Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

  Shikime 46,577

RTV Dukagjini

15 ditë më parë

Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

Komente
Sel Lakna
Sel Lakna 13 ditë më parë
Zotri Hoxhaj, po Flet për Demokratie...po qfar Demokrati më jeni ju, kur tër Kohen ke qëndrime Ofenduese-Nënqmues tek gjithë të tjerët për Mendimet dhe Qëndrimet e tyre " të NDYSHIM ndaj tëndës" . Është Shokuese në moshën tënde që thelbi i Sjelljes tuaj është thjesht i Lirë, Sfiduese përshkak se keni dështuar, humbur ju dhe Partia juaj Besim tek Populli. Gjë që është Fakt dhe shumë i mirë! Ju nuk jeni as në gjendje të pasqyroni Sjelljen tuaj Aritokrate, edhe mundoheni ti Vulosni dhe Fajsoni të tjetër. Kjo është krejtësisht Paradoksale qfar Flisni dhe shihet vërtet qart se sa Ju die PDK ia dëshiron të mirë Kosovës dhe Popullsis saj.
Benz Fml
Benz Fml 13 ditë më parë
Plasni me mlefin e juaj qe e kini
Zemrak Sinani
Zemrak Sinani 14 ditë më parë
Pash Zotin Hajd Gazetar hajd,,,,kur secili bahet gazetar.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 14 ditë më parë
PDK Mafij kriminela ne kryje Enver Hoxhaj
adi ra
adi ra 14 ditë më parë
Shyqyr Zotit qe e degjova qjyshin Sot qe tha se murr fun LDK per te,se u kan nxor edhe gjyshja u dufke me votu LDk ha ha ha jam mir njohs Atyne 3 LDK qe nuk votun,Mrritum Gjyshin me bind se nuk jan njerz ata Te LDK super 👍 ha ha ha ha
Liria Shqipëri etnike
Liria Shqipëri etnike 14 ditë më parë
Shtet Ligjor ushtri polici gjyqsi media analista Arsim shendetsi drejtsi gjykata te forta dhe te pavurura me atdhedashuri moral dinjitet Patriot esht ai qe paguan tatim per shtetin punon per kombin mjaft me skenare te panit pronto skenare te nates pazare tendera terminale Klane milonera stop tregoni burni 300 mij vota merkeli i kosoves
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 14 ditë më parë
Kush nuk mer ne kuvend pjes. duhet te perjashtohet per gjithmon.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 14 ditë më parë
Vjosa osmani.presedente
Enver Beha
Enver Beha 14 ditë më parë
Përshendetëje Senka e paq shendetin
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 428 mijë
Sin boy - Bailando (Prod by Çelik Lipa)
3:18
AlphapopOriginal
Shikime 221 mijë
T-bone Steak with Vegetables Cooking on the Sadj
32:38
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
Alev Alev 23. Bölüm
2:12:09
Alev Alev
Shikime 1,1 mln
Debat Plus me Ermal Pandurin - DRAMA PËR PRESIDENTIN
2:48:39
Traditional Beef Steak Kebab on Sadj Grill
22:38
Kənd Həyatı
Shikime 2,1 mln
Traditional Azerbaijani Baklava, Outdoor Cooking
22:36
Ajax ● Road to the Semi Final 2018/19
14:33
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 428 mijë
Sin boy - Bailando (Prod by Çelik Lipa)
3:18
AlphapopOriginal
Shikime 221 mijë
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 4,1 mln
Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı
1:02
Camdaki Kız
Shikime 3,1 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 428 mijë
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 665 mijë