Si nisi “të ka lali shpirt?”, Mandi Nishtulla: Me Silvën nuk flas, ishte ideja ime #EXPULS

  Shikime 327,903

RTV Ora

Muaj më parë

#rtvora #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
Eron Ademi
Eron Ademi 6 ditë më parë
Era Istrefi - Bon Bon, 900mil kënga me e klikume ne historin e shqiptaris.
AlbaOriental Music
AlbaOriental Music 5 ditë më parë
Ja pshursha kengen. Ajo kendon stil te jashtem,kjo ishte kenge tallava qe beri klikime te mjaftueshem pa asnje tingull (english)
Mazllom Qallaku
Mazllom Qallaku 14 ditë më parë
Shqiptaret edhe ne muzik korupsion
Edison Kurti
Edison Kurti 14 ditë më parë
Po ti je Artist Mandi edhe per dhjeshtesin Qe ke se dhjeshtesia zen vendin e par . Komplimenti .ne shqiperi ka akoma rracizem pa edukatet turp.
Kercova 6250
Kercova 6250 22 ditë më parë
Gjynah qka i kan ba..po zoti sheh 😉💛
elvis tafili
elvis tafili 25 ditë më parë
Shoku te ka lali shpirt merr nam nga ti o vlla je i madh
Erinda Luga
Erinda Luga 26 ditë më parë
Sa me preke o Mandi me kete interviste, sa keq qe nuk vleresohesh per talentin tend nga keto "artista, producenta" qe vetem tregtare jane , sepse shpirtin artistik e kane humbur. Ishalla nuk eshte larg per ty koha qe te vleresohesh per talentin tend. Suksese
Erinda Luga
Erinda Luga 26 ditë më parë
Mandi ka super ze, por gjykohet prej ngjyres dhe prejardhjes se tij. Ik o Mandi e kendo neper ato vendet ku te peshojne me flori, rregullo veten e familjen tende e pastaj ec e shiko si do te vleresojne keto tonet, sepse vetem kur te vleresojne jashte kujtohemi ne. Suksese, shendet e te dhente Zoti fuqi per te kenduar.
Egzon Illyrian
Egzon Illyrian 26 ditë më parë
Klipi me i klikuar nShqiptari eshte BonBon nga Era Istrefi mbi 800 Milion klikime . Pastaj vie te ka lali shpirt .
Donko Power
Donko Power 22 ditë më parë
E cila shume shpejt do te mposhtet nga Dhurata Dora -zemer
Denisa Lazo
Denisa Lazo 26 ditë më parë
Ti je njish more cun, leket te marshin te keqen, leket mbarohen por talenti dhe zeri jot nuk kan cmim. 😉😉😉😉😉
007
007 27 ditë më parë
O gazetar muti jane 591 klikime te ka lali shpirt
Nilda Gjoni
Nilda Gjoni 27 ditë më parë
po silva nje cop buçe esht o mandi ti je yll zerin e ke perfekt
Nilda Gjoni
Nilda Gjoni 27 ditë më parë
mandi mbreti mbreti mbreti i muzikes tallava je me i miri
Miklovan Kaja
Miklovan Kaja 28 ditë më parë
Pa zerin e Gunbardhit,nuk beje dot as edhe nje klikim
faruk kurbogaj
faruk kurbogaj 29 ditë më parë
Keng qe nuk vdes kurr Suksese 🤲🏻
Fieri Fieri
Fieri Fieri 29 ditë më parë
Respekt per lalin...je njish
Azad Maho
Azad Maho Muaj më parë
I don't understand any word but Mandi is my best singer Love from Syria❤❤
Donko Power
Donko Power 22 ditë më parë
The producers didnt give him money😔😔 they discriminated him
Avni NL
Avni NL Muaj më parë
Kenga me e klikuar shqiptar eshte Era Istrefi o fyll
Keti Style
Keti Style Muaj më parë
Zoti te ndihmofte Mandi Se ke nje shpirt te paster Ti je mbreti tallavase
Un Eti
Un Eti Muaj më parë
merr nji avokat, dhe futi ne gjyq, e merr ate qe te takon!!
Taetae 1
Taetae 1 Muaj më parë
Shyqyr qe doli kjo kenga dhe pershendesim norat me shprehje Tironse.e kam dediku te 4 nora.E hongren shyqyr.
bukaniku ab
bukaniku ab Muaj më parë
Me kte intervist kuptuam se ‘’ NUK TE KA LALI SHPIRT ‘’
Geneva Ch
Geneva Ch Muaj më parë
Sa keq me vjen gjyna per Mandin i sinqert dhe njeri mbi te gjitha por mos u deshpero sepse Zoti lart agje nuk len pa ja mar hakun
Ili Ferati
Ili Ferati Muaj më parë
Ke bregu lumit te gjen
Nerionna AlbanianGirl
Nerionna AlbanianGirl Muaj më parë
Kenga me e klikuar ne Historin Shqiptare eshte ERA ISTREFI - BON BON 820 MILION.
༻shpresim༺ Lama
༻shpresim༺ Lama 24 ditë më parë
Kjo ishte nga Kosova
Miftar Veselaj
Miftar Veselaj Muaj më parë
Respekt vetem djesh i Dishem
Refiol G
Refiol G Muaj më parë
Hahahhahahahaha oooo Mandi.. Zoti Gzimi veres... Aaaaaahahhahaah
Axel Aiken
Axel Aiken Muaj më parë
Me silven te gjith nuk flasi ajonesht debile
Elefteri Ferhati
Elefteri Ferhati Muaj më parë
Nuke e dia qe ishte shqipetare bravo dhe me vjene shume keqe. Kjo kenge e degjoja ne cdo feste qe beshin rumenet te perkethyer ne gjuhen e tyre. Complimenti.
Altin Zogaj
Altin Zogaj Muaj më parë
Foli mirë , gjynah nqs i kan hy ne hak , sepse ajo kengë ka berë sukses te papamë , nje keng ne gjuhen Shqipe ,e beri Shqiperin me te njohtur!
army ot7
army ot7 Muaj më parë
Ca djali. Sa I sinqert dhe sa bukur flet.
Arberi Xhyeranji
Arberi Xhyeranji Muaj më parë
Je njish vlla Respekt
Liralira Aliu
Liralira Aliu Muaj më parë
Zeri yt e ka zbukuru ate keng se ato tjr vl
sert
sert Muaj më parë
0:05 kënga me e klikuar në historin Shqiptare. W R O N G Kenge nr.1 me e klikuar Shqiptare eshte BONBON - Era Istrefi
army ot7
army ot7 Muaj më parë
Ngaq ajo ishte e para qe kaloi 100M
Eleni Serjani
Eleni Serjani Muaj më parë
Shikoketatedyocfarrfytyramuternenjekanalmeprestigjteketetetillaemisioneteqeelbura
Dejan Bosi
Dejan Bosi Muaj më parë
O
Kujtim Mema
Kujtim Mema Muaj më parë
Hiqi mustaqet se le nam
Besnik Veseli
Besnik Veseli Muaj më parë
O mandi a je ke rras silves te pakten
flamurtari1990
flamurtari1990 Muaj më parë
Po mirë o pykë, u bëre I njohur... ka dhe firo në biznes...🤣
Gashii Fatlum
Gashii Fatlum Muaj më parë
Gjynaa prz
antoni bandersa
antoni bandersa Muaj më parë
Era istrefi 800 milion as osht shqiptare a
Mario _1995
Mario _1995 Muaj më parë
Budalla esht ky? Te tjeret fitojn lek nga kenga e ktij ndersa ktij si japin asgje. Me 500,000,000 klikime youtube te jep rreth 2,000,000 dollare amerikane.😪
Denisa Dena
Denisa Dena Muaj më parë
Lezeti i ksaj kenge..te ka lali shpirt...lezetin ja hep vetem MANDI...DHE AI I MERITON PARATÈ..
Filan Fisteki
Filan Fisteki Muaj më parë
Shqiptart manipulohen rromet shum dhe nuk paguajn asgje. Qofse nje rrom refuzon, shqiptart e plaqkiten. Diskriminimi sikur ne Amerik.
Vjosa Pangja
Vjosa Pangja Muaj më parë
Mos i gëzofshin tradhtaret e tY Mandi zoti bekimin 🤲🙏
Ali Deshati
Ali Deshati Muaj më parë
Bravo, xhentëllmen djal.
zllashi gashi
zllashi gashi Muaj më parë
Hudhe në gjygj LAVIREN
Elen Laert
Elen Laert Muaj më parë
Gjynah dhe shume padrejtesi ndaj Mandit po mos te ishte Mandi Silva sdo kishte arritur aty ku eshte sot Eshte mekat te tregohesh mosmirenjohes kur dikush te jep doren dhe te shpie ne maje te karrieres siq shpuri Mandi Silven dhe Dafin Mandi te uroj shendet dhe jet dhe suksese pa fund ne karrier je diamant 💎💫👑👌🏻👏🏻👍🏻i muzikes shqiptare 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Liam Luzi
Liam Luzi Muaj më parë
O Gazetare leshi informohu se konga mo e klikume shqiptare eshte Bon Bon e Era Estrefi
shpellari king
shpellari king Muaj më parë
Jo ne "Shipri" Kurse ca lek,par se ti prishesh te gjitha per mall,e bli nje Abetare.
Edmond Babani
Edmond Babani Muaj më parë
Kenge super je i mall . Gjinaf asnji lek nuk kuptoj
Albanian UK
Albanian UK Muaj më parë
Shko or gabel durrsi hup tqr Se ti je barbon
Ilda Sakaj
Ilda Sakaj Muaj më parë
E kam degjuar ne Antalia te Turqis disa her ne plazh.vetem Mandi me pelqen
Ilda Sakaj
Ilda Sakaj Muaj më parë
Kenga degjohet vetem nga zeri i Mandit.Ze i mrekullueshem .
Bekim Dr
Bekim Dr Muaj më parë
Shko ne Arabi beli mos rri ktu
Linda Kaci
Linda Kaci Muaj më parë
Te Ka Zoti iMadh ne dore o xhan. Kjo kenge nuk harrohet kurre.Zoti iMadh te bekofte familarisht. Bravo jeni djale I sinqerte.
Skender Kurti
Skender Kurti Muaj më parë
Mandi je nje djal me zemer te madhe,te uroj suksese ne jete
orgitolato orgitolato
orgitolato orgitolato Muaj më parë
💝💝💝💝💝💝💝
Tralla Albania
Tralla Albania Muaj më parë
Ky gazetari ti mbledhi faktet mire se kenga me e klikuar shqiptare eshte BonBon.
Vlore Vlora
Vlore Vlora Muaj më parë
Silva kshu bën intriga
Mateo Xhihani
Mateo Xhihani Muaj më parë
Flavjo
Blerina Veliaj
Blerina Veliaj Muaj më parë
Degjova kete intervist me erdhi keq ...hoqa iskrizione si fan e silves
Silvia Silvia
Silvia Silvia Muaj më parë
Mandi noshta i zi me ngjyr po me zemer i barlle kush e gjykon turpi zotit ky i jep gjalleri jetes bravo mandi
Elisa Semi
Elisa Semi Muaj më parë
Gjynah mer rrumeni aty qe e ka kopjuar e mos te mari originali punen e vet.Hajde Silva hajde
Nini Yzaj
Nini Yzaj Muaj më parë
Jevg ti si gjithe jevgjit e tjere je mburravec
Peter Fato
Peter Fato Muaj më parë
Mandi je nr.1 je Shqiptar dhe ti Si krejt ne Shqiptart Pershendetje nga Kosova Dardane Respekt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mary Merushi
Mary Merushi Muaj më parë
Sa kushton nje view,( klikim )?
ALKUKES
ALKUKES Muaj më parë
Perzotin foli mire dhe shum mirenjohes dhe mes me ta humb mundin posht, hallall te coft, kur ka lidhje leku aty shikohet sinqeriteti, burrnija..jan per tjua pika disa ....
Usser Usserusser
Usser Usserusser Muaj më parë
Gjynaf
Tik Tak
Tik Tak Muaj më parë
Po keto mjekra pse i mbani si prifta hoxhe se kuptoje?
Corenco Doci
Corenco Doci Muaj më parë
Ca prezatus kari kanke ti Si flet si bc.....
Alketa Koka
Alketa Koka Muaj më parë
Por ekan gabim se te zoti njesoj jemi por kush dallon njerzit eka gabim 😔
Liri
Liri Muaj më parë
Bravo mandi kush ta ka pas me hile leni zotin
Ice Queen325
Ice Queen325 Muaj më parë
Veq pse ka nacionalitet tjetër sen sdomethën t gjith si të bardhë si të zi si rom si ashkali t gjith jemi të barabartë para zotit gjynah përzotin🥺😞🤦🏻‍♀️
Adela Meta
Adela Meta Muaj më parë
O djal kudo qe shkosh me keto kanibal njerez..drejtesi nuk do gjesh..vetem prit qe i madhi zot te vej drejtesi..!!!!!
Paris Paris
Paris Paris Muaj më parë
Kenga me e bukur
Julia norvegji
Julia norvegji Muaj më parë
je ma i miri je i drjet zoti te rujt je kengetari ma mir
Flavio Don
Flavio Don Muaj më parë
Ska faj mandi shkret, qe mbas asaj kenge silva bashke me ate tjetrin e lan muziken dhe jetuan te lumtur me milionat qe moren .
Agron Racaku
Agron Racaku Muaj më parë
Qysh nuk te beka gje leku..
Llajna Llajna
Llajna Llajna Muaj më parë
Mandi me i miri me zerin me Unik qe e ka Zbukur kengen e ne Fakt Ky ishte ai qe e beri Hit kengen me zerin e tij ! Atyre qe ti vodhen Leket Pjesen tende te kenges qe ti krijove Mos ja pafshin Hajrin kurr !!!
Altin Dervishi
Altin Dervishi Muaj më parë
Te rujte zoti Mando je njish.
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 Muaj më parë
Mandi je 1 por Shqiperi eshte .....
Something New
Something New Muaj më parë
O ronaldo eshte bon bon e eres me e klikuara, +800 m
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn Muaj më parë
Shume kengetar I mire je , zerin Shume Te bukur, suksese ne kenget tjera.
Soela Prifti
Soela Prifti Muaj më parë
silva ajo shpifesira
Besiona Müller
Besiona Müller Muaj më parë
Gabelt knojn mir.po kush tka faj se je gjytyrym?nuk dokesh edhe cac shum naiv,po nejse
Filan Fisteki
Filan Fisteki Muaj më parë
Duhet mu kon naiv te shqiptart, se shqiptart kan zanatin me sulmu gabelt.
Eldion Spahiu
Eldion Spahiu Muaj më parë
Ku te mbeti fytyra o Silva ,a e sheh qe dalin te gjitha ne pah. Turp turp turp Go Mandiiii me i miri😍😍😍😍
manjola artistic
manjola artistic Muaj më parë
portikall kjo bot o mand mos e rruj
Shpetim Sulejmani
Shpetim Sulejmani Muaj më parë
Mos e qaj kaken mandi
Ernest Hamitaj
Ernest Hamitaj Muaj më parë
Su Vin rend edhe juve ke kini ftuar oooooo popull injoranta
Klicka Kuti
Klicka Kuti Muaj më parë
Lexhend Mandi te ka Lali shpirt Fantazi 👌🇪🇦
tomi tomi
tomi tomi Muaj më parë
kenga me e klikuar shqiptare eshte bon bon era istrefi
Soel Soel TV
Soel Soel TV Muaj më parë
Respekte Mandi je me i miri
Helloou Bitch
Helloou Bitch Muaj më parë
respekte mandi je artist ✌
Nic The King
Nic The King Muaj më parë
Gabel Je ti Nuk Asht kollaj me ta gjet adresen Ku banon 🤷🏼‍♂️
Pashk Lekgegaj
Pashk Lekgegaj Muaj më parë
Bravo Mandi
driton driton
driton driton Muaj më parë
Turpppppp
aurela cungu
aurela cungu Muaj më parë
Shum i artikulum 👏
eticet Zyplie
eticet Zyplie Muaj më parë
Ju Mandi ke fit u:::: ❤e njerezve::::🎹✔✔✔✔✔✔✔✔⛤⛥⛦⛧⛤
Bona Shabani
Bona Shabani Muaj më parë
Kjo keng degjohet shum edhe nbelgjik
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Muaj më parë
Hidhe ne gjyq ca pret me???
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,5 mln
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Mandi Nishtulla - Wi wi (Official Video)
07:52
StarProduction - Albania
Shikime 8 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,5 mln
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Survivor | Trailer | 03/05/2021
2:26
SKAI.gr
Shikime 424 mijë
Mucize Doktor 61. Bölüm
2:3:31
Mucize Doktor
Shikime 505 mijë