Shtëpia e barit

  Shikime 177,249

RTV KLAN

Muaj më parë


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 3 ditë më parë
Gje normale varferia ne kto Pune do te coje e kta qeshin 🖕
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 3 ditë më parë
Po' kta Ca Karin Kane qe flasin per cunat se Mosè Ka Pune ne shqiperi qe te Ken Pune te rregullt
Mariglen Gjana
Mariglen Gjana 7 ditë më parë
Jeni super 🇦🇱🇦🇱
M. Kola
M. Kola 10 ditë më parë
Sje ma Bush ,po je lush ,I madh je Visjan😎🦅😎
Visi Tirona
Visi Tirona 14 ditë më parë
Sa turp Ca Jan kta humore pa lidhje vk Shife ca percjellin ke rinia emisione kot fare
Bekim
Bekim 17 ditë më parë
O G O CUZ
Tili Cjap
Tili Cjap 21 ditë më parë
Po ikni palla mos perhapni panik pa lidhje. Se I bije shakaja gjysma te vertetes leni njerzit ne Hall te vete se kan ardh me borxhe u ju tallni k.... idjota
Albana Misja
Albana Misja 23 ditë më parë
Fantastike 🤣
Dardi Llasvegas
Dardi Llasvegas 24 ditë më parë
Ohh gizzzzz
Elmi Hamzaj
Elmi Hamzaj Muaj më parë
Humor vk
evil gmg
evil gmg Muaj më parë
Hahahah
alem kenella
alem kenella Muaj më parë
Humor vk
alban kuksi
alban kuksi Muaj më parë
Super humor e ju qe komentoni negativisht ju pjerthsha vesh
Galaxy Ninja 787
Galaxy Ninja 787 Muaj më parë
Me kto humore ua rritni punen e shpiave ne angli se ne angli gjuha e dyte po behet Shqip
kahil boli
kahil boli Muaj më parë
Lat nom tu nxjerr kshu vidjosh po trinjt qe jan andej kur i shofin te shpis vet kto gjona apo si menoni kto gjona... po skeni mo ca humori me shpik edhe boni kshu vidjosh se sosht per tu tall vec cunat qe e perjetojn e din si osht realiteti dhe jo kta pabuksat qe shesin dhe bythen per 100 euro
Music House
Music House Muaj më parë
Like kush ka qesh
Mario Norja
Mario Norja Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Sono Io
Sono Io Muaj më parë
Po keto te qeshurat fallco shum vari karin lodhin vesht nuk degjohet fare
Liridon Laci
Liridon Laci Muaj më parë
Fajet I ka edi rama qe sju mbyll emisionin per shkak se I jepni kurajo Dhe drejtime te gabuara ne jete te rinjve qe jane ne shqpr menjen droge hashash e budalliqe tjera qeveria duhet me hudh syt te kjo video se sben eshte turp te anashkalohet pa u vene re !
Silverstone Action
Silverstone Action Muaj më parë
Se paske haberin si funksionon Shteti, Edi Rama i inkurajon te rinjte te merren me droge,se leku i droges kthehet ne shqiperi dhe investohet, ci duhen shtetit te rinj parimore ne jete?! Si hyn ne pune as dreqit.. Gangsterat sjellin miliona ne ekonomi, te ndershimit e kane mendjen vetem te gjejne ndonje pune modeste e te ushqehen..
melisa lleshi22
melisa lleshi22 Muaj më parë
Pse ca i kan len prinderit q tmos hyjn nshpi bari po hajd hajd
Remki Hoti
Remki Hoti Muaj më parë
hahahahaha e paskit qa
Eno Dervishi
Eno Dervishi Muaj më parë
O ordinera o bythqima Si bes kallaku tu emitu lacjant i mori ne qaf Po ikni o rrota kari kalamaj bythe ols byku me visjan leshin Jeni tu prish pun o kara
ALKUKES
ALKUKES Muaj më parë
E bukur i tha sje mo bush je lush, shikoni taktiken e re cfar bejn per ti kap kliko tek alkukes dhe shikoni videon
Toni Milan
Toni Milan Muaj më parë
Ca humor Kari esht ky leri njerzit rehat
Silver Zelaj
Silver Zelaj Muaj më parë
Pa kompresim buka 😂🌟
Silver Zelaj
Silver Zelaj 25 ditë më parë
@Fabjola Enesi 😏
Kevin D
Kevin D Muaj më parë
Ca kishte per tqesh ktu ? 😑 humor burgu
CHANEL ONE GAMES
CHANEL ONE GAMES Muaj më parë
Ca keni me ne o rrotakari
Edison Shehu
Edison Shehu Muaj më parë
Shum mir
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Muaj më parë
lot prz😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😂😂😂
armand al
armand al Muaj më parë
1:30 ket humor e ka bo Mali G Otr ne tik tok qe 1 jav para.. jeni t lodht🤮🤮
berti sefa
berti sefa Muaj më parë
Vazhdoni me bushat se jan gallat
Ervis Marku
Ervis Marku Muaj më parë
Me kto humore knaqet shqiptari gjo per tu mburr .Turp
erind jaheleziii
erind jaheleziii Muaj më parë
Po pse sboni humor me grat e juaja qe jan shkerdhy qe 15 vjec
Juli Shulku
Juli Shulku Muaj më parë
U qit nonen me kto vidjo po keni mo kto se po kapen krejt
br al
br al Muaj më parë
Humor super vk
VINCEZO FF
VINCEZO FF Muaj më parë
Kukesjan o bush
medjana demnushaj
medjana demnushaj Muaj më parë
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHHAAHAHAHA
Roan Shera
Roan Shera Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂
Destan Brahaj
Destan Brahaj Muaj më parë
Hahahaha
medjana demnushaj
medjana demnushaj Muaj më parë
OBUSH
Boss Clan
Boss Clan Muaj më parë
Turp te keni Klani me humor te tille,kjo tregon se niveli i shkollimit eshte ne toke,turp edhe nje here drejtuesit regjizoret
Denis Vecinu
Denis Vecinu Muaj më parë
Nshpi bari ska shanc njeri me bertit sikur ju se dhe kur marin frym marin silencioz
Musa Mus
Musa Mus Muaj më parë
Jo shok e ke gabim
Isen Tershalla
Isen Tershalla Muaj më parë
O bush ej... ku ke? Nkukës o bush. 😂😂😂
Ion bujor
Ion bujor Muaj më parë
o bush gjit i te than o bush 😂
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj Muaj më parë
Poqfar humori është ky.
Martin Biden
Martin Biden Muaj më parë
Super fare sje bush je lush
Skenderbe Skenderbe
Skenderbe Skenderbe Muaj më parë
Nuk eshte per me qesh kjo eshte vuajtja r shiptare kto bej humor ndersa te tjere ne burge
21 savage
21 savage Muaj më parë
Lol hahahahahahahaha
21 savage
21 savage Muaj më parë
O bush 😂😂
Albash 355
Albash 355 Muaj më parë
O bush 😍
Leo Tropoja
Leo Tropoja Muaj më parë
Sje ma bush po lush hahaha me lot
Fjona Shaho
Fjona Shaho Muaj më parë
Ato rroba qe kish vesh Visjani i kish vesh Olsi me perpara ne nje episod . Skeni veshje tjera ju ? Shum bukur aktrimi bravo . Ju jeni ata dy qe une them se e mbani ne kemb kete emision . Por padyshim eshte dhe Marina mos e anshkalojme . Bravoni djema . Bravoni
Andi Alla
Andi Alla Muaj më parë
ahahhahahaha
FF -Unik
FF -Unik Muaj më parë
Po visiani ca dialekti foli se nk e kuptova
Abcdefg Abcdfge
Abcdefg Abcdfge Muaj më parë
U bet dhe ju o ordinera te imitoni shpit e barit Hahahahah o barbona dilni njeher nga shqiperia pastaj beni skece O langaraqa qe pagueni te beni si palaco
Gesi Muzhaqi
Gesi Muzhaqi Muaj më parë
Varikarsa kan qen gjithmon bashk me kto lloj programesh
kahil boli
kahil boli Muaj më parë
Ca pret ti mer vlla kto ordinerat skan ca me shpik edhe shif ca bojn mir kta po si i lejon shteti ti nxjerrin ntv se osht program qe e shef gjith shqiperia
Paris Hatzigeorgiou
Paris Hatzigeorgiou Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Poul Pall
Poul Pall Muaj më parë
Shkoni mor barbona se na nxoret namin e po i kap shteti shqipet knej o ju qisha ropt ku ti keni. Fisqima
Fol Shqip
Fol Shqip Muaj më parë
Vazhdoni me ket o bush
A P
A P Muaj më parë
He Ca spiuansh ordiner met te qeshme met ngjeshme
Tesla Nukola
Tesla Nukola Muaj më parë
Sepse në Londër vjen kalasë ma e ulët e shoqerise, analfabeta, pa shkollë rrit me bakti.
shqipet ne franc
shqipet ne franc Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Xh Chilling
Xh Chilling Muaj më parë
Nuk esht per t ber humor kjo
Florin Noka
Florin Noka Muaj më parë
🤠🤠🤠🤣🤣🤣🖐
agurim xixa
agurim xixa Muaj më parë
Hahahahaha ato t’birminghamit qesin ma shum
La Vele
La Vele Muaj më parë
Osht klima perfékte nbrum
Ermal hasanaj
Ermal hasanaj Muaj më parë
O bush sja keni oden shpiave tbarit se buket nuk paketohen qashtu o bush se lam lesht tu paketu 🤣
melisa lleshi22
melisa lleshi22 Muaj më parë
😂😂😂😂
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Albos Albos
Albos Albos Muaj më parë
A do kush 🐕‍🦺 o bush
EL_B4NDIT
EL_B4NDIT Muaj më parë
Deka pasha ropt hahahahahha o kaz gahahaha 🤣🤣🤣
Jurgen Doci
Jurgen Doci Muaj më parë
Ahhah o bushh 🇦🇱🇦🇱
Admir Sufa
Admir Sufa Muaj më parë
The best 🔥
James James
James James Muaj më parë
O qrp vkarsa
Ardit Himallari
Ardit Himallari Muaj më parë
😂😂 o gji ruju
Ad6.6 2000K
Ad6.6 2000K Muaj më parë
kukesi👑
Ad6.6 2000K
Ad6.6 2000K Muaj më parë
hallall va boft zoti jeni te papam ❤️❤️❤️👏
Mad Stuff
Mad Stuff Muaj më parë
Formula o bush ee 😂😂😂
baba nana
baba nana Muaj më parë
Sje mo bush qetash je lush 😂🤣😂🤣
Ermal Aliji
Ermal Aliji Muaj më parë
Kukes o bush📍
Ermal Aliji
Ermal Aliji Muaj më parë
Ahhahahahah 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🍁
No hate
No hate Muaj më parë
Hahaga
You First
You First Muaj më parë
Loti kokerr 😂😂
Kleida Beqiraj
Kleida Beqiraj Muaj më parë
Tag kuksianet hahah😂
Kleida Beqiraj
Kleida Beqiraj Muaj më parë
Kuksi on fire 🔥🔥🔥🔥
FF FABIO
FF FABIO Muaj më parë
Beni perseri numra te ketill se jane lot 🤣🤣🤣🤣
Emiljan Uka
Emiljan Uka Muaj më parë
Jeni te mdhej przz
VALDANO ANTIDROGA
VALDANO ANTIDROGA Muaj më parë
Lottttt 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣
Sali Berisha
Sali Berisha Muaj më parë
vazhdoni me kete 😂✌
Kristi Cela
Kristi Cela Muaj më parë
Hjxjxjdjhhchifhdhcjcjjcjcjvjvjvjjvjvjvjvjvjjvjcjvjvvjh
Kristi Cela
Kristi Cela Muaj më parë
Gijghģgxgxhcbjxvxhxbckxvxkxhb b by bb b b hsishsbcichchhchchc
Egzon Istrefi
Egzon Istrefi Muaj më parë
Hababababababahah deka
Vincenzo Visconti
Vincenzo Visconti Muaj më parë
hajdi bab se na kan hy do nga perpara do nga mrapa,ahahahahhahaha
Blerton Miftaraj
Blerton Miftaraj Muaj më parë
O kazz kshu vazhdoni jepnii gazzz 😂😂
Erjul Rexhepi
Erjul Rexhepi Muaj më parë
Ahhahahahhahahahahahaha
Juban Shkoder
Juban Shkoder Muaj më parë
Lat nam
Arjon Pergjini
Arjon Pergjini Muaj më parë
Hahahhaha fiks 😅😅
Bali Ajet
Bali Ajet Muaj më parë
😂😂😂😃😃😂😂
Klaudio Gjerkaj
Klaudio Gjerkaj Muaj më parë
Hahahahahaha
gazi mondi
gazi mondi Muaj më parë
O kaz o kaz
Albania Albania
Albania Albania Muaj më parë
Beni vidjo të tjera si kto jeni me te mirët
Albania Albania
Albania Albania Muaj më parë
Hahahahahhhahahahah
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 837 mijë
Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin
7:33
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
When Intelligence is Used to Play
8:22
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
Klanifornia - Laçjani dhe Sara Kolami
6:20
Legendary Penalty Kick Moments
8:40
Score 90
Shikime 6 mln
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 837 mijë
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 837 mijë
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,4 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 373 mijë