Sekreti i Brumit Perfekt 👌, për BYREK dhe MANTIJA me një Tepsi 🥰

  Shikime 390,958

Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

6 muaj më parë

Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton.
Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju faleminderit
Na ndiqni edhe në:
Instagram: kuzhina_ealbes
Facebook: kuzhinaealbes
Twitter : HomemadeRecip

Subscribe us: goo.gl/dK8HDv
Për të na ndjekur me recetat e rradhës.
For to follow us with our newest recipe.

And if you like our video recipes Like, Share and Subscribe :)

Ju faleminderit që na ndiqni.
Thank you for following us.

Komente
Ness L
Ness L 3 muaj më parë
E kam bere ne kete lloj menyre si ti teper e mire mka dal ata qe mendojn qe del shume e yundyrshme nuk del aspak shume e mire e bute. Faleminderit shumee je e mrekullueshme ❤️
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 3 muaj më parë
Faleminderit edhe juve 😘
mbaresa dokollari
mbaresa dokollari Muaj më parë
Te lumshin duart moj zonje mbaresa Pogradec
Nevres Berberi
Nevres Berberi 2 muaj më parë
Te lumcin duart, e u befte mire,
ENGamerYT
ENGamerYT 2 muaj më parë
O ska koment pj Alba pite me mire kam pa sa peta e holle klb qdo gje e jotja per gjitha recetat jane fantastike Lum qe te kemi per qdo gje ke postu Zoti te Gezoft e te shperbleft sh flm 💯👋🤲❤️⭐️👌
Elva Tymi
Elva Tymi 2 muaj më parë
Shum faliminderit per kyt video super
Eglantina 2b
Eglantina 2b 3 muaj më parë
Mishi dhe qep te pabera né byrek hera e par qe shikoj qe 40 vite te pakten. Qepa edhe hahet e gjall po mishi asnjeher. Persa koh piqet byreku nuk arrin te piqet mishi brenda
Arife Ademci
Arife Ademci 3 muaj më parë
Elinize,emeğinize sağlık 👍
Hyse Rrahmani
Hyse Rrahmani 3 muaj më parë
E nderuar, a mundesh mem tregu pse mu kuleqet kur i mora prej pijates krejt mu qelen e u beren katastrof. A mundet me ndodh se une i kam futur ne gjalp ne nzet
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 3 muaj më parë
po si te jet shum i nxeht qullaven i vaket duhet te jet
Qeriba Skendo
Qeriba Skendo 3 muaj më parë
Si pergatitet me dore te lutem
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 3 muaj më parë
njejt ne vend te maqines e ben me dor
Fatema's Cooking Art
Fatema's Cooking Art 3 muaj më parë
So yummy ❤️
Griseda Hoxha
Griseda Hoxha 3 muaj më parë
Pershendetje! Jam kurioze te dije sa % gluten ka mielli qe perdorni? Jam perpjekur disa here me masat tuaja dhe del brumi shume i qullet pasi eshte punuar per 10 min, duket sikur 450 ml uje jane shume per 600 gr miell.
Alb U
Alb U 3 muaj më parë
Per brumin per gatojca asnjehere mosvu bazo ne masat qe shkruajne por perdor instinktin tend kur te duket mjaftueshem, derisa brumi nuk ngjitet ne duar
Alban Dema
Alban Dema 4 muaj më parë
Amelsira
Shari Khan
Shari Khan 4 muaj më parë
Plz translate in english
Anastasia Vera
Anastasia Vera 4 muaj më parë
Te lumshin duart 👏👏👌
Rabia Yavuz
Rabia Yavuz 4 muaj më parë
Ellerinize sağlık süper oldu 👏👏
Gül Ser
Gül Ser 4 muaj më parë
🤴🏼🤴🏼🤴🏼🤴🏼🤴🏼🤴🏼🤴🏼🤴🏼🤴🏼🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻💎💎💎💎💎💎💎
Abdullah Ocak
Abdullah Ocak 4 muaj më parë
Boşnakların böregi bunudamı bizim böregimiz diyip sahip çıkacaksınız
Shenaj Shenai
Shenaj Shenai 4 muaj më parë
Bosnak arnavut komsuyus biz
Dita Dita
Dita Dita 5 muaj më parë
Shum bukur dhe paster e pregadite A mundem më me pak yndyr te provoj sidomos lyrja e tepsise
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 3 muaj më parë
100 gr. gjalp dhe 100 ml . vaj i kam përzier prej te gjithë asaj vetem gjysmen e perdora i vjen 50 ml. vaj dhe 50 gr. gjalp qe eshte shum e mjaftueshme per nje byrek se nuk bejme bukë, Byreku do yndyrë për shije jo të jet i thatë , Faleminderit 🤗
Geri Hoxhallari
Geri Hoxhallari 5 muaj më parë
Bravo super
Fadil Ismaili
Fadil Ismaili 5 muaj më parë
Shuuum mir .
Fadil Ismaili
Fadil Ismaili 5 muaj më parë
Tlumshin duart e arta.
mandeta Shengjergji
mandeta Shengjergji 5 muaj më parë
Te lumshin duart e arta dhe faleminderit per receten e mrekullueshme brava ❤🤲🇦🇱🇮🇹 dhe sa per yndyren qe shkruajne komentuesit mos e vrit mendjen, Kam ngrene byrek Shqiptar Maqedonase origjinal si receta jote eshte e mrekullueshme Te pershendes mbese Kercove jam 👏👏👏👏
Admin Selca
Admin Selca 5 muaj më parë
Bravo tkoft se nga tre vjet kam gatu me Rahmerliken Nanen time i kom merak pitet. Duart te lumshin se i ke gatu shum mir nje gurbetqare💐🌟
Matejasevic Zorica
Matejasevic Zorica 5 muaj më parë
Bravo madame. Pozdrav iz Pariza 🌹😘
Flora Ajazi
Flora Ajazi 5 muaj më parë
Recetat tua nuk dështojnë Alba, të lumshin duart 👏👏
marjana Celiku
marjana Celiku 5 muaj më parë
BRAVISSIMA 💕
Sanie Dashi
Sanie Dashi 5 muaj më parë
Mir e ke bo !!!
Vaxhide Lakna
Vaxhide Lakna 5 muaj më parë
Shum mir e ke boo 👍👍
Albaa Albaa
Albaa Albaa 5 muaj më parë
Te lumshun duret e ke tret
Teasty Kitchen
Teasty Kitchen 5 muaj më parë
Te lumt...po edhe un kam shum merak me bo ket pite po cdo her qe e baj me këputen petat a mundesh mem tregu ku esht gabimi?pershendetje 👋
Omi Omi
Omi Omi 5 muaj më parë
Baby Boy ne Gjermani Dinkel mehli, 630 eshte me i miri per byrek Weizen mehl eshte i demshem per shendetin
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 5 muaj më parë
Përshëndetje , ambijenti ku i hap petet te mos jet i ftoht gjithashtu edhe brumi , Brumi sa me shum te ngjeshet me mire hapen petët , edhe krejt nvaret se cfar lloj mielli perdorni , une jetoj ne Maqedoni dhe e perdori miellin kokra e artë !
Rudina Rrasa
Rudina Rrasa 5 muaj më parë
Te lumshin duart♥️💋👍
Er jemek cok cok gyzel
Er jemek cok cok gyzel 5 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍🇦🇱
Nora Kelmendi
Nora Kelmendi 5 muaj më parë
Masha Allah shum je mir
Qefsere Atuli
Qefsere Atuli 5 muaj më parë
Brumi i mir po shum vaj por per mishin duhet ferguar me qepen
teru rushi
teru rushi 5 muaj më parë
Te lumt se per merak po i qet ju bofshin mire
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 3 muaj më parë
Faleminderit
Fetije Mackic
Fetije Mackic 5 muaj më parë
emrekullushme veç shum yndyr
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 3 muaj më parë
100 gr. gjalp dhe 100 ml . vaj i kam përzier prej te gjithë asaj vetem gjysmen e perdora i vjen 50 ml. vaj dhe 50 gr. gjalp qe eshte shum e mjaftueshme per nje byrek se nuk bejme bukë, Byreku do yndyrë për shije jo të jet i thatë , Faleminderit 🤗
Bela Bel
Bela Bel 6 muaj më parë
Duket i mire por vaj shuuummm
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 3 muaj më parë
100 gr. gjalp dhe 100 ml . vaj i kam përzier prej te gjithë asaj vetem gjysmen e perdora i vjen 50 ml. vaj dhe 50 gr. gjalp qe eshte shum e mjaftueshme per nje byrek se nuk bejme bukë, Byreku do yndyrë për shije jo të jet i thatë , Faleminderit 🤗
Hana Miftari
Hana Miftari 6 muaj më parë
Te lumshin duart e arta je nje !!! Te pershendes shuuume dhe a po me tregon se ku e ke ble kete qe po i t'hollon petat Dashmire se moti e baj mendjen me ble se shume po me pelqen ama nuk po e di se ku ka !
Hana Miftari
Hana Miftari 6 muaj më parë
@Homemade Recipes / Kuzhina e Albës flm shpirt qe me tregove se te plastikat kum kqyr po thojshin nuk kemi !...👍💎❤⭐
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 6 muaj më parë
Faleminderit 🤗, e kam ble me porosi në visioncenter.mk ne fb ose instagram e gjeni faqen.
Hafsa Hoxha
Hafsa Hoxha 6 muaj më parë
👏👏👏👏👏
Kimete 62
Kimete 62 6 muaj më parë
Shummmm vaj 😛😛
rozina cevani
rozina cevani 6 muaj më parë
Te lumshin duart e nderuar zonje👌
Shiny Kitchen
Shiny Kitchen 6 muaj më parë
Woww super sis/bro 👍🏼 delicious 😋please support me it'll mean alot to me
Small Kitchen
Small Kitchen 6 muaj më parë
🤤 lecker 👍🌹🌹
M M
M M 6 muaj më parë
MashaAllah 👍👍👍♥️♥️♥️🥰
Florent Berisha
Florent Berisha 6 muaj më parë
👌👌👍👍👍🌷🌷🌷🙇🙇
Farahnaz Bagherzadegan
Farahnaz Bagherzadegan 6 muaj më parë
Beautiful and amazing 😍👍 thank you for sharing ✨
omer veseli
omer veseli 6 muaj më parë
Te lumshin duart i adhuroj ftallesat shum te mira i pregadite😘
Ela Kosumi
Ela Kosumi 6 muaj më parë
Te lumshin duart
tuki muki
tuki muki 6 muaj më parë
Shum vaj dhe gjalp te tepruar
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 3 muaj më parë
100 gr. gjalp dhe 100 ml . vaj i kam përzier prej te gjithë asaj vetem gjysmen e perdora i vjen 50 ml. vaj dhe 50 gr. gjalp qe eshte shum e mjaftueshme per nje byrek se nuk bejme bukë, Byreku do yndyrë për shije jo të jet i thatë , Faleminderit 🤗
Aferdita Krasniqi
Aferdita Krasniqi 6 muaj më parë
Te lumt❤👍
Emi Ago
Emi Ago 6 muaj më parë
Shume mire 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😘😘
Xhulja Rolando
Xhulja Rolando 6 muaj më parë
Je me e mira
Viollca Rovi
Viollca Rovi 5 muaj më parë
Shum mire te lumshin duart na ke.naqe
Xhulja Rolando
Xhulja Rolando 6 muaj më parë
@Homemade Recipes / Kuzhina e Albës faleminderit juve qe ndani recetat e mrekullueshme me ne
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 6 muaj më parë
Faleminderit për mendimin !
Trileçe me 4 Vezë për 15 Persona  / Matja me Lugë ❤️
5:10
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 91 mijë
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
58:01
FaZe Jarvis
Shikime 7 mln
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln
Darka që ka Arritur Miliona Shikues !!!
4:46
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 632 mijë
PITA DOUGH - YUFKA RECIPE - EASY TO PREPARE
17:19
Mantija që si keni provuar asnjëher 🥰
6:47
Balis kitchen
Shikime 221 mijë
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
58:01
FaZe Jarvis
Shikime 7 mln
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 84 mijë
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 73 mln
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 6 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 246 mijë