Tmerrohet Meta, skuadra speciale kap hajdutët e tij duke ndarë paratë e pista, përgjues në LSI

  Shikime 144,592

Pamfleti Net

Muaj më parë

Komente
Ardian mirmroma
Ardian mirmroma 20 ditë më parë
Pse ka para tè pastra ky!!💩💩
Hajrije Beqiri
Hajrije Beqiri 24 ditë më parë
Ah mor ilir meta merr monen dhe zhdukuuuuu se na ka arrdh shpirti ne maj te hundes o te pa ngopur o te poshter turp te keni
Sokol Beko
Sokol Beko 24 ditë më parë
Kabllogramet e ambasades USA Retorika e ashpër madje çoi edhe në vrasjen e një mbështetësi të PS, Pjerin Xhuvani. Bandat politike të Elbasanit kanë marrë edhe vëmendjen e Ambasadave të huaja ndër vite. Në valën e botimeve të kabllogrameve të Ambasadës amerikane të Tiranës disa vite më parë, në një nga kabllogramet, renditeshin 7 politikanë të lartë nga partitë kryesore në vend, të cilët Ambasada i rendiste si të lidhur me botën e krimit. Për tre nga këta politikanë të kësaj liste të Ambasadës, thuhej se janë përfshirë në lirimin e të burgosurve në prag të fushatës elektorale të zgjedhjeve të vitit 2009 në formë shpërblimesh për ndihmën që këta të dënuar apo familjet e tyre dhanë në fushatën elektorale të PD-së. Një prej këtyre politikanëve ishte pikërisht, Lulzim Basha. Dy politikanët e tjerë të përmendur, ishin ish-ministrat Olldashi dhe Alibeaj. Në këtë raport hetues që është dorëzuar asokohe në disa Ambasada të rëndësishme të Tiranës, bie në sy që të gjithë të burgosurit e listës janë të dënuar për krime shumë të rënda (8 për vrasje) dhe ata të gjithë janë liruar në kundërshtim me ligjin në të njëjtën datë: 19 qershor 2009, 9 ditë para zgjedhjeve të 28 qershorit. Personat e renditur në raport janë vetëm ata për të cilët hartuesit e raportit kanë paraqitur prova që kanë lidhje me akuzën e lirimit, me qëllim fushatën elektorale. Raporti përmban edhe një listë të dytë me 33 të burgosur të tjerë (6 nga burgu i Lezhës, 5 nga burgu i Peqinit dhe 21 nga burgu i Rrogozhinës), për të cilët autorët e raportit, shprehen me rezerva për qëllimin e lirimit. Kabllogrami i 13 gushtit 2009: Kabllogrami në fjalë ka titullin “Kriminelët bëjnë ligjin në parlamentin shqiptar” dhe mban datën 13 gusht 2009. Është firmosur nga ish-ambasadori Uidhers dhe marrësi është Departamenti i Shtetit Amerikan. Statusi i kabllogramit është “material i klasifikuar”. Kabllogrami nis me fjalët: “Përveç qetësisë në ditën e zgjedhjeve, në vëmendjen tonë kanë ardhur sinjale të forta njerëzish që kanë marrë pjesë ose janë përfshirë në krimin e organizuar që janë përfshirë në manipulimin e mundshëm të zgjedhjeve të 28 qershorit. PD, PS dhe LSI, kanë lidhje me krimin e organizuar…”. Më pas pasi flet për rastin Keka, (Aleks Keka), ambasadori rendit nën okelion “shkelësit e ligjit bëhen ligjbërës”, 7 politikanët më të rëndësishëm të lidhur me krimin e organizuar. Për Lulzim Bashën, Olldashin dhe Alibeajn, kabllogrami thotë: “..Ministri i Jashtëm Basha, i cili përfaqësoi PD-në në Elbasan, është përfshirë në lirimin e një krimineli të famshëm në Elbasan në këmbim të mbështetjes së familjes së tij…” Për Olldashin dhe Alibeajn, kabllogrami thotë: “…Rrethanat lidhin Olldashin dhe F.K. në Fier me ministrin e Drejtësisë, Enkelejd Alibeaj në një skemë për të liruar të burgosur nga burgu për të vepruar si “të fortë” në zgjedhje…” Më poshtë, ambasadori bën një detajim të zymtë të situatës duke shkruar: “…Këta individë janë sot deputetë, kanë imunitet nga ligji dhe janë përgjegjës në bërjen e ligjeve që do të shtyjnë Shqipërinë përpara në integrimin Euro-Atlantik. Sjellja e sëmurë, ndoshta kriminale, e shumë prej deputetëve shqiptarë është shqetësuese dhe nuk premton për zhvillim demokratik. Ky është një fenomen shumë shqetësues, të cilin ne, komuniteti ndërkombëtar, duhet ta adresojmë në një farë mënyre në të ardhmen. Sa kohë do të ruhet për të larguar këta nga pushteti, është një tjetër pyetje. Në fund të fundit, paraja i jep jetë politikës dhe në një vend të varfër pa transparencë financiare ose traditë donatorësh të vegjël që mbështesin kandidatin e preferuar, kriminelët janë një burim i lehtë për fondet e fushatës..” Raportimi i Ambasadës për Uashingtonin:8.1 ANEKSI I PËRDORIMI I TË DËNUARVE ME RREZIKSHMËRI TË LARTË SHOQËRORE PËR FUSHATË DHE PRESIONE MBI ZGJEDHËSIT
Zyra Lapi
Zyra Lapi 24 ditë më parë
Per zoten un jam demokrat dhe betohem ne bibel kurr ne kto vite nga pd nuk kena marr asnje qindark kurse lsi me20mij lek kan marr kartat te gjith puntoreve te nje fasonerie ku un punoj
Kastriot Mifol
Kastriot Mifol 26 ditë më parë
Halli i madhe na ka gjetur
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
O mete te te rente pika te vrau munika du kokerra kikirika e vrarve te vraft pika shko shpejt ne vlor se vendin e ke gati po bej nje kerkes qe mbrapa te te vi munika o kreminela ne djall u coft Amerika te rroj Amerikapopulli i ndershem e do Ameriken
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
Cka meta cka meta cka meta qe qan me lot nuk i ledot nukile dotnuki le dotpopullin vetem sot qan me lot qan me lot se per popullin ka vujt shum qan me lot qan melot po loren e do shum qan melot
Klark Rama
Klark Rama Muaj më parë
Pooulli shqiptar popull kot frikacak me qen ne greqi president populli grek e kishte terheq zvarr
Batjar Kamberaj
Batjar Kamberaj Muaj më parë
I mirni leket hallall te kini se leket e popullit jane . Dhe kush te kapet nga lsi duke dhene leke ti prihet dora se ashtu ka thene hajduti i floririt.
Mim Tirona
Mim Tirona Muaj më parë
Kjo buçja Mona Liza vinte ne Londer ketu e 20 vite te shkuara e bente shopping ne Primark, nje firme qe ka cmimet me te uleta ku konsumatori jane njerezit pa pune me asistence.
llaqi taqi
llaqi taqi Muaj më parë
Jane te papare e qajne kte zanat kane lek te math dhe jane profesioniste per blerje votash s'ka burre none ti kapin
Prende Marku
Prende Marku Muaj më parë
Mos ja jepni voten ilirit mones lulit saliut se bani mkat u flleq shqiprija se kan vjedh hajdudat prandaj luftojn por duhet sa ma shpejt mi fut ne burg me thkyj popullit leket e vjedhme
Qamile Ramaj
Qamile Ramaj Muaj më parë
On ju Bi
Dashamir Muça
Dashamir Muça Muaj më parë
O faqe e qelbur kush ju paguan kaq shumë
Lili Mece
Lili Mece Muaj më parë
Tregohuni ju rini dhe prisni me lekun qe hedhin per te fituar gjakun ton sic po lexojm dhe degjojm ata dhe madam moni duhet varur deri sa jan sheshit kush jan Keta hajdut qe bejn si ju do ( b ) po na pin gjakun 30 vjet kur do rugullohet ky vend dhe heres tjeter zdia te me thoni kujdes mos vall paguheni dhe ju une do flas ate qe ndjeje dhe ata si cift Mona dhe Meta do varur per gjuhe dhe Saliu qe jan tradhetar hajdut por jo hajdut qe kan vjedhur pasurinë e Shqiperis njekohesisht te popullit dhe te timin shiten detin vetem qe s'ju shikoje me aklaj qe i zhduku gjithe familjen Mona kishte tualet ose bamje dhe pe qent dhe per macet tani lozin me lek i hedhin per te vjedhur akoma dhe per te bere komandën dhe kush (b) e mones dhe meten e Marin ne telefon sikur te jet nje polic dhe vete tek zyrat dhe jo vetem kaq por thot do te te fus brenda hapur pa pik turpi dhe kulishet e tije qe luan policin Keta njeres pa humbur kohë duhen mare masa te rrepta shyqyr qe eshte Rama po mundohen t'i gjejnë ne gabim por si Rama deri me tani vjen per mua kryeministri Edi Rama ka bere mbrekullira por mos te harojm Shqiperia seshte ne Evropë dhe merita ekryeministrit Edi Rama ka bere mbrekullira doni zdoni dhe njerzit po te Jen budallenj shqipetar
Spiro
Spiro Muaj më parë
Cfare beni o njerez?Ke votoniiiii?keni llogjike?O zoti I madhe, ju punon truri?Pse I votoni.hajdutet,genjeshtaret, mafia e politikes?Duhet te bejme Revolucion ,te jemi te gjithe.te bashkuar,mos votoni ,asnje njeri ,se do vazhdojne te.na vjedhin, te gjithe politikanet!
Pupu Kaka
Pupu Kaka Muaj më parë
Erdhi koha ,teeee spastrohen te gjithe politikanet hajdute .
Gino M
Gino M Muaj më parë
Burg burg pe keta
Nurie Thomo
Nurie Thomo Muaj më parë
Ooo zot ca po behet mjer mileti qe ngeli ketu ne duart e ketyre cakenjeve
Detyre E posaçme
Detyre E posaçme Muaj më parë
Edhe populli eshte bashkfajtor me krimin, genjehet per nje thes mjell te qelbur
Rina Hasa
Rina Hasa Muaj më parë
Nuk kan faje ata horra faji eshte i yni qei veme te na komandojne ju lumte mos qahemi sic kemi koken na vene festen
Ardian Mati
Ardian Mati Muaj më parë
Bravo.
afro berlino
afro berlino Muaj më parë
PI ATA QE THERETE ILIRI NE ZYRE PO I MONOTORON POLIZIA. FUTNI NE BURGE KETA KALBESIRA DEMBELE QE E KANE PER NDERE QE DALIN NE FOTOGRAFI ME KRIMINELIN HAJDUTIN ILIR META
Wellnes MIND
Wellnes MIND Muaj më parë
Te gjithe armiqte e popullit do marrin denimin e merituar.Rrofte Shqiperia poshte tradhetaret dhe zullum qaret e pangopur
Bristol UK
Bristol UK Muaj më parë
Vdekja e LSI BASHK ME GRUPIN E TYRE
Orinta Bient
Orinta Bient Muaj më parë
Pallavrat e Monaqes
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani Muaj më parë
Si ka asgje ky hajdut disa qindra milione euro... se pastaj me kto mbron ato miliarda te tjera...
Adem Kreshta
Adem Kreshta Muaj më parë
IKNI O KOMUNISTA KENI ORGANIZUAR SIGURIMSAT E ENVERIT TURP LEGENA
thodoris menirent
thodoris menirent Muaj më parë
Shqiptari shet voten per 50euro pjestim per 1460 dite qe eshte nje mandat baraz 0.03euro. shqiptari shet voten per tre qindarka dhe pastaj pyet pse jemi te varfer.
Xhuri Furi
Xhuri Furi Muaj më parë
Cfare perallisni. Vetem Blla blla bllaaaa .. per njeren Ane te politikes shani..dhe keni gjithe keto kohe shani opoziten ...po te ishin engjej keta qe Jane 8 vjet ne pushtet do i kishin futur Brenda per vjedhje qe kur ishin ne qeveri gjithe keto vite... sa para kane vjedhur e sa e kane cuar borxhin publik ne keto vite qeverisje kjo banda rilindase..kerkoni ti intimidoni shqipetaret sikur vetem keta Jane E keqja me e madhe...Jo moj zonje..hajduter dhe Banda me e madhe speciale e makuterise per te vjedhur Jane sekti i Rilindjes.. Erjon Velia..ay Mazreku..Ben Tigri ajo baxholla Balluku qe shkojne me avion charter mijera euro fluturimi dhe gjoja hane darke pune..20 mije 💶 tavolina...mja na brockullite genjeshtra se nuk i hane shqipetaret me keto..kete here do votohet ndryshimi..e do flasim pas 25 prillit sa do brockullitesh blla blla blla..
Rudina Straub
Rudina Straub Muaj më parë
Ja, kjo e folur eshte me pershtatshme!
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
Bukur esht basha dhe munika dhe meta o shkerdhata o u q ,,, kina ca u mban pragu j shtepis o krminelo plera
Agim Myrto
Agim Myrto Muaj më parë
Zyhra Sadiku
Zyhra Sadiku Muaj më parë
Kapni perpara ilirin dhe moniken gruan me te degjeneruar qe ka pas shqiperia qe nga dita e krijimit .dhe ti varni nga gjuha se turpin nuk e njohin harbutet .
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
O laptak t hengert virusi kur mere i me cdjalin e enver hoxhes dhe me djalin e saliut e me nje qe akoma zdi sa beje 8 her 7 i shkreti kish showeri dhe e mori deftesen esht nje kukull po e mori bashae ka saliu dhe ishalla u ther e u vret te terve ju qe i jerpni voten
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
A ca na the ju jeni po ne i dim tetera poo jeni te ter hajdut si ju qe flis i dhe ata qe komandojn dhe tregojn eta per njerin tjetrrin saliu thotmeta meta thot saliu rama thot basha basha thot rama balla thot mediu medu thot balla tani ca deshmetar do spaku keta jan vet deshmetar po i ,brojn te jashtemit se kan mafjen e fort
Internazionale Milano
Internazionale Milano Muaj më parë
Llumi i llumit kokat hengshit ishalla
MIRANDA LULAJ
MIRANDA LULAJ Muaj më parë
Cfar mund te degjojn me nga kjo familje kriminele ,hajdute
Ardian mirmroma
Ardian mirmroma Muaj më parë
O plehra pak keni vjedh akoma sjeni te ngopur o te pa ftyr.
Besnik
Besnik Muaj më parë
UN DOJA PS EDHE PD TE QEVRRISIN BASHK QE LESI TE SHUHESH NJER E PER GJITHMON QE TE HAPET NJI KAPITULLI I RI PER SHQIPETARET
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj Muaj më parë
KETA KRIMINELA SI ILIR META MONIK E SHUM TE TJER DUHET TE ARRESTOHEN SE NUK ESHT XHESIT I PAR QE KAPEN ME PISLLEQE SE NUK KA DREJTESI NE SHQIPERI PRANDAJ JAN BER KETO KRIMINALITETE PO SKA FYTYR KY ILIR META DO ZOTI ARRESTOHEN TE TERR JO VETEM META MONA E BASHA
Debian
Debian Muaj më parë
kot e ke qe del flet ketu per keta tipa se nuk futen ne burg keta e skan me u fut do vjedhin shqiperine e shqiptaret mjerane cdo vit se si intereson askujt te futen burg se ndryshe po u futen do tregojen kemi bashkepunu me filanin e filanin prandaj eshte e kote se te gjitha gjerat i din e i dim po ka shqiptare mjerane injorant qe per nje evnd puen nje leje bisnesi jane beth leperis e ktyre qe po perfitojne kurriz popullit.
Luljeta Sina
Luljeta Sina Muaj më parë
Mjaft la Bo qef Monika e meta
Marije Bisha
Marije Bisha Muaj më parë
Oooohhh popull ato ju kam vu ne gjume me rrena .mos votoni.jane hajduta
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai Muaj më parë
Ilir krimineli do ti vjedhi se pak ka vjedhur dhe ka vrare do te vjedhi akoma krimineli
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai Muaj më parë
Brenda te gjith brenda mbas hekurave
Bes Bau
Bes Bau Muaj më parë
Ky Kriminel Ilir Meta duhet sa me shpejt te Burgoset sbashku me Moniken se ndryshe kta flliqsira edhe Vellavrasje dot Jen ne gjendje te bejn.. SPAKU duhet ti Burgos se ndryshe dot jet vone.. Kta sjan Politikan por Kriminel dhe Bandit
Luli Osmani
Luli Osmani Muaj më parë
Po kush jane keta qe u besojne ketyre hajduteve LSI
Muli Kena
Muli Kena Muaj më parë
Bobobob band e madhe grabitqaresh
dauti dauti
dauti dauti Muaj më parë
Ata vjedhin pa u fshehur fare.
Gezim Tivari
Gezim Tivari Muaj më parë
I biri I Lefter Kokes eshte me PS c'fare thote ky shkrim,qe nuk e mora vesh ,se c'fare kishin kapur kamerat, kush i ka vene,dhe perse vetem tek kjo parti,kur te gjitha e kane blere voten,mut kane qene te gjitha,e kane luajtur lekun qe 30 vjet....!
arjan frani
arjan frani Muaj më parë
Ishalla ju merr burgu moter qima.
Shpresa Malaj
Shpresa Malaj Muaj më parë
Po kush e degjon kete Mokake nje arogante e hajdute e pa pare.Largohuni o njerez,me mire pini nje kafe ne rruge se i veni asaj ne mitingje.
geri nino
geri nino Muaj më parë
Dmth Lefteri ka kaluar te Ps dhe la te birin te Lsi.......hmmmm 🤮🤮🤮💩💩💩
Klark Rama
Klark Rama Muaj më parë
O milet merrni leket qe ju jep iliri me moniken se leket e popullit jan . Voten mos ja jepni ilir rrotes
Luljeta Sina
Luljeta Sina 25 ditë më parë
Mir e Ke ti po' ato Jan mjeshtra nuk ti japin leket po' nuk i dhe carta d'identità
Haqo Doli
Haqo Doli Muaj më parë
Shume e sakte dhe e bukur,bravo!
G D
G D Muaj më parë
Nuk eshte gje e re kjo.LSI i ka blere votat me leket e vjedhura popullit.
Neta Ndou
Neta Ndou Muaj më parë
Tetan kan ble voten
landi interisti
landi interisti Muaj më parë
Ketyre nuk i ban gja jo amerikanet ect,por veç zoti i mund zullumqaret e hajdutet,o zot shpetoje SHQIPERINE,rrofte SHQIPERIA ETNIKE
Haxhi Qoku
Haxhi Qoku 28 ditë më parë
Amerìkanet tallen
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Muaj më parë
PO NUK NDRHYRI AMERIKA NUK KEMI GJE NE VIJE.DO VUAJ POPULLI FUKARA.U LUMT POLITIKANVE U LUMTE.......
Drejtesia
Drejtesia 29 ditë më parë
Po nuk ndyrhyri i madhi Zot nuk i gjen asgjë
Agim Myrteza
Agim Myrteza Muaj më parë
Ok
Refail Dhandili
Refail Dhandili Muaj më parë
Më të rrezikshëm janë ata që duan ta mbajnë pushtetin me dhunë se ata që duan të vijnë !
Dino Lulieta
Dino Lulieta 23 ditë më parë
Pisllek i madh ...nga te kater anet...!...Tmerr...!
N Veseli
N Veseli Muaj më parë
Nuk mundem.te pajtohem me ju kursesi,po qthua or, ku jeton ti ?, Ti nuk jeton fare ne vend je jasht dikund O te njejt jan or ,si me e nda nji m......
Gua Kip
Gua Kip Muaj më parë
O u qyfsha fytyrat tuja.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Muaj më parë
Banda krejt ne BURG .GRA DHE BURA KRIMINELET HAJDUTET VRASSAT.
abc
abc Muaj më parë
Babi me ps e I biri me lsi🤣🤣
Piperia Athen
Piperia Athen Muaj më parë
ΒRAVO BRABO O TRIMA U UMTE QE DALI LEPURI ME SHPATA NE SHESH LEGJENDARIT BOTEROR SENDERBEUT QE ATHERE I DHA DEMOKRACIN E PASTER SHQIPTARIZMIT NE 4 ANET E BOTES JETA DHE GJAKU I TIJ UA FI SHQIPTARIZMIT KUDO QE NDODHEN KETA KRIMBA DHE SHUSHUNJA QE I PIN GJAKUN SHQIPETAREVE DHE I FUTEN NE VLIA VRASJE NUK KA ME MESHIRE PER ATE RINI SHQIPTARE QE JA NXIN JETEN DHE NDERIN PO KALBEN NEPER BURGJE NGA KETA KRIMINEL DO U PTESI DUART POPULIITE TU MARRI TE KEQEN TE PRESI DUART E TIJE. KY ESHTE ( DJALII ) Hajduti berrtet kapeni hajdutin.. Rroft poplli Sh qipetar dhe Shqiptarizmi kudo qe jane qofshin Krenar dhe te nderuar KOMBI YNE. LART DHE ME LARTE FLAMURI I ☆☆☆☆☆SHQIPONJES☆☆☆☆☆ BEKUAR QOFT SHQIPTARIZMI IDEALI ESHTE I SHENJTE.🙏🙏🙏🙏👍👍👍👍
Gezim Allaraj
Gezim Allaraj Muaj më parë
Po ky nuk eshte as lajm as investigim.C'fare eshte kjo menyre publikimi une se kuptoj ?
Nicko
Nicko Muaj më parë
Media Pamfleti ,,los me popullin media thot gjerat qe populli pelqen te degjoj por e verteta esht se jan vetem fjal nuk kemi par gje spak apo amerika te ndryshoj ndonj gje ,,everything u hear on the albanian media are fake,,,
Engjellushe Istrefi
Engjellushe Istrefi Muaj më parë
Sa gjybah.?!?
Real M7
Real M7 Muaj më parë
Poshte hajdutet e LSI se...
kristo gjinollari
kristo gjinollari Muaj më parë
Kur.do.zhduken.kta.ajdut.te. Qelbur.te.shptoj.ky.popull
VAN _ VAN _
VAN _ VAN _ Muaj më parë
Po po , prit se do kapen , lat nam tu prrallis njerzit
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Muaj më parë
MOJ MADBI ZOT
Naim Cerkini
Naim Cerkini Muaj më parë
Ja keshtu me pare te pista kane qeverise mase 30 vite keto bande te krimit ne krye me Berishen,Meten,Ramen,Kryemadhin dhe dhe shume kriminele te tjere.
Argetim Demiri
Argetim Demiri Muaj më parë
👍
Osumi Osumi
Osumi Osumi Muaj më parë
Po ketu ne Shqiperi ka 30 vjet qe po vjedhin dhe populli aspak nuk po kupton PO BEMAT E TYRE NUK JANE NE SHESH POPULL HAP SYTEMOS FLI GJUME.!?🤣🤣🤣🤣😎😆🤤😢🤓☻😱👺👿👹☠👽
Bashkim Neziri
Bashkim Neziri Muaj më parë
Kujtojne se jane Shqiperia por jo POPULLI eshte SHQIPERIA JONE.
Halil Halil
Halil Halil Muaj më parë
Kesaj putane i shqyeni shalet se vetem keshtu do tua dij per ndere
Xristina Dervish
Xristina Dervish Muaj më parë
Makar ti shukojme dhe mos ti besoi.
Kastriot Katsi
Kastriot Katsi Muaj më parë
Kurr do ma gezoje kooperativen kjo guzhunet e konsumuar?
Pse askush s’e njeh emrin e kësaj gruaje?
03:04
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
Enis Bytyqi - TI FALA (Official Video)
2:57
Enis Bytyqi
Shikime 1,3 mln
Eurovision Song Contest 2021 - Turquoise Carpet - Live Stream
2:15:50
Sabah Bizi-Dokumentar Sportiv
11:25
Veriu Sport
Shikime 25 mijë
Meta “qëllon” Ramën, plagoset Spiropali
06:24
Austria 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:32
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
Enis Bytyqi - TI FALA (Official Video)
2:57
Enis Bytyqi
Shikime 1,3 mln
Eurovision Song Contest 2021 - Turquoise Carpet - Live Stream
2:15:50
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
14 Weird Ways to Sneak Makeup in Jail
12:54
WooHoo WHOA
Shikime 15 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14