Tre islamiket e kerkuar nga CIA per akte terroriste kane jetuar ne Tirane - (20 Shtator 2001)

  Shikime 636

RTV KLAN

Muaj më parë

Lajme Arkiva - TV Klan 2001

Abdurrahman Suhail, Sulah Sahed Muhamed bin Jausas dhe Ahmed Hikman Sakir, janë tre arabo-islamikët e shpallur në kërkim nga drejtoria e policisë kriminale shqiptare. Fotot me të dhënat e tyre janë tashmë në çdo pikë kalimi kufitar të vendit tonë. Tre arabo-islamikët e shumëkërkuar janë në listën e CIA -s, e cila deri tani ka 200 të dyshuar për bashkëpunim, ose për lidhje me autorët e akteve terroriste të 11 Shtatorit në SHBA.

Mësohet se deri në datën e sulmit terrorist, tre arabo-islamikët kanë qenë në Shqipëri, madje kanë banuar në Tiranë. Tani policia shqiptare po punon për kapjen e tyre, nëse ata ndodhen ende brenda territorit tonë./tvklan.al

Gazetare - Mirela Milori


SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Titanic Titan
Titanic Titan Muaj më parë
Terrorriste te 11 shtatorit te cilen e sajuan vete amerika???hahaha sa per te qeshur jane keta ...po ne kete plandemi perse nuk degjuam asnje akt terrorrist ne bote ...u zhduken me magji????ikni o lengjet e jargeve te qoftelargut dhe na lejoni te jetojme te qete....
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 681 mijë
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 73 mln
Çukur'un muhteşem final galası!
31:11
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
On top of the World Trade Center 2001
5:31
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 681 mijë
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 73 mln
Çukur'un muhteşem final galası!
31:11
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 217 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
AZET - FREIGANG (prod. by Lucry & Suena)
2:50
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 246 mijë
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2:59
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,3 mln