SHBA konfiskon pasuritë e Metës, Biden urdhëron shkatërrimin e kupolës mafioze politike të Tiranës

  Shikime 109,100

Pamfleti Net

10 ditë më parë

Komente
Leo Dionis
Leo Dionis 2 ditë më parë
Aman ti marin dhe ti varin atë meritoj ka pirë gjakun e popullit Shqiptar.
Sandri Prifti
Sandri Prifti 2 ditë më parë
Po pse i mori SHBA ja
Uka Avdul
Uka Avdul 3 ditë më parë
Jane peralla kure ti shikojme ne burge hatehere dota besojme qe amerika do te na beje nje. Mbrekulli??????
Edo Zemra
Edo Zemra 3 ditë më parë
Sale Ekeni Qelbe ,era stervin ka shku deri ne SHBA,Z,Bajden paska hi me kembe te mbar,Hajtma na qofte per hajer Motra Hajrie ,Sales Metes poju del per hundesh qakan ba epaskan LAN pa be Shqiprin nga jugu ne Veri,Prush per toke,Toka ju kalbet more Maskarej Kriminel,Sekeni besu se per ju poju vjen dita mae Zeze si askush do beheni Shembul per taan Jeten ,Naishin 2 Kriminel ,Qakerkun e gjeten nga kush?nga Presidenti i ShBA Gjoj Bajden,ubafsh 💯 e sate doje💕jote e Sinqert kshtu duhet te Jen dhe Drejtus te koruptum te Shqipris Hallakatun ,pun Hajdut kriminel maskarej mbush Shqipria ,Ju lutemi SHBA,na pastroni Shqiprin te mar frym populli fukara Shqiptar prej ,30 vjet naduken ,300 vjet luft me Skamin Vrasje,Droge,👏👏👏
Jakov Sollomoni
Jakov Sollomoni 5 ditë më parë
Kush po embron akoma kete plehun e poshter .Ai duhet varur pas traktorit me cdo fshat e qyetet per tu bere shembull ne Shqiperi
Nana Halilaj
Nana Halilaj 5 ditë më parë
9MOS NSH PE SH.B.A EDHE NKOSOV
Ermin Azo
Ermin Azo 6 ditë më parë
Drejtesia shqiptare thote gazetarja.po ku ka drejtesi ne shqiperi.ata duhen djegur te gjalle te gjithe.jane me kupola e koruptuar qe ka pare historia.ne shqiptaret nuk kemi per tu bere kurre kurre qytetare moderne spese jemi race e djallezuar
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj 7 ditë më parë
Sa te vobekt qe jan njeres te betuar per te keqen e shqiptarve qe nga arsimi mediat politika shkenca historia arkiologia zoti past meshir per ju me gjith kto mekate kunder shqiptarve rraces me te shquar ne bot ❤️🦅❤️
leone leone
leone leone 7 ditë më parë
Roft Amerika🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲
Mary Petsou
Mary Petsou 7 ditë më parë
Bravo Joe Biden, Zot I drejtesise se botes,,, Aleati I dashur I Shqiperise, zoti ta shperblefte per ndihmen e çmuar qe I jep shqiperise se vuajtur nga femite e vet vagabonde tradhetarë te PA edukuar me kulturen e dashurise per familjen per Atdheun,, pasuria esht e popullit Shqipetar, boll mjerim dhe mergim.,,, 🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️🇺🇲🇺🇲🇺🇲
turatura Hoxha
turatura Hoxha 7 ditë më parë
Varni ne litar qenin sali dhe Ilirit qe te dy Jan hJdutur
Eliza Garbagnati
Eliza Garbagnati 7 ditë më parë
BRAVO ZOTI BAJDEN JE HERO
VANGJEL NACI
VANGJEL NACI 7 ditë më parë
Na ka mare komunizmi gjifh ate tok dhe nuk na eshte kfhyer kte hajdut kane zaptuar te gjifha tokat e shqiperis
VANGJEL NACI
VANGJEL NACI 7 ditë më parë
Do burgosur mos te kete lidhje me jashte se keta maskarenjte kane kfhetra te gjata
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES 7 ditë më parë
BAJDEN NUK QEVERIS SHQIPERINE, POR GJITHE BOTEN. NUK KA NEVOJ TE LUFTOJ KETA QELBESIRA SE SHANE ENVERIN" DHE U BANE BOSA NE KORRIZ TE POPULLIT.NJERI - TJETRIN DO TE HANE.. HE I HANGERT MORTJA SI NUK I FRYNI ZOTI.. KA U BAN BOSA KETA CUBA SE AS GOMAR NE LAGJE NUK KISHIN ME BAJ DRU , NE KOHEN E ENVERIT. TANI KAN MAKINA TE BLINDUARA. 🐗🐱🐖🐷👤🗣DUHET TE HAPET SPAQI EDHE NJEHERE. 👌
Reti Riku
Reti Riku 7 ditë më parë
Po enver hoxha skishte shpi andej apo vetëm aty në tiran ku kurohej jasht shtetit apo në tiranë ku dhe sa pasuri miljardere kishte enver hoxha .për 60vite shtet.të marr me baltë pa energji pa asgjë .sa dhe u i fshehu ai si jetoi ai si investoi ai si bëri shkolla pa asnjë lek fëmijëve dhe vaksinimi .si mori e vodhi popullin ai dhe bëri ushtri .a ishte ai më i pasuri i gjith miljarderëve?rspk.
Anonim Ben.
Anonim Ben. 7 ditë më parë
A sa mir. jam i gzuar shum nga luxemburgu ju pershendes o moter shkerdhyma politikan shq.
Bali Bajra
Bali Bajra 8 ditë më parë
Uh nanen juve duhet varur. Vjedhin popullin e kur u djeg bytha prap popullin e sjell in ne rrug, sapo fitojn merre me interes a te Tyre. Kriminel a ne menyr legal ne mes te evropes
Avdulla Ramadani
Avdulla Ramadani 8 ditë më parë
Pse prap votuat te njejtin per treten her kemi meja pa sherrin
Avdulla Ramadani
Avdulla Ramadani 8 ditë më parë
Te husjt sna ruajn vendin
Paskal Danga
Paskal Danga 8 ditë më parë
I koruptuari ,konfiskon pasurine e te koruptuarit ne shqiperi ,keto jane pordhe me rigon ,po a ka plak matuf me te koruptuar se Biden ,qe kur mori qeverine ky bota ka mare tatepjeten ,ky eshte fatkeqesia e njerezimit
Leonard Hoxhaj
Leonard Hoxhaj 8 ditë më parë
Bravo bravo 👏
Esat Nebiu
Esat Nebiu 8 ditë më parë
Tja sekuestroi edhe drejtesise se koruptuar
guess 77
guess 77 8 ditë më parë
Fshatari i sprakarit
JJ69
JJ69 8 ditë më parë
Shkatroini ienat e keqia se na e piven gjakun.
Miranda Picari
Miranda Picari 8 ditë më parë
Do zoti esht e vertet, po jo vetem tek keto te medhenjt, por edhe tek kryetaret e komunave
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani 8 ditë më parë
Shkaterrojeni kte monster.. te qofshim fale zoti president Bajden!!
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa 8 ditë më parë
Po nuk ju sekuestruan pasurite edhe Rames, Veliaj dhe bandes se tyre nuk do te kete drejtesi per kete popull. Sikur te ishte vetem Meta e Berisha do ishte shume e lehte por si I behet me kelyshet e Sorosit???
Mark Hajati
Mark Hajati 8 ditë më parë
Konfiskoni pasurit gjithe te korruptuarve.Keto konfiskime to sherbejne popullit te varfer ne rritjen e pages dhe pensionet. Nese nuk behen mbrenda kohes 4 vjecare.Na rrofte drejtesia.
Ardo😉🇺🇸
Ardo😉🇺🇸 8 ditë më parë
I erdhi fundi hajdutve. E shtrin shum hapin. Na flliqet.
G
G 8 ditë më parë
Nuk ka meshire per keta vemje , kane 30 vjet qe vjedhin shkaterrojne Shqiperine dhe Shqiptaret , kane kriminalizuar cdo hallke ne insitucionet ne Shqiperi.
G
G 8 ditë më parë
Shume bukur, rama meta berisha basha ruci nano majko , jane shume plera si keta ne Shqiperi, rama eshte kryehajduti kryenastradini ,
Nada Bts
Nada Bts 8 ditë më parë
Sa gjynah... po ata i kane bere parate me djerse ..
Col Binaku
Col Binaku 8 ditë më parë
Jashtëzakonisht shumë mirë.Por mos e harroni edhe Edi ramën me ministrat e tij.Drejtësia është drejtësi i përfshinë të gjithë e jo me krahmajtje.Kjo drejtësi vjen prej Zotit.Llojet e tjera të drejtësive skanë lidhje me Zotin,atëherë kuptohet..
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj 8 ditë më parë
RROFTE AMERIKA RROFTE AMERIKA.FALEMINDERIT MOJ AMERIK.SE JANE BERE MILIONER...RROFT AMERIKA..
SAIMON KECI
SAIMON KECI 8 ditë më parë
🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Diana Katundi
Diana Katundi 8 ditë më parë
Respekte per SH.B.A.ne qe i ngriten pupthi keta urrithe te paprekshem.Bravo Pamfleti ,qe kini qene media me prestigjoze ne vend , per dhenien e lajmeve bombe per politikanet.Ka patur disa komentues qe nuk kane patur besim ne lajmet tuaja , por erdhi dita ç'do lajm i juaji u be fakt.Urrime.🙋‍♀️🇺🇸
Gjergji Sulenji
Gjergji Sulenji 8 ditë më parë
Uroj qe te gjitha keto qe thuhen te jene te verteta ??? Do isha krenar per vendin tim qe me ne fund ,vete apo me ndihmen e ShBA ariten te bejne te mundur, se edhe ketu ekziston drejtesia .Me mire vone se kurre thot populli.!!
Tatjanka Cuko
Tatjanka Cuko 8 ditë më parë
Long live America. Long live Joe Biden a great excellent leader in the world, that help us from beast leaders of Albania and work for duties of our secules terrible enemies of neighboors that made genocides to people of Albania and want to steal more others our lands and history. God is staying at His home America.
Europa BE
Europa BE 8 ditë më parë
Pse kanë pasuri këta 🤔🤔
Gezim Ziti
Gezim Ziti 8 ditë më parë
Po na beni flete te fluturojme, sepse ne Shqiptaret fluturojme me nje fije bari ne prapanice.
Meri Buona
Meri Buona 8 ditë më parë
Nuk ka lojëra me SH.B.A. Kush mendon se lot me SH.B.A.në Ta dine se lot me Zjarrin E Zjarri e di m të gjith se te djeg. Prandaj Kupola Mafiose Shtetërore Shqiptare do sh'prabashkohet ne therime copeza elementi i pa vlere..ZOTI ne qiell e AMERICA ne tokë..Americanet merren vesht me Alienet e Ufo..Jo nuk po zgjedhun nje problem Laskareçash Politicane Shqiptare dikur brek grisur sot me nje mal me para...Ku i moren...Si më çfare...Ne punetore ne vendet e BE.së. ..Bejme çdo vite 730 Deklarojme te ardhurat vjetore. Keto Ladrone Zoteri 420 kujtuan se do e kalojne Adriatikun ne çizme pa u lagur..Çdo gje me kohen do shkoj ne vendin e vet...Edhe Fioriti i Krrabes, Edhe Armatimi i shitur ne vendet Arabe..Edhe deti i shitur te Greku etj etj. Eshte haku e djersa e te gjithë Shqiptareve. Nuk ju ka lene babai asnjerit Shqiperine prone tuajen. Asnjeri nuk jeni Pronare te tokes se ARBERIT. Jemi te gjithë bashke Ju atje dhe ne Emigrantet qe nga ju u dergjem me vite e vite jashte vendlindjes tonë Nenes Shqiperi.
Artur Murra
Artur Murra 8 ditë më parë
Pse kaq vonë ju të interesuar për në,po për Salinë kur përse Edi Ramën që po kontribuoni si i eliminohet njerëzit e punës që duan vendin ndersaSalën e lartë 31vjet të bëj çorbë e vendit megjithatë flm ,of Amerika!qytetarja
Qqqq 1234
Qqqq 1234 8 ditë më parë
TE GJITHE JANE TRADHETARET E POPULLIT SHQIPTAR DHE TE GJITHVE TE KTHEHET PASURIA TE POPULLI QE JA KAN VJEDHE ME KORROPSJON TE VAREN ME NE SHESH JA KEN PIRE GJAKUN QYTETARVE ME FORCE 🇦🇱🙏🙏TA SHOHIM NJE DITE E TA BESOHET TE GJITHE BURGU I PRETE TE GJITHE ME RRADHE QEN BIR QENASH 🙏🙏🇦🇱♥️♥️BRAVO AMERIKA ♥️♥️🙏🙏👍👍
Ardit Alili
Ardit Alili 8 ditë më parë
Po kur mo same shpejt
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES 9 ditë më parë
TE TILLE KRIMINELA ISHIN DHE ATA QE GOZHDUAN KRISHTIN.. 75 VJETE JEMI TE GOZHDUAR SI KRISHTI" SKA POPULL SI KA VUAJT MA SHUME SE NE .. KEMI PUNTOR TE MEDHENJE " KEMI TRIMA TE MEDHENJE " KEMINELA TE VETVETES " DHE HAJDUTA TE PAPARE " QE ZAME VENDIN E PARE... ISHALLA ESHTE FILLIMI PER MIRE , DHE FUNDI PER KEQ. 🌻🤝👌BASHKIM ME NJERI TJETRIN PER TE ECUR PERPARA " LUFTA NDAJ NJERI TJETRIT VEQ VAJT NUK SJELL TJETER. 🇦🇱👌
Bexhi Merdari
Bexhi Merdari 9 ditë më parë
Sa i konfiskoj ??
Emanuele Gaiani
Emanuele Gaiani 9 ditë më parë
O BiDon ti mir e ke ber, por ku do shkojne ato pasuri, para apo prona te paluajtshme mbas ketij vendimi....popullit jooo !?!??!?!!?👀👀👀
Hetem Idershaj
Hetem Idershaj 9 ditë më parë
🇺🇸🇦🇱
Rova Di
Rova Di 9 ditë më parë
O Amerikë rrofsh sa malet,themi ne shqiptarët,e të paçim gjithmonë afër !
arjan frani
arjan frani 9 ditë më parë
I shifni komentet e popullit maskarenj hajduter.askush nuk ju do.ne jemi popull legen se ju meritoni tju marr zvarr populli dhe tju vras ne mes te tiranes palaco moss pafshi hajr.po me gjith ato qe bet si nuk e ndihmuat asnje familje te varfer ose ndnje femi te semur.
arjan frani
arjan frani 9 ditë më parë
Lovyou USA
Eddi Memishaj
Eddi Memishaj 9 ditë më parë
FALMINDERIT ZOT IMADH ERDH DITA ME NE FUND ME DHIMJE SOT QUHET DITA E PAR E DEMOKRACIS NE SHQIPERI,,
Arben Kulli
Arben Kulli 9 ditë më parë
AAAAMEEEEN ☝️🙏🙏🙏🙏❤ALELUJAAAA. ZOTI ASHT I MADH VONON PO NUK HARRON MA MIR VONÈ SE KURR
Fetah Tahiri
Fetah Tahiri 9 ditë më parë
Samo jos da dodam da ako vas zamjeni Cedomir Jovanovic tada ce bit mir ne samo sa Pristinom nego i cjelim balkanom...ako ne dao Bog da neko ubije Cedomira kao sto su ubili Dzindzica...i Albin Kurti trebao bi da sene sastane sa Vucicem dok Vucic ne prizna dozivotni zatvor Mladica...to je to...
RESPECT FOR ALBANIA
RESPECT FOR ALBANIA 9 ditë më parë
Politikanët shqiptarë janë si puna e maces, që kur e fërkon nga kurrizi, fillon e ngre bishtin. Me ngritjen e bishtit Fillon çështja e gishtit...
Ingrit Korreshi
Ingrit Korreshi 9 ditë më parë
Iku plaku mere me mullar e tosum bac. 😂😂😂
Europa BE
Europa BE 8 ditë më parë
Fiks si në film 🤦‍♂️
Raimonda Lima
Raimonda Lima 9 ditë më parë
Shum zhurme por asgjë.Nuk kemi shpetim ne shqipetaret.
Nana Halilaj
Nana Halilaj 9 ditë më parë
OSHUM TJERVE EDHE NKOSO KESHTU ME BA 😁😊✌
Europa BE
Europa BE 8 ditë më parë
🤔🤔
Marko Laci
Marko Laci 9 ditë më parë
God bless American
Marko Laci
Marko Laci 9 ditë më parë
Bravo amerika.. Denoj kriminelet se na kan pire gjakun
Marko Laci
Marko Laci 9 ditë më parë
Bravo amerika.. Denoj kriminelet se na kan pire gjakun
Artur Aliu
Artur Aliu 9 ditë më parë
Shkelqim Haklaj.. Sot u cua.. Dhe votoi sot me ty dhe PA mua.
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 9 ditë më parë
KUSH GABON DUHET OAGU EKATHAN KRISHTI AJO QEASHT E QEZARIT TE SHKOJ
Ramiz Basha
Ramiz Basha 9 ditë më parë
Respect per Ameriken
paul paul
paul paul 9 ditë më parë
Kur u be ky e Mona te na vjedhin e imponohen , dy cunguj nga 1'50 cm secili popooolokkkkoooo
Afrim Gegaj
Afrim Gegaj 9 ditë më parë
Nuk Ken then zoti ne qiell e amerika ne tok bravo amerika
Skrapi Mali
Skrapi Mali 9 ditë më parë
Pastë këmbën e mbarë marrtë dhe të tjerët nga pas jqr se na nxinë jetën plehrat
Ciao Ciao
Ciao Ciao 9 ditë më parë
Ne burg ne burg hajdutet
Myseret Myftaraj
Myseret Myftaraj 9 ditë më parë
Bravo amerika se drejtsia e shqiperis do plumbin e kan ber pasurin e tyre shqiperin keta horra keta bark pa ngopur
Stiljan Meshini
Stiljan Meshini 9 ditë më parë
FATKEQESI E MADHE PER KETE VENDE ...JO QE DEMOKRAZI NUK KA.!!!!! POR KURRE NUK DO EGZISTOI NE LLOGJIKEN E KETIJ MENTALITETI DHE KESAJ KULTURE QE PO MBARS KY VENDE SI NE KETE AKTUALE DHE NE TE ARTHMEN ! KEQARDHIE PER CILIN DO QE KUJTON SE KETA QEVERITAR PO LUFTOIN PER TE PERKRAHUR REFORMAT E DEMOKRACISE..KETA KANE QENE KOKA E KRIMIT DHE PENGESA E VENDIT...DMTH..KREMINELET E BASHKUAR PER SUNDIM..TE PARET ATA QE MASHTRUAN NEN EMRIN E ASHTU-QUAJTUR DEMO-TRAFIKANTET DEMO -KOMUNISTET DEMO-INJORANTET..! DEMOKRACIN SE KANE HARRIT AKOMA ATO SHTETE QE KANE 800 VJET QYTETERIM E PERPARSI MODERNE..NE PRESIM DEMO-ENDRREN NGA HAJDUT XHEPASH ME APO PA 8 VJEÇARE...!DHE JA KUSH QENE DEMOKRATET SE FUNDI...!
Astrti Shehu
Astrti Shehu 9 ditë më parë
Qe be kohen e Turqis e deri Tani hypin ne pushtet pasurohen i ven litarin ne gryke popullit. Vrasin cdo njeri dhe Kure nuk zbresin nga pushteti ardhi dita te japin logari per cfar kan vjedhur
Nazmie Neziri
Nazmie Neziri 9 ditë më parë
Ju bej thirrje shpejt shpejt, shperdane ate pasuri, beni thirrje njerzve te juaj, njerzit e juaj prap kan njerzit e vet, e shperdani at pasuri prrallore, qysh te mundeni me letra pa letra, se pz, kta nuk bajn shaka, se ketu ne prendim,ske shanse per te privatizue qoft ,dhe nje dhom e guzhin, pa dhen llogori, sa lek ke ,ku i more kto lek qe don me privatizue ,dhe kur te vesh ne bank per kredit ti don 100 letra, dhe te lypin llogori, ku punon, sa lek merr, dhe nq ke mundesi me patur nje pjes lek, duhesh te nxjerresh, te gjitha te dhenat,ku i ke marr, prandaj bani cmos e zhdukeni, jepuni rrug, thirrni ilake mas ilake, e jepjauni sa ta shpetoni koken, ateher behet dicka e i merrni prap, se populli ka durue 45 vite e cka jan 30 vite??sasht shaka kjo pun, te gjith politikanet nje soj jeni ,sashte njeri ma i mir se shoqi!Zoti e baft mir vetem per POPULLIN SHQIPTAR!
Arsen Muska
Arsen Muska 9 ditë më parë
Amin🙏
nano
nano 9 ditë më parë
Kjo gazetarja po ja fut kot me duket
Battles Games
Battles Games 9 ditë më parë
Bravo Amerika ver dor ne shqiperi se na mori lumi
Cimi Lapraka
Cimi Lapraka 9 ditë më parë
Μάρω Jon Biden 👏👏👏 πρέπει να τοβ ευχαριστηθείτε όλοι η Αλβανία
Cimi Lapraka
Cimi Lapraka 9 ditë më parë
Μπράβο
Ardian Koci
Ardian Koci 9 ditë më parë
Ajo që thoni është e pa besueshme, në qoftë se është e vërtet është me të vërtet lajm i mir.
Gjeki A.
Gjeki A. 9 ditë më parë
JEMI KOMB ME FAT QE KEMI USAN
Gjeki A.
Gjeki A. 9 ditë më parë
ZOTI I BEKOFT SHTETET E BASHKUAR DHE SHIPTARET
Gjeki A.
Gjeki A. 9 ditë më parë
KET GJU EKUPPTOJN KTA TJETER SKUPTOJN
Baki Veseli
Baki Veseli 9 ditë më parë
Hajde ishalla edhe ne Kosove .
Gjeki A.
Gjeki A. 9 ditë më parë
PO VJEN DITA KREJT E DREJT META BERISHA PO DRIDHEN RAMA IKA MUSH PPANTOLLAT
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika 4 ditë më parë
Rama i organizon kto gjera ,ai beri takimin me sekretarin e shtetit Amerikan per vazhdimesine e tyre .
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 9 ditë më parë
Dhe spaku nuk do ta benoj fare salin dhe meten ne qoft se metes ja ben loj keye rama te denohehet rama para keyyre qe rama se le spakun qe ti denoj
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 9 ditë më parë
Me shum do shikoni gazetaret dhe analistet e deputetet e ministrat e gjukatesit e prekuroret e spakun si e ka hall spaku qe i denom 2 ose 3 vjet llallen qe ka ber gjen me te shemntuare ne bot
Deti D
Deti D 9 ditë më parë
TE VJEN PER TE QESHUR SA GEZOHEN NJEREZIT ME LAJMET E RREME TE PAMFLET QENEFIT OOOOOO ZGJOHUNI MOS U MASHTRONI SKA PER TE NDODH GJE SE JANE BASHKE
Stelio Kuci
Stelio Kuci 9 ditë më parë
Te politikanve qe pas 90 etes pa perjashtim se nuk esht vetem Meta e Sala esht Lali Eri Rama Ruci e shume e shume te tjer prokuror doganier drejtor Gjykats o sa te till kane Shqiperi ,po keta i kan vendosur pasurit ne emra te tjer kot gezojm
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 9 ditë më parë
Bravo zAmerika na duket se do e ham koren e bukes rehat se na kan pir gjakun kreminelet e shqiperis e hajdutet jemi me ty Amerik te Rroj Amerika ne kryje presibenti Bajdi na ke me vete jemi pro Amerikes vetem meru pasurin hajdutve
aladin
aladin 9 ditë më parë
ka vjedhur shume likja, sado qe ti sekuestrohet perseri ai nuk ngelet duarthate. Ka lingotat e floririt ai qe nuk i mbarojne kurre....
L. V
L. V 9 ditë më parë
Thank you 🇺🇸🇺🇸
Dritan Miraka
Dritan Miraka 9 ditë më parë
Bravo USA, vazhdo me radhe jepi gaz deri te keto plehrat poshte ne baze,ish drejtore,drejtore aktual,sekuestroi pronat te rrine me gjethe te bytha,mbylli ne Rec te Shkodres,burg perjete lapeceve.
Flamur Hamza
Flamur Hamza 9 ditë më parë
Bravo Bravo Bravo Me ne funt doli llafi I popullit .e kane lene kete popull fukara
M T
M T 9 ditë më parë
Me fal qe po e them Por popull koqe jemi I marim jeten njeri tjetrit per nje te share ,dhe kto qe kan 30 vjet qe talllin bythen me ne dhe na vrasin si bejm asigjo Trimat e karit jemi ,popull interesaxhi asigjo me teper skena byth me i bo asigjo Me duket na pelqen kur na e fusin Me pushtetarer jemi ham ham ham Kurse me njeri tjetrin bam bam bam i bejm nenat te qajn
M T
M T 3 ditë më parë
@Aleks Tufa po ti cfar je grek?
Aleks Tufa
Aleks Tufa 3 ditë më parë
Ke shum te drejt ashtu jan gatuar ai popull trap
Shkelqim Muca
Shkelqim Muca 3 ditë më parë
Hallall Ta befte zoti, ke te drejte, i fusim plumbin Vllai Vllait per dy fjale kurse per keta qe na kan pier gjakun per 30 vjet i shkojme mbrapa dhe i duartrokasim i votojme 😱😱😱😱mjer ne si popull sa budallej qejemi
King Lion
King Lion 7 ditë më parë
A d n trashegim nga anadolli arsyeja perse kurr nuk do te ecim para🤮🤮🤮
tungji tarras
tungji tarras 9 ditë më parë
te terhiqen zvarre si gedafi
Jamba 95
Jamba 95 9 ditë më parë
FLM SHBA QE PO NA HIQENI DY ZARBEHANET ANTISHQIPTARET BERISHOVIC KARAXHIC DHE LIKEN PALO PRESIDENT.
M T
M T 9 ditë më parë
Une nje gje se kuptoj une Mos vall jemi te komanduar nga amerika ne ose jemi gje shteti i 53 i amerikes dhe nuk e dim Se si mund ti fusi hundet e te bej cfar te doj ne shqiperi Dhe si shteti jon nuk ja kofiskon dot pasurin ketyre dhe vjen america ha kofiskon . Mos vall Edi Rama eshte kot si figur kryeministet Mos me keq kuptoni qe bejn mire tja marin mire bejn Po pak si egzagjerume duket qe nje shtet tjeter te bej cfar te doj ne vendin ton dhe ti komandoj keta te tanet qe kemi ne krye Me mire qe mos te lodhet dhe populli shqiptar leri te votojn a kan qef te behen shteti i 53 i amerikes Po ishalla nuk behemi si ne detroit 2500 dollar per te bler nje shtepi ka dhe 2000 mij dollar Per te bler nje shtepi 🤣🤣
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj 9 ditë më parë
LOVE RESPEK BIEU KRIMINELAVE SESHQIPERI SKA PASUR DREJTESI VETEM KORRUPSION NE BURK TU SIKUESTROHEN TERA PASURIT E KORRUPTUARA DHE GJAKUN E POPULLIT QE KAN PIR
bukaniku ab
bukaniku ab 9 ditë më parë
Ah sikur te jet e vertet,,, nuk me besohet,,, o zot burg dhe konfiskim,,, dhe do shikoni sa me mir do jet,,, edhe se demet nuk riparohen me
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj 9 ditë më parë
Amin leri ashtu si erdhen me corape me vrim
ilirjan naçi
ilirjan naçi 9 ditë më parë
Po gruaja e ketij korruptit nga eshte ,s'po shihet me. Apo po kërkon ndonjë shtet te mundshem ku mund te depozitojë milionat e vjedhura .
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika 4 ditë më parë
Ka dale te lyp ne fanar se i sekuestruan pasurine si brenda dhe jashte shtetit.Rames i ke ardh keq dhe i bleu nje pal cizme,po jo si ato te parlamentit.
Aleks Tufa
Aleks Tufa 9 ditë më parë
Bucja do me gjet strofkull tani ku te fshihet
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 115 mijë
Mike Tyson - All Knockouts of the Legend
42:29
The World of Boxing!
Shikime 74 mln
The Legendary Power Of Lennox Lewis
20:06
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 115 mijë
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 115 mijë
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 73 mijë