Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

  Shikime 1,266,581

VizioniLibonia

23 ditë më parë

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Muzika - Miti geci - ylber aliu
Orkestrimi -Miti Geci
Texti - Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente
Bosi Bosi
Bosi Bosi Orë më parë
Nena eshte hyjnore babaj shenjtor 🙏🙏
mmpj twod
mmpj twod 13 orë më parë
Bab e nan nGurbet i kam, e per ta ndjej shumm mall😭 ❤ Zemra te knoft oj e nderune❤
Sofije Hyseni
Sofije Hyseni Ditë më parë
❤❤❤
seiom jvony
seiom jvony Ditë më parë
shum kange e bukur qfar zani o zot allahi trujt jet t gjat dhe lumturi :*
Arben Berisha
Arben Berisha Ditë më parë
O zemra tu knaqt bilbili i kosoves po mir po knon ska si ti ishalla don zoti edhe nja 100. Vjet ti jep te pershendesim nga gjermanija
kosov m.f
kosov m.f Ditë më parë
Ehhh tash po edi kurse predi po bana vet😢😢😢😢
mmpj twod
mmpj twod 13 orë më parë
Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏
gioyu comi
gioyu comi 2 ditë më parë
kurr skem me mujt mi dal hakesh Babës e Nanes 😥🤲
doire aintu
doire aintu 2 ditë më parë
se mua me mugojn te dyt😢😢💔💔💔
seiom jvony
seiom jvony Ditë më parë
ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹
Ferdane Osmanaj
Ferdane Osmanaj 3 ditë më parë
Ll 0
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi 3 ditë më parë
E vertet mretresha e kombit shqiptar yll bote👍💯🎂🍯👑⭐💎💖🌹🥰🥰🥰
alida flus
alida flus 3 ditë më parë
O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤
doire aintu
doire aintu 2 ditë më parë
O shpirti tu knaqt se po na knaq me kenget e tua te uroj shendet ❤
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi 3 ditë më parë
Oh zot Babe Nane mi knaq 🕋🕋💐💐
gioyu comi
gioyu comi 2 ditë më parë
Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤
abbsnn cose
abbsnn cose 4 ditë më parë
Prindi ne gjendje per ta qit buken prej goje me ja dhon fmijeve Elhamdulilah ne qe i kemi prinderit E ato qe si kan Allahu i meshiroft u takofshi ne xhenet ❤️
Viola Vata
Viola Vata 4 ditë më parë
Te kendofte zemra.... Je Artiste.!!!❤🌹 Madhi per Prindrit nuk na heqet kurr🙏🤗Zoti i ruejte e ua shperblefte mundin qe Kane bere per ne. 🙏 se ne Sado qe te mundohemi nuk mundena me ua shperblye.!!!
alida flus
alida flus 3 ditë më parë
🥰😍💕💖💝❤
Sovii Burnazi
Sovii Burnazi 5 ditë më parë
Na dogje zemren me kete kange moj Shyrete te lumte goja jet e shendet te dhante Zoti ty dhe gjithe prinderve ne te gjithe boten
Zhaku_007
Zhaku_007 6 ditë më parë
Kush jan kta 450 vet si se kan pelqy ket kang mund ta di arsyen pse?
abbsnn cose
abbsnn cose 4 ditë më parë
Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘
Aishe Ademi
Aishe Ademi 6 ditë më parë
Hallall se ju jep ksaj rini me ditë se ca don me than fjala Nan e bab 😘😘😘
Elmaz Bone
Elmaz Bone 7 ditë më parë
(😣o
Ramiz Hoti
Ramiz Hoti 7 ditë më parë
Sado zemra me jetu Nuk e ndjen pa e provu Se çfarë halle kanë baba e nana Mora vesh kur prind u bana. Mfal o Zot që i kam ngushtu Çka s'kanë pas u kam kërku Oh ju kam kërku. Ndoshta zemra ju ka plas Shumë kanë dashtë po nuk kanë pas Oh po nuk kanë pas. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë. Ni ofshamë prej fmis me dal Zemra e prindit se bon ballë E jep shnetën, harron vetën Me ja u ba të lumtur jetën. T'kisha mujt me i përqafu Edhe falje me u kërku Falje me u kërku E çdo ditë me i puth në ballë Që m'kanë rrit me hallall M'kanë rrit me hallall. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë.
miko foin
miko foin 5 ditë më parë
🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏
bowen voowy
bowen voowy 7 ditë më parë
Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏
dolita windo
dolita windo 4 ditë më parë
🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏
minij hooi
minij hooi 8 ditë më parë
ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 6 ditë më parë
rrnofsh 100 vjet
AN HARDEST
AN HARDEST 8 ditë më parë
Fatmir Muja tekstshkruesi me i mire i kesaj Epoke Allahu te bekoft e ti shtoft miresit se bashku me koleget qe te kane perkrah se ma shume tekstshkrues si ti duhet me u zhvillu ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹
bodoti qwiu
bodoti qwiu 6 ditë më parë
FJAL TE VERTETA 😢😢😢😢😢SA HER E KAM DEGJU KET KANG .....FJAL TE SHPIRTIT 👌👌👌👌SA BUKUR KENDON O BILBIL I SHQIPTARISE 🇦🇱🇽🇰
Lirie Hasani
Lirie Hasani 9 ditë më parë
Kengetare si ti Ska ❤️❤️❤️ veq perpara ja din renin
Zehra Mashollaj
Zehra Mashollaj 7 ditë më parë
Dzarafina cefstergu52g
Lorencgaxha Lorencgaxha
Lorencgaxha Lorencgaxha 9 ditë më parë
Te lumt goja
minij hooi
minij hooi 8 ditë më parë
Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt
Ptao Tom
Ptao Tom 9 ditë më parë
Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤
bodoti qwiu
bodoti qwiu 6 ditë më parë
kurr skem me mujt mi dal hakesh Babës e Nanes 😥🤲
bodoti qwiu
bodoti qwiu 9 ditë më parë
O shpirti tu knaqt se po na knaq me kenget e tua te uroj shendet ❤
11 11
11 11 9 ditë më parë
⭐⭐⭐
Minire Berisha
Minire Berisha 9 ditë më parë
Te lumt zonja Shyhrete per Gegen e mrekullushme 🤗♥️
Ptao Tom
Ptao Tom 9 ditë më parë
Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka
Tila Lami
Tila Lami 10 ditë më parë
🥰😍💕💖💝❤
Ahahaha Ahahahah
Ahahaha Ahahahah 10 ditë më parë
Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤
bodoti qwiu
bodoti qwiu 9 ditë më parë
Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋
Serafin Gjokaj
Serafin Gjokaj 10 ditë më parë
Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘
Naxhije Zivoli
Naxhije Zivoli 10 ditë më parë
Viola nga zemra tknaq mashallah
Fidaija Mujaj
Fidaija Mujaj 11 ditë më parë
🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏
mikin lirou
mikin lirou 11 ditë më parë
Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏
None Lek
None Lek 11 ditë më parë
Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄
Bleona Rexha
Bleona Rexha 11 ditë më parë
rrnofsh 100 vjet
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi 11 ditë më parë
Prindrit Mih Pass 😭
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi 11 ditë më parë
Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas
mikin lirou
mikin lirou 11 ditë më parë
🥺🥺🥺🥺
bofooit gojo
bofooit gojo 12 ditë më parë
Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt
Luani Luani
Luani Luani 12 ditë më parë
Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
mikin lirou
mikin lirou 10 ditë më parë
Kang e perkryer oj shyhret se veq ti din me na knaq me ksi kang te mira hallall te qoft.
Marjeta Koni
Marjeta Koni 12 ditë më parë
Bravo shyrete shum keng bukur
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj 13 ditë më parë
Ufff sa e mir ♥️😢😢
bofooit gojo
bofooit gojo 12 ditë më parë
E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.
Kendro Presley
Kendro Presley 13 ditë më parë
Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka
Kendro Presley
Kendro Presley 10 ditë më parë
@Lea Q faleminderit :)
Lea Q
Lea Q 10 ditë më parë
Se ti je idiot,e se kupton se dashnia e prinderve eshte gjeja ma e madhe qe mundet me egzistu.
Riema last
Riema last 13 ditë më parë
Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋
Fehime Tahiri
Fehime Tahiri 13 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Zejd Osmani
Zejd Osmani 14 ditë më parë
Haha
Festina Avdyli
Festina Avdyli 14 ditë më parë
😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
adn bra
adn bra 15 ditë më parë
Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt
Tik tok Quotes🔥🤞🏻
Tik tok Quotes🔥🤞🏻 15 ditë më parë
Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt
Rasema Maljoki
Rasema Maljoki 15 ditë më parë
Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.
Rasema Maljoki
Rasema Maljoki 15 ditë më parë
Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.
Ibadete zalam
Ibadete zalam 16 ditë më parë
me mugon baba shum shum 😭😭😭😭
Emi Sava
Emi Sava 16 ditë më parë
🥺🥺🥺🥺
Selvane Kryeziu
Selvane Kryeziu 16 ditë më parë
😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Selvane Kryeziu
Selvane Kryeziu 16 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Mimoza Gjediku
Mimoza Gjediku 16 ditë më parë
Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt
Avni Krasniqi
Avni Krasniqi 16 ditë më parë
E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.
Paul Mccartney
Paul Mccartney 17 ditë më parë
Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.
cavidan vatansever
cavidan vatansever 17 ditë më parë
Ne kadar guzel yorum 👍
Arsim Balaj
Arsim Balaj 17 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲
Azemine kozhani
Azemine kozhani 17 ditë më parë
Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭
Aslan sali
Aslan sali 17 ditë më parë
Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱
Dion Kurti
Dion Kurti 17 ditë më parë
Oh oh madhethtija të pret!
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska 17 ditë më parë
😔😢😪😭
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska 17 ditë më parë
Bravo 👏🎤🎼
hajrie Kelmendi
hajrie Kelmendi 17 ditë më parë
Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi 17 ditë më parë
Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Arta Prendi
Arta Prendi 17 ditë më parë
👏👏🙏🙏💫💫💥💥
Ardiana Krasniqi
Ardiana Krasniqi 17 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤🤲
Lule Zefi
Lule Zefi 18 ditë më parë
Bravo 👏❤️
Adisa Bytyqi
Adisa Bytyqi 18 ditë më parë
Te lumt , keng qe ta prek Zemren.
Davida Qarku
Davida Qarku 18 ditë më parë
O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves
Xhuli Topalli
Xhuli Topalli 18 ditë më parë
😢😢💖
Mehmed Boss
Mehmed Boss 18 ditë më parë
Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍
Ilkaa's world
Ilkaa's world 18 ditë më parë
*respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*
Riku Kokoneshi
Riku Kokoneshi 18 ditë më parë
Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi 18 ditë më parë
Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi 18 ditë më parë
Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍
Gen ny
Gen ny 18 ditë më parë
17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏
Gen ny
Gen ny 5 ditë më parë
@Dona Dona jam pa letra
Dona Dona
Dona Dona 14 ditë më parë
Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat
Happy ila
Happy ila 18 ditë më parë
Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜
Joanna
Joanna 18 ditë më parë
Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤
Anita Seciri
Anita Seciri 18 ditë më parë
almores.info/rock/video/mIujzGero5trgaQ
Anita Seciri
Anita Seciri 18 ditë më parë
Helooo
Eriona Hoxha
Eriona Hoxha 18 ditë më parë
Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon
genti genti
genti genti 18 ditë më parë
Te lumt goja
Joanna
Joanna 18 ditë më parë
O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤
Gjakova 20
Gjakova 20 18 ditë më parë
Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱
Hane Gjoka
Hane Gjoka 18 ditë më parë
O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis
Miriana Kraja
Miriana Kraja 19 ditë më parë
Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱
Christi Ortega
Christi Ortega 19 ditë më parë
1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候
Gentonis Ukaj
Gentonis Ukaj 19 ditë më parë
Amin
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti 19 ditë më parë
suksese ju dua
Nurije Baftiji
Nurije Baftiji 19 ditë më parë
Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
shkelzen guraziu
shkelzen guraziu 19 ditë më parë
Tlumt me kengen ma tmir per momentin
Enver Imeri
Enver Imeri 19 ditë më parë
Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭
Arberita Spahiu
Arberita Spahiu 11 ditë më parë
Dkdndjd
Syzana Berisha
Syzana Berisha 13 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭🤲
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu 19 ditë më parë
Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.
Endi Sllamniku
Endi Sllamniku 19 ditë më parë
Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲
Lerdona Krasniqi
Lerdona Krasniqi 19 ditë më parë
Te lumt ylli I muzikes
Marjeta Delijaj
Marjeta Delijaj 20 ditë më parë
O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤
Shqipe Abdullahu
Shqipe Abdullahu 20 ditë më parë
Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫
Deliza Rukolli
Deliza Rukolli 20 ditë më parë
Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi
R R
R R 20 ditë më parë
Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje
Shyhrete Behluli - Erdh Bajrami (Official Video) 2021
03:13
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 2,8 mln
Shyhrete Behluli - Gurbetqar emrin e kam 😥
03:48
Shkurte Fejza - Telefoni (Official Video)
03:36
Shkurte Fejza
Shikime 946 mijë
Motrat Mustafa - Malli i nanes
03:57
Motrat Mustafa
Shikime 995 mijë
Shyhrete Behluli - Per vajzen
05:08
VizioniLibonia
Shikime 9 mln
Shyhrete Behluli - Jeta me art
04:32
Shyhrete Behluli
Shikime 309 mijë
Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)
04:42
VizioniLibonia
Shikime 9 mln
Hitet nga Gold AG & Shyhrete Behluli
12:26
VizioniLibonia
Shikime 797 mijë
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 2,8 mln
Baraj 39. Bölüm 2. Fragmanı (Final)
0:45
Coke and Mentos Explosion! #shorts
0:22
AnthonySenpai
Shikime 157 mln
Sidemen React to Sidemen Reddit
10:08
SidemenReacts
Shikime 2 mln