Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

  Shikime 1,151,617

Shaliani

20 ditë më parë

Official instagram: shalianii​
Official facebook: toli.tolii.7​
flowmusic.ent​
Available on :
Spotify: open.spotify.com/album/66czIhaiwnSu7pZ3CiKau9
iTunes: music.apple.com/us/album/vendlindja-single/1565381929
Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
Ork :Vedat Lushtaku
VIDEO : FlowPRODUCTION

Komente
Rheuma Insel
Rheuma Insel 2 orë më parë
Respekt per ty vazhdo me ksi kang se kem nevoj 🙌😉
mikin lirou
mikin lirou 15 orë më parë
Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi 22 orë më parë
🍀💐💐🍀🏡
hen ko
hen ko Ditë më parë
O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi Ditë më parë
Me pah Vendlindjen Time Nened lokeh ✈️ si Prend Sikem mah nah lan 🕋🌻
mikin lirou
mikin lirou 15 orë më parë
2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt
Mangekyou Sharingan
Mangekyou Sharingan Ditë më parë
Nein, einfach nein.
Lutfije Bektasi
Lutfije Bektasi 2 ditë më parë
RRESPEKT ! 🇦🇱
Mirsat Cekovic
Mirsat Cekovic 2 ditë më parë
👍🌟❤️👏
hen ko
hen ko Ditë më parë
🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️
Xhihan Lutfiu
Xhihan Lutfiu 2 ditë më parë
Respekt nga Austria
Cezar Licaj
Cezar Licaj 2 ditë më parë
Na bone me qajt mer mik. bravo
Krenar Mazreku
Krenar Mazreku 2 ditë më parë
Te lumt per këngën mat te bukur qe e kam ndëgju sukses ne te ardhmen
AppsRecorder
AppsRecorder 2 ditë më parë
A din naj kush kengtrin qe kendon refrenin si e ka emrin...
Mikelido marinaj
Mikelido marinaj 2 ditë më parë
o te kendoft zemra se ska kengtar si ty te rrall jan 👑
Sime Loko
Sime Loko 2 ditë më parë
Kënga shumë e mirë por vëndi ku është bërë xhirimi edhe më i bukur, Vokshi legjendarë!
Creet
Creet 2 ditë më parë
Kush pe knon rerfrenin bre qysh osht aj kenga origjinal ose qysh e ka emrin kengtari
Edmond Sheshi
Edmond Sheshi 2 ditë më parë
E ke qa fare..
liridona krasniqi
liridona krasniqi 2 ditë më parë
Tlumt perfekt suksese
tetova 1.
tetova 1. 3 ditë më parë
Sfumature keng e bukur respekt
Xh. Dardane
Xh. Dardane 3 ditë më parë
A din dikush me tregu se si e ka emrin aj qe e knon Refrenin? zo mat bukur moti spasna ni👌🏻🤩
fouoii gyhh
fouoii gyhh 3 ditë më parë
2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt
Anton Don Dara
Anton Don Dara 3 ditë më parë
Kendofsh gjithmon!
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 3 ditë më parë
🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 3 ditë më parë
Ma i miri Shaliani! ❤️
Pashk Mrishaj
Pashk Mrishaj 3 ditë më parë
Zemra te kendoft
fouoii gyhh
fouoii gyhh 3 ditë më parë
dashuri ne mes te vllau vllaut po sot qfare kemi.qfare ndjejme.asgja.pikerisht asgja.
Xh. Dardane
Xh. Dardane 3 ditë më parë
Shum zo te bukur si Bilbil paske! e sidomos kur pe shoh bjeshken permas e njofta fill,
kobra720
kobra720 4 ditë më parë
Te lumt Shaliani per ket text gjithmon ben projekte me vler dhe texte qe perfshihen gjitha perditshmerit e Shqiptaris!
Emanuell Gojani
Emanuell Gojani 4 ditë më parë
Teper e mir edhe e vertet👍🏼
bowen voowy
bowen voowy 4 ditë më parë
O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱
soinhu foitu
soinhu foitu 2 ditë më parë
Zemra te kendoft gjithmon sa me beri kjo keng 😢🇽🇰🇺🇸respect for you so much from 🇺🇸
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 4 ditë më parë
❤️❤️❤️
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 4 ditë më parë
🇽🇰🇦🇱👐🏽
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 4 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
sofe ademaj
sofe ademaj 5 ditë më parë
euebondosrurbfisoehrurbufhsogrhuchos😢😢😢😢😭😭🥺🥺💋💋💋💌💌💌💌💋💋💝💖🦷🦷
sofe ademaj
sofe ademaj 5 ditë më parë
hrtni dyripwnyhso😔😔🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭
Gezim Lukaj
Gezim Lukaj 5 ditë më parë
Respekt shum kënge e dhimbshme
Fatmir SHAQIRI
Fatmir SHAQIRI 5 ditë më parë
Tekst video dhe kendim i bukur. Te lumt.
mikin lirou
mikin lirou 5 ditë më parë
Respekt se na knaqe me kto muzika
Sadik Bytyqi
Sadik Bytyqi 5 ditë më parë
Respekt
Bes Endis
Bes Endis 5 ditë më parë
A ban me dit prej cilit qytet je vlla ? Kam 2 djem 11-7 vjeq, e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie
Kosovar Kosovari
Kosovar Kosovari 5 ditë më parë
Pershendetje Shalian.pershendetje per te gjithe Krahinen e Llapit.pershendetje per Llapin e Zahirit.pershendetje nga Michigan USA.Goldi dhe ti Shalian po na beni te shuajme pak at mallë që kemi në shpirt.kur zemrave tona vetem pak i nevojitet.aq pak.nje fjali dhe ne qajmë.qajmë për atë qka e ndjejme permbrenda vetes tone ne shpirt dhe kthehemi per sado pake mbrama ne koherat e qerres me Kuaj dhe rruges se perbaltur por qe ishte koha ma e mire qe mund ta thote e ta doje njeriu sepse ishte jete e embel.jete me dashuri ne mes te vllau vllaut po sot qfare kemi.qfare ndjejme.asgja.pikerisht asgja.
Geldi Geldi
Geldi Geldi 5 ditë më parë
Te lumt ajo goj or djal vatani tana fjalet jan realitet me rrespek bafjar ndreka
Joe Shkreli
Joe Shkreli 6 ditë më parë
Spo pershatet hiq ky Repi md Refrenin, ma lezet kish pas krejt n Stil refrenit me knu
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 6 ditë më parë
Kanga shum e mir! 🇽🇰🇦🇱❤️
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 5 ditë më parë
Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu
Hamdi Salihu
Hamdi Salihu 6 ditë më parë
Krejt boten me shetit si vendi yt as ni vend tjeter shpirtin sta flladit 😌 !
Flamur Jakupi
Flamur Jakupi 7 ditë më parë
Afrim Idrizi e ka myt refrenin tlumt vllaqko 💪❤
Ledian Trena
Ledian Trena 7 ditë më parë
Hallall tkoft Shelian edhe 500 her me ndegju ket muzik nuk um gerditet muzik mat mir hala kush ska bo gjith pona bon me lot Ne sy o vlla krejt qe jem ngurbet jem tvujtur e te mbushur me mall per at vendlindje gjdo mengjes e gjdo mbramje gurbetqarit i shkon mendja a sikur tisha kon nvendlindje 😭 bravo loqkoman respekt shum shum shum per Ty
mikin lirou
mikin lirou 6 ditë më parë
Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️
Zuzaku Avdil
Zuzaku Avdil 7 ditë më parë
respekt nga gjermanija
Peter larsson
Peter larsson 7 ditë më parë
Du te shoh nje bashkpunim me Gold Ag 👑👑
Peter larsson
Peter larsson 7 ditë më parë
Brravo ALLAHU dhasht jet gjat e na knaq zemrat me kto keng ,bravo per tekstin. Kenget e tua kan vler ❤
Gianni Topalli
Gianni Topalli 7 ditë më parë
Ze bilbili text esht qe te len ps text
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 7 ditë më parë
Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️
Sufjan ademi
Sufjan ademi 7 ditë më parë
Respekt se na knaqe me kto muzika
Alban Halimi
Alban Halimi 8 ditë më parë
O shum mlelqejn kenget tua respekt o vella
Lulzime Hysaj
Lulzime Hysaj 8 ditë më parë
Ky asht talent taman din me pru tabanin e shqiptareve ne thelb edhe pse jena te shperndame neper bote,.suksese
emine thaqi
emine thaqi 8 ditë më parë
Veq ai qe osht larg e ndjen kit muzik munges per vendlindje e per familje edhe nese nuk shkon 100 vjet prap vendi yt nuk harrohet i njeh gjdo cep e gjdo rrug🥲🥲❤️Bravo shalian Na ke kthy nkoh Tvjetra kur dashnia u kan pa interes❤️❤️
emine thaqi
emine thaqi 7 ditë më parë
@Ask to seduce Miss Kshtu e ka jeta e gurbeqarit kan me vdek krejt dashurit tonne skemi memujt me kan ngat tynve
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 7 ditë më parë
Ni loke e jemja kurrr su gzu kur kemi marr rrug per Zvicerr 😔 edhe jete ka ndrru me mall tonin. Edhe pse shkojm pushime ajo nuk esht me 😔😔😔
Alban Muqkurtaj
Alban Muqkurtaj 8 ditë më parë
Zemra te knofte o trim 👌👌
NIKO DANI
NIKO DANI 8 ditë më parë
Shaliani ban Rap,te tjert bërlloqe1️⃣
Gjevalin Nokaj
Gjevalin Nokaj 8 ditë më parë
Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu
Loni Diari
Loni Diari 8 ditë më parë
Kush edhe ky tjetri kengetar
Sahit Maksout
Sahit Maksout 9 ditë më parë
Të lumt sa bukor ke këndu ❤
maroni
maroni 9 ditë më parë
Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️
minij hooi
minij hooi 9 ditë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
soinhu foitu
soinhu foitu 2 ditë më parë
Ah bre Bir Krejt Boten me shetit , po si Vendlindja jote kush SHPIRITIN STA FLLADIT😪...👋🇩🇪
Zili Tafciu
Zili Tafciu 9 ditë më parë
Shum e bukur
Labinot Berisha
Labinot Berisha 9 ditë më parë
🙏🙏🙏🙏
jeta jeta
jeta jeta 9 ditë më parë
Sa her e ngoj ket kang lot me sy mi mbush😢😢 te lumt kendofsh gjith jeten.🤲
Joanna
Joanna 6 ditë më parë
2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt
Qendrim Maroshi
Qendrim Maroshi 10 ditë më parë
❤🥺🇦🇱
minij hooi
minij hooi 9 ditë më parë
Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭
Bilal Roberto Carlos
Bilal Roberto Carlos 10 ditë më parë
Je numer 1 sdi pse nuk e ban një bashk punim me AG se dyt njehit keni mendimet
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 10 ditë më parë
🇦🇱👐🏽❤️💪🏾
Fitore Beqolli
Fitore Beqolli 10 ditë më parë
Ni loke e jemja kurrr su gzu kur kemi marr rrug per Zvicerr 😔 edhe jete ka ndrru me mall tonin. Edhe pse shkojm pushime ajo nuk esht me 😔😔😔
Emily An
Emily An 10 ditë më parë
O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱
driton morina
driton morina 10 ditë më parë
👏👏👏🙏
Arsim Jashari
Arsim Jashari 10 ditë më parë
T lumt goja
Resl Asllani
Resl Asllani 10 ditë më parë
respek vlla 💥💯
NIKO DANI
NIKO DANI 10 ditë më parë
Nuk ta pata borxh bre 😭
Emily An
Emily An 10 ditë më parë
Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!
FATJONA Haradini
FATJONA Haradini 10 ditë më parë
Suksese ne te ardhmen shalian 👏👏👐
BRUNILDa Ziu
BRUNILDa Ziu 10 ditë më parë
👏👏 te lumte qe ben kenge per kohet e femijerise qe si harrojm kurre por qeverite e popullit ton ben qe te ikin gjithe rinia ku te mundem fatkeqesi me te madhe nuk ka me 😢nga New York respekte
Florent Shala
Florent Shala 11 ditë më parë
Ma i forti toli
Mergim Bossi
Mergim Bossi 11 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥💪💪💪❤️
Bujar Shabani
Bujar Shabani 11 ditë më parë
Moti ska kajt veq sot mke mush plot merzi ma kujtove kohen e 16 vjetve ne gurbet mallkum
adeline sylaj
adeline sylaj 11 ditë më parë
Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭
soinhu foitu
soinhu foitu 9 ditë më parë
botes ,ne dhe te huaj ,duke pasur mall gjithshka😢💔. Rrespekte per ty Shalian suksese te metejshme.
It's me
It's me 11 ditë më parë
Oh Shalian pasha zotin 100 000 klikime nga nena ime i ki 😅😂
Elvana Kurti
Elvana Kurti 11 ditë më parë
BRAVO MA I FORT PER KENG EDHE MA TMIRA /😍😘😘😘😍😗
Gani Shaqiri
Gani Shaqiri 12 ditë më parë
Big ups from the albania , we love you here 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Selman Parallangaj
Selman Parallangaj 12 ditë më parë
Kenga ma e mir Respekt
Emily An
Emily An 11 ditë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 12 ditë më parë
THIS LOOK AWESOME!!
Sofije Zeneli
Sofije Zeneli 12 ditë më parë
👌😍
Agime Vrenezi
Agime Vrenezi 12 ditë më parë
Veq per para hallall zoti te rujt shaljan
lenci hamolli
lenci hamolli 12 ditë më parë
Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!
Maja pogba
Maja pogba 12 ditë më parë
Krejt boten me shetit s'ta flladit shpirtin si vendiinda jote. Shume e vertet
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 12 ditë më parë
233 dislike pse?
Dorian Ju
Dorian Ju 12 ditë më parë
Te lumt 🥲
Atdhe Kroni
Atdhe Kroni 12 ditë më parë
Ai qe ka ndjenja e kupton mire kete keng !
Bes Neziri
Bes Neziri 13 ditë më parë
Bravo vlla hallall te koft per kto fjal me ven qe i thu fjal shume prekse. I vetmi kengtar qe shpreh realitetin ne ven ton. Hallall te koft 👏🏻 ma ke thy shume zemren me ket kang 💔😢😢
Joanna
Joanna 12 ditë më parë
bravo lum nont xhitka bu
Adriatik Llozi
Adriatik Llozi 13 ditë më parë
❤❤❤👏👏👏👏👏🤲
Joanna
Joanna 12 ditë më parë
Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr
Marta Lushaj
Marta Lushaj 13 ditë më parë
Zemra te Knofte e Zoti te Ruajte me Krejte Familjen Pershendetje nga Italia💯👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib 13 ditë më parë
Rama ik
Arlind ibraimi
Arlind ibraimi 13 ditë më parë
Prshendetje nga Zvicra Respekt shaliani
vegim neziraj
vegim neziraj 13 ditë më parë
Bravo🙏🇦🇱
soinhu foitu
soinhu foitu 13 ditë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
SABIT Ismaili
SABIT Ismaili 13 ditë më parë
😭😭😭😭te lumt per kengen bravo suksese nket keng e ndjej veten te përshëndes Nga Tetova
Jim Byl
Jim Byl 13 ditë më parë
Ti je nr 1 qdo keng e jotja e veqant per zemrat e shiptarve ku do qe jan Respekt 🙏🏻🙏🏻
Xhemsi Da
Xhemsi Da 13 ditë më parë
👍👍respect bravo 😭
soinhu foitu
soinhu foitu 13 ditë më parë
Bravooo.
Ab bd
Ab bd 13 ditë më parë
😂😂🤮🤮🤮🤮
Shyhrete Behluli - Erdh Bajrami (Official Video) 2021
03:13
Albrim Llapqeva  - Tash ka nis me ardh pranvera (Cover)
03:19
Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K
05:34
Valon Berisha Official
Shikime 3,6 mln
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
03:25
Çka ka shpija - Sezoni 7 Episodi 30
35:37
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Shikime 1,8 mln
Pick A Cup
0:23
MrBeast Shorts
Shikime 1,8 mln
Kuruluş Osman 58. Bölüm
2:15:57
Kuruluş Osman
Shikime 3,9 mln
oh no challenge 🤣 2021 @kingjafi_rock
0:20
King Jafi rock
Shikime 102 mln
BARABULA - Fortune
0:22
BARABULA
Shikime 34 mln