SKERDI - BESPREME (prod. Ultra Beats)

  Shikime 193,492

SKERDI

19 ditë më parë

🎵 Melody Line by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Produced by: 𝗨𝗟𝗧𝗥𝗔 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦
🎥 Video by: 𝗘𝗠𝗔𝗡𝗨𝗘𝗟
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
✔️ www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 - 𝗕𝗘𝗦𝗣𝗥𝗘𝗠𝗘 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗨𝗹𝘁𝗿𝗮 𝗕𝗲𝗮𝘁𝘀)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeSKERDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/SkerdiBespreme
____________________________
🎤 Connect with 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 :
Instagram ► skerdiago
🎥 Connect with 𝗘𝗠𝗔𝗡𝗨𝗘𝗟 :
Instagram ► manu_photographer1
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KqfKKb
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © SKERDI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Skerdi #Bespreme #Folé

Komente
SKERDI
SKERDI 19 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeSKERDI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/SkerdiBespreme
Artandelilaj ProDuCer DJ Artandelilaj ProDucer DJ
Artandelilaj ProDuCer DJ Artandelilaj ProDucer DJ 11 ditë më parë
@kendall du
Afërdita Tafallari
Afërdita Tafallari 14 ditë më parë
You are a 🌟
skerdi dinoshi
skerdi dinoshi 15 ditë më parë
🤡
Mira Jahollari
Mira Jahollari 18 ditë më parë
Je super o, Skerdi, na kujton shum gjera te jetes 😥😥😥
lule lulee
lule lulee 18 ditë më parë
🔝🔝🔝🥳🔊🔊🔊
Afërdita Tafallari
Afërdita Tafallari 5 ditë më parë
The best🥇
Oksana Haydey
Oksana Haydey 6 ditë më parë
😢❤🇺🇦
Armando Muka
Armando Muka 13 ditë më parë
Bravo 👏 👏👏
Panajot Zylalaj
Panajot Zylalaj 13 ditë më parë
Super
Nelion Top
Nelion Top 13 ditë më parë
Shumë e bukur
Afërdita Tafallari
Afërdita Tafallari 14 ditë më parë
Bravoo👏🥇
Irene Orologgio
Irene Orologgio 14 ditë më parë
Bukur shum
Xheni Bali
Xheni Bali 14 ditë më parë
Ca zeri ke suksese 😭😭😭
VideoShqip
VideoShqip 15 ditë më parë
🤡
skerdi dinoshi
skerdi dinoshi 15 ditë më parë
😶 🥺
Shahriyaz Kiya
Shahriyaz Kiya 15 ditë më parë
Very very beautiful song 🎵🎵🎵🎵🎵
Rreranet
Rreranet 15 ditë më parë
Skerdi ka nje ze te vecant nga kengtaret e tjere
Lajmi fundit nga perputhen
Lajmi fundit nga perputhen 16 ditë më parë
Jam kurioze....A mund te dashuroj vertet nje djale gangester?
CISCO POLO
CISCO POLO 16 ditë më parë
👑 SKERDI 👑 🇦🇱🇦🇱🦅🇦🇱🇦🇱
Brandon UK
Brandon UK 16 ditë më parë
❤✌
Zen Meditation
Zen Meditation 16 ditë më parë
🎶🙏❤
Ronaldinho Barcelona chanel
Ronaldinho Barcelona chanel 17 ditë më parë
Shum keng e bukur!❤
᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ
᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ 17 ditë më parë
Kush ishim ne🥺 Kur ti ku kajt ke ardh 😢 Mu kon t'dy bashke e tash ku je 💔
Bledi Lamja
Bledi Lamja 17 ditë më parë
Vetem laviret hikin edhe nuk vin mo nje femer qe te do nuk largohet kurre nga personi qe do femrat e sotme e kan menjen vec per aventura le nji mer nji ashu do i shkoj jeta se gabimet paguhen shtrenjt nuk esht e drejt te lendohesh nje Person qe te do me gjith shpirt njerzit e poshter largohen te gjesh nje njeri te mir nuk esht Pak ka nje muj qe jam nda nihem keq por Jeta vaxhdon prap kush lendon zoti e lendoft perjet femra fut shejtonin ne shishe
skerdi dinoshi
skerdi dinoshi 16 ditë më parë
Njerezit ndonjehere duan justifikime per tu larguar .
Bledi Lamja
Bledi Lamja 17 ditë më parë
Konga do jet hit i veres te uroj tgjith te mirat e ksaj bote rrespekte vlla suksese jam bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy kush lendon zoti e vraft kushdo qoft mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn pa motiv
Bledi Lamja
Bledi Lamja 17 ditë më parë
E ke qa kte kongen rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy shumica e femrave Jan tralltare bespreme buk shkelse ka zot kush lendon do lendohet nje dit o zot mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn zoti i denoft nje dit
Jona Patra
Jona Patra 15 ditë më parë
Ke shum te drejt po jan te dy palet si mashkilli dhe femra
KEJSI
KEJSI 17 ditë më parë
Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Syt pikojn ty t'kërkojn boll jena sha Tjerët kallzojn e thojn me tjetrën dal hala Ti se ki problem i harron kujtimet Kush ishim ne Kur ti tu kajt ke ardh Me kon të dy bashk e tash ku je Kur t'shihmi na,kur t'shihmi na Kur t'shihmi na,ku je Si s'të erdh gjynah,si s'të erdh gjynah Si s'të erdh gjynah,çfarë dashnie ti le x2 Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Ti bespreme bosh ma le dhomën(bosh ma le dhomën) Ti bespreme ma theve ëndrrën(ma theve ëndrrën) Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2
Albanian patriot
Albanian patriot 17 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Albanian patriot
Albanian patriot 17 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Albanian patriot
Albanian patriot 17 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Silvana Kola
Silvana Kola 17 ditë më parë
Kengetar I’m i preferuar 🔥🔥🔥🔥🔥
Bryan Sin
Bryan Sin 17 ditë më parë
Nice track Shqipe 🇦🇱🇺🇲
Miri Alliu
Miri Alliu 17 ditë më parë
Si gjithmone super kenge ❤
Fation Gjergji Dj
Fation Gjergji Dj 17 ditë më parë
Super kng👌👍
tap topi
tap topi 17 ditë më parë
BESPREME 👌👌
Vlora LONDON
Vlora LONDON 17 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🥰
I Love You Albania
I Love You Albania 18 ditë më parë
Skerdi je i pa pare
22 -11
22 -11 18 ditë më parë
E ke mbyt fare 👌👏
ThizIzNery
ThizIzNery 18 ditë më parë
ca o more bespreme hahaha apo don me than bes preme
༄𖣘Rovena𖣘༄
༄𖣘Rovena𖣘༄ 16 ditë më parë
Kur të prejn në besë ndryshe "Bespreme" 🙂
Fabi Fabiani
Fabi Fabiani 18 ditë më parë
Besttt songgggg
Ledri Vula
Ledri Vula 18 ditë më parë
Brravo Brravo
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 18 ditë më parë
Like 😍
Rezo Rezo
Rezo Rezo 18 ditë më parë
😢😢😢😢❤❤❤
FF ARBRI
FF ARBRI 18 ditë më parë
😔
Jurgen Teta
Jurgen Teta 18 ditë më parë
🙏💔
Dea Hoxhaj
Dea Hoxhaj 18 ditë më parë
TEKSTI: ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] syt pikojn ty t’kerkojn boll jena sha tjert kallzojn e thojn me tjetren dal hala ti se ki problem i harron kujtimet kush ishim ne kur ti ku kajt ke ardh mu kon t’dy bashk e tash ku je kur t shihmi na, kur t shihmi na kur t shihmi na, ku je si st erdh gjynah, si st erdh gjynah si st erdh gjynah cfar dashnie ti le [x2] ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] ti bespreme bosh ma le dhomen (bosh ma le dhomen) ti bespreme ma theve endrren (ma theve endrren) ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti dole bespreme [x2] 😟💔
ALISHABANI03
ALISHABANI03 17 ditë më parë
Love e dashura dea 🥰💜💜💜
Rina Bakiu
Rina Bakiu 18 ditë më parë
Un prita dhe 1 here me t'pa🥺😥
So ll
So ll 18 ditë më parë
😑
Vigan Krasniqi
Vigan Krasniqi 18 ditë më parë
Gjithmon ne nivel 🌟👌🏼
Anna Dollani
Anna Dollani 18 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥
Mario M
Mario M 18 ditë më parë
🖤
༄𖣘Rovena𖣘༄
༄𖣘Rovena𖣘༄ 18 ditë më parë
Zemrën ti ma theve 💔 Unë prita dhe një herë me t'pa 🥺
Miri Baho
Miri Baho 18 ditë më parë
Sa like shkon per kete keng🍫🌎👉
Marsilda Mari
Marsilda Mari 18 ditë më parë
Offff me te pase then per kete keng se kishe bo💔😢🖤
Arzen Hoxha
Arzen Hoxha 18 ditë më parë
je ylllllllll
Angjelo Derstila
Angjelo Derstila 18 ditë më parë
The best!!
As Jh
As Jh 18 ditë më parë
Superrrr myuziqqqq 💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💖💖💖💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏
Beatsworld
Beatsworld 18 ditë më parë
mad summer vibes... why is there snow in the video? 🖤😅
Merisa_cekrezi
Merisa_cekrezi 18 ditë më parë
bravo skerdo !je super kengtar
Llambro Rufiani
Llambro Rufiani 18 ditë më parë
Bravo skerdi na mungonin shum kto keng
lule lulee
lule lulee 18 ditë më parë
Daie
Miranda Simoni
Miranda Simoni 18 ditë më parë
Bespremi ska nder...pra me pak fjale lind pa nder...Morali zero ( 0 ) per bespremet 👌👌👌🤷‍♀️🤷‍♀️
Sindi Xhelilaj
Sindi Xhelilaj 18 ditë më parë
😍😍
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU 13 orë më parë
Subcribe tlt
Tayna Queen
Tayna Queen 18 ditë më parë
Super hit ❤👑
Diar Diari
Diar Diari 18 ditë më parë
Sukese Skerdi Kjo kenge dote jet hit i veres🔥🔥👌👏
Mira Jahollari
Mira Jahollari 18 ditë më parë
Po pse kshu o skerdi 😥😥😥😥😥na i kujton gjerat
Mira Jahollari
Mira Jahollari 18 ditë më parë
@lule lulee 😊😊😊😊😊😊😊
lule lulee
lule lulee 18 ditë më parë
@Mira Jahollari mos na pyt thuaj
Mira Jahollari
Mira Jahollari 18 ditë më parë
@lule lulee ashtu eshte na kujton gjerat 🤣🤣🤣🤣🤣
lule lulee
lule lulee 18 ditë më parë
🤣🤣
Orest Rama
Orest Rama 18 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Blini Lleshi
Blini Lleshi 18 ditë më parë
Besoj se do jet super❤
justin official
justin official 18 ditë më parë
Se di a ka edhe te tjerë si unë qe i bejn like pa e ngjuar music akoma ❤
justin official
justin official 18 ditë më parë
@Alda Xhika sigurisht qe po ajo dihet qe ka ❤😘
Alda Xhika
Alda Xhika 18 ditë më parë
Afu ka ze shum te bukur prandaj bejm like
justin official
justin official 18 ditë më parë
@sInDi TuRkU asgje xml ❤
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU 18 ditë më parë
@justin official flm 🥰
justin official
justin official 18 ditë më parë
@sInDi TuRkU bravo sindi ❤
Babaa Stars Albania
Babaa Stars Albania 18 ditë më parë
Mendoj se ka per te qen super 😍
Alda Xhika
Alda Xhika 19 ditë më parë
Ja te shofim se ke e ze shum te bukur 😊🤗🤗
Covera Shqip
Covera Shqip 19 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
ema elena
ema elena 19 ditë më parë
THE BEST SINGER 🖤
Llambro Rufiani
Llambro Rufiani 19 ditë më parë
Do jet super hit
FF S.T
FF S.T 19 ditë më parë
ta shof
SKERDI x DREN - KREJT (Official Video)
03:16
Cricket ft Numen - Merre (Remix)
02:59
Cricket Music
Shikime 422 mijë
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 9 mln
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
05:27
Varrosi OTR
Shikime 1,8 mln
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
02:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 253 mijë
TIKA - MY HUANA
02:35
TIKA
Shikime 3,1 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 2,4 mln
Elgit Doda - Thare (Official Video)
03:41
Elgit Doda
Shikime 695 mijë
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
02:44
Capital T
Shikime 1,4 mln
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 9 mln
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 3,9 mln
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 179 mijë
NF - LOST ft. Hopsin
4:04
NFVEVO
Shikime 15 mln
Justin Bieber - Peaches ft. Daniel Caesar, Giveon
3:18