Skuadra speciale rrethon 15 baza të Metës, thasë me para për blerje votash, priten arrestime

  Shikime 150,470

Pamfleti Net

Muaj më parë

Komente
Flora Nikolli
Flora Nikolli 8 ditë më parë
Kanal rrenash. Njesoj jan kan vjedh pak tjert. U vodhen votat. U boshatisen bankat.per ps. Mjer ne. Ku na shkon halli fmive.pa pun.
Besie Visha
Besie Visha 12 ditë më parë
mos ti shohim me ne ekran fytyrat e le se is jane injorant ne komunikim, po populli ja preu doren, sa tja u priste ai . ky eshte populli.
Afrim Masha
Afrim Masha 12 ditë më parë
Ky palace dhe te tjeret si puna e ktit e kan venin te varur ne litar ne mes te tiranes qe ta shofi I gjith populli
Nikoll Hila
Nikoll Hila 16 ditë më parë
Kurje ajdut pse nukdenohet qe vijellin miliarda apo mudejet kshtu hajdut lakuriq Medur ngjepa
Vangjel Spiropali
Vangjel Spiropali 20 ditë më parë
Ja do shofim , nese SPAK eshte i vertet , apo vegel me duart e uzurpatoreve te pushtetit .
zarif bajrami
zarif bajrami 21 ditë më parë
PER TRATHTARET PUSHKATIMI
zarif bajrami
zarif bajrami 21 ditë më parë
SHQIPTARET DUHET TEVENDOSIN NESE DUAN SHTETIN DHE PROAMERIKAN ATEHER DUHET SHQIPTARET TEJEN KUNDER KRIMINALIT DHE TERORISTET
Fatmir Kolici
Fatmir Kolici 21 ditë më parë
i fuseni brenda keta pisa, keta sjan politikan jan kriminela.shpresojme te America, ta pastroj kete llumin e shqiperis!!
Rina Hasa
Rina Hasa 21 ditë më parë
Zhdukeni kete cift te shpifur na dhembin syte kur i shikojme
DRAGO ILIR
DRAGO ILIR 23 ditë më parë
Skandal per zotin populli jon fukara dhe kto legena fryen
Fatmir Dorzi
Fatmir Dorzi 23 ditë më parë
Ka. Frik. Nje. Gru. Amerikone. Po. Ushtrin
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 24 ditë më parë
CA PRESIN ME KETA TÈ SPAKUT PSE NUK BEJN ARRESTIME TU SHKERDHEJN PRAGUN ME ILIR ME MONIKEN ME ROBQIRIN SALI KRIMINELI QE MEZI PRET TÈ MAR PRAP QEVERRIN ME GRUAQIRIN LULI QE BEN LOBIME ME PARTIT EKSTREMISTE TÈ EUROPES QE SHQIPERIA MOS TÈ EC PERPARA
Flora Gusha
Flora Gusha 24 ditë më parë
GJUHE e FORTE KJO .KEMBANAT PO DEGJOHEN.POR A DO TE VIHEN PIKAT MBI I?
Arbër Guri
Arbër Guri 24 ditë më parë
www.gazetatema.net/2021/04/23/pse-edi-ramen-megjithese-nuk-e-meritoni/
Suzana Keca
Suzana Keca 24 ditë më parë
Fytyre e poshter
Arben Albert
Arben Albert 26 ditë më parë
Keta emra kane degjeneru gjith popullin Shqiptar pa dallim a iliri monika luli apo edi rama te gjithë i njëjti klan që mban peng shtetin dhe çdo biznes që perfitohet nëpërmjet tenderave me njohje dhe me korupcion në bashkpunim me krimin e organizuar mbrenda dhe jashtë Shqipërisë
andi reibon
andi reibon 27 ditë më parë
Ky gjakpirës i pangopur do varur në mes të Tiranës dhe kjo është shumë pak për të.
Dritan Qoku
Dritan Qoku 29 ditë më parë
Kush jua tha kto pallavra? Ai që ska ble vota asnjiher, Edi Rama
Elsa Dervishi
Elsa Dervishi Muaj më parë
Mos u genjeni me leke se ju do vriteni te paret
Manush Aneti
Manush Aneti Muaj më parë
C'fare shikimi.prej kafshe .
ela ela
ela ela Muaj më parë
KUR DO ARESTOHEN PO PRESIM NJERZIT Si RENJA E QEVERIS ENVERIT QE ISHTECECPA ARITSHME
Keli Keli
Keli Keli Muaj më parë
kshu esht kur nuk zbaton marrveshjen e sorosit qe do heqesh dor nga pushteti n25 prill ,, ti sdo se ngjon sorosin ,, do hash gerrneten nga sorosi do tspostoj me stil n25 prill
Keli Keli
Keli Keli Muaj më parë
ore ky ka vjedh e ka ber po i ka ndar me te tjeret edhe sa do ky e ka icik ate shpirtin e shqiptarit edhe saliu ... kurse ky rams a monstrruoz i fut njrrzit nburg per 18 milek tvjetrra .. ai ka vjedh vet pikturat e kishes i ka shit nfranc edhe prandaj franca e ka nthes kte nqse sben ca do ftanca ndonje gje e nxjerr qe ka qen i denuar oer vjedhje ikonash ,,, ky a djalli vet .. na ben oratori tthuash si ky ska .. por brends edi rames esht djalli vet ... kte ata qe bejn lloj lloj krimi si fut nburg kurse ate per drrits e fut .. ik e rama ik se esht msr vesh qe se mer me ti edhe do tshkatkojn nga kryetari partis socialiste ,, do ta zej vendin lali eri .. ke per te dal apsaq o ramsi
VAN _ VAN _
VAN _ VAN _ Muaj më parë
Mos besoni ket kanal se vetem pallavra flet !
Halit Pole
Halit Pole Muaj më parë
"E derrmuat"Ilir Meten me zhurme o pamflet.Ai dhe te tjeret e bejne jeten per kokrren e qefit,kurse ju lodheni duke shkruajtur dhe duke folur gjithe diten.Jo moj zonje e nderuar jo se nuk behet lufta me kobure pa fisheke.
arjan frani
arjan frani Muaj më parë
Bo bo,aman more,futni ca arrestime se ndryshe nuk zen mend kta horra
Dalip Krymi
Dalip Krymi Muaj më parë
Meta qyl e ke sa te shtysh se vendin ne burg e ke
gregory gregory
gregory gregory Muaj më parë
Politikanet shqiptar ne shqipëri nga 90 e këtej me saliun ne krye numër 1.. vërtetuan se jan jo vetëm të pa aftë dhe injorrant mburraveca por më antishqiptar pisanjoz që nuk ka njojtur historia më para. Pra jan turpi i shqiptarëve.. të shitur vet kok e këm .shkatërruan dhe varfëruan popullin..dhe më e keqa nuk lejojn asnjë brum të freskët politik të punoj me oreks dhe me dashuri për shqipërin.se kuptoj mir ata po ne që i votojm ata ku na çon mushka? Asnjë vot për asnjë parti të ikin të largohen
Franc Hoxha
Franc Hoxha Muaj më parë
Ik sa ke 5 vjet vetem me ilir meten merresh or portal bq po edi rama o burre i mire ska vjedh ai Per ate nuk flet ti 5 vjet jo ilir meta do bjeri ne burg asigjo ska ndodh Ik or portal i edvin rames te qifsha spakun spaku nuk fut dot ne burg i kryepak fshati jo me nje president spaku O per burg per vete duhen fut ne burg spaku i pari or bq portal
NewWorld
NewWorld Muaj më parë
Ky fetyr e qelbure gjak i pa ditur nga ekaprejardhjen ka bere nga mekatet me te poshtera se diktatura,keto plerat be krye ilir meten kane blere vota ne shqiperi me nje thase miell duke mashtruar apo. duke i obliguar popullin qe skishte buke duke i dhene voten ne kembill te nje thesi miell,ky do djeg me benzin se i ka hy ne hak popullit shqiptar
Luiza Hasa
Luiza Hasa Muaj më parë
Ju vetem flisni, keni kohe, por asgje nuk po behet, kur do arrestohen kto kriminele, te na hiqen qafesh se kane 30 vjet qe e vodhen tere vendin
Liman Kutelaj
Liman Kutelaj Muaj më parë
Ky quhet teater pa spektatore. .....vetem tallje bythe me popullin e gjore
Edmond Hodaj
Edmond Hodaj Muaj më parë
Ne Vlore I ka sjelle, po blen evgjitet
Edison Nothorius
Edison Nothorius Muaj më parë
Po' he.ku.do behet.arestimi
Kozeta Keqaj
Kozeta Keqaj Muaj më parë
Helem per te gjithe ata qe fusin duart ne xhepat e fukarenjve
ALBANIA GV
ALBANIA GV Muaj më parë
Mos i jepni vota kriminelit meta kurves mona
Sajmir Radi
Sajmir Radi Muaj më parë
Pere se nuke e fusni ne burge kete kriminel
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
Po ca benet keshtu ne shqiperi o zot15 thas me para kapen metes dhe prap jan ne detyr se jsn hajdutet qe jan lidhur me para te madhe qe ka vjedhur kete popull qe ska buk te haj dhe rama nuk jep urdher spakut qe te arrestohet sa me par saliu dhe meta
Hetem Idershaj
Hetem Idershaj Muaj më parë
🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Feim Merkaj
Feim Merkaj Muaj më parë
Ka te drejt ky se ka akoma lamash per 1 thes miell dhe ky legen shfrytzon
zeus olympus
zeus olympus Muaj më parë
Aaa qen je me fat, burgu po tepret
Avni Tocila
Avni Tocila Muaj më parë
Poshte fashizmi qe u ngjalle mbas vdekjes se komunizmit ata e paguan po keta qener kur do ta paguajne eshte per te luajtur menc qe trubullon Shqiperine nje familje e degjeneruar pa dinjitet nje familje kriminele dhe hajdute
kastriot muka
kastriot muka Muaj më parë
burge plerat e kombite
Arben Kulli
Arben Kulli Muaj më parë
OOO I KA SHPÈRNDA KI LALI PA VAJTUR JU ATJE KA KOHÈ QÈ PO I BLEJNÈ PO PSE THUA PRA SE NUK PO I SHPÈRNDAN DOT PARATÈ DHE TANI THUA SE U KAPEN ME PARA NÈ PUK SHKODER DURRES PFFF
Adnand Dhima
Adnand Dhima Muaj më parë
Vetem llafe Ke pami flet. Kur ti shikoj mbas hekurave te ter ateher do te besoj
Lulzim Sadiku
Lulzim Sadiku Muaj më parë
Ju ka vene nen sherbim kryehajduti Ram Toptani!! ? Ju ka hedhe ndonje kocke. Botdolle te pa dinjitet jeni.
Gjergj Pepushaj
Gjergj Pepushaj Muaj më parë
Njeriu me hajdut qe ka bota
ADRIAN Cecollari
ADRIAN Cecollari Muaj më parë
Ky njeri qe ben kirigma eshte i pari per te shkuar ne Rec.. President i qelbur qe kurre nuk ben per ate post si Qytetari i Pare i Kombit.. Hajduti i madh i Kombit.. Brenda qenin..
Elton Celaj
Elton Celaj Muaj më parë
Lajme koti haaaa lili do behet kryeminister
nazmi gerdeci
nazmi gerdeci Muaj më parë
Ed.Pam.Ram.Flet!!!!!!!!!!!!
Lazer Kodra
Lazer Kodra Muaj më parë
Sa qessharake jeni nuk ka faj rama qe jeni nje kazan muti
J G
J G Muaj më parë
I nxori leket ose i solli leket me elikopter privat kur ishte radari i Rinasit i fikur nga kontrolloret......
Luli Osmani
Luli Osmani Muaj më parë
Spo kapin 11 thes dhe jo 15 thase me para Ku jane aludimet tuaja
lllyrien Autokton
lllyrien Autokton Muaj më parë
O popull votoni njez te paster te pa kurruptum nese keni dashuri per fmit e juj per shtet. Hajni deputet osht tmer tmer turp per shtet popull e per jet
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj Muaj më parë
Votat
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj Muaj më parë
Ore Mosè i bejn fallco vitat
marimanga ezez
marimanga ezez Muaj më parë
Do te priten duart dhe koqet o fytyr fantazme o te shkerdheft kina me gjith far e fis edhe te vdekmit qe ke ne varr.ky eshte robi me i shkerdhym qe me kan zen syt
Fredi Yzeiraj
Fredi Yzeiraj Muaj më parë
Futini. Brenda kete. Hajdut. Dhe. I. Hidhni. Posht. Celsat
Vjollca Bena
Vjollca Bena Muaj më parë
Ne burg te perfundoje felliqesira dhe tradhetari i shqiptarve!
Agron Allko
Agron Allko Muaj më parë
Të dyve futuni plumbin se e kanë rrjepur popullin shqiptar këta kriminela
Deda Shkelqim
Deda Shkelqim Muaj më parë
Ujku ujku po çakalli po ben kerdine! Na shkrite me shakate e kripura te Duçes!
Deti D
Deti D Muaj më parë
AMON MOS RRENI MO JENI BO SI ATA GRATE E KEQIA NJE NJERI I MENCUR NUK MASHTROHET NGA PAMFLETI SAJMIR TAHIRIT LODER NE DUART E RAMES
AnubiS
AnubiS Muaj më parë
Keto lajmet e juaja une i shikoj sa here dhjes ne banjo... Ju qr rracqira muti...
balozi20
balozi20 Muaj më parë
O njerez te mir.... Asgje ska per te ndryshuar.... Likja, Mona etj i kan siguru votat. Pazari i rradhes eshte rritja e borxhit te shtetit, kundrejt bankes boterore, deri ne 93%nen trysnin e firmave te huaja por qe do tju shpetoj ktyre pashallarve te Arnautistanit cifligjet e tyre. Deri ne vitin 2030 vendi jon i bukur do te ndodhet defakto para nje borxhi te jashtem prej 123 %..... gje qe do shkaktoj te njejten kriz sikurse kaloj dhe Greqia..... Por te pakten do kemi uje 24ore.... 😂😂😂....
Ilir Barjami
Ilir Barjami Muaj më parë
Shume mire te kapen banditat e Metes, po per banditat e rilindjes si do ja bejme? Deri tani keta nuk i kan prekur.. pse nuk thone gje Shba-Be?
gazi mondi
gazi mondi Muaj më parë
O n'a kenaqet me teto ollgen por kur do perfundoj ky teatri 🤣🤣🤣😂😂
Kujtim Lami
Kujtim Lami Muaj më parë
Cfar m.t spaku mor sepse edhe vetingu ka qene selektiv 80% e atyre qe kane kaluar vetingun jane niper dhe sterniper kelysh te byros p.olitike te diktatures
Lek Toma
Lek Toma Muaj më parë
Bravo komenti prefekt por krimineli Basha metà kryemadhi sala jane Nr xhiro.
Lek Toma
Lek Toma Muaj më parë
Po keta duhet te jene ne Burg per te shpetuar popullin
Kujtim Lami
Kujtim Lami Muaj më parë
Pamflet shko ne prokrori mos bej papagalli per efekt elektoral!
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI Muaj më parë
President kriminel i partisë familjare.
Vladimir Dushniku
Vladimir Dushniku Muaj më parë
E keqja me e madhe e popullit shqiptar nuk eshte shit-blerja e votes,por VJEDHJA QE I ESHTE BERE POPULLIT SHQIPTAR per te mos e ushtruar dot te drejten kushtetuese se "SOVRANITETI NE RSH I PERKET POPULLIT SHQIPTAR"! Sovranitetin ne Shqiperi e ka ne dore partia ne pushtet dhe kryetari i saj,qe komandon te gjitha pushtetet me dore te forte! Qellimi i vetem i shumices se shqiptareve ka qene dhe eshte sigurimi i bukes se gojes,ndaj eshte e tepert t'i kerkosh gje tjeter!
G D
G D Muaj më parë
Cfare ndyresirash.
Andrea Nico
Andrea Nico Muaj më parë
Posht kriminelt.sis keni turp as faqe. si jeni tall me shiprin gjith kto vite.po ju e doni ndrsh...
Armand Kruja
Armand Kruja Muaj më parë
Na cate meneren me gjithe ato qe thoni kto legena do perfundonin ne burg me kohe po me duket se cdo popull gjen qeverine qe meriton dhe ne shqiptaret ket qeveri meritojm se me u vra me njoni tjetrin jemi te paret ne bote por me u versul kunder legenave e pysim buthen 100 here .
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai Muaj më parë
Na plasi ca ben meta metës ika ardhe fundi mones dhe lsales bolle me ata bolle
Tony Selmanah
Tony Selmanah Muaj më parë
Vdekje tradhtareve te kombit
spartak tare
spartak tare Muaj më parë
U
Huhuhu Heheehehhe
Huhuhu Heheehehhe Muaj më parë
Ky meta u kap njeher duke vjedh,,cdoni me dhe gje si bet,,llafe kot
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Muaj më parë
KTO kriminel si Blejn votat. ku i maren Lekun.Ha Ha Ha. edi ju kan vjedh Popullit tash i reejn me nji manxh te tharet.PS PD.LSI.
Flamur Xeka
Flamur Xeka Muaj më parë
O pamflet vetemprralla thu kujan kap nuk ka mashtrusa
Shiptar Blinishta
Shiptar Blinishta Muaj më parë
Perse flisni vetem per Ilir Meçken, e nuk flisni per mafiashin grekofilin dhe serbofilin kryesor, Edvin Kristaç Ramen?
Festim Kertusha
Festim Kertusha Muaj më parë
Dihet. nje. Popull. budalla. Per. Pare. Per. Letra. Bythe Mendoni. per. Kombin Vodhen. Pronaret. Kombin Ju. pagujne. o. Popull. Pa. vler Te. Paret. U. vran. per. Kombin🇦🇱🇺🇸🇹🇷
outdoor fun
outdoor fun Muaj më parë
Kjo parti hajdutesh do eleminohet perfundimisht zere se ska ekzistuar kurr
Gjin jaku
Gjin jaku Muaj më parë
nuk eshte e vertet deri ne 15deputet i merr iliri
Murat Shehu
Murat Shehu Muaj më parë
Ç’DO TE BEJA UNE NE VEND TE ILIR METES DHE TE KORRUPTUARVE TE TJERE? Do t’i drejtohesha popullit me keto fjale: I dashuri populli im, eshte e vertete qe jam i korruptuar nga koka te kembet dhe do jap doreheqjen per t’iu dorezuar drejtesise se pavarur më nga Saliu dhe une. Une isha nje djale i ndershem para vitit 90 dhe si ç’do i ri enderoja qe nje dite te isha i pasur por sistemi enverist nuk na i jepte kete mundesi. Prandaj u ngrita kunder tij me shoket e mi studente. Per t’u bere i pasur. Kur pashe se ne PD nuk çaja dot per shkak te Sali Berishes shfrytezova rastin duke u bashkuar me ata kunder te cileve isha ngritur, enveristeve, meqe ata kishin shume nevoje per fytyra te reja si kjo e imja dhe e Pandeli Majkos. Keta na dhane frenat e qeverise, mua dhe Pandeliut. Per te punuar per ju. Ok? Une enderroja nate e dite si te pasurohesha sa me urgjent per te miren e popullit se vendi kishte nevoje per te hapur vende pune. Po si mund te ndodhte kjo nese parate nuk mblidheshin ne duart e njerezve qe donin ta kthenin popullin ne pune? Mos harroni se kemi qene ne nje krize te madhe dhe te gjithanshme. Kishim kaluar nga socializmi ekstrem ne nje sistem kapitalist pa kapitaliste. Duhej krijuar kjo klase kapitalistesh sa me shpejt per te miren e njerezve qe kerkonin pune. Kjo ka qene arsyeja kryesore qe une vendosa te korruptohem, per te miren e popullit tim qe e doja dhe e dua aq shume ne perpjestim te drejte me korrupsionin tim. Dhe ajo qe m’a shtoi me shume oreksin ishte bashkejetesa me gruan time te pangopur per para per te krijuar nje familje sa me te denje ne nje shoqeri tmerresisht te varfer. Une dhe gruaja time vendosem te beheshim modeli i mireqenies kapitaliste qe populli te nxitej per te punuar per nje jete me te mire ekonomike. Qe ta benim xheloz qe edhe ai te perpiqej me ç’do menyre per te ngritur sa me lart nivelin ekonomik. Dhe deri diku ia arritem kesaj bashke me Saliun, ne fillim. Ok? Por une u demoralizova shume, pa mase, pas publikimit te kasetes nga armiqte e e ketij populli te vuajtur e te varfer, nga ata qe nuk e donin krijimin e klases kapitaliste punekrijuese. Dhe qe atehere, siç e keni pare, u dobesova shume qe m’u prene shume endrra, per te hapur vende pune duke investuar para gjithandej. Kjo ka qene arsyeja e korrupsionit tim, mireqenia e popullit permes xhelozise. Se ne, ç’eshte e verteta jemi nje popull shume xheloz. Dhe une mendova ta shfrytezoje kete karakteristike te karakterit tone per te rritur mireqenien e te gjitheve. Ok? A duhet te denohem une per kete? Thellohuni njerez, thellohuni, se po u denova une do mbeteni pa pune e pa buke nese me sekuestrohen te tera parate e investuara gjithandej per te mbajtur ne pune nevojtaret. Jam gati te beje burg vetem qe populli te mos mbetet pa pune. Se burgu per burrat eshte aq me teper per mua qe e mbaj veten malesor dembabadem. Dakord?
Real M7
Real M7 Muaj më parë
Tregojuani atyre skuadrave se ne Shkoder ka miliarda per blerje votash. Parate tashme jane shperndare.
Kadri Durres
Kadri Durres Muaj më parë
Posht hajdutet
Paskal Danga
Paskal Danga Muaj më parë
Te gjitha partite politike kane banda ,dhe ato vete banda jane pse sot e mori vesh amerika ,po nuk pati banda ambasadoret qe shkojne e vijne nuk do hapninambasade ketu ne shqiperi ,ky eshte hiri qe i hidhet syve popullit shqiptar qe pret nga keta amerikanet shpetimin !
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Muaj më parë
Nuk di dhe nuk po besoj se ka gjykate ne shqiperi pa marr parasysh qfare pozite ka e kush eshte menjehere pa e qit ne gjygj me dergue ne nurg me ja hjek imunitetin menjehere.akush i dha te drejte ati me bere gjithe ato pare populli jeto ne mjerim ai me ble vota.turp i pa arsye kunder popullit antikushtetut kunder ligjit qe veq ne leter..
paul paul
paul paul Muaj më parë
Kjo Mona ka blere shuuume vota
lule lulee
lule lulee 19 ditë më parë
Ce do ju hngren lekt dhe nuk u dhan votat
Bashkim Allko
Bashkim Allko Muaj më parë
Burg te perjetshem
Spiro
Spiro Muaj më parë
Hajde na pai stodhjalo katharina,skupidhja e politikes shqiptare!!pjos to theli ne qeveri?pjos?pjos?e Allvania ,kani komande mafia?!?!??💩
A.S A.S
A.S A.S Muaj më parë
Do ti rrujne bythen ,vetem llafe jane.
Shkelqim Muca
Shkelqim Muca Muaj më parë
Bravo ke te drejte se 30 vjet qe presim por me te vertete keta nuk shkojne ne burg se ne burg shkojne fukrejte
Real M7
Real M7 Muaj më parë
Do ta denojne keq... Do ta lene president edhe pese vite te tjera.
Cimi Azizi
Cimi Azizi Muaj më parë
Fatkeqsishte ke te drejte, ketyre nuk do tju hyj gjembi ne kembe nga a mer dhe ika.
Gon Dibrani
Gon Dibrani Muaj më parë
Ne burg e kani venin se kane 30 vjet e lani kete popull fukara qe zoti i vrafte
Kujtim Serraj
Kujtim Serraj Muaj më parë
O zot ishalla po pe xhdukun kyt kriminel te shqiptarve
Arben Canaj
Arben Canaj Muaj më parë
Gjak pirsit e popullit nga 30vjet
Uka Avdul
Uka Avdul Muaj më parë
Ishalla ndodhe nje ore e me pare per ta pare kete famije te koruptuar ne pranga bashke me saliun bashen ramen e shume e shume te tjere ne burge
Arjeta Cela
Arjeta Cela Muaj më parë
pritjani duart ilirit dhe monikes
Kastriot Katsi
Kastriot Katsi Muaj më parë
Nje gje nuk kuptoje:Perse nuk i zhdukin keta maskarenje nga politika.PRESIDENTI TRAPIT dhe MONA SHURA e Vasil koke pjeper i pa bere.
Jani Sava
Jani Sava Muaj më parë
V.F.-L.P!
Batjar Kamberaj
Batjar Kamberaj Muaj më parë
Na i bete bajate keto lajme . Ai mutmuti nuk ka frike sepse nuk ka gjykata jane te gjithe te koruptuar . Ky popull keshtu do vuaj sa te jene keta bashibozuk hajdut e vrases ne politike. Ky spaku cfar bene apo fle gjume meret me popullin fukara . O beni shtet me rregulla o per ndryshe dorezojeni kete vend dhe populli te mare rruget e botes .
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 2,3 mln
MOM vs DAUGHTER || PARENTING HACKS From Crafty Moms
16:09
Një paralajmërim për Tiranën zyrtare!
08:46
Pamfleti Net
Shikime 79 mijë
Teşkilat 11. Bölüm
2:00:16
Teşkilat Dizisi
Shikime 1,3 mln
Ilir Meta, kërkoi hapur azil politik në Rusi
03:10
Të pathënat për aktakuzën e Hashim Thaçit
09:09
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 2,3 mln
MOM vs DAUGHTER || PARENTING HACKS From Crafty Moms
16:09
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 2,3 mln
Race Highlights | 2021 Spanish Grand Prix
7:01
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
2:48
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46