Ujku i Shijakut: E kam 25 cm, jam hamshor, gazetari nxjerr metrin - #EXPULS

  Shikime 309,387

RTV Ora

2 muaj më parë

#rtvora #expuls #ujkushijakut
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX
ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX 5 ditë më parë
7:55 Ketij i pelqenka xhaxhi enveri. Ik pyeti njeher ata shqiptar qe e kan kaluar jeten ne burgun e Spacit, te te tregojne per xhaxhi enverin. Shume prej tyre jane akoms gjall sot ne 2021 Do ta doje xhaxhi enverin ti po te kishe perfunduar ne Spac per nje fjale goje?? Akuzs quhej: "Agitacion propagand kunder partise komuniste" Pastaj mendohu prap ne se te pelqen xhaxhi enveri apo jo.
Traide Account
Traide Account 10 ditë më parë
My qenka si puns asaj barcoletes Ushtaret po matnin k....n dhe aty kalon kapterry Dhe I thot as beni I pergjigjet njeri Po e masim dhe kapterry I Thot ma jep pak metrin dhe ja ven nga koka deri me fund te kembes the ushtari I Thoth qa ben Po ti je k...r I Teri ha kthen kapterry
Enver Grainca
Enver Grainca 12 ditë më parë
Turp! turp! nje homo moderator dhe nje i mare live
Albanez1 Albanez1
Albanez1 Albanez1 15 ditë më parë
Ti je i virgjer mer pidhropsh
Latini 95
Latini 95 15 ditë më parë
Nje gje t mete ka pas e do t ket SHQIPERIA... Gjithmon ju japin fame/priorità injorantve/budallenjve ne shqiperi 🤦‍♂️🤦‍♂️🙆‍♂️
Young Shqipe
Young Shqipe 16 ditë më parë
Shof që shum e shajnë ujkun, Ujku rob Zoti vazhdo kshu💪
Aldo Kerri
Aldo Kerri 18 ditë më parë
Nje nga insektet me te rrezikshme GJARPRI ME ZILE . 🤣🤣🤣 o gjigand ska gjarper me zile ne shqipri.thua mir je i lodhur PSILOGJISHT 🤣🤣
Lorenzo Lenci
Lorenzo Lenci 23 ditë më parë
E do e gjithë Shqipëria thotë ky palla. Çfarë po tua!
Bekim Ilazi
Bekim Ilazi 26 ditë më parë
Bravo Quni (UJKU)Shume i drejt
elin fest
elin fest 27 ditë më parë
Ky që drejton emisionin duket jo vetëm si debil por edhe si piederast.Kush i vendos këta lloj gazetarësh në tv ? Mënyra si flet dhe qesh të bën që të neveritet.
Ermal hasanaj
Ermal hasanaj 28 ditë më parë
Ajo plaka osht nona jote o varikars plaka plaku thot phuu tqifsha tjegllat tuja
Geraldo Rexhepaj
Geraldo Rexhepaj 28 ditë më parë
Ikni ore u qi... derri rrazen se jeni me vk beni dhe emisione
klaidi Morinaj
klaidi Morinaj 29 ditë më parë
Emision bythqirash
Nerone Bianco
Nerone Bianco 29 ditë më parë
Ore duhet te jesh ma i gjat se 25 cm, ne qoft se je mat nga kamet e deri ke koka
Naile Hajrulla
Naile Hajrulla Muaj më parë
Besad coi ne boten eprtejme
Naile Hajrulla
Naile Hajrulla Muaj më parë
Sot vdes
Tomy Hilfiger
Tomy Hilfiger Muaj më parë
O legen kush te do ty
Besir Karemani
Besir Karemani Muaj më parë
😂😂😂😂😂 ca Nuk mban Kjo Toke Cifsha Ropt
Ani Avni
Ani Avni Muaj më parë
Tallje kari me paramendim 😂
Snufkin
Snufkin Muaj më parë
ky gazetari shum bythqir. si edhe kjo kufoma qe iqet si ujk.
M you
M you Muaj më parë
kafsha e eger ne shijak eshte lepuri 🐰
B5k Stresi
B5k Stresi Muaj më parë
Jam rrit me familje me kultur nderkoh ik se ti qiva derrasat e vorrit🤣🤣🤣
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala Muaj më parë
Ça programesh 😱😱😱
Jetgjat Meta
Jetgjat Meta Muaj më parë
Sa emision të shpifur keni bo! Phu phu,
Shaban Lajci
Shaban Lajci Muaj më parë
Po qfar fame keni ju o byth qire.... Phuuuuu
Shaban Lajci
Shaban Lajci Muaj më parë
JU JENI MUTA PO QFAR UJQISH PHUUUUUUU
Arben Luli
Arben Luli Muaj më parë
Qeke k.. i gjithi 100%, me ate surrat qe paske ti shum dashnore paske pas pas pas.
gandia playa
gandia playa Muaj më parë
Ky eshte psychopath komplet.
Eugen Biba
Eugen Biba Muaj më parë
Aman qa kar biznesesh ka ky se ma hoqi trurin...esht si cop kari sdi sa bejn nje plus nje🤢🤢🤦‍♂️🤣🤣🤣
Pops Üö
Pops Üö Muaj më parë
Noizyder und die anderen wollen sich in den ersten drei Monaten um 😒 auf der Suche freuen oder die beiden Männer 💁‍♂️ oder den anderen nicht in den nächsten Jahren in der Nähe des Hauses und die Kinder ggggggg
Bledi Kavazi
Bledi Kavazi Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣ky te vdes tu qesh 🤣🤣🤣🤣🙏
Mario Mario
Mario Mario Muaj më parë
Ujku qeka bo pall K... 😂
Mario Mario
Mario Mario Muaj më parë
Paska rrjedh fare Ujku 😂😂😂
Rasim Poga
Rasim Poga Muaj më parë
O Pall O kok baski 🤥🤥🤥🤥
Sibjan Elmadhi
Sibjan Elmadhi Muaj më parë
Ik mer pabuks
Marcelo Guarnieri
Marcelo Guarnieri Muaj më parë
i ka rra bythes ne shijak
Mimoza Hasandocaj
Mimoza Hasandocaj Muaj më parë
Po ta nigjodh cun. Izgjut per moshen
Landi Rroshi
Landi Rroshi Muaj më parë
Me kucedra
SHQIPTAR PER JET
SHQIPTAR PER JET Muaj më parë
E harron gjunglen po u mor me femna. Hahahahahaha dekun kam ra me ket video
SHQIPTAR PER JET
SHQIPTAR PER JET Muaj më parë
Hahahahahahahahahahahahahah qar ujku mor zot se ti as shqarth nuk je
Albanian Forever
Albanian Forever Muaj më parë
Ronaldo je bere si arian cani
max di max
max di max Muaj më parë
O Enver cohu nga varri e shfarosi kto bolet
glejdi collaku
glejdi collaku Muaj më parë
E ka gatrru eka 1 cm se ma ka tregu mami vet
reni reni
reni reni Muaj më parë
I dogji ronaldos se o gay vet
aleks vataj
aleks vataj Muaj më parë
Shife kush ka met ne shqipri me bo emision edhe me u ftu neper emisione, kam sheteti gjith europen po qe tju jepet budallejve hapsira televizive skam pa. Kta jan per me burg te dy. si mund te behet nje emisioni ne nje televizion nder me serjoz qe esht ne shqipri”
FF ALPHA
FF ALPHA Muaj më parë
Ky gazetari qeka GAY
Adam Arapi
Adam Arapi Muaj më parë
Shumè seriose kjo TV qe merret me mizurat e KARIT, Spikeri eshte KULLUFI I KARIT, hahahaha.
Selami Hasani Hasani
Selami Hasani Hasani Muaj më parë
Qashtu osht ujku rrjetet Socijale eorishen rinin shipri e kosov 10.12 vjet Installation fb snap tik tok katastrof
berluscone berluscone Murati
berluscone berluscone Murati Muaj më parë
Ky moderatori a eshte gey apome duket
Bledi Bledijessi
Bledi Bledijessi Muaj më parë
Mos na lont Zoti pa pallakari
B Koka
B Koka Muaj më parë
Gjarpri nuk eshte insekt o gjarper me tope.
Shukri Jusufi
Shukri Jusufi Muaj më parë
Ujku i bjeshkeve
Julian Respect
Julian Respect Muaj më parë
lol
Arsen Lacka
Arsen Lacka Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂
toni t
toni t Muaj më parë
Insekti mo i rrezikshem thot per gjarperin.....ik mor zvarranik
ediwin rama
ediwin rama Muaj më parë
Sa qef e ka ujkun sidomos ate 25 cm i shkoi goja leng
K Punk
K Punk Muaj më parë
Cfare tmerri...
Cla Cla
Cla Cla Muaj më parë
Ignoranza nuk ka fund... Dhe Flamuri eshte I Gjergj Kastriotit e jo I fese tate, por te lumt kur te ftojne ne emision!
Arjan Sina
Arjan Sina Muaj më parë
I pa par
xristos keramitzis
xristos keramitzis Muaj më parë
Ngrihu.Enver Hoxha e coi ne spac keta mostra.parazita..
Gentian Gentian
Gentian Gentian Muaj më parë
Thuai ati ujkut mua 1 me elmoj gjarpri ndenja 3 muaj ne spital.
Angjelin Lorja
Angjelin Lorja Muaj më parë
Ky bolja thot shqiptaret jane musliman o ta qifsha nanen qe te ka ba shqiperia esht edhe Katolik me shekuj ore idiot ik ne stambolle se atje ike dajat o ta qifsha rracen e mutit edhe tv qe therret per intervista
El Patron
El Patron Muaj më parë
Degjenerim total ! Imagjino kush konsiderohet VIP ne shqiperi
A V
A V Muaj më parë
Maskilist cfar epiteti i jep grave.
Po Lo
Po Lo Muaj më parë
Bio
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N Muaj më parë
Te Arian Cani ka thane kame Qendru ne Pyell 6 Muje sepse isha i Mshefur nga Policia per shkak te Denimi qe kishte per Burgosje ! Kurse ketu thote Kame Qendru ne Pyell sepse e kam pas Hobi 🙈😱. NE REALITET KY ËSHTË NJE ...... Asgjë Fare, nje i Varfer qe nuk ka pas Lek me Pagu Denimin qe kishte dhe ka qendru Kaqak ne Male 😂🙈, Ka ba sa Lek dhe Na del ketu na shitet GANGSTER!! 🤪. Ik ore Pidh , shko Rregullo Dhembet , Qmenduri Televesionet vetem ne Vendet Primitive dhe ne Shqiperi i japin Hapesir ketyre qe kane nevoj per Psikiater.
shqipet
shqipet Muaj më parë
Sa kar eshte e futi gjarprin ne insekt gjarpri eshte zvaranik more futet ne zvaraniket jo ne insektet or te qifsha plaken qe te ka pjell 😂😂
Bajram Kelo
Bajram Kelo Muaj më parë
Cfar ma kjo toke. E TV cfar kerkon te tregoj me keto programe. Che schifo TV.
ti je djali im
ti je djali im Muaj më parë
Shko mor bole flet ti per enver hoxhen e njeh ti me te then e ke. Aj ish nje kriminel qe te vriste duke qesh bole kanari.
Izmir Zeka
Izmir Zeka Muaj më parë
Ju qifsha n emosion sa posht keni ra vk gazetar
Ama nis gift alokun Gini
Ama nis gift alokun Gini Muaj më parë
ggfgffffffffftfffrrffdrrffffddddddfffffffffffffffgffffdddddßuhhhgggffbfffddkkmjjj no jkjkl
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Muaj më parë
Ju qifsha ropt ku ti keni te dy
Redi Amsterdam
Redi Amsterdam Muaj më parë
Ordinera
Nardi Megabit
Nardi Megabit Muaj më parë
Ik mor budalla
Arian R
Arian R Muaj më parë
Babushi ka qef mu bo aktor tu kqyr filma,del nmal flen me gjarpna edhe lun qoke ninstagram .... :/
ari ari
ari ari Muaj më parë
Kush është ujku nga kta të dy🐺.
Omi Omi
Omi Omi Muaj më parë
Te ftuarit i do gjith Shqiperia vetem ty si prezantues absolut JO
DrupaL Developer
DrupaL Developer Muaj më parë
O shqipri po te qihen ropt! 😢😢😢
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Klajdi Caca
Klajdi Caca Muaj më parë
Ore ndaloni se beri te famshem budallenjt....!!
Petriti Erdet
Petriti Erdet Muaj më parë
🤦‍♂️🤦‍♂️ po ç'dreqin dua une ketu !? Insekt zvarraniku !!?Ooo bomba qe nuk bie mbi keta mbeturina te shoqerise !
Arian Pepa
Arian Pepa Muaj më parë
Ky gazetari qenka pederast , i djegu me duket.
Ramadan Merkohasanaj
Ramadan Merkohasanaj Muaj më parë
Te qifsha gazetarin ...degjon apo jo ...si pederast dukesh te qifsha motrat...
muhamet alija
muhamet alija Muaj më parë
Keta dy duhet bere lepeak te minjeve
Daily Things
Daily Things Muaj më parë
Ishalla na mundeson Elon musk ikjen ne Mars o zot I madh.
Tony Montana
Tony Montana Muaj më parë
Ky është njeriu i ri qe La Partia komuniste me Xhaxhi Enverit. Vazhdon sot me Ed nudistin she Partine komuniste. Ka ik për lesh
Iris Krifsa
Iris Krifsa Muaj më parë
ca kulture i jepni rinis ju o plera o fundrrinat e shoqeris turp per kte television
Igli Dida
Igli Dida Muaj më parë
8 j
Drragoi1
Drragoi1 Muaj më parë
O shoku Jan bo 2 films Mogli dhe Tarzani 😂😂😂 kursej eurot
ALKUKES
ALKUKES Muaj më parë
Perzotin me gallat jan komentet
BlackMask
BlackMask Muaj më parë
Rac e flliqt ishim kon si kosov si shqipni . Tmerr qfar njerz po promovohen neper TV psikopata analfabeta qe e kan venin npsikiatri . Phuu motrat jau qifsha
AmadeusG
AmadeusG Muaj më parë
Po kari po
Eri Toska
Eri Toska Muaj më parë
Bravo ujku i shijakut
Jony Enns
Jony Enns Muaj më parë
Ahaha ujku kape kete legen caja bythen
Merita Lamaj
Merita Lamaj Muaj më parë
E kaq ish kur paskan marre ty per interviste hapu dhe Po cjane keto qe thote ty gjarper me zile ujku merimanga 🤣🤣🤣🤣🤣
Sport Live Stream
Sport Live Stream Muaj më parë
Hajde o gazetar kari as Nuk ke Hapur ndonjeher meter me dor Nuk di ku eshte 25cm 🤦
Rushe Marvataj
Rushe Marvataj Muaj më parë
0
Orgest Nuredini
Orgest Nuredini Muaj më parë
Ik or t qifsha rropt ti je si karkalec te merr era kur iken ne rrug 🤣
Elton Shtino
Elton Shtino Muaj më parë
O gazekari pyt nqs i arrin me bythe ujkut ta fusi e ti boj qejfin vetes
Rustem Xhemaili
Rustem Xhemaili Muaj më parë
Respekt ujkut te shijakut vec perpara ashtu si ine pergjigj cashti osh everteta
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Best Illusionists Around the World on Magicians Got Talent
18:01
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 906 mijë
Klanifornia - Episodi 5 - Sezoni 3 (06 Mars 2021)
2:22:51
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
oh no challenge 🤣 2021 @kingjafi_rock
0:20
King Jafi rock
Shikime 48 mln
Mucize Doktor 61. Bölüm
2:3:31
Mucize Doktor
Shikime 505 mijë
WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?
18:10
Chad Wild Clay
Shikime 3,4 mln