"Ti po hedh vrer, por mua me vjen keq per ty", vajzat nxjerrin "kthetrat" ne Style Star

  Shikime 177,524

ABC News Albania

15 ditë më parë

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: almores.info

Komente
Lekloti Ana
Lekloti Ana 7 ditë më parë
Vendimi i mirandes per te dyja vajzat me pelqen pasi eshte e sinqertë
Ovveerrr M
Ovveerrr M 7 ditë më parë
Duhet ti ndrrohet emri emisionit, nga style star ne “viktimizimi i aldes” 🤦🏻‍♀️ na e shipi jeten, nuk shifet emisioni me komentet pa lidhje qe ben, kopje gjith trendeve dhe asigje origjinale e ben derr derr
spahiu spahiu
spahiu spahiu 7 ditë më parë
Waaaaaa despines 5 kurse Aldes 3 o sara a i ek syt ne ball apo ne b***th Kurse Despina ma ka shpif sot minuta e 1:36:45 👿🤮🤮🤮
M.M M
M.M M 8 ditë më parë
shum e keqe je treguar ne gjykimin e aldes dhespina. Gocat ishin yll
Kristina Ndoj
Kristina Ndoj 9 ditë më parë
Dislike vtm per Nikon🤢🤢🤢pse fshini kom 🥴🥴🥴
Fatime Hoti
Fatime Hoti 9 ditë më parë
Gjithmon i perseritni musafiret e jurise pse nuk stylist tjere shqiltare psh bile me fame boterore nder ta Valdrin Sahiti etj etj apo jane shume te mdhejn per kete show?!
Briktu Lucy
Briktu Lucy 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
LogoartTherapy
LogoartTherapy 11 ditë më parë
Ne fillim me eshte dukur Alda mendjemadhe e qe flet shume por eshte me e mira ne cdo drejtim!! Me Realja dhe vajza me kembe ne toke. 👏💗
Alma Veseli
Alma Veseli 11 ditë më parë
Alda dhe Dezi tjeter nivel ❤
eridak m
eridak m 11 ditë më parë
Definitivisht Alda e meriton fitoren e Dejzi e dyta e keto sorrat deshtake ne cdo gje
Irma Hanci
Irma Hanci 11 ditë më parë
Mascota thot, po mos perdor fjal kur sja di kuptimin
Enea Doci
Enea Doci 12 ditë më parë
Kjo anisa shum goc flori bravo . Aspak xheloze nshpirt flet drejt gjithmon 🙏🙏
Eni Dedej
Eni Dedej 12 ditë më parë
E moret nje here Saren ne juri, thame ec se nuk gjeten tjeter, po e moret per here te dyte?! Ajo nuk eshte profesioniste! Eshte influencer njesoj si vajzat konkurrente dhe duket ne koment, qe flet me preferenca personale. Eshte ofenduese per vajzat aty!
Enea Doci
Enea Doci 12 ditë më parë
💣💣💣💣💣💣💣💣💣🥰🥰❤❤❤
Azra arzA
Azra arzA 12 ditë më parë
Po kjo Saraa se nuk e "ngjiti" asnjeraa ngaa atyy amann,, Dhespinaa sa egoiste,,
Maggi O
Maggi O 12 ditë më parë
Oj Dhespina oj dhi oj kulsheder po e poshter spo mundem e duroj kur flet ajo si e kulturume fhuuu👹
leart statovci
leart statovci 12 ditë më parë
oh jo pedera qe hapni emisjona palidhje
DS 77
DS 77 12 ditë më parë
Alda Desi mat bukrat bobe kta me tesha te zeza akan qen en gjenaze kush ka vdek 🙈
R N
R N 12 ditë më parë
alda duhet t jet fituse patjeter . dhespina duhet t shkoj per dubai person shumm ikeq 🤮🤮 alda duhet t jet fituse
Alda Mehmetaj
Alda Mehmetaj 11 ditë më parë
Shume faleminderit 🙈🥰
Silvia J
Silvia J 12 ditë më parë
O dhespina te dhefsha emrin. Shko ndrroje o debile ä, ver emer Shqiptar!
Anna
Anna 12 ditë më parë
as mua spo me pelqen më kjo alda. pff duket sikur ka shume followers ne insta dhe do bej namin dhe ktu
Nadjuska Cela
Nadjuska Cela 12 ditë më parë
Vajzat me te reja Sindi dhe Anisa nuk kishin pse qendronin bashke,nese do te ishte bere nje miks me nje nga vajzat e tjera do ishte gare shume e fort. Stil dallohet qarte kush ka sic edhe dallohen qarte shoqerite. Dhespina-Sara & Kiara-Iris eshte pare qe jane shoqe dhe normalisht diferenca behet.( mqs Kiara i permendi Nikos se ne rrjete sociale thuhet se mban me hater dike 😉) . Si “episod” i pare mund te themi qe Style star nuk ishte aty ku duhej dhe shpresoj te vij me mire sezonin tjeter. ✌🏼
Fatos Sulo
Fatos Sulo 12 ditë më parë
Ça jane keto tituje paj zotin? Vdiqet per pak views! “Kthetrat” ?!😟 jo po putrat
Bruna N
Bruna N 12 ditë më parë
Kjo me byth jasht me ngjyr lejla jo vetem prepotente, Po veshja komplet disgrace
Antoneta Ina
Antoneta Ina 12 ditë më parë
Sa idiote kjo dhespina, edhe zerin e ka tmerr.🤮🤮🤮🤮
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu 12 ditë më parë
At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.
Laurela Dervishi
Laurela Dervishi 12 ditë më parë
Alda shum aty brenda po me kopjojn...me vjen mir qe kam len gjurm te forta aty brenda 🙈😉
Aurel Shinko
Aurel Shinko 12 ditë më parë
Epo jeshile m ngjyr lejla skisha par noj her dhe te mari vendin e par 😂
Tinna U
Tinna U 12 ditë më parë
Me nê fund Dhespina e shfaqi veten siq është vertet 🖤 Alda asnjëra aty nuk krahasohet me ty munden vetem xhelozi te t'ken ❤👌🏻
Alda Mehmetaj
Alda Mehmetaj 11 ditë më parë
Faleminderit shume 🙈💞
Jetmira Veseli
Jetmira Veseli 12 ditë më parë
Qfar juriste e jurist, tlodht skan ide se qka po vlersojn, kush po ja jep juve ket te drejt me u ul ne ato karrike skeni as 1 vjet Karriere😲
P .23
P .23 12 ditë më parë
O na cmendet me keto kenget qe skane lidhje fare me ate qe eshte ne studio
M. S
M. S 13 ditë më parë
Dhespina me ato syte sikur eshte duke dhi gjate gjithe kohes o shtrige! XHELOZE !!!!!
troublesomegirl
troublesomegirl 13 ditë më parë
pse e keni inat Alden?!!!!
troublesomegirl
troublesomegirl 13 ditë më parë
Sara Kolami nje katastrofeeee
troublesomegirl
troublesomegirl 13 ditë më parë
Dhespina ti je nje shtrigene shpifur
Bebu ZZ
Bebu ZZ 13 ditë më parë
Sa e shpifme Borana 😒😒
Mahije Thaqi
Mahije Thaqi 13 ditë më parë
Dhespina sa fytyr gogoli 🤮
Agather Morgas
Agather Morgas 13 ditë më parë
I was suffering from Herpes, i suffered until i meet Dr Osaba on ALmores the great Traditional healer who cured me from herpes virus, for more information You can reach him out on ALmores.
Besa Gashi
Besa Gashi 13 ditë më parë
Kjo miranda me ka hyr ne qef shum. Ne fillim mu dukej shum person negativ po kjo eshte gallat 😂🌟
Gojarta Zulbeari
Gojarta Zulbeari 13 ditë më parë
Plasi Dhespina xhelozie per Alden. Ah mi Dhespina kam frikë e do plasësh nga xhelozia.
rashigh1
rashigh1 13 ditë më parë
Alda me Dejzin yll 😍😍
Rudina Halili
Rudina Halili 13 ditë më parë
Alda dhe Dezi jane dashuri ❤❤🥰🥰
Alda Mehmetaj
Alda Mehmetaj 11 ditë më parë
Shume faleminderit 💗
Marti Lilo
Marti Lilo 13 ditë më parë
sa fallco qesh kjo enxhi kot pa lidhje
Elidona Dona
Elidona Dona 13 ditë më parë
Ktu pervec kiares asnji nuk vishet bukur pz kisha simpati per borianen po as ajo nk mplq me
N.p.l. l
N.p.l. l 13 ditë më parë
Vetem veshjet e zezs ishin te bukura .shume te bukura. Ata te tjerat shume te shemtuara. -0 pike
troublesomegirl
troublesomegirl 13 ditë më parë
eshte e lehte te dukesh bukur me te zeza keshtu qe... Dhespina ka ardhur vetm me te bardha dhe te zeza deri tani...
Hili Kristi
Hili Kristi 13 ditë më parë
Kjo dhespina neperke e gjalle o zot tmerr 🤮🤮🤮
Just Me
Just Me 13 ditë më parë
Miranda je e goditur dhe me shume probleme te thella mendore. Do kishe nderuar psikiatrine me ate mendje psiqike qe ke.
N. I.
N. I. 13 ditë më parë
Alda eshte shume fake
shella shella
shella shella 13 ditë më parë
Moj me ben veshet apo Dhespina i tha ksaj Anises je e trash😶😶
Rinesa Morina
Rinesa Morina 13 ditë më parë
Alda yll je💕💕💕💕
N. I.
N. I. 13 ditë më parë
Dhespina dhe Iris merituan te fitonin
Eleni Demce
Eleni Demce 13 ditë më parë
o despinaqi o te rente kolera me gjith sara kolamin te dyjave
Angelax
Angelax 13 ditë më parë
Me pelqente shum si emision por pas kesaj nate aha u binda qe cdo emision nuk ka asgje te drejte.grupi i Sindit dhe Anises me qellim ishte krijuar te dilnin,madje pa e pare nuk e diskutova qe dikush nga ato do largohej,edhe ju lutem prinderve qe mos rrisin femije si dhespina ne dukje kaq te mire dhe te embel por plot me zili dhe xhelozi!!negativitet 🤢
vini
vini 13 ditë më parë
🤣
vini
vini 13 ditë më parë
3
vini
vini 13 ditë më parë
3
vini
vini 13 ditë më parë
3
vini
vini 13 ditë më parë
bella bellaa
bella bellaa 13 ditë më parë
enxhi ta shpif shum vajz e shpifur me goj te madhe
kiara xhakoni
kiara xhakoni 13 ditë më parë
ALDA😍
Ferdeske Nikaj
Ferdeske Nikaj 13 ditë më parë
Dhespina me ka pelqyer gjithmone per stilin dhe sjelljen e saj gjithashtu por sot ja uli vetes vlerat me ate sjellje xhelozie ndaj Aldes paska qenë thëngjill i mbuluar kjo Dhespina
Adhurim Teodori
Adhurim Teodori 13 ditë më parë
Uaaa ca neperke kjo Dhespëjna🐍
Bali Ajet
Bali Ajet 13 ditë më parë
Miranda me e mira 1
Lorena Çela
Lorena Çela 13 ditë më parë
Miranda shume e mire ♥️♥️♥️♥️
shella shella
shella shella 13 ditë më parë
Ca e ka ktenperformanc ky Niko mos t lent mendja se esht gjo e mad he
Florida Merhadi
Florida Merhadi 13 ditë më parë
O dhespina oj sorrrr 🤮🤮
enkeleda abazi
enkeleda abazi 13 ditë më parë
Ke shume të drejte ashtu eshte dhespina nje sorre na e shpifi 🤮🤮🤮🤮🤮
Gena Greca
Gena Greca 13 ditë më parë
o zot sa bukur je dukur cdo nate por sonte shkelqen kiara yll bravo sa stil qe ke⭐️⭐️⭐️
Kristina F
Kristina F 13 ditë më parë
Alda je me e mira 🤩🤩 Nese nuk e fiton ti cdo gje eshte fake!
Alda Mehmetaj
Alda Mehmetaj 11 ditë më parë
Faleminderit shume 😘💕
Sara Nurellari
Sara Nurellari 13 ditë më parë
Dhespina💖 Irisi
Mila Morph
Mila Morph 13 ditë më parë
Jam vetem un apo e vuri re dikush tj si e ben 2 Sara 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 o zot se Di dmth
Den Isa
Den Isa 13 ditë më parë
E vura re dhe une Sa palidhje
Ella Ella
Ella Ella 13 ditë më parë
Juria prezsntuesja Pa pik kimie Pa le kto zhabat e tjera 🤮
Ida
Ida 13 ditë më parë
Ca e ka niko saren
Emi Vrapi
Emi Vrapi 11 ditë më parë
@Ida Jo po thash se nuk e dije 😛🤣 bej shaka se di ne fakt po mirren vesh me njeri tjetrin si shume kto 🤣🤣
Ida
Ida 11 ditë më parë
@Emi Vrapi Hahahahahahhahaha ate e di po thash mos e ka ndonje gje tjt😂😂
Emi Vrapi
Emi Vrapi 11 ditë më parë
Sorr
Dona Dona
Dona Dona 13 ditë më parë
Sara voton shoqen dhespinen 5 😂😂😂🧄
Angela Angelaa
Angela Angelaa 13 ditë më parë
Sa e shemtuar qe je moj Dhespina , me vin keq qe kishe veshur dhe Iris sot . Cdo minute te emisionit kam thene shume faleminderit qe nuk kam afer nje person si ti ,imagiino e jep kete ndjesi nga tv ,nga afer do jete e pamundur te rrish . Mjere ata qe te kane afer ,mjere . Ska lidhje me piket ,se ky emision eshte ska rendesi kush humbi e kush fitoi se nuk po humbet kush mundesine e jetes ,eshte thjesht nje emision . Po ju moj te mjera si Dhespina dilni e percillni gjithe keto gjera te shemtuara , beni sikur pale ca dini ,sikur kush jeni . Jeni nje 0 ,ndoshta dhe me pak . Shohin shapkat ja bejne muu ,edhe pyesin shapka quhen e ,se mos jam gabim ? Po kush kujtoni se jeni ,apo ca kujtoni se dini ? Jeni shume te uleta ,shume te keqija ,negative , te shemtuara . Dhe ky eshte mendimi im i sinqerte ,meqe po flisni gjithe sinqeritet 👍
Samile Mazreku
Samile Mazreku 13 ditë më parë
Alda je nje zero idijote tinzare
Griselda Grisi
Griselda Grisi 13 ditë më parë
Niko ti ke lindur per tu kthyer hahahhah Miranda eshte e madhe! Sepse niko eshte gay 🤣
Xheneta Mustafa
Xheneta Mustafa 13 ditë më parë
Palidhje veshje pa para sdo i veshja kto..spaskan lidhje me mod
Mafa's Channel
Mafa's Channel 13 ditë më parë
Wooow Dhespina me ate - 1, shum shum veprim i ulet.
Samile Mazreku
Samile Mazreku 13 ditë më parë
Hahahahahah o zott boriana si vajza engjit po e vogel goglejka hahahah
mary sk
mary sk 13 ditë më parë
Aty esht vetem nje femer me klas dhe ajo esht Dhespina. Me duket i vajti ne maje te hundes me ato cupulinkat roze qe jan veshur si amballazh bombonesh neon e ju duket vetja se kan stil. Albanoskat klasike qe bucasin neper pallatet e Tironkes u mblodhen ne ky emisjon. Shpresoj se Dhespina te vleresohet nga Produkcjoni e te kete nje emisjon me keshilla mode, te mesoje Shqiptaret se si te vishen femerore, me stil dhe sexy.
Viturie Shuli
Viturie Shuli 13 ditë më parë
👏👏
Den Isa
Den Isa 13 ditë më parë
@mary sk Ashtu stili jam dhe une ,por programi eshte ndryshe..Une e kam pare qe ne fillim emision ndaj dhe i njof...
mary sk
mary sk 13 ditë më parë
@Den Isa mbase ke te drejte sedi.. Nuk I njoh cupat por dhespina duket se esht zonje dhe e kuptoj sh mir mentalitetin e stilit te saj se esht shum afer timit. Dhe me then te drejten esht nje stil shum I respektushem ne cdo fushe dhe ne jeten e perdicme. I thjesht, I paster, femeror. Personalisht me kete lloj stili dhe aure mar cdo dite komplimemtet me te mira. E sygjeroj ne ter femrat pavaresisht moshes ta ndjekin stilin casual chick ne jeten e perdicme. Dhe mbi te gjitha sygjeroj mos kopjojne keto lloj komportamentesh sepse I ulin vleren vetes dhe esht shum gjynah te shikosh femra te bukura me kete lloj komportamenti.
Den Isa
Den Isa 13 ditë më parë
Mua Alda me ka pelqyer shume ,por ne kete puntate Dhespina kishte shume te drejte ,nuk eshte stil te vishesh vetem neon dreqi e marte ,nuk jemi profesioniste te modes po as injorante fare ne kete pjese....E zeza eshte e vetmja ngjyre qe sdel kurre nga moda ,ndersa ngjyrat vetem veres jane trend ,2 muaj trend pastaj fshi bythen me ngjyra(mfal per shprehjen)... Alda me pelqen dhe shume ,por ne çdo puntate me duket njesoj vetem nga ngjyrat ..Alda eshte konkurrente shume e forte por Dhespina kishte te drejte edhe pse u duk si inat personal.. Si 1 nder te preferuarat e mia ,nuk me pelqeu fare Alda as Dezi ... Per mua le ta fitoje kush te doje,prape se prape ky emision eshte me hile,me hater ,ka padrejtesi ,edhe pse emisioni me pelqen shume fare ,nuk dua te lodh gishtat duke bere tifo ,se nuk na degjon askush..Notat jepen me hater....
Griselda Grisi
Griselda Grisi 13 ditë më parë
Kur u bo sara per juri o zot ! Nese nuk fiton ALDA dhe fiton njera nga kto greqistet jeni emision i deshtuar .
Enri Zotaj
Enri Zotaj 13 ditë më parë
O dhespina dhelpra na e shpife 🤮🤮🤮
Samile Mazreku
Samile Mazreku 13 ditë më parë
Dhespina je nje dinake qysh ne fillim te kam vrejte plakushe dinakr
Amela Lema
Amela Lema 13 ditë më parë
O enxhi te lutem mos fol,te mban goja ere sh😩🤮
Griselda Grisi
Griselda Grisi 13 ditë më parë
Kjo irisa vetem stil nuk ka apo me mij cdo gje. Dhespina eshte shoqe ngushte me sara kolamin. Sara kolami eshte si moter per niko komanin e keshti te gjith me mik ne shqiperi uroj ta fitoj bjondja Alda
Roland Landi
Roland Landi 13 ditë më parë
Wa more zot I madh sa te varfëra në mendimet për te zhvilluar koreografitë e vajzave 😱😱😱🤦‍♀️🤦‍♀️
Jehona Asani
Jehona Asani 13 ditë më parë
dhespina duhet urgjent tr kontrollohet ne psikolog ka vrer ta pakontrolluar brenda vetes qe e shfaqe edhe ne pamje :(
Kuzhina Ime
Kuzhina Ime 13 ditë më parë
Moj Dhespina, sa zili , sa smir ke , se di dmth
Mila Morph
Mila Morph 13 ditë më parë
Sa e ndjejne konkurrencen e aldes keto 😌
GottaZoom
GottaZoom 13 ditë më parë
Alda,Engji dhe Borjana jane te preferuarat e mija👌👌👌
GottaZoom
GottaZoom 13 ditë më parë
Shume xheloze kjo Dhespina .Nuk me pelqen fare. Kujdes kur flet per Alden sepse eshte shume me larte se ty.
Ana Hasani
Ana Hasani 13 ditë më parë
O njerez a e kuptoni qe tema eshte editorial apo ca...Ne editorial jane gjera te cmendura te cuditshme per syrin e njeriut pra duhet te godase kur e shikon. Te vetmet qe ishin brenda temes plus kishin ardhur fiks 2021 ishin Alda dhe Dezi te cilat meritonin te fitonin. Vajza qe vishet gjithmone me te zeze aka ZEZPINA beri gjykime te padrejta dhe u tregua shume negative. Sjellja e aldes eshte teresisht e justifikueshme se te gjithe ashtu do reagonim kur derdh tere ate mund e ne fund gjykohesh per inat personal. Sara kolami bff-ja Zezpines vendim i gabuar nga produksioni per te qene pjese e jurise, qe ketu publikut i lindin dyshime qe programi nuk ka meritokraci.
Eda Doci
Eda Doci 13 ditë më parë
👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Ferdeske Nikaj
Ferdeske Nikaj 13 ditë më parë
Ana Hasani jam dakort me mendimin tend
Lum Berisha
Lum Berisha 13 ditë më parë
Dhespina 🥵🥵🥵
Era Veseli
Era Veseli 13 ditë më parë
Dhespina eshte kot hiqeni patjeter
Stop TheBullshit
Stop TheBullshit 13 ditë më parë
Ca jane keto katundare
Jonisa
Jonisa 13 ditë më parë
Niko si gorille me ate veshjen😂😂
1k Subscribers before august 😳
1k Subscribers before august 😳 13 ditë më parë
1:30:00 my favourites 🥴
Nensi Rustemi
Nensi Rustemi 13 ditë më parë
Dhespina e sakte dhe REALISTE. Dhe jo dhelper si Alda mos ja fusni kot. Alda esht ajo qe ben engjellin po esht super gore 😒 Aaah kur mori vesh me pak-personale Kur mori vesh me shume- skam gje me Irisin LOT
Lejla Mansaku
Lejla Mansaku 13 ditë më parë
A lodhesh qe I mban veshur keto ,,,shume te renda,,,do te dalin djerse miranda,,
bubi kacurrel
bubi kacurrel 13 ditë më parë
Menyra se si tallin trapin Miranda me Nikon,habitem ,ju mungon komplet serioziteti ,prandaj nuk ka naj cilesi tmadhe as stilimet apo idete e ktyre
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,8 mln
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 765 mijë
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,8 mln
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 765 mijë
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,4 mln
I WON
8:02
FaZe Jarvis
Shikime 4,9 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 94 mln
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,2 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln