Si nëpër filma/Vrau vëllanë dhe u afrua kur po varrosej, 20 burra në ndjekje të 26-vjeçarit në Dibër

  Shikime 329,374

Fax News Albania

Muaj më parë

26-vjeçari Florian Tonuzi, i cili vrau me thikë vëllanë e tij gjatë ditës së djeshme në Maqellarë të Dibrës, është arrestuar nga Policia. Burime bëjnë me dije se Tonuzi u arrestua pranë banesës së tij, ku vrau me thikë vëllanë 23-vjeçar Benardin, për arsye që nuk dihen ende.

Burime bëjnë me dije se Florian Tonuzi përpara se të vriste vëllanë e tij, ka dhunuar dhe babain, dhe për këtë shkak konflikti në familje ka agravuar.

Mësohet se 26-vjeçari ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, dhe pak kohë më patë kishte dalë nga burgu, ndërkohë që njihej nga banorët e zonës si një person agresiv.

Fax News ka siguruar dhe pamjet e momentit kur në ndjekje të të riut janë afruar familjarë dhe punonjës të Policisë. Ka qenë nëna dhe motra e autorit që kanë negociuar me të dhe i kanë kërkuar Policisë që i riu të mos dhunohet.

Ai është afruar pranë familjes, në momentin kur po varrosej i vëllai i tij, dhe është pikasur nga ana e të afërmve.

Siç shihet dhe nga pamjet, 26-vjeçari është fshehur në një prej banesave që janë të braktisura në zonë, ku më pas është neutralizuar nga policia. Nëna e të riut ka kërkuar nga punonjësit e policisë, që i riu të ushqehet, dhe të mos dhunohet, ndërkohë që bashkë me Policinë në aksion kanë qenë dhe shumë banorë të zonës.

I riu dyshohet se ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike në momentin kur ka kryer krimin, dhe përgjatë gjithë këtyre orëve është fshehur në banesat e braktisura që ka pasur fshati, duke qenë se e njihte shumë mirë zonën, i ka shpëtuar kapjessë policisë.

Në video shihen disa prej banorëve të fshatit që ngjiten në mur dhe vrapojnë nëpër ara, derisa bëjnë të mundur kapjen e të riut, i cili tashmë do të përballet me akuzën e vrasjes së vëllait të tij.


Follow Fax News Albania

Subscribe To Fax News on ALmores Channel HERE: almores.info/mem/XdF.html...

For more content from click HERE: www.faxweb.al/

Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/

Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv

Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
Prena Haka
Prena Haka 9 orë më parë
Mjer nana e shkrete. Mos qofte njeri ne vend te asaj.Sekondi te ben hatane. Lum kush e kontrollon ate moment.
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas 2 ditë më parë
Zoti na rujt e na drejtoft 😥😥😥🙏
Vision
Vision 3 ditë më parë
Ku jemi ketu be Afrika? Ku eshte Policija?
Tonis 28
Tonis 28 5 ditë më parë
Kshtu e kan kto te pa beset vret vellaun ropqiri
ERJON Roni
ERJON Roni 7 ditë më parë
Budallenjt vrapojn per buadallain
Shuki Lipert
Shuki Lipert 17 ditë më parë
Ku ka rode ma te felliqet se ne si na mbane toka se di
Tina Tina
Tina Tina 19 ditë më parë
O Zot sa e dhimje
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 23 ditë më parë
Vraje vraje. Gjermoni te vrasin.
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 23 ditë më parë
Qysh. Pa. Armatim. E. Arrestoni kuku psikopata
xhoi ioxh
xhoi ioxh 24 ditë më parë
Oo zot sa gjynah. Na i thyn zemrat. I shkreti ai qe vdiq. E ky qe meti gjalle. Se jam e sigurt se nga gjaknxehtsia e droga e ka ba. Jo se ka dasht me zemer me vra vllane. Zoti e forcoft familjen
Alexxander HX
Alexxander HX 25 ditë më parë
F.N.SH shkoni dhe trajnonu tek ROSU ne kosovë pakez ju lutem se lat nam.
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱 25 ditë më parë
Kjo shqiperia osht si nos me keq .mvjen turp qfar shoh .njerz te eger .polic jo profesional "qytetar" te shfrenuar qe sdin qfar bejn .mvjen turp .po ti shqiperi njemend ta kan shty koken ne hii
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱 25 ditë më parë
Po kta qe vrapojn keshtu qfar kan .qfar jan keto sjellje prej kafsheve .
Arber Kastriot
Arber Kastriot 29 ditë më parë
E dhimbshme e trishtueshme por njekohesisht prehistorike.
Eshref Morina
Eshref Morina Muaj më parë
Po pse more nuk merr pergjegjsin policija po kta njerz si te egjer
Kris Albania
Kris Albania Muaj më parë
E qeta njerez ku jan te qi nanen tu u fut aty, haj po popull i mrapsht qe jem
Bardhe Filaj
Bardhe Filaj Muaj më parë
Po si beni ashtu o njerez,,si me qen derr i eger,,ne gjaknxehtesi e ka bere,,,dhe ndoshta nuk eshte mire
do
do Muaj më parë
Nuk ka justifikim per vrasje . Te varret deri sa ti dale shpirti . Nuk mbarojne vrasesit dhe spiunat ne kete vend me 2.5 milione banore . Te ekzekutohet pa meshire .
Lim Halimi
Lim Halimi Muaj më parë
Ka dasht me mor pjea n vorrim a si?
beyond infinity
beyond infinity Muaj më parë
Ca gallate me rob shpie. Krahasojeni pak veten me Ameriken apo Kanadane, etj... qr sa gjynah jemi
GrandFamilia Records
GrandFamilia Records Muaj më parë
Ore ku eshte policia kto qr ca shteti kemi ne ku esjte renea ktu mo
Aleksander Zengo
Aleksander Zengo Muaj më parë
O maloket edhe kosovaret vriten per budalliqe . Per nje fjal goje akoma si ne kohen e qytykut . Turp bre turp behuni bre njerez ja qifsha nenen behuni bre burra me nder me respekt . Jo me vrasje . A jeni je terezi bre a sjeni je terezi . Duke filluar prej tiranes e lart jetojn njerez te eger . Pylli .
Drenica Drenica
Drenica Drenica Muaj më parë
Kta jan definitiv jashtetoksor,ktyne veq Xhxaxhi Enver jau ka qi robt nuk i ka lan me qu koken
Agim Ramadani
Agim Ramadani Muaj më parë
Normal si neper filma Vllau si monster , duhet ta zen si qenin
Islam-Peace
Islam-Peace Muaj më parë
Allahu Ekber
Farije Farije
Farije Farije Muaj më parë
A nuk ika ardh gjuna për vëllaun e vet unë jam nga maqedonia duhet me zan edhe me vra at
Inna Tachi
Inna Tachi Muaj më parë
Teper e dhimbshme!😥😥
Kastriot Jashari
Kastriot Jashari Muaj më parë
Po pse civilet nderhyjne keshtu ne operacion policor. Mund te ishte nje fshatara si udherrefyes per indentifkimin e zonave te caktuar qe t'ua lehtesonte policeve punen por jo keshtu si te cmendur 30 burra vrapojne kot Respekt nga Kosova
eri gjyli
eri gjyli Muaj më parë
Sa mbrapa jemi ne si popull fatkeqesi e madhe,qe kemi kete kultur dhe arsim..mallkuar qifshin politikanet qe na kan dhen kete arsim,asnje nuk e vlereson jeten e vet,te gjith kerkojn me duar ne xhep dhe shkopinj,nje t armatosur me arm..vetem nje i semur mund ta vras vellain e vet.ska arsye tjeter
LLapjani
LLapjani Muaj më parë
gjyna per vellerzit tane dhe motrat tona shqiperi une jam nga kosova dhe me dul loti kur e pash ishallah nuk ndodhin kto gjana lutemi nate madhe ramazanit :(
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Ngushellime familjes
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Mire nena e tije po keta te tjeret cfare kerkojn.
Land Land
Land Land Muaj më parë
Vllau qe ka vra vllan asht ma I vdek se ai qe po futet ndhe. Zot na le ment e kres. Ngushllime asaj nane se i ka hup te dy djemt
Sakti Gafuri
Sakti Gafuri Muaj më parë
Po si është ë mundur shqiptari ta vret shqiptarin 😱😱😱Zoti i madh na ndihmoftë, ne me Elvisin mundohemi me shpëtuar jetën e shqiptarëve ndërsa këta vriten në mes vete ..Zoti i bekoftë shqiptarët.
DD S
DD S Muaj më parë
O zot na trypnut e na korit populli shqyptar i shqypnis cka tihet prej jush tu vra pjestart e familes
Kuqii tiki
Kuqii tiki Muaj më parë
Marri eshte me postu ne rrjete sociale kete me siguri pa dijenin e antarve marre marre turppp bre popull i flliqt
Mar Ney
Mar Ney Muaj më parë
Qija root gjith fshati po policia a rakun ben
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout Muaj më parë
Vllau vllaun ta mbyt e tmerrshme qfar po ndodh keshtu mbysin prinderit mbysin moter vllaun etj etj 😡
mark spaqi
mark spaqi Muaj më parë
Niki Shaho
Niki Shaho Muaj më parë
Mos i dhente zoti asnji tragjedi te kesaj natyre o nene eshkrtet sa keq me ka erdhur o mbretereshe behu e forte ...😥😥😥
lenci bira
lenci bira Muaj më parë
Gjith keta polic pa uniforme
oiuet souiu
oiuet souiu Muaj më parë
mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj
Klinton Rakipaj
Klinton Rakipaj Muaj më parë
Zot na ruaj na te till gjera
Alby Bickers
Alby Bickers Muaj më parë
Ska dibran me bes
Vlore alb
Vlore alb Muaj më parë
Ahhhhh o zot sa u preka per kte Nene😭😭😭
dcoog anml
dcoog anml Muaj më parë
O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren
oiuet souiu
oiuet souiu Muaj më parë
mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj
Agim Lushaku
Agim Lushaku Muaj më parë
O mjer ajo nan qe perjtojn kit runa zot prej njerzve t keq 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Mirela So
Mirela So Muaj më parë
Ca ndodh ne shqipni askund sbahet fjale me ndodh😩😩😩😩
Ton Taticaj
Ton Taticaj Muaj më parë
Si mundet te ja vesh titullin si neper filma po kush ka dinjitet njieriut ase mundet ta shohin kyt tragjedi
Horuni Xhejlane
Horuni Xhejlane Muaj më parë
Oh zot imadh qfar tmerri per nanen sa xhinah oh allah ndimoj nanes se mjer
dcoog anml
dcoog anml Muaj më parë
O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen
Gon Dibrani
Gon Dibrani Muaj më parë
Ashte bere pishan gjyna vetem gjaku uj nuk behet don me pa vellane tu i vu shpatllat dheut o zot cfar po na shohin syte se magjinoj dot cfar i ka ndodh asaj falilje mjer prindit cfar u ka ndodhur.
Bino Dadi
Bino Dadi Muaj më parë
Njerz pa shkoll shiptar budall
Legacyof GjergjKastrioti
Legacyof GjergjKastrioti Muaj më parë
Më arixhinj s'ka ku të vejë.
EMA EMA
EMA EMA Muaj më parë
O zot cpo na shohin syt mjer nenzeza nuk ka me keq
Z.M. Gatuaj shendetshem
Z.M. Gatuaj shendetshem Muaj më parë
E keni haru rugen e allahit sidomos ju shqiptaret e shqipris me turli far ndytsirash zoti va boft caren
Muhamet Karanxha
Muhamet Karanxha Muaj më parë
A Nuk ishin ju shqiptart e kosoves baba e vrau djalin shif venin tan e mos na kallzo allahin se e dim vet rrugen ton shif shpin tane ket pun ban
North Only
North Only Muaj më parë
Sa gjynah ajo familje. O zot mos e provo askend me kte lloj tragjedije. 💔💔😢
Mevlude Kurtishi
Mevlude Kurtishi Muaj më parë
😥😥😥😥😥
amir lamaxhema
amir lamaxhema Muaj më parë
Njesit amatoresh.Nuk kryhet nje arrestim i tille keshtu.1000 persona civil, i gjithe fshati aty.Siguria e ketyre policeve ZERO.Para tyre ece nje polic ne rroba civile pa jelek antiplumb, keta i shkojne pas, shihet se nuk e kane idene e as planin se si do ta kryejne arrestimin.Nuk sigurojne perimetrin por qendrojne njeri pas tjetrit, nuk kane gas lotsjelles, nuk kane megafon per te komunikuar me te dyshimtin nga nje distance e sigurte per ta, por shkojne si te verber e futen ne nje objekt te cilin nuk e njohin aspak dhe si duket as qe kane marre ndonje informate per te.
Sami Krasniqi
Sami Krasniqi Muaj më parë
Turp policis te shqipris Merrni mesim nga policia KOSOVES MJERA AJO NAN MEPA DJALIN ASHTU PO EDHE AJDJAL MOMIR MOSME QEN ????
Cenalia Cenalia
Cenalia Cenalia Muaj më parë
Kta s jan shqiptar..magjyp.mundet
Rock girl
Rock girl Muaj më parë
mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj
United Kindom
United Kindom Muaj më parë
Vareni mes dibrës a vritet vllai sdo e kesh pa vlla ti ska munci po nuk i merret jeta tjetrit edh pa e pas vlla qofte edhe i huj o bakterie toksore o kafshëri vetem Xhaxhi ju rregullonte ju po do ćohet nga varri per tipa si puna jote 😡😡😡😡😠😠😠😠
Alda Alda
Alda Alda Muaj më parë
Ah mjer nana 🥺🥺🥲🥲mu coptu zemra me ket vidio skam fjal me teper
Andy White
Andy White Muaj më parë
Fack news albania
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα Muaj më parë
O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen
Rock girl
Rock girl Muaj më parë
Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull
jetmir jetmir
jetmir jetmir Muaj më parë
çfar primitivizmi
hbgt32
hbgt32 Muaj më parë
Zakona burrash malsor
Lulzim Tusha
Lulzim Tusha Muaj më parë
Me vjen kec sepse gjith bojme gabime ai me siguri se ka vra qellimisht vellain e tij po nga depresioni. Shteti duhet ta trajtoje mir dhe jo ta futin ne burg .
Leonardo Bregu
Leonardo Bregu Muaj më parë
Vetem nga veriu..ndodhin keto gjera ..po pse keshtu o popull..vret vellai vellan..ne prag te rrinis..sa gjynaf..
Kok Derri
Kok Derri Muaj më parë
Qr cfar njerezish rrit ai vend
kastriot marku
kastriot marku Muaj më parë
Mjere ZEMRA e te shkretes NENE
Ranco Goa
Ranco Goa Muaj më parë
Kjo eshte nderhyrja e shpejte e Shqiperis 😂😂😂 mjere atyre persona qe i bie nje fatkeqsi se keta keshtu si veprojne nuk ka shans qe ta kapin ..
Saimir Canaku
Saimir Canaku Muaj më parë
Ah sa gjynof ajo non i biri i vret te birin edhe del e kerkonme policin te birin e vet pupu i dhont zoti forc ishalla
Fatjon Vathi
Fatjon Vathi Muaj më parë
kur skan granat me vete mja u hedh policve ke kamt
Fatjon Vathi
Fatjon Vathi Muaj më parë
mos na voni shum thot si me qan tu vra derr te eger
Fatjon Vathi
Fatjon Vathi Muaj më parë
i paska dhan shejat vaaksina anti covid 19
Savvas Muraci
Savvas Muraci Muaj më parë
🤔🤔🤬😡
Big Bang
Big Bang Muaj më parë
Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull
Ilmi Zeka
Ilmi Zeka Muaj më parë
Oh njerez duhet te jeni te duruar mos perdorni duart dhe armet se nuk vlen pendimi mbrapa eshte teper vone rahmet ipaste shpirti
linda linda
linda linda Muaj më parë
Ah moj Nen e shkret kam qar per ket Nen si mbaj dot lotet. Shum me erdhi keq Allahu I dhasht forc🤲🤲
Luljeta Marku
Luljeta Marku 13 orë më parë
Kam qajt aqshum sa pz mka dhim shpirti per ket nan te mjer kush prind e duron ket dhimje me pa njerin vdek e tjetrin me gjemdje te mjerushmr😭😭😭😭😭
Toni Kolombo
Toni Kolombo Muaj më parë
Amijn ishalla don zoti une skam fjal vec muj me than ngushllime familjes the zoti n xhenet gjalijn 💐💐💐💐
Toni Shehu
Toni Shehu Muaj më parë
Kam i shok ne itali ka probleme i bojn gjilpera cdo jav mos me marr gjilpera te vret nuk ka shtet ne shqipri teper von gjynaf 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
MrMuli90
MrMuli90 Muaj më parë
TMERR !!! qka po ndodh me rinin Shqiptare dikur ishte rinia ma e mir ballkan ... kjo ndodh krejt nga Depresioni pa pun pa asgjë...
Florja Bardhoku
Florja Bardhoku Muaj më parë
Qfar njeriu a vritet vellaj po dhe aj varur pse me lan me jetu at mut
Vana Gk
Vana Gk Muaj më parë
Car benimore lerni policin te nej punen e vet
Lina Lana
Lina Lana Muaj më parë
Cfar eshte kjo te filmohet eshte e ndaluar
Romario Bebeto
Romario Bebeto Muaj më parë
Jo
Lina Lana
Lina Lana Muaj më parë
😢😢😢😢🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓
Lina Lana
Lina Lana Muaj më parë
O zot Ma ndimo 😞
Landi Buci
Landi Buci Muaj më parë
amin
Ivan Gjoni
Ivan Gjoni Muaj më parë
Po ca mos e prek more futi dajak qelbesires
Lindi London
Lindi London Muaj më parë
Ca policie kena
sara 1234
sara 1234 Muaj më parë
O. Zot na ruaj ment e kokes, po pse se kan qetesuar, ta kishin lene dhe ne varrim te vellait, se paska dashur te afrohet, afer shtepise, se veq zemra e tij e. Zoti e din sa do te jete penduar, po droga i ben kto pune
dashuria ime bardhok
dashuria ime bardhok Muaj më parë
A nuk ekan zen
Albania Durres
Albania Durres Muaj më parë
O njerez luteni zotit mos ta keni kurr ket rrisk te keq ..e mjer ajo nene e shkrete ce gjeti
Gieto Nikaj
Gieto Nikaj Muaj më parë
Gjithcka munet te jet por profesonalizem Policoro nuk ASHT kur te GJITHA flasin e NUK din se si veprohet ne taste te tilla
resul kllogjri
resul kllogjri Muaj më parë
Oooo Zot sa keq po më vjen për kët nënën plasa
Tina Bonheur
Tina Bonheur Muaj më parë
Shpresojme mos digjojme te tilla rastesh o Zot.😢
Emilia Emi
Emilia Emi Muaj më parë
Pse e lendoni dy her ate nen
Ilda Baba
Ilda Baba Muaj më parë
Rrespskte ..per forcat blu qe bojne nje pune te rezikshme ..bravo cuna Azgan.
Ilda Baba
Ilda Baba Muaj më parë
O njerzit e Perendis ...Jo me gjakenxetesi .
Rosana Roch
Rosana Roch Muaj më parë
Histori e trishte,ngishllime nenes e babait
JIMMI ALBANIA
JIMMI ALBANIA Muaj më parë
Shum ngjarije llimshme as hasmit tim.mos i ndollt mio gje me vra vllau vllan apo fisin e vet 😢😢
Ermal Zeneli
Ermal Zeneli Muaj më parë
Sa ke ska me ku te shkoj
Tafil Kasapi, fermeri i ri me 300 lopë
1:51
AZHBR ALBANIA
Shikime 63 mijë
Hard Target: Clips + Trailer
10:14
Binge Society - The Greatest Movie Scenes
Shikime 6 mln
PRESSING - 14.06.2021
1:37:27
T7
Shikime 13 mijë
Serial "Vendlindja Ime" Episodi 92
31:44
Seriali "Vendlindja Ime" Episodi 91
30:35
Dasmat e viteve 1999,Hyrja e orkestrës,Malanake .
9:23
Shqipëtarët Në Diaspor
Shikime 64 mijë
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 246 mijë
Tion Wayne - Wow [Music Video] | GRM Daily
2:56
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,3 mln
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 4,4 mln