Tirane/ Prostituta ofron vajzen e saj te mitur per klientin per 5 mije leke - Stop - 9 Shkurt 2021

  Shikime 434,795

RTV KLAN

25 ditë më parë

#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj
Në zemër të Tiranës gëlon prostitucioni, edhe pse ky fenomen në vendin tonë është i ndaluar me ligj. Kamera e fshehtë e “Stop” ka regjistruar biseda me punonjëse të seksit, që ofrojnë trupin për 20 apo 30 mijë mijë lekë të reja. Ky aktivitet ndodh në zonën e Muzeut Historik, te Stacioni i Trenit apo Kthesa e Kamzës. Një nga prostitutat e regjistruara nuk mjaftohet të shesë trupin e saj për para, por ofron dhe vajzën e mitur për klientin.
*Kjo video nuk promovon prostitucionin, por e denoncon atë si një fenomen i paligjshëm në Shqipëri.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
HDHDhd Είναι μυστικό
HDHDhd Είναι μυστικό 13 orë më parë
Kjo eshte katastrofe ku vete Shqiperia jone 😢
astrit49
astrit49 Ditë më parë
O veq Vetvendosja si ne kosov ju duhet
Emin Murseli
Emin Murseli 3 ditë më parë
Ka edhe ligj por ka edhe maliq pak asht per te vra ket lloj femre
Bruno Bru
Bruno Bru 4 ditë më parë
Shum ibukur fiks po kjo reklama te qan karin ne zhdo video qe tregoni. Hiqeni nese doni tu mdiekim
One Team
One Team 6 ditë më parë
Policet civil shperdorojne taksat tona ne menyren me te flliqur
Άρης Ελέζη
Άρης Ελέζη 6 ditë më parë
Kam ngel pa mend vetem nan nuk eshte ajo femer ta djegesh dhe ta varesh
Suela Alda
Suela Alda 7 ditë më parë
Nxhirrjani surratin iher
Suela Alda
Suela Alda 7 ditë më parë
Bitcheeeeees
Suela Alda
Suela Alda 7 ditë më parë
Whaaaaaaaaaaaat it's very scandalous
blerim muka
blerim muka 8 ditë më parë
Ku jane feministet ne kete rast.Per keto gjera duhet te protestojne jo per budalliqe.
LivingLifeWithSelda
LivingLifeWithSelda 8 ditë më parë
Po per ju more Zotrinj qe Ju kercejne perpara surratit dy zoga gjysem lakuriq Ju duket normale??? apo ato jane qe t’ju sjellin juve ne qejf.(prostitucin modern)
Pavlina Ibrahim i
Pavlina Ibrahim i 9 ditë më parë
Eka fain Rama qe si ngre rrogat
OJ Gig
OJ Gig 10 ditë më parë
Ajo nene nuk eshte ne rregull nga mendte qe flet ashtu, ajo ka nevoje per ndihme. Fatkeqesi!
Ledja Kalo
Ledja Kalo 11 ditë më parë
O vdeksh o zot moj plake qeelbesire
Drita Muliu
Drita Muliu 11 ditë më parë
Ju vraft zoti ..vdeksh o zot moj gru e flliqur te vraft zoti o zot..del e lyp moj gru ma mir po pse kyt rrug ju per me fitu po kjo sesht pun moj sesht fites moj hajvane vdeksh ishalla..po si vajzen e shet moj ooo zoooot fundi botes..po vajzen uladin si moj per 5 mij lek..po vajzen me ja prek kush nji fije floku jap jeten moj ..o zott cfar njerzish man kjo tok ju marroft i madhi zot🥵
Gango Gango
Gango Gango 11 ditë më parë
Si perfundim e qiu ky gazetari i kamres se fsheht
Zhaneta Rusi
Zhaneta Rusi 11 ditë më parë
Fundi i botes 🤮
radi nelaj
radi nelaj 12 ditë më parë
Prindi e shikon pa të ardhmen ,nuk ka zgjedhje tjetër
Dallandyshe Kahuqi
Dallandyshe Kahuqi 12 ditë më parë
O sajmiri un nuk dua te falenderoj per jete video po ju ngre nji momument Po mir m zoteri Mamie babi po e shet KY shtet qelbesire a nuk ka fuqi edhe pushtet se po na degjenerojn racen shqiptare we per nji nder te vriste Mire mor Mami asaj fare Mami ajo gjete velane por gocat gocat more we han te vogla chard fundi po I bejn Mire ato nuk rrijn nevend po e din cfare demi I bej atyre gocave psikiligjimusht Une jam nena e dy gocave edhe me dhembi shpirti kur e degjova ate gruan I zot na mbaj mend e kokes memiree shurdher se te degjojm keto gjera Uroj mezemer we KY emission redegjiget nga irganer kopetenre edhe re meren masa edhe juve zoti ju rujte edhe ju dhente force eguxim per kete pune e sensibilizim we beni Mjere shoqeria shqiptare Mjere gocat tona edhe irganer peekatese te bej punen jo tengrohin Karri get 😢😢😢😢😢🙏
Aida Pema
Aida Pema 12 ditë më parë
O zot o zot veq emrin nene se ke ti ti moj buce e muti moj ordinere ta mart zoti shpirtin o zot kurv rrugesh me plot gojen moj pler moj sdi ku ge gjej me gjal per ty moj zoti te mart hak o zot 😭😭🙏🏻🙏🏻 vajza e vogel e more ne caf ate dhe shoqen moj buc
TcSf Albania
TcSf Albania 12 ditë më parë
10:29
Endrit Avdiu
Endrit Avdiu 13 ditë më parë
Prostuticjon ka kudo, edhe ne qendrat e qytetit,, Dicka qe pershtypje nuk me ben, sepse prostitucjoni ka ekzistu qe ne kohen e krishtit ✌️
Eminem Muzic
Eminem Muzic 15 ditë më parë
cbehet keshtu zoti na ruajt mendjen
Jennie Kookie
Jennie Kookie 15 ditë më parë
Ketu ne shqiperi prostitucioni nuk eshte i lejuar me ligj gje qe eshte shume negative. Ne vendet me te zhvilluara eshte i legalizuar dhe prositituat kan vende te percaktuara ku ushtrojn aktivitetin e tyre. E para nuk eshte faji i atyre qe dalin sheshit ketu ne vende publike ku ka femije sepse asnje vend nuk eshte i percaktuar per to. Nese del dikush dhe me thot qe prostituconi nuk duhet te lejohet dhe jo me te caktohen vende per keto gra dhe i vetmi agrument qe do me japesh eshte "obo turp ose obo shkelje nderi" thjesht stop. Prostitucioni ka shume ane pozitive dhe negative. Nese do ishte aq skandal vendet si hollande, gjermani qe jan ku e ku me neve sdo i kishin legalizuar. Sic e dim ka shume meshkuj te frustruar qe nuk kan mundesi te kryejn marrdhenie seksuale dhe ven kapin nje femer pa deshire dhe e perdhunojn. Si mendoni per keto ju? Pastaj pse gjykoni vetem prostitutat ju? Pse nuk gjykoni dhe meshkujt qe shkojn me to? Te dy palet e shfrytezojn tjetren. Nese ajo grua e shet trupin e saj per te nxjerr buken e gojes, mashkullli qe shkon me te e ben thjesht per impulse kafsherore dhe per epsh. Por jo ky mashkull ne fund mund te krijoj familje dhe madje te marri nje grua te virgjer por prostitua sduhet te ket fytyre te dali ne shoqeri. Natyrisht jam shume kundra qe nena ne kete rast(nese mund te quhet nene) ofroj vajzen e saj te mitur pa deshiren dhe koshiencen e vajzes. Askush po kur them askush sduhet te jet i detyruar te bej dicka kundra vullnetit te tij sidomos kur behet fjale per 1 vajze te mitur. Ama ju smund te gjykoni fenomenin e prostitucionit ne pergjithesi. Juve e keni te lehte te thoni pse keto femra nuk bejn pune te "pastra". Smund te gjykoni kurre nje person per zgjedhjet e tij pa e njohur dhe pa ditur opsionet qe ka pasur. Nje femer ADULTE mund te ushtroj fenomenin e prostitucionit VETEM ME VULLNETIN E SAJ. Ka shume femra qe e bejn per te nxjerr buken e gojes QE NUK DUHEN GJYKUAR dhe femra qe e bejn me deshire QE PRAP SDUHEN GJYKUAR SE ESHTE TRUPI I SAJ DHE JETA E SAJ. Jam kundrra kur dikush i ka detyruar vajzat ta ushtrojn prostitucionin duke permendur ketu rastet e rrembimeve dhe trasportimeve jasht shtetit. Kjo eshte jo e moralshme. Nje njeri duhet te bej cte doj me trupin dhe jeten pa cenuar askend tjeter. Ne kete rast nena e ka cenuar te bijen dhe ka detyruar nje minorene te futet ne prostitucion. Keni te drejt ta gjykoni ate si person dhe si "nene" dhe ndihem shume keq per vajzen. Por mos i fusni te gjith ne nje thes. Jasht shtetit ju thash perseri ka vende te percaktuara me cmime te percaktura dhe prostitua e klienti nuk kan pse e kryejn aktin posht muzeve dhe cepave te rruges. Jasht vendit nuk lejohet perfshirja e vajzave minorene qoft me deshire apo pa deshiren e tyre. Nese ndodhte nje ngjarje e till "nenes" ne fjale do i ishte hequr e drejta te ushtronte aktivitetin si prostitut dhe femija do i ishte marr nga shteti dhe sdo kishte me te drejte ta riste. Dhe personi qe kerkon favore seksuale me nje te mitur qe ka tendeca pedofilike do te denohej po ashtu. Mos u hidhni fajin per cdo gje njerezve por edhe vendit ku jetojm qe eshte zhytur ne mjerim dhe na detyrojm te bejm veprime te tilla!
Deqani Vali
Deqani Vali 15 ditë më parë
Prostuticioni eshte zanati me i vjeter ne bot dhe nuk ka gje te keqe une jetoj ne franc dhe mu midis qytetit ne gjdo cep te rruges ka femera qe jepin servis sexi me lek dhe me duket normale dhe e natyrshme , por ama e mjera ajo Nënë qe propozon vajzen e saj per lek nuk kam koment
Era Ema
Era Ema 15 ditë më parë
O zot faleminderit qe kam nje mama si timen qe edhe pse na moren cdo pasuri Pas divorcit te saj u mundua me Mish e me shpirt per. Ne besonte dhe beson shum te I madh I Allah dhe nuk e uli koken posht. Zot te pergjerohen vepro me kto monstra se po shkaterrojne jete.. . Etrishtueshme
Arjan marku
Arjan marku 16 ditë më parë
Me mire te vdes i virgjer sesa te shkoj me kto🤢🤮🤧
File file
File file 16 ditë më parë
Shtet i ndyr. Nyren shqiperin. Gra te..ndyra ndyren emrin. Nen... Pushtetar. RRUGAC MBUSHEN. U PELQEN. RRUGACRIA PTUUUUU. SDUHET ..TU THUAC .KAFSH SE OFONDOHET KAFSHA
File file
File file 16 ditë më parë
Ngreu Enver nga varri. Se kate pushtetar i ketyre 30 viteve. Jan me keq ga keto. Ngreu .ENVER Se keta e kan nxir. Token. Dhe qellin. Jan rrugac te gjith. Ptuuuuuu qeverri te ndyra. Shtuat. Rrugacerin..ptuuuuuuu
Mirela Lela
Mirela Lela 17 ditë më parë
Zoti i denoft keto buce qe nuk me bene goja ti quaj femra ,kjo duhet djegur e gjalle kur nxjerr vajzen ne shitje per sex.kanceri te hengert moj plere ptuuuu fare e qelbur vdekshi u djegsh ne ferrrrrr🤲🤲🤲🤲🤲
Kasem Berxolla
Kasem Berxolla 17 ditë më parë
Po ne qa vendi eshte filmuar kjo e ku gjinden kto te poshtra qe ta devijoj ate rruge 😁.
Kasem Berxolla
Kasem Berxolla 17 ditë më parë
Kalojne thote burra me fmi e burra me gra. Burrat me gra ju bejne biznes ktyre se beqari qe paguan per seks eshte disfate.
Simeon Abraham
Simeon Abraham 17 ditë më parë
Po kto njerz skan as fe as komb kto jan fruti enverizmit fličsira.
Ana Jahaj
Ana Jahaj 17 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Danny dany
Danny dany 17 ditë më parë
Ma mir ishte ne shipri me pas shpi publike !?
xhulio martini
xhulio martini 18 ditë më parë
Ka ik njerzimi per lesh shkurt muhabeti.
Estela Jaho
Estela Jaho 18 ditë më parë
Plehra mire vajzen qe e shet po do dhe shoqen e vajzes 🤦 e tmerrshme...
Ylli Ylli
Ylli Ylli 18 ditë më parë
mir denancimi po ndonji me te fort nuk ka se me fukarenjt esht kollaj
Visualizeyourgoal
Visualizeyourgoal 18 ditë më parë
Rrofte Stopi qe ve ndonje pike mbi i, se da per shtetin e ka marre ferra uraten me kohe.
Ela Hysa
Ela Hysa 18 ditë më parë
Bo ca behet nena shet vajzen zot na ruaj mendjen
murat kaseja
murat kaseja 19 ditë më parë
Po le te qihen te shkerdhehen cpun keni ju me ta !? 🤣🤣🤣
Stop Injorances
Stop Injorances 19 ditë më parë
Tirana ka patur shtëpi publike 100 vite më parë, sot qenka turp!!!
Elvis Shahu
Elvis Shahu 19 ditë më parë
E ke fjalen per zogun e zi, apo don boshnjakun.🙂
Azet Azet
Azet Azet 19 ditë më parë
Po edhe ato velinat aty ca i keni , vetem se ato s dalin rrugve qihen me sekser edhe duan 100€ ora ose 300€ me nejt gjith naten , e keni prostitucionin mrena figur nxirrni edhe ato se i rropen nacut 😂😂
Alban Hoti
Alban Hoti 19 ditë më parë
Po bravo stopit por desha me ju pyt nuk keni ndonji kup o ndonji spez te kuq me ja dhon si cmim qe ti vij turp amore qe bojn gjojna te tilla edhe nqs e boni co jani nji canit edhe currit edhe gjonmakagjonit per te premten se usate per turp kur grazie profesorat ata qe japin mend ata qe flasin per arrogacen e amerikaneve ata qe e bone arrestimin e gjykateses politike kur ne ate arrestim doli e verteta ne shesh se sa sistem te korruptuar kemi due ju te stopi gjithmon thoni pse nel cohet njeri a e pate se korrupsioni fort pi edhe ata profesorat nxorren ftyren e vertet ata mund te japin seminare per arrogance shpresoj se zoteri qe la lente TV ti heqi nga puna o ti vej nji gjob te majme qe mos te kene mo guxim me fole ne tv klan mo ashtu
Jana Petru
Jana Petru 19 ditë më parë
Po ai maskarai qe kerkon minorenen sikur nuk do mish lope por e do vici te vogel
Jana Petru
Jana Petru 19 ditë më parë
Po vajzat qe keni aty ne studjo apo ato jane me license te njejten pune bejne edhe ato
Luca Luqa
Luca Luqa 19 ditë më parë
Orgjenca
Luca Luqa
Luca Luqa 19 ditë më parë
Vlona
Luca Luqa
Luca Luqa 19 ditë më parë
Vmtk
Derda Ichbin
Derda Ichbin 19 ditë më parë
😢😢😢Dhimje.
Zhozef Zhozef
Zhozef Zhozef 20 ditë më parë
Fundi botes kto vajzat e misionit qe tallen thu kan qliru boten me byth.. 😢😢
Arjon Nesimi
Arjon Nesimi 20 ditë më parë
O kafshe po ju duhet te kapni ato njerez qe i ncjerin me zor jo kto qe duan vet
Zarba Kishta
Zarba Kishta 20 ditë më parë
Me vjen keq qe skamja detyron njeriun te shesi veten me vjen keqe
Zarba Kishta
Zarba Kishta 20 ditë më parë
Pupupu skam fjale
Zarba Kishta
Zarba Kishta 20 ditë më parë
Te denofte Zoti ty e te gjithe ata qe martojne te miturat e qe i shfrytezojne mos beni femije o njerz te pa pergjegjshm turp per ta shitur turp
Xhulia Rama
Xhulia Rama 20 ditë më parë
Cjan kto gjera te fulliqme qe ben njerzimi keshtu o zot .
Sonila Doqi
Sonila Doqi 20 ditë më parë
O zot qfar tmerri
Dyrrah Dyrrah
Dyrrah Dyrrah 20 ditë më parë
Ky fenomen ndodh me te varferit ne ter boten , mos beni sikur osht habi ne 2021
Roland Rochi
Roland Rochi 20 ditë më parë
Oj sajmir shum shohin ato qe nxjerr ti aty se sa duken ato po per ato qe ke aty nuk te put cuni ty qe inxjerr lakuriq
A. G
A. G 20 ditë më parë
Te dhifsha shtetin...turp per zotin kta persona qe bejne kshtu
Sidrit Daupi
Sidrit Daupi 20 ditë më parë
G MIZERJE turp turp turp plerat ku u katandis vendi mizerjet na hapen barkun ka shtet apo flen gjume turp rente ndonje termet ishallah
Juni Kulu
Juni Kulu 20 ditë më parë
Hahaha sesht goc eshte tranvestit
Shkupi Ilirida
Shkupi Ilirida 10 ditë më parë
Dhe mangup
Migena Lela
Migena Lela 20 ditë më parë
Si mundesh o moster, si te beri zoti nene ty. 😡😡😡
giovanni sette
giovanni sette 20 ditë më parë
respekt mer ju te stop'it se beni nje pune shume te mire ne shq.. por une kam nje mendim tjeter per ate prostituten dhe besoj se e ka genjyer me vajzen 16 vjece . me pak fjal ja futi kot sa te mirte leket dhe hajt mirupavshim.
Lul Rugova
Lul Rugova 20 ditë më parë
Sodom dhe Gomorra
Alb Alb
Alb Alb 20 ditë më parë
Ore Prostitucioni ka ekzistuar, ekziston dhe do ekzistoj sa te jete jeta. Prandaj bota ben shtepi publike te licensuara qe te mos degjeneroje ne kete fare feje. Ato te parat edhe mund ti kuptosh, po kjo qe nxjerr femijen e saj sdi ca emri ti vesh, do ta kuptoja nqs ajo do e bente per te shkolluar vajzen e saj edhe per te pasur nje jete me te mire.por keshtu se kuptoj. PERBINDESH!
Rukije Idrizi
Rukije Idrizi 20 ditë më parë
😱😱😱...o zot qfar mizere. Hyn ne Hotel, porosit vajza te mitura si nje ushqim ne restorant..🥶🥶
luiza cani
luiza cani 20 ditë më parë
Keto lek keshtu jan haram
Terminator
Terminator 21 ditë më parë
Fake Hajde FAKE !!!
Gali Guli
Gali Guli 21 ditë më parë
Degjenerrim katastrofal jo prositituta por Mbeturrina!! Edhe ato disa me Fame keshtu shiten si Mbeturrina !! Marrja e Zotit edhe Quditeni Pse Dridhet toka Pse vijn virusa e prap virusa Pse pyetne veten Pse ?? Esht tu ardh Koha me te Ardht marre me i than dikuaj se jemi Shqiptarë !! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Klodi Ricku
Klodi Ricku 21 ditë më parë
Na rujt Zoti familjet te gjitheve , kurre mos perfundojne Rraca jone e paster ne kte lloj degjenerimi ku nena shet femijen per prostitucion Allahu na rujt nga denimi ,e themi pse bie termet
Elvis Shahu
Elvis Shahu 19 ditë më parë
👌👌👌 Akoma ska mbaru termeti pun me ne.
Ronaldo Gremi
Ronaldo Gremi 21 ditë më parë
Gjunaa Mavria ajo ca po I heq zemra
Twerk Chanel
Twerk Chanel 21 ditë më parë
almores.info/rock/video/qmyV2l9fbdtjkrA
Gerald Nuhu
Gerald Nuhu 21 ditë më parë
Kan hik gocat nga fahatrat kan vaj në tr e jan punsuar me vetsherbim ku di peindri cupa në tr thon në shkoll 😬😬
Tea Allkanjari
Tea Allkanjari 21 ditë më parë
Turp
DENALD VEJZATI
DENALD VEJZATI 21 ditë më parë
Cjan keto baxhella mor pse si futi nji hanxhar ne kok lavires
lulja
lulja 21 ditë më parë
Cna degjojnë veshët
aert it
aert it 21 ditë më parë
Kto s'din me fol kto te stopit
aert it
aert it 21 ditë më parë
Denoieni ate mostre e me mire te rritet ne shpi te fmise.o duhet te ket lujt menc po ndodh edhe kjo nga vukarelliku
Bora Spahiu
Bora Spahiu 21 ditë më parë
Zoti te denofte moj nene e mjere zot nuk e Imagjinoj gocen e shkrete😭
smile foryou
smile foryou 21 ditë më parë
U kallt gjehnem
Xhulja Xhuli
Xhulja Xhuli 21 ditë më parë
Mbrojini keto vajza largojani nga duart e ketyre palo prinder mostra qe mos qofshin!
Desara Paja
Desara Paja 21 ditë më parë
Oo zot i madh ç po ndodh n kte bote t mallkuar si nuk e shemb mor zot kte vend se vetem fundrrinat kan mbet nena pler ajo do djeg me benzin ne mes qytetit mor
Daniela Dan
Daniela Dan 21 ditë më parë
O zot e degjoj dhe nuk arrije ta besoj se 1 nene(se meriton kurr kte emer) eshte e afte ta bej kte gje, 😡 Po femija eshte jeta, eshte oksigjeni eshte arsyeja e jetes😔 Me vjen te qaj 😢😢😢😭😭😭🥺🥺🥺
True Boy
True Boy 22 ditë më parë
Bobo o zot car po behet kshu ja ky esht fundi i botes
Lindita Gojcaj
Lindita Gojcaj 22 ditë më parë
Wowww sa e poshter kjo nena po si mundet nje nen te dergoj vajzen vetem 16vjec dmth akoma minorene edhe ta bej per para dmth shitje😭😢mjer ajo se ca nane ka se ti as kafsh s meriton t quhesh se edhe kafsha prej ne momentin qe i lind te veglit kujdeset per ta e ti e shet per para.Zoti te vraft moj e poshter🤮🤮
eda Eda
eda Eda 22 ditë më parë
Bobo kulmiii🔨🔨🔨🤢🤢🤢
Gua Kip
Gua Kip 22 ditë më parë
Hahaha hahaha hahaha hahaha hhh kafsh t gjithë Bota ka KËSHTU po duhen legalizu q t Pagujn taksa dhe t ken ÇERTIFIKAT MJEKU Q KONTROLLOHEN ÇDO JAV. 37000 SHQIPTARE PUNOJN N EUROPE.
CR7 FANS2021
CR7 FANS2021 22 ditë më parë
Po leri mo t punojn ?
ALbanian Girl
ALbanian Girl 22 ditë më parë
gjithmone ne keto lloj videosh eshte ky korcari qe kerkon ulje cmimi
Lina Alen
Lina Alen 22 ditë më parë
E tmerrshme, Zot i madh na ndihmo!
Elda Rreshka
Elda Rreshka 22 ditë më parë
Plere nane . Vec nane nuk eshte ajo . Ajo eshte tamam k....plak.
Bianca for
Bianca for 22 ditë më parë
O zot alarm per shoqerin shqiptare né ké gjendje po shkon , , sa xhynah mjer femrat shqiptare cfar jete te ulet bejn per nje kafshat buke , ato dikush i detyron nuk ka mundesi se femrat shqiptare nuk jan né gjendje te mbajn burrin e vet e jo ta bejn si profesion kyt pun O zot o zot ku ka perfunduar shoqeria shqiptare
Unë Dhe ne t'3
Unë Dhe ne t'3 22 ditë më parë
Ah Enver ..po veq ti ke mundur me mbajte këtë popull..uaaaaa..tmerrrrrrrrrr
Shkupi Ilirida
Shkupi Ilirida 10 ditë më parë
Enveri jav la mangupt shqipri
Xhelil Toshi
Xhelil Toshi 22 ditë më parë
Bu
Donika Zeneli
Donika Zeneli 22 ditë më parë
Hapu dhe thuaj o zot ku kemi arritur
Azem Koci
Azem Koci 22 ditë më parë
injoranca dhe poshtersia ka arritur kulmin ne Shqipri duhen ligje me te forta per gjana te cuditeshme qe ndodhin
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi 22 ditë më parë
Po ato te dyja qe i mbani aty, cfar u duken juve?!!!!!!
Teuta Turja
Teuta Turja 22 ditë më parë
O Allah ça presim nga zoti o njerz fundi botes ajo femer cfardo mund te jet veç nen jo e pa shpirt te nxjer fmin ne rug per 5mij lek mamamia ça po na shohin syt bravo djema vazhdon perpara
Rudina Scheller
Rudina Scheller 22 ditë më parë
Nuk ka faj nena, por si gjithmone shqiptaret ja vene fajin femrave. Ka faj shteti qe i le njerezit pa edukim, pa ushqim, pa dinjitet. Nena i meson femijes ate qe di te beje me mire
Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:48
Mucize Doktor 52. Bölüm
2:22:49
Mucize Doktor
Shikime 358 mijë
Gjurmë Shqiptare - Historia e panjohur e Isa Boletinit
50:01
Mucize Doktor 52. Bölüm
2:22:49
Mucize Doktor
Shikime 358 mijë