Silva Gunbardhi: Pse "Të ka lali shpirt", u këndua në 10 gjuhë të botës“E Diell”, 16Shkurt 2020

  Shikime 111,185

Top Channel Albania

Vit më parë

Rubrika: Ervin Kurti, Edi Manushi
E ftuar: Silva Gunbardhi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell#TopChannel

Komente
adriatik
adriatik 2 ditë më parë
Turp ti vije silves
Wolfgang Liedtke
Wolfgang Liedtke 16 ditë më parë
Suksesi eshte i mandit ai duhet vleresuar internacional
Ömer Kaya
Ömer Kaya 17 ditë më parë
Bu hangi dil lan böyle 🇹🇷
Sotiri Konomi
Sotiri Konomi 18 ditë më parë
Kuotohet qe mandi e ka kompozuar ate kenge por dilva gunbardhi eshte nje mos mirnjofse..dhe hajdute kengesh
Euglent Nikolli
Euglent Nikolli 20 ditë më parë
Shko maj shurr e nyt po mas te ishteai mandi i shkret ti maj stervin sdo te kishte njoft kush se kush je sot se me at kang more emen e sot e thu kanga jote
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj 21 ditë më parë
Ti qenke nje legene e madhe mos mirnjohese si ste vjen turp me kengen e huaj mburresh.ti je hiqi dihet kush ta dhe famet.por hiqi je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Giorgos Kapa
Giorgos Kapa 22 ditë më parë
Shume bukur Silvana je vertete nje artiste e vertete mbizoteron tek ju thjeshtesia dhe kjo ju rrit vlerat Respekte mike e nderuar
Bob Bobi
Bob Bobi 23 ditë më parë
O Palaco njeri ,oooo e pafytyre ,ptuuuuu rrace e poshter ...Po pse nuk i jepni ndonje leke atij Mandit te shkrete ,se sa per mirenjohen jo e jo qe nuk ja jepni..Yttttt buke shkalur!!
labi: nora
labi: nora 25 ditë më parë
Llaksuse hajndesh 🤮🤮🤮
Mimoza Krasniqi
Mimoza Krasniqi 26 ditë më parë
Jepja pjesen mandit se ai te ngriti nje shkall me lart
Ersa Muka
Ersa Muka 27 ditë më parë
Eshte kenga e Mandit. 😉
Neki Hoxha
Neki Hoxha 27 ditë më parë
Ka vjedhe kengen e Mandit dhe hapet
Toni Sula
Toni Sula 28 ditë më parë
Ajo keng esht e mandit e mos na shit pordh
Rosa Skenderi
Rosa Skenderi 28 ditë më parë
cfar kucedre eshte me kte fytyren kjo sikur ka dal nga varri
Ervin Jano
Ervin Jano 28 ditë më parë
Kënga ime thotë.... WTF, të paktën pak respekt për bashkëpunëtorët, femër idiote !
Serenity Se
Serenity Se 28 ditë më parë
Ike moj unde fure mallagare. Kenga eshte e Mandi Nishtulles turp te kesh!
aleksander rabushja
aleksander rabushja 28 ditë më parë
Rroft mandi nishtulla se per ty aha
Mimoza mimoza
Mimoza mimoza 28 ditë më parë
Se je e Zonja te rresh duket ashiqare, por Mos u lavdero me famen qe more prej Mandit, dhe kur je rraciste Mos ke dojshe me Mandin, dhe e ben shum mire qe Mandi nuk te flet moj Silva.................
Morena Bodlli
Morena Bodlli 28 ditë më parë
Nuk njoh kenge te tjera te Silves, edhe kete e njoh vetem se eshte Mandi...
Florent Aliu
Florent Aliu 29 ditë më parë
mandi nishulla taka hjeshu kongen oj zogze vogel
KRONI
KRONI 29 ditë më parë
Respek 100% per Zotri Mandin qe e ka shkruar kengen por edhe per te bukuren Silva sa i takon.
xheksin Perkeci
xheksin Perkeci 29 ditë më parë
O silva ka njerz qe kan nevoj shum per tyqe jna pa shpi
Fatmira Mira
Fatmira Mira Muaj më parë
Gabeli qan per leket ne jemi knaqur me kengen, as njeher kjo kenge nuk do ishte Hit pa Silvin, se gabeli edhe sot po kendon po kush e degjon, per vec Loket qe vdesin per tallava 🤣
Toni Sula
Toni Sula 28 ditë më parë
Po veq ajo keng ishte e gabelit jo e ksaj e boterisht gabelin e njohin jo kte lesh verdhen Po mos ishte Mandi kjo do mbetrshte kengtare neper synetlliqe
Kallaqis Micaqis
Kallaqis Micaqis Muaj më parë
Roft Mandy Nishtulla se sa per ty kudro se kish kqyr kush qet këng. Kudro faliminderoj Mandyt dhe kerkoi falje per padrejtesin qe ja ke bo.
B H
B H Muaj më parë
Çfarë mbiemri GUNBARDHI 👍👍👍👍👍
agim pepa
agim pepa Muaj më parë
Melodine e embel kenges ja jep Mandi dhe prej asaj melodije eshte kenduar ne 10 gjuhe e jo nga melodija jote ti kendon vetem lapshe
marie pepa
marie pepa Muaj më parë
Kenga ishte e Mandit
Kujtim Jaupi
Kujtim Jaupi Muaj më parë
Qafire....turp ti thuash vetes Vlonjate..hajdute e felliqur
Doris Jenny
Doris Jenny Muaj më parë
Yll eshte 😍
Flora Kovaci
Flora Kovaci Muaj më parë
E kam marr inat vetem qe i ka mbajt leket Mandit ...shum gabim...
Stela Hilliker
Stela Hilliker Muaj më parë
Ca thu mi goc Mandi eshte krijusi i te ka lali shpirt te ka lali xhan , ca kenda ime thu ; kenga jon thuij ,, egoiste qeke
Freedom Fighter
Freedom Fighter Muaj më parë
Mire se e beri te famshme Mandi Nishtulles qe e shkruajti kengen e kendoi ne kete kenge bashke me kete, kjo Banxhella qe qenka bere si Banxhelle nuk i dha asnje Lek nga Klikimet ne ALmores te kenges 580 Milion. Nuk i dha se eshte Gabel i kishte thene eshte e Rraciste.
Albina Balaj
Albina Balaj Muaj më parë
O moj zonje me kengen e degjojm per mandi nishtulla jo per ty e per burr tend shum mir e the Qe sjam kan askushi dhe ki me mbet askushi harAmi del gjithmon dikah ishalla jo me femij
Kallaqis Micaqis
Kallaqis Micaqis Muaj më parë
Faktikisht kjo luan ne kenge rrolin e kudres
Bukurie Muca
Bukurie Muca Muaj më parë
Pse qenka ber kaq e shpifur kjo 🙄
Regj Kujeti
Regj Kujeti Muaj më parë
Kenga ime thot ke tu e as Kuqet person pa Respekt e as marohet Suksesi i asej Kenges esht vetem ne baz te Mandi Nistulles
Mirela Misku
Mirela Misku Muaj më parë
Po ti pa mandin moi dhie sdo kisha marr lekkk Apo Mandi se esht gabell Po ato njeres kan me shum talent sesa tii..
gjoniii gjoniii
gjoniii gjoniii Muaj më parë
Oj silva thuj nji her falimineres mandit per te kalali shpirt
Bosi Bosi
Bosi Bosi Muaj më parë
Ti je nje cop llack
Bosi Bosi
Bosi Bosi Muaj më parë
Nuk eshte kenga jote silva eshte e mandit moj qe ti. Ne saj te tij u bere e famshme moj zonj mosmirnjohse kendo vetem e do na hapesh barkun 🤑🤮
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj Muaj më parë
O silva te kam shum xhan
linda melisa
linda melisa Muaj më parë
Është kënga e ma nxit jepja lekët pos ja dhe nga hundët do të dalin
Leke Njeci
Leke Njeci Muaj më parë
Silvja mandin epreve ne bes shokun ekenges dhe je keqe shum
Leke Njeci
Leke Njeci Muaj më parë
Silvja nuk i dha lek gabelit qe kenduan bashk
TAP TAP
TAP TAP Muaj më parë
Jo esht kenga mandi nishtulles merita i takon atij
Flora Qitaj
Flora Qitaj Muaj më parë
O silva te respektoj si kangetare por kanga te ka lali xhan asht nji bashkpunim i mrekullushem me mandin njeriu i drejt nuk e shkel dhe anashkalon bashkpunusin nuk e di pse por shum turp ke humbur pik
piccola fiorella
piccola fiorella Muaj më parë
Edhe pse si person e urrej mandin e nishtulles ,sepse eshte njeriu me i shpifur qe ka me sjelljet e tij prej rrugaçi, por silva gundbardhi duhet te jesh reale dhe e sinqert, Kenga TE KA LALI SHPIRT nuk mori famen prej pranise tende por prej zerit te Mandi Elmazit (nishtulla) .....nje kengetare kroate ,bulgare a jugosllave nuk e di c'esht ajo ka ber po te njejten keng( cover) me mandin ka mar shume klikime......mandi ka shume klikime pikerisht nga bota sepse e pelqejne nga kjo keng e famshme ....,dhe me qen e sinqert ti kurr ske me mar klikimet qe ke marr me mandin ....prandaj njihja meriten atij njeriu sado plehre qe eshte...jepi cezarit ate cka eshte e cezarit
Florina Rroca
Florina Rroca Muaj më parë
Fallso femer
Monda Baxhia
Monda Baxhia Muaj më parë
Po kenga jote me teksine Mandit me zerin e tij brilant thuaj vetem leket e mija moj zonje se atij i kendon shpirti a ke vella ti si stu dhimb ai djale nene si nuk i dhe nje leke moj turp turp por shikon Zoti tamaj e madhe hataj e madhe thone
Mi Na
Mi Na Muaj më parë
Jo kenga jote por e Mandit.
FORZA MILAN
FORZA MILAN Muaj më parë
Nuk esht kenga jote, esht me shum e Mandit e din gjith shqiperia se nuk esht kenga jote, por edhe ato qe do te lindin tani e mbrapa do ta kuptojn se kenga esht me ritem te lart, dhe te nje niveli tjeret qe ty nuk te perket aspak, ti Silvia ke qen me fat, dhe tani thua esht kenga ime....Artista leshi o i bleni kenget me lek ose mburreni me zotesine e tjereve.
Anduena Duqeja
Anduena Duqeja Muaj më parë
T Rraciste te qoifsha rracen dhe zerin tend nuk e permendin fare mandin t
lila beg
lila beg Muaj më parë
Merita i takon djalit ti je kot aty turp si keni dhene djalit lek
N.p.l. l
N.p.l. l Muaj më parë
E paftyr. Mos shit pordh.jepja leket TANI tw gjizha ca ja ke borxh. BITCH
Ioana Ioana
Ioana Ioana Muaj më parë
Ikmoj mashtruse te vraft zoti I an aken tjetrit
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj Muaj më parë
Femerat me te zgjuara jane Bjonde ne fakt. 1Margaret Thatcher. MARIA Kyre. Angela Marcle.Hillary Clinton. Virginia Wolf. Queen Victoria.&Mary.Princes Diana.Queen Elizabeth.Katherine e Rusise. Nene Teresa.
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj Muaj më parë
Turp te keni..qe flisni per Bjondet... Femerat brune pse duan te behen Bjonde ne fact.Bjonde Ilegale. Sepse duhet te kesh dhe syte dhe lekuren.jo vetem floket.bjond. po Meshkujt pse i duan Bjondet.?
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj Muaj më parë
Silva jepni Mandit Parat qe i takojne. Se nuk eshte njerezore ti mbani hakun atij. PA Mandin sdo te kishi pasur succesin qe patet absolutely..ke e dini ju dhe kushdo e degjon kengen TE ka Lali shpirt.
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj Muaj më parë
U kendua NE 10 Gjuhet e Botes . .Te ka Lali shpirt ngaqe e ka Bere .Mandi.dhe ju jeni te mire. Por Pa Mandin do ishte nje si ato kenget e tjera dhe sdo kishte kete suksess.Prandaj jepni Mandit çfar i takon jepni parat qe i takojne
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Muaj më parë
ka sukses po mandi nuk mori asnji lek i more per vete po pse nuk ti kerkon me gjykat kshu qe suksesi mandit
Elen Laert
Elen Laert Muaj më parë
Vetem merit e Mandi Nishtulles eshte kenga aspak e tendja te pakten tregou mirenjohese ñdaj Mandit se sdo te njihte njeri as familja jote tani qe u bere e njojtur nga Mandi Nishtulla shet tangarllek me tonelata
Iliria Iliria
Iliria Iliria Muaj më parë
Shume mire moj Silva por zeri I preferuar I asaj kenge eshte Mandi. Qe me Sa thuhet smori as ndonje vlere monetare. Nje hipokrit me shume thuaj me hijen e tjetrit .
Afaristo Zevras
Afaristo Zevras Muaj më parë
Kjo eshte kenga Mandit jo e juja turp tju vij qe e keni vjedhur mandin se pagut kokerr leku na klikimet
Jorgji S
Jorgji S Muaj më parë
Ku ka ze kjo me e kam degjuar life kot seshte merita te mandit po ti kot
Sara Myftari
Sara Myftari Muaj më parë
Avash mi aman se tekam digju dhe nga afer cop cop je shyqyr qe more pak fam nga mandi
Artur Fetah
Artur Fetah Muaj më parë
Po.kjo vetem per ninulla e per nenoket mund the kendoje....malokja..rracistja shet pordhe me kengen e tjetrit ,kush e nxori kengetarw kte mo aman , me mire te shkoje te mjele lopet andej nga erdhi 😈😈
Doni Ünkut
Doni Ünkut Muaj më parë
Rrnoft mandi
Ilda Sakaj
Ilda Sakaj Muaj më parë
Me te vertet une kur e kam degjuar kete kenge, me ka pelqyer vetem Mandi.Kjo silva hiç fare
Agim Rruci Krasniqi foklor
Agim Rruci Krasniqi foklor Muaj më parë
Po pse thua gonna ime kjo keng nuk osht e jotja mos genje rrespekt
Lumturi Duda
Lumturi Duda Muaj më parë
Artiste pa morale pa zemer HAJDUTEEEEEE. Del dhe jep MEND.
Kallaqis Micaqis
Kallaqis Micaqis Muaj më parë
Kjo eshte nje kuder e rrugave
ARYANSES
ARYANSES Muaj më parë
nuk ma kishte marr mendja asnjihere qe kjo ti haje paret fukarait . ishalla ja hane doktorrat dhe farmacite hakun e fukarait turp te kesh Silva , jepi hakun atij tjetrit , nuk do ta gezosh hakun e tjetrit
piccola fiorella
piccola fiorella Muaj më parë
Vetem mandi nuk eshte fukara o njeri i zotit.. jam dakort qe duhet ti japi leket qe i takojne
ALKUKES
ALKUKES Muaj më parë
Ate keng gjith vlerat jan te mandit, dhe teksti esht i tij, po jeni mosmirnjohes mashtrusa hajduta legena ne kry me arkivashqip ngoptsomes
Alboz Media
Alboz Media Muaj më parë
Si asnjë lek Si dhe .Mandit u tregove Legene Femer
Tosh Toshi
Tosh Toshi Muaj më parë
Merita eshte e mandit. Mos u mburr kot
Sasa Arta
Sasa Arta Muaj më parë
Ik moj femer mosmirnjohese,asht merit e mandit turp te vije femer fallco fai Scifo davvero
Edi Osmani
Edi Osmani Muaj më parë
Totalisht katunare ,pa mandin do kishte kendu per synetlliqe
Nana Braushi
Nana Braushi Muaj më parë
Hipikrisia ful,O zot,ne ke bote rrojme
07 ONLINE
07 ONLINE Muaj më parë
po mos mu pas kend mandi to moj qik ste kish njoft as. shpia yte dhe mos thuaj kenga jote. por idea dhe kenga e mandit edhe kerko falje mir ndaj mandit se sinke dhen parat e klikeve.okk
Remiz Elmadhi
Remiz Elmadhi Muaj më parë
Esht merit e mandi nishtulles jo e jotja , e njerzit kendjoj gjith pjesen e mandit jo tenden
Vjosa Vlora
Vjosa Vlora Muaj më parë
Kenga te ka lali shpirt esht keng e bukur qe kendohet nga cfar dolloj moshe👏🏻 Po pa tekstin e Mandit dhe zerin e tij sdo kish kaq sukses si keng vetem me e kendu Silva e gazetaret kur bein pyetje & komplimente duhet ti bein te plota për kengen & kengetaren ose kengetaret qe kan mar pjes Silva mos mburr kot se kenga esht be e degjushme nga ty e ti Mer cdo vlersim te kesaj kenge Mandi si autor teksti e kengetar I kesaj kenge duhet te ngre zerin e te mar cfar meriton e jo tia mohojn te drejten ska te thot ngjyra raca para zotit jemi 1
gg hh
gg hh Muaj më parë
Paska hyp nè mbi qati si linda morina
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj Muaj më parë
Me llogari te thjesht 3-5€ per 1000 klikime me rreth 590 milion Klikime I mori rreth 3milion € kjo. Ska faj Mandi qe reagon ashtu.
Kujtim Baloshi
Kujtim Baloshi Muaj më parë
Mos thuaj kenga ime do perkthehej ne 10 gjuhe por kenga jone dil pa Mandin dhe shiko sa klikime merr.
Baci London
Baci London Muaj më parë
Yyy pler njeri si dhe nji lek krijuesit te kesaj kenge edhe hapesh bythesh
Iindita dajan
Iindita dajan Muaj më parë
Te ka lali shpirt esht kenga e mandit
Dani Vlore
Dani Vlore Muaj më parë
Kenga e Mandit thuaj!
Margarita Devollaj
Margarita Devollaj Muaj më parë
Shum e padrejt kjo qe thua se kenga nuk esht e jotja se e ka shkruajt tjeter kush 👎👎
Etleva Abzova
Etleva Abzova Muaj më parë
mu si sorr kendon ske fare ze vetem mandi ka ze ti je kot more leke te denoft zoti femer e keqe kot shet pordh pa pik vlere
Kela Hajdari
Kela Hajdari Muaj më parë
sh bukur po nje lek Mandit pse sja dhe ai beri kengen ti more leket kendoje njeher pate si pote del
Baby lacht Capro
Baby lacht Capro Muaj më parë
Fal mandit thuje qart se tjerat kenge pa mandin shikoj klikimet e tua
Avni Hyseni
Avni Hyseni Muaj më parë
Kenga ine thojka. Ojjj rrospi mos mpas kendu Mandi tye kush stakish rras🤣🤣🤣🤣
Renato Macall
Renato Macall Muaj më parë
Te ka lali shpirt eshte kenga mandit ...kenga ime thote kjo ca kenge ca kenge .... ske lidhje fare ... Ajo kengen eshte vetem e Mandit ...
Nev iljazi
Nev iljazi Muaj më parë
Shum fallco 👎
Mico Lengu
Mico Lengu Muaj më parë
Mandi mandiiiii mandiiii Mandi mandiiiii mandiiii Mandi mandiiiii mandiiii Mandi mandiiiii mandiiii Mandi mandiiiii mandiiii
Internazionale Milano
Internazionale Milano Muaj më parë
Ky perversi ky byth riqi i ben elozhe ksaj budallaqes kjo qe i bente kenget ne dhom gjumit me tel lg ate mrokllen qe dhuronte digitalbi je e lodhur si kengtare po nga ana ligjore ti ja fute mandit se i firmosje vet letrat se mandi ishte spat tani ti ben si pedagoge e gojores vari lloIn me pak fjal
Pink & blue jelly vibes ❤
Pink & blue jelly vibes ❤ Muaj më parë
Artista me shpirt te kalbur! Turp racista dhe shfrytezues te pameshirshem! Me vjen per te vjelle per keto padrejtesi!
Jorgo Tahiri
Jorgo Tahiri Muaj më parë
eshte mandi nishtulles ai qe e boni hit jo silva o vllai🤣🤣🤣🤣mandi eshte leghenda e konges te ka lali shoirt se silva ka knu pogonishte ghith jeten o vllai mandi eshte leghenda qe i ngrejti ok😉
Klodian Hoxha
Klodian Hoxha Muaj më parë
Kënga e Mandi Nishtulla po provoje ta këndosh vetëm pa Mandin
Futo Escobar
Futo Escobar Muaj më parë
O mos kishte qene Mandi, ti do te kondoje ne lushnje o Silva hajdute
aleks aleks
aleks aleks Muaj më parë
Do kendonte nga malsia kto maj malit
Saranda al
Saranda al Muaj më parë
Mandi nuk mori koker leku nga ky klip
Saranda al
Saranda al Muaj më parë
@ALKUKES E pash kishte shume mllef ndaj te gjithve kjo doli me e fituara 600 milion klikime mori kenga te ka lai xhan. 1 miilion shikime eshte 1 mij lion leke, llogarite ti tani 600 milion leke mori vetem nga kjo keng....
ALKUKES
ALKUKES Muaj më parë
Dhe teksti esht i atij shiko intervisten para 1 jave qe e tregon historin
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj Muaj më parë
Ia mori Mandit Kengen mosmirnjohse thot Kenga ime. Si ka mundesi te jene Njerzit kaq mosmirnjohes
Mboon Risa
Mboon Risa 2 muaj më parë
Nuk ke turp qe thua kenga ime nga momenti qe te gjithe e dime qe eshte e Mandit. Dhe ne varjantin e pare kenga ishte shume me e bukur sesa ne varjantin me ty. Je si ato ushunjeza qe jetojne ne kuriz te tjetrit.TURP
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 601 mijë
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 808 mijë
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 906 mijë
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 601 mijë
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 808 mijë
COUPLE GOALS GONE TOO FAR (PART 2)... 😅
0:53
Alan Chikin Chow
Shikime 49 mln
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175
56:49
GUESS The AMONG US *QUIZ* (HARD EDITION)
14:26
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
Godzilla vs. Siren Head in real life 哥吉拉大戰警笛頭
10:19
Baraj 39. Bölüm Fragmanı (Final)
0:38