dhe pse ky si gazetar e pati gabim menyren e te shprehurit
Klaudi Nuhaj
Klaudi Nuhaj 20 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩 sa jan shtuar keta sum qirat,oo Ronaldo ty te kan kapur fort kthetrat e Sumqirizmit vazhdo bjeri fort
Shqipe kuq e zi
Shqipe kuq e zi 21 ditë më parë
Budalle se kur komentet nga publiku i keni te bukura kenaqeni. Kur ju bejn komente te keqia i ka fajet gazetari. Femer kot ku eshte Gey ai yll.
Elham Salihi
Elham Salihi 21 ditë më parë
Sa pordhe tmadhe paska kjo xhesika pere. Pfff .....te dy e ulen veten
Dory Dory
Dory Dory 21 ditë më parë
Ky qenka rrot tari...
Ariel Aeril
Ariel Aeril 21 ditë më parë
Ca kurve kjo mo lale
leonard Muca
leonard Muca 21 ditë më parë
Ky gazekari është shume inteligjent, jane shtuar shume kohet e fundit keta ordinere te ketij niveli.
asi
asi 21 ditë më parë
kjo qenka nje baxhelle ky si tha gje nga vetja
Eduat Dana
Eduat Dana 21 ditë më parë
Ty o moter qir nuk besoj se do shpetosh pa teta qir ropt e motren ndonje se si shum me vrull eke mar
Shyqerije Zena
Shyqerije Zena 21 ditë më parë
Te Lumt vajz 100 her te Lumt ,, Palaqo burr i deshtun
Leo Napoli
Leo Napoli 20 ditë më parë
100 her turp te kesh
Malo Malo
Malo Malo 21 ditë më parë
LOVE YOU XHENSILA❤👑
Me My self and I
Me My self and I 21 ditë më parë
Kur e quan veten gazetar e ti qe s'di te lidhesh dy fjale ,une jam drejtuesja e masoneve 😏😏😏😏 Ku ke pare o zoteri te ofendosh nje femer?keshtu te ka mesuar familja? E ke akoma fytyre qe vazhdon e zgjat e zgjat e zgjat. Perfundimisht je trap ,pervecse gay
Qazim Bryli
Qazim Bryli 21 ditë më parë
Bravo mir ja bone. Boll i djegi ronalldod. Tjeter here kujdes me pytjet. Se ta bojn 8 me 2
Gezim Alliu
Gezim Alliu 21 ditë më parë
Superrr xhesi
Ariela Angjeliu
Ariela Angjeliu 21 ditë më parë
Sa e pasjellshme kjo femer. Nese vjen ne interviste, duhet te jesh e afte te perballosh cdo pyetje. Ben sherr kote ne TV. Sa turp.
Shefket kadriu
Shefket kadriu 21 ditë më parë
baju more tepa deshirushen dyt
Ulrih13
Ulrih13 22 ditë më parë
Ore spurdhjak po ça gazetari je ti ore adoleshent..Rritu pak o buzequmesht se kur te erdhen vellezerit vlonjat dhjeve ne breke.
Claudia Stephan
Claudia Stephan 22 ditë më parë
Duhet te veshesh nie bluze moj e dashur se dukesh sikur ke veshur sutjena. Edhe Gjermanet nuk dalin keshtu si ke dal ti ne televizjon
Forever rizaj
Forever rizaj 22 ditë më parë
Une nuk i njof te dy keta se kush jan por mesa shof jeni Loli -me Colin. Del e kerkon X6 the sa per ate mikeshen e ke te tenden beje llastik po deshe por e tregove ke je materialiste X6. Kurse Ku e ka sumen e vet le te bej cfare te doj WTF. Cfare behet
Forever rizaj
Forever rizaj 22 ditë më parë
Do X6. Aaaaaaaaa. 💩
Forever rizaj
Forever rizaj 22 ditë më parë
🤢🤮
Forever rizaj
Forever rizaj 22 ditë më parë
Si tha X6 hahahahahahah me kete fytyre qe je ti sass per te ta mbaruar ate pune ne fytyre nuk do ta mbaronin se do harxhohej lengu dem 🤢🤮 X6. Fytyra jote
Valbona Leka
Valbona Leka 22 ditë më parë
Goce, leket e shumta me pune te ndershme nuk vehen motra. Ka goca shum me te mira se ty por nuk e japin si ty. Bush..r
Cadomerjall
Cadomerjall 22 ditë më parë
Who the fuck asks someone on live tv if they’re gay or not???! Only in Albania i shofim kto😒🤦‍♀️
Myrvete Beqaj
Myrvete Beqaj 22 ditë më parë
Pa te njohur fare qe nga veshja e jep vet vleren qe ke
eaStudio HD
eaStudio HD 22 ditë më parë
Imorale je oj kare
Bona
Bona 22 ditë më parë
COP MUTI KY GAZETARI, MIR JA BERI XHENSILA
Brasil2014
Brasil2014 23 ditë më parë
idiot mashkull i pa turpt, marre tju vi juve si program, block e keni merre turp per ni gazatar si ky.
Flora Lani
Flora Lani 23 ditë më parë
Ketij mustaqes I pelqen vetja! Mos e kruaj!ore tapa!
The Labrador dog
The Labrador dog 23 ditë më parë
Bravo xhensila. Seksiset e mutit. Vetem femrsve iu thuhet punon si eskorte . Skeni turp . Brsvo dhe nje her xhensils
Fatmira Gegaj
Fatmira Gegaj 23 ditë më parë
O ty tu thafte dora o Xhensila ku nuk jà ke dhene nje dacke te mire qe ti benin syte xixa
Vajza Shkodrane
Vajza Shkodrane 23 ditë më parë
I cili duhet të ti vij turp jeni ju zoti gazetarë
albania vlore
albania vlore 23 ditë më parë
po ky ku e gjeti shtepin e tij injorant
Edjola Ola
Edjola Ola 23 ditë më parë
Ky te ish nje njeri i mire do dinte te bente gazetarin dhe personin jo egoistin sikurse ka bere here e pare qe shohe nje gazetare te tille 😂🤦🏾‍♂️
Ragmi Limani
Ragmi Limani 24 ditë më parë
Xhensila P. Shumë arrogante,bpor si persona publik dytë gabuan.
Liman Hoxha
Liman Hoxha 24 ditë më parë
Ronaldo je robqim
egert hyska
egert hyska 24 ditë më parë
i maroj kastravecat e pazarit Lala Erit ky cjapi po duhet te kishte te motren e ti aty ti bente ato pyetje po ky fis qir te qifsha remisionin Flliqsir peder
Duda Brothers
Duda Brothers 24 ditë më parë
Eh ca ju ka ber trafiku i tiranes njerezve 🤦‍♂️
Blerina Ndoka
Blerina Ndoka 24 ditë më parë
Xhensilen e mbaj mend qe ne big brother albania Esht etiketuar qe vjen nga nje familje me ardhura te medha Kte gazetaren e kam shum inat sme pelqen farw Shum ja kthej qe thone qe esht gay Per veten e tij w qujti bullizim zotria 🤦‍♀️
elton still
elton still 24 ditë më parë
Sa e prapambetur qe je o goc, ste tha gje te madhe se è bera manin sikur cfarrl te tha. Nuk meriton te marrin Ne intervist
Ermal Elezi
Ermal Elezi 24 ditë më parë
Bravoo xhensila ...👍
Just Love
Just Love 25 ditë më parë
Kush do dali ta rrafi njeher e mir kte idiotin ?? 🤮🤮
it,s Ali
it,s Ali 25 ditë më parë
Ronaldo turp te kesh po qfar gazetari je ti turp ti qeke mut gazetar dhe shum pis un personalisht robt ne pidh ti kisha qi me pas qe i aferm i xhensiles pot tregoj shum direkt
RF FR
RF FR 25 ditë më parë
Shpresoj te me lexoj ky Gomari me mustaqe! Bulizmi, veprim qe e bene vete dhe akuzon tjetrin.. Une erdha me pa qe nga nata qe ishit te Arbana.. "Burrat" si ti duhet te perjashtuar nga ekrani edhe nese do ishe raste me nevoja te vecante! Sepse ky mentalitet i juaji per gjinine (seksin) e kundert ka krijuar urrjetje per Grat/ Vajzat.. Ku cdo suksesi i femres e lidhni me aktivitet sexual.. Me pelqeu "acarimi" juaj per akuzen qe vjen nga publiku.. Me keto qe ben ti, sexualiteti, homo per ty eshte teper.. aq i peshtire sa je sduhet kishe fare sexualitet.. Me vjen turp qe jam mashkull kur shoh meshkuj si ti!
tomas gianko
tomas gianko 25 ditë më parë
Jo gay, po karagay esht!!!
EI PRODUCTION
EI PRODUCTION 25 ditë më parë
Rake femer. Gazetari e pyet cfare pergjigje ke per ato qe te akuzojne per imoralitet kjo rakja flet budalliqe dhe ca rake te tipit te kesaj qe nuk kuptojne bravo vajze lloj lloj mbeturine del ne tv nuk shof me tv pas kesaj hajvanlliku qe pash
Arsen Musaj
Arsen Musaj 25 ditë më parë
Hiqe er ket zhulaqe femer akoma gjall qenga kjo
ediwin rama
ediwin rama 25 ditë më parë
Je shum i ulet si gazetar dhe arrogant aq me teper qe je gay nuk te shkon kjo sjellje
Erion F
Erion F 25 ditë më parë
Jam ketu pasi pash dhe “post” intervisten tek dua te te bej te lumtur. Per te gjith ju qe keni degjuar naiher termin PIDHMASHKULL e se keni kuptu, bujrum ku e keni para syve kt te vetquajturin gazetar.
gramoz skendo
gramoz skendo 25 ditë më parë
Dhe un mendoj qe ronaldo esht shum gay
falco lacjani
falco lacjani 25 ditë më parë
ooo ky gey ne fakt dhe gey se merito me i than thjesht nje bythq1r
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri 25 ditë më parë
Ju gazetaret nuk duhej ti lexoni pyetket e turli burlloguu
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri 25 ditë më parë
Bravoooo xhensilaaaa Bravoooo
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri 25 ditë më parë
More Gazetar shuum Keq po foni po pyesnii
Kim. Ronii
Kim. Ronii 25 ditë më parë
Qfar mashkulli ky far pedof gey koka
Jeta 1
Jeta 1 25 ditë më parë
Shume fake e gjithe intervista,dhe i gjithe "sherri".
I am Domenik
I am Domenik 26 ditë më parë
Ca asht Ky gazetar nanqim
Ardit Ymeraj
Ardit Ymeraj 26 ditë më parë
XHENSILA Je shum orgjinale. si eke Zemren Ashtu dhe Zoti ebefte jeten Tende DRIT 😘😘😘
Sy Kaltri
Sy Kaltri 26 ditë më parë
Nese ke qen Xhensila nuk ka qka te vjen inati Shumica e Femnave po shkojnn ne Dubai Kurvat e karit VIP!!!
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,9 mln
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 9 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Mars 2021
1:36:16
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,9 mln
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 9 mln
I Am The World’s Greatest Magician
0:13
MrBeast Shorts
Shikime 4,3 mln
Benim Adım Melek 62. Bölüm Fragmanı
0:43
Benim Adım Melek
Shikime 836 mijë
COUPLE GOALS GONE TOO FAR (PART 2)... 😅
0:53
Alan Chikin Chow
Shikime 16 mln