Soirée, Nata e Bes Kallakut, surpriza nga Xhensila Myrtezaj, Ija, e motra & miqte | ABC News Albania

  Shikime 233,062

ABC News Albania

15 ditë më parë

Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:almores.info
#abcnews#abcnewsalbania #Soirée

Komente
ines schaler
ines schaler 3 ditë më parë
I ra vathi fallco xhensiles ..vathet orgjinale kineze me diamante 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Best Things
Best Things 3 ditë më parë
Kur u be dhe ky barbon te kapi gjith ate goc 😅🤦🏻‍♂️
Best Things
Best Things 9 orë më parë
@Negi Vishkulli e mir ok d’accord gjithesesi ti ja kalofsh mir se un tu pergjgija ty nga ofendimi qe me bere, se un skam gje me ty ti me te ne qafe kot , on prap them ai duke e njojtur ate barbon eshte me fat qe del me ate vajze kaq cpune ke ti me mua qe ofendon 😅😅gjithesesi ti ja kalofsh mir
Negi Vishkulli
Negi Vishkulli 13 orë më parë
@Best Things un nese mundem do i fshij te gjitha se jam penduar qe kam humb koh me nje njeri si ti ! Se nuk meritoje as pergjigje! Gjithsesi mos mendò se fitove se je i zgjuar fitove nga injoranca se je shum me i avancuar se un ! Per sa i perket fjales dil nga fshati , jam lindur ne fshat jetuar ne qutet edhe qe 16 vite ne nje shtet tjeter e nuk vjen ti nga injoranca jote te me thuash dil nga fshati ok tani mos e zgjasim me ne rregull?
Best Things
Best Things 16 orë më parë
@Negi Vishkulli te pakten Mos ndrysho fjalet qe shkruan cdo dit 😅 nese nxitohesh per diqka me thuaj me fal dhe un te fal per fjalorin qe pate Por megjithate un prap spo te shaj sepse Po e shof qe je nje hallexhije, Por ai fshatari prap se prap mbetet nje barbon qe ka shans qe ka nje vajz si ajo se kush do e merte ate si voraxhi sa per ty ja kalofsh mir dhe hapi syt pak dil nga fshati dhe ti behu qytetare pak 😄 dhe Mos mi Fshi me komentet
Negi Vishkulli
Negi Vishkulli Ditë më parë
@Best Things hahaha mjer ajo nen cfar ka rrit , nje cop legen si puna jote
Best Things
Best Things Ditë më parë
@Negi Vishkulli ose ndoshta Mos je nje cop lavire rrugash se dukesh qe ne foto dhe ne te folur qe je ordinere Po Ik tani mos se le nam se te doli boja , me gjith ate fshatarin barbonin .
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 3 ditë më parë
Te kta vipat nuk Ka virus🤮🤮
Julia norvegji
Julia norvegji 3 ditë më parë
bravo besi je ma i miri ni familje e mrekullushme
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros 4 ditë më parë
Unë lutem ku do çe t'jemeë
valbona goga
valbona goga 4 ditë më parë
Lum ti mo Besi qe e shijon aroma gjyshen, dhe ma me ka rritur gjyshja bashke me tezet dhe dajot ,me kane marre 9 muajshe dhe deri sa mbarova shkollen. Ska gje me te bukur se te rritesh me gjyshen 🥰🥰
Davide R6
Davide R6 5 ditë më parë
Bes ke simpatin dhe admirimin tim, por duhesh ti leshe koh drejtuedes se emisonit te mbaroi purtjen .
Negi Vishkulli
Negi Vishkulli 2 ditë më parë
Se pari formuloni edhe njeher pyetjen zoteri se me duket nuk jeni qart
Naime Osmani Muqa
Naime Osmani Muqa 5 ditë më parë
Bes Kallaku me gjithë familjen jeni të mrekullueshëm, respekt!
Le Lui
Le Lui 6 ditë më parë
Ça e ke kete gogol hahahahahahahah
Future
Future 6 ditë më parë
Ik e futja nej vizzzz anej mrapa
Future
Future 6 ditë më parë
😂😂😂😂 si bajm si hero ik re ngjojn portht e juja shqipria sikur ckan ba Fuck all yo
Laura Filaj
Laura Filaj 7 ditë më parë
Se kuptoj pse nuk e degjojme kengen e Xhensiles eshte e preferuara ime pffff Se kuptoj programmin tuaj sinqerisht!!
vlora vlora
vlora vlora 7 ditë më parë
Si debil bene ky besi amaaaaan
Arta Dashi
Arta Dashi 9 ditë më parë
Se di po besi m duket pak si i dehur
Aron Ninja- Boy
Aron Ninja- Boy 9 ditë më parë
Besi me.befasove me poezine per Ajken. Do te sugjeroja dicka te vogel..te nderroje termin ekuinoks pranveror me solsticin veror sepse ka me shume kuptim. Je i mrekullueshem
William William
William William 10 ditë më parë
Shkruan ne ALmores top channel dilni ju .🤔
Ana Cela
Ana Cela 10 ditë më parë
Xhensila ❤Besi
Nazmi Beno
Nazmi Beno 10 ditë më parë
Rrace e neveritshme
Nexhmije Ahmpppeti
Nexhmije Ahmpppeti 10 ditë më parë
Xhensila shum bukuroshe 👑👑👑👑
noki noki
noki noki 11 ditë më parë
Motren ne pith ay qe e ka Bere me qellim ti eqe zerin kur kendon ajo vajzes te emisionit
K L
K L 11 ditë më parë
He talks to much
noki noki
noki noki 11 ditë më parë
Ja keni equr zerin asaj vajze qe eshte aq e talentuar qe ekini pjesen emisionit turp meriton shume dhe eshte nje vajz e drejt dhe ta respektoni ti vajz nje dite do shikosh shume perpara
Al do
Al do 11 ditë më parë
O bes mos fol kaq shum
noki noki
noki noki 11 ditë më parë
Pjesen me te bukur ja keni equr zerin turp te kini
Sadete Baba
Sadete Baba 11 ditë më parë
Zoti ju bejofte! Mgjth them qe Besi ka pasur sh sh fat qe eshte bere cift me Xhensilen
tomazin lumci
tomazin lumci 11 ditë më parë
Qa i ke ba tbardhes o bish hahahahah obobo
Dielle Deda
Dielle Deda 12 ditë më parë
Po te shkosh jashte perfundon te lashe piata e di mire ti mos ban patriotin, suksese
gloria
gloria 12 ditë më parë
Bobo sa e shtirur kjo Xhensila 🤮🤮🤮
gloria
gloria 12 ditë më parë
Pupu ca shembuj ka Shqiperia, emision per Bes Kallakun🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️,u be i famshem se lan parate e Likes, ben dasme qindra mijera euro dhe e ftojne neper emisione private...made in albania
Negi Vishkulli
Negi Vishkulli 2 ditë më parë
@gloria injorante je ti qe nuk shikon punen tende por fut hundet ne gjera qe injoranca jote nuk mund ti kuptoj, nuk ta kan mesuar shiko ftyren tende se te tjeret e shohin vet ?
gloria
gloria 2 ditë më parë
@Negi Vishkulli komentohesh vete sa injorante je...
Negi Vishkulli
Negi Vishkulli 2 ditë më parë
Pse nuk shikon zonj parat e likes tende ? Haha apo as ato nuk i ke dot i shikon vetem ne enderr 😒😂😂😂
Claudia Stephan
Claudia Stephan 12 ditë më parë
Nje cop debile kjo Xhensila qe ka marr ket idjot dhe po ta takosh shume afer ka shume pordh te medhaja a thu se cfar burri ka kokrra katunarit e idjotit
Rozeta White
Rozeta White 12 ditë më parë
Perse sfondi i studios i zi?🤔 Te gjithe duken te trembur aty. Na trembet edhe ne.
Diana Dafa
Diana Dafa 12 ditë më parë
Jam knaqur pa fund
Majlinda Ziu
Majlinda Ziu 12 ditë më parë
Shume bukur shkelqen çifti show bisit Shqipetare respekt per ju na kenaqet
Stop TheBullshit
Stop TheBullshit 13 ditë më parë
U largua Besi nga fshati po jo fshati nga Besi. O cun eshte mire qe nuk harron nga ke ardhur po s'do me thene te flasesh ne televizor sikur je ne rruge. Televizioni ka ca korrniza.
Ioana Ioana
Ioana Ioana 13 ditë më parë
Xhensila Besi 💖jeni nje cift i mrekullushem shkelqeni ju adhuroj 🌟🌟
Megi Capo
Megi Capo 13 ditë më parë
Gjëja më e bukur aty ishin të gjitha por nje gje qe e zbukurovi emision ishte ylli baka me bes kallakun ❤
Mia Mhay Nava
Mia Mhay Nava 13 ditë më parë
➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1617565278
Trim baba
Trim baba 13 ditë më parë
Besi zoti u bekoft me familje
Ela Myrteza
Ela Myrteza 13 ditë më parë
💥💫💥💥💥
Ela Myrteza
Ela Myrteza 13 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
Ela Myrteza
Ela Myrteza 13 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Agron Bujupi
Agron Bujupi 13 ditë më parë
Beso i madhe je ,katnarë. T'pershendes nga München Germany.
Rudina Marku
Rudina Marku 13 ditë më parë
Nuk e kuptoj pse ja hiqni audion kur kendoi xhensila?🤷‍♀️
Seit Cara
Seit Cara 12 ditë më parë
Mos e hiqni audion more njerez!!
Hope New
Hope New 13 ditë më parë
Hahh si ka pelqyer si ka kneduer dhe ka paguste ta eqine 😂😂
pipi corape grisura
pipi corape grisura 13 ditë më parë
eeh cu kerrnaqem .lumturi te perjetshme pacit
Arian Xhaferri
Arian Xhaferri 13 ditë më parë
👍👏
Niko Niko
Niko Niko 13 ditë më parë
Zoti ju bekoft familjarisht.
Keta Hasa
Keta Hasa 13 ditë më parë
Bravoooo
Vizion I qarte
Vizion I qarte 13 ditë më parë
Thjesht nje mrekulli kudo ku eshte Besi!Na kenaqet
eticet Zyplie
eticet Zyplie 13 ditë më parë
No xhaz
eticet Zyplie
eticet Zyplie 13 ditë më parë
Ju lutemi hiqni ket muzik : dua te degjoj : cfar Thot Besit : plz no muzik
Liza Hila
Liza Hila 13 ditë më parë
I papam bes bravo te qoft lum faminja qe te kan ty
Andrea 111
Andrea 111 13 ditë më parë
Bravo 👏 emision i shkelqyer 🙌🏻 Na kenaqet 😇
Shpresa Loshi
Shpresa Loshi 13 ditë më parë
Ky Juxhini,super.👏👏
A T
A T 13 ditë më parë
Kjo jonida ta shpif
Mehmet Muhadri
Mehmet Muhadri 13 ditë më parë
Po pse Muzika nuk Po nihet
Teuta Gjeka
Teuta Gjeka 14 ditë më parë
Njoh nje djale qe eshte talent ne muzik ..poor nuk ka mundesi ekonomike ..ne shqiperi nje deshire apo talent ..e degjova Besin .bravooo
Moza Kita
Moza Kita 14 ditë më parë
shume i bukur ky program ...i papare Besi e gjithe te ftuarit ..ajo qe nuk kuptoj pse ja hiqni zerin kenges a humorit kot me kot kemi frike te ndjekim ne youtube me keto shkeputjet pa lidhje
Ferdinand Shqiptari
Ferdinand Shqiptari 14 ditë më parë
Mos e le shqiperine se shume e kane lane dhe kane perfunua duke la pijata .Zoti te bekofte.
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 14 ditë më parë
edhe katunare
ble erti
ble erti 14 ditë më parë
nuk e njof kete djalin me syze tek tavolina por ,mir qe nderhyn por nderhyn pa lidhje fare futeni ne dhome i mbyllni deren mos te dali me se spo e duroj dot me
Alketa Dashaj
Alketa Dashaj 13 ditë më parë
Djali me syze esht kantautor nga Kosova dhe esht bashkdrejtues i emisionit pavarsisht se kryesorja esht Jonida.
Meti Islami
Meti Islami 14 ditë më parë
Definitivisht emisioni ma i bukur qe kam par ndojher me te knaq bravo
Zhuljeta Macolli
Zhuljeta Macolli 14 ditë më parë
Ini nje cift i mbrekullushem perendija tu jape shendet e lumturi
Zhuljeta Macolli
Zhuljeta Macolli 14 ditë më parë
Bese kallaku na kenaqe e kam ndjekur ne oren 2 te nates qe isha e semure edhe me kovit qe nga amerika ty befte dita 1000 familjarisht ne vecanti fijes
19 98
19 98 14 ditë më parë
💪🏻Bukur🔥🇦🇱Soirèe😎
Astrit Tollovina
Astrit Tollovina 14 ditë më parë
O Gore eshte akoma periudhe koronavirusi, i vdiqet te moshuarit para kohe. U desh koronavirusi qe te kuptohej sa injorante qarkullojne verdalle. Por fajin se keni ju, e ka shteti qe sthote gje se eshte filani qe njeh filanin qe njeh filanin.
My Keno
My Keno 14 ditë më parë
Na keni kenaqur bravo ju qofte besi bravo per thjeshtesine 👏👏👏👏
Varjana TASHO
Varjana TASHO 14 ditë më parë
Q1
Katie
Katie 14 ditë më parë
O Bes po ti cke mi non se na more frymen tu fol aq shpejt
Katie
Katie 14 ditë më parë
Xhensila je a true ♈️. Bukuri e feminitet i gjalle!!
Bashkim Limanaqi
Bashkim Limanaqi 14 ditë më parë
Rrespekte per bes kallakun
H H
H H 14 ditë më parë
ÇFAR PAGUAN $$€€ KY POPULL ,AJDE ÇVETE , KUSH BE QEF, ME PARAN E TJETER KUJT . AJDE SHQIPRI ESAPI, ZHFRYTEZOJNE POPULLIN FUKARA.
Stev Mclain
Stev Mclain 14 ditë më parë
Mos pi mall se le nam mezi po mer fryme.
Negi Vishkulli
Negi Vishkulli 2 ditë më parë
Ersida vlashi pse nuk na thu ta terheqim vizen e te behemi te famshem , qenka shum e thjesht te behesh i famshem , ! Te te vij turp! Nese ti e terheq vizen vazhdo por mos gjykooo !
Ersida Vlashi
Ersida Vlashi 11 ditë më parë
Ore pothuajse te gjith personazhet publik e terheqin vizen...sidomos femrat thyejn record...i Kam me fakte
F L.F
F L.F 12 ditë më parë
po thjesht pyta thot ..boj cudi me ju rob interesant ...a e pe intervisten ...mund t menosh per lloj lloj rrugaci qe pi drog edhe lloj kurve qe del n tv ..po kto dy ene me e menu sta lejo trruni se duken sa rob familjar jan ...vari trrapin me ju na lodhet trrapin ca robsh
Egla Pjetri
Egla Pjetri 12 ditë më parë
@F L.F thjesht pyta asgje me shum skm asgje me askend
F L.F
F L.F 12 ditë më parë
@Egla Pjetri lat nom se na vijn kto komente ...sa i ha ene ti inotet e robve boni gjith si mjeshtra droge phu na cat trrapin
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
Al Pazar - 17 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:36:17
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm🏹
2:24:56
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,2 mln
Baraj 35. Bölüm 2. Fragmanı
0:45
Baraj
Shikime 824 mijë
MY NEW HOUSE TOUR!!
10:57
Ben Azelart
Shikime 4,8 mln