Sara, Jasmina, Atdheu, Andi dhe Erlindi, "grupi" që po bën lëmsh programin - Përputhen, 3 Mars 2021

  Shikime 1,206,612

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Lati Prezja
Lati Prezja 10 ditë më parë
Kjo sara shum e mir mere mi andin se shkoni bashk
Besnik Janca
Besnik Janca 11 ditë më parë
Oj sindi nuk të njoha moj dreq
saliji merxhan
saliji merxhan 12 ditë më parë
Lediana buzet i ke be si byth majmuni ste shkojne fare moj e ke prish veten kot fare pfffff ik mevlan nga ajo se ske gje prej saj
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqe
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq w Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqea qeaea qeqeq ada
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqe
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq,q
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqeq qeqwq
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqea qaqaa
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqea
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq
berti llani
berti llani 13 ditë më parë
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq
Anisa Balla
Anisa Balla 18 ditë më parë
The company will have to be the first person in your career to have the right tools to help you find your best performance goals in terms of the company that you have to make sure they are willing with the company's business environment that they have made from the same process that you can achieve your goals with a new one or more people who are willing for you to make a difference to their business partners will be the only option to buy the company will be the only ones who have a good understanding about what you can do in the future of your business partner with the company's business environment that has been able to make the decision to take advantage over their business development team in a few days before you have to understand that you have to understand what you're looking for a long time to get to know them well before it is a very short time frame of a product that you can expect them in Paterson or other financial firms that they will have to understand what the company will have a good understanding of the company that has made the decisions that will be able that they will have a job that is important for the future will be the best of all the time you Don't think I cannot do this anymore because they Don't worry you can expect from the company will not best be able for more than you might expect to see what the company will have to be able that they are willingness you will be responsible to them company's success with their products in a way you are doing what they are willing to work on the project to achieve the best possible solution to a good decision on what they all want in their work as well in other ways to ensure the customer experience will be the first to be able to get the best decisions you can expect from the same situation as the customer service is not going to be the only option to buy a car business is not going anywhere near you or even months before you begin to get a better job market in order that will help them achieve their bestseller goals they have to be successful with your team that will be able to get a better future that will be responsible with our customers are not the only one who will have the opportunity for you to be able that you have been able for many years before the market is the right time to make sure you get the most successful business decisions that are important for the company will not have the right tools in place to make sure they are willing with the company will have to be the first one to choose a new one that has been working on the next few years because they are willingness in the future will be responsible with our efforts as well in our future efforts to make sure you are going through your research on this process of making the business will be responsible with our efforts to make the decision to take advantage over their own success to make sure you are doing what you are going through your work with them to achieve the desired results in the best decisions they have to make sure they know what is happening in the next few months or months before the market in which you will have the best chance for them that you have to understand what they are willing for your company in order for the company will be able for more than they are willing for the past few years because they are willingness you can achieve that we will have to be successful in ensuring our clients will be responsible to them in their work together to achieve this goal in order for a year to make sure they know what you are going to get the best of their customers to make the decision they are willing to pay Anisa is not going through the work process that you have the right tools for the company will be responsible with their own way of thinking about how to get a better future with a strong customer support team to make sure you have a better understanding about what you're going through the same process as the company will not be successful with your team that you can achieve your best results in a few months of the company that will make the best decisions you will be the best decisions you can get them to provide you to be abled to make a good understanding the whole new business is better understanding about what we are not going anywhere near the top line of your business to mak you have to make the best decision to take advantage over time to get the most out there are the most successful people who are in your business partner for you will need it more than one thing to be successful in the future to be able to make sure that they have to be the only one to be the bestfriend of your car business is going well for you will need the opportunity for you to make a difference between the two companies who have the best of all time to be able to make sure that you can achieve that in your company that you have the best chance for you when you having the opportunity to be the best of the market is to be the only ones who are willing to work together to make sure you are doing the work process that
Lani U
Lani U 24 ditë më parë
Ana2 shkoi dhe ia la amanet Buzet Ledianes
Lani U
Lani U 24 ditë më parë
Djali ri qe ne dy puntata qe mundohet me fol diqka, Bora perveq qe i ka dhene mikrofonin fjalen se ka ndermend me ja dhene edhe i shkreti sikur se din emisionin aty duhet me fol pa marr leje nese do me u degju
T Ó T Ò Beats
T Ó T Ò Beats 26 ditë më parë
ma palidhje takim skom pa
Kralb Oz
Kralb Oz Muaj më parë
Sa her del ky Erlindi mduhet me nejt me komande ne dore qe tja boj Skip tan kohes! 😆
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
Qr ai erlindi esht shum gjynah dukej si i afrohej per ta puth e ajo se linte. Erlind shpresoj t gjesh nanjeren edhe t heqesh virgjerin o shok se je djeg fare
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
Sara Erlindit: te pelqejne gjerat e lehta apo te veshtira? Erlindi: normal qe te veshtirat Sara: shume mire me pelqen. Une: 🤔 kush eshte e veshtira ketu?
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
Ore njerze a keni llogjik ju apo jo Jasmin me covit edhe Andi aty plaq e pluq dje edhe sot po shperndajn virusin e gjithe bota ne kriz E ju nuk doni tja dini
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
From
Ersi Bebri
Ersi Bebri Muaj më parë
antonela eshte yllllll i vertete
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
From
Reni Jesku
Reni Jesku Muaj më parë
Erlind gopi ik nj sekond e m par o cop palle
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
formimit te cifteve apo familjeve te reja por do te marrin nji shikueshmeri me te zgjeruar dhe zgjidhjen e shume gjerave ose pengesave qe ju dalin te rinjeve e te rejave ku do
Megi E
Megi E Muaj më parë
Sapo humba 52 minuta e 57 sekonta me takimin e ktyre vari teneqen😂
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
Pse mzgjodhe thot robqimi kur ja ka kerku vet takimin
Rrah Gegja
Rrah Gegja Muaj më parë
qka don me vertetu TOP CHANNEL me ket Emision ?
Xheni
Xheni Muaj më parë
O Jasmina o burr
Feim Ahmedi
Feim Ahmedi Muaj më parë
71iii5
Venera Zuka
Venera Zuka Muaj më parë
O Sara boll vjelle🤮🤮🤮🤮 shpresoj ta kesh virus😖😖😖
dude difi
dude difi Muaj më parë
Data 5 marse
Seli Seli
Seli Seli Muaj më parë
A Shkoi ANA KAURRI NUK SHIKOHET KY EMSION MAT MIRA JAN KAN T MA INTERESON JAN.KAN MELISA ANA KAURRI FATJONI
muk mak
muk mak Muaj më parë
😂😂😂
Vizatime me laps
Vizatime me laps Muaj më parë
Per nje dite u "sherua" Jasemina 😑😏
Granit Salihu
Granit Salihu Muaj më parë
25:41 thats my man
marina del rose
marina del rose Muaj më parë
erlind sa creepy
explodeish mode
explodeish mode Muaj më parë
Pse mzgjodhe thot robqimi kur ja ka kerku vet takimin
Aferdita Shabani
Aferdita Shabani Muaj më parë
From
Tjkkhurr Ggikkhhseru
Tjkkhurr Ggikkhhseru Muaj më parë
Hahahaha lot 🤣🤣🤣
Ismail Ismail
Ismail Ismail Muaj më parë
Une ja u kam bere te ditur juve e produksionit qe me ket lloj labirinth emisioni keni qene dhe jeni te destinuar qe te deshtoni doni apo sdoni ju keni gati gjaashte muaj e qofte vec nji cift s keni formuar ,sepse i atille eshte formati i stresuar prandaj po ja u bej perseri te ditur dhe per here te fundit qe vec idete dhe alternativat e mia ju japin drejtim jo vec formimit te cifteve apo familjeve te reja por do te marrin nji shikueshmeri me te zgjeruar dhe zgjidhjen e shume gjerave ose pengesave qe ju dalin te rinjeve e te rejave ku do te cajme labirinthet barrierat e shumta qe na jane katapultuar ,e mundesisht tregojani regjise ose drejtuesve tuaj vec ata mund te me deshifruar e ahere falas ndihme kam per t,ju ofruar ,ne te kundert vazhdoni deshtimin sic kini deshtuar oky,,civediamo presto,,,,,
Suela Asani
Suela Asani Muaj më parë
Krejt ren po smunu qr
Vasilis Vasilis
Vasilis Vasilis Muaj më parë
Sa her qe ledjana vjen ne studio kalon nga gomisteria dhe fryn buzet 🤣🤣
bern makiola
bern makiola Muaj më parë
Ca esht ky lloj servili tamom maniak 😂😂😂😂
selina Shala
selina Shala Muaj më parë
Kjo sara duhet te largohet menjehere
taki jahija
taki jahija Muaj më parë
O Erlind je boll facer, por fatkeqesishte je shum "NAIV".
Eni Shllaku
Eni Shllaku Muaj më parë
37:50Arjan je gjigand😂😂😂🤣
Labëria News
Labëria News Muaj më parë
A kemi miq nga Laberia ?? :)
alda ndoj
alda ndoj Muaj më parë
Nobody: Mevlani u be romantike pasi preku patlixhanin 😂😂😂😂
Ekly Skift
Ekly Skift Muaj më parë
Kjo u bo telenovele pa skenar! Te gjithe po hapen kot e bejn si filozofe, flasin kur sduhet, shahen per fame po rendesi ka qe klikimet te shtohen. 😆😆😆
Omi Omi
Omi Omi Muaj më parë
Kur Mevlani jep mendimin e vet ti Bora nderhyn duke thene se Mevlani si shume i perfshire ne kete situate... dhe ne qofte se Antonela ,sa here qe Lediana merr fjalen ,ajo nderhyn duke folur edhe ne duet por nuk te kemi degjuar qofte edhe nje here duke thene se ajo sikur eshte perfshire ne kete situate Shume e qarte , pra le shume !!! Kjo le per te kuptuar shume Sikur edhe ti perfshihesh aty ku dhe kur do por jo kur duhet👎👎
Anna
Anna Muaj më parë
jasmina po luan rolin e anes1 qe i shperndahu “paracetamolet” tek ter cunat dhe kto na bejn per budalla me te tjr dalin takim dhe me te tjer jan te lidhur. na u bajak ky emision ishalla s jepet me
rodla Aldor
rodla Aldor Muaj më parë
Sara kengetare dhe jasmina fanse hajde plera , ca kenge thot sara apo ka kenduar me lop
John Leonin
John Leonin Muaj më parë
Andi 50:38 parameno me bo diqka tjeter LOL
Dardan Halili
Dardan Halili Muaj më parë
Pash boll komente per Erlindin uroj mi lexu edhe ai vet e me kuptu realitetin...!!
hortensia #
hortensia # Muaj më parë
Keshtu eshte kur keto 2 kokeboshe zgerdhiheshin me gocat e tjera në studio
Saida Gohan
Saida Gohan Muaj më parë
46:32 Antonela: A nuk ti lepivi😂😂😂😂😂😂😂 mos vdeksh kurr moj shkodrane me bere per te qesh
Saida Gohan
Saida Gohan Muaj më parë
Kush nga komentuesit i ka par ato fotot e Erlindit ne internet kur doli ne takim me Jasminen😂😂😂😂😂😂😂
Saida Gohan
Saida Gohan Muaj më parë
17:32 Jalla moj Sindi. E ktheva tre her derisa arrita te te njihja qe ishe ti😂😂😂 cesht ky look moj moter
Saida Gohan
Saida Gohan Muaj më parë
Cfar injorimi dhe mendje madhesie qe ke moj Sarushe. Edhe sikur te ishte Jasemina nje nga fanset e tua a mendon se esht e drejt tja perplasesh kete gje ne surrat per ta ironizuar? Nese e bejn kete gje te gjith ata njerez qe merren me muzik kundrejt fansave te tyre atehere i bie qe muzika te zhdukej pasi klikimet e fansave e rrisin audiencen e nje muzike ne youtube. Nese te gjith muzikantet dhe kengetaret kane kete sjellje me fansat e atyre atehere kengetarit dhe muzikes i vjen fundi. Ku esht muzika jote sot?😘
Everything
Everything Muaj më parë
Ahahahaha nji margarita me t gjitha thot ai
Saida Gohan
Saida Gohan Muaj më parë
Te gjith e kan gjetur justifikimin:Largohemi nga studio per te shmangur agravimin e situates......sikur kushedi ca bejn kto po qe se qendrojn ne studio te vrasin ta heqin lukthin. Jan per tu pas shum frik gjasme
Saida Gohan
Saida Gohan Muaj më parë
Uaaa paska ardhur Sara. Te pash ne nje insta story me Erin. Si kalove dje me te? Te paska mbush me energji full.
Raian Roi
Raian Roi Muaj më parë
Ahaha juli 1 troc i thot gjerat
illyrian blood
illyrian blood Muaj më parë
Po ci ke ato cica o mevlan Vish nje recipet se na flliqe
Renald Renald
Renald Renald Muaj më parë
Ikni mer shurra dhe shurraqa Prostitutat dhe bythqira
Lyon Lyon
Lyon Lyon Muaj më parë
O erlind o vk o daun
landi llari
landi llari Muaj më parë
Zgjebsa te gjith u beret bajat fare
Nisa Hysa
Nisa Hysa Muaj më parë
Bora me kete model flokesh ngjan si KlEA HUTA.
Almira Mule
Almira Mule Muaj më parë
💗
Swtirh Ujku
Swtirh Ujku Muaj më parë
Po kta andin po kopjojn me kete vetull te prer po andin e pelqente publik se ishte i bukur dhe kishte karakter serjos o pyk erlint
Swtirh Ujku
Swtirh Ujku Muaj më parë
Po ter me bisnese jan keta po ik or
suzi ana
suzi ana Muaj më parë
Pse a smund te kercejn dy apo 3 cifte njeheresh 😅😅😅
Swtirh Ujku
Swtirh Ujku Muaj më parë
Pan andin kete me vetull te pter dhe tegjidh me vetulla te prera po ik o erlint ik se andin nuk e pelqenin se jishte vetullen e prer po ishte i bukur dhe karakter serjos
Swtirh Ujku
Swtirh Ujku Muaj më parë
Po sa pordh shet ky erlindi ter kete muaj nuk ja varte asnje vajs rinte si mut 💩💩💩
Tauland kuci
Tauland kuci Muaj më parë
Kta jan te ber lamsh pa fillu
suzi ana
suzi ana Muaj më parë
Uaaaa kjo antonela ooo zot me rob te trash sme kan zen syt
Gjin Geshtenja
Gjin Geshtenja Muaj më parë
Sec 48:03 andi😂😂
AGRO WEB
AGRO WEB Muaj më parë
Mirembrema ! Per te gjithe ata qe ishin mbeshtetes te mi ne Perputhen po i informoj per kanalin tim ekzistues ne ALmores ku do tju informoj dhe per projektet e mia ne vazhdim ! Fansat e mi mund te me bejne brenda deshires SUBSCRIBE ! JU FALENDEROJ NGA ZEMRA
lulet e vetmuara _fans_gokçe
lulet e vetmuara _fans_gokçe Muaj më parë
sa me vjen keq per jaseminen kjo sara eshte shtrig edhe jasemines i thot shpirtin e zi ajo eshte qe ja vjedh te dashurin jasemines ku ishe me par per ta mar andin....
Ola Nikolli
Ola Nikolli Muaj më parë
E keni degjeneru rinin shqiptare,mbylleni si program se kta sbejn per ktu,ca shifet ktu nuk shikohet ne asnje vend te botes,me vjen keq per Arjonin i vetmi njeri tamam aty,mbylleni se esht turp.
Mirko Shima
Mirko Shima Muaj më parë
A ka menyre si te sillet kjo Antonela Ku ka jetuar kjo ne milano apo ne quartoggiaro apo ne rozzaano. .
Eda Hushi
Eda Hushi Muaj më parë
Çfar trapi i madh ky Erlind😂😂😂😂
Herolind Krasniqi
Herolind Krasniqi Muaj më parë
O Tisha une aty ne kuzhin me rop shpie ja kisha ba ksaj sares at peshkun e madh aty 😂❤️❤️
Enxhi Xheleku
Enxhi Xheleku Muaj më parë
O Sara o idjote komplet kush te pyeti kush je ti anxhenda po ik moj amon ma shpife
Dela Ergos
Dela Ergos Muaj më parë
Antonela gjithe kohes duke pire si lope!!😂😂😂
kuishia
kuishia Muaj më parë
ERLINDI SHKON ME SINDIN SEPSE QE TE DY JAN TE VIRGJER🤣
Drita Ndreu
Drita Ndreu Muaj më parë
Hahahahahahhahaha
Rudin Misirii
Rudin Misirii Muaj më parë
Mund te kaloni mga kanali im sepse kenge te reja po vin ..ju lutem nje subscribe dhe jua kthej
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova Muaj më parë
Sara ka vajtur dhe me mijte vetem mullixhi nuke rastisi!!!
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova Muaj më parë
Erpidhi kare me syze peshk kanali hahaha
anonymous 2020
anonymous 2020 Muaj më parë
Shum.vk kjo sara shum.negative e ordinere femer .
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova Muaj më parë
Me ne krye te OXHAKUT Arjanin ata bij kurvash turperojne RININ SHQIPTARE mbyllni shpite publike qihuni si qiheshin nenat tuaja o dobica
jona jona
jona jona Muaj më parë
Sara super k..v per kete skam aspak dyshim pika cunave aty qe meren me kete basarden po skan dhe faj cunat se nga emisjon ne hotel i mer me radhe kjo
D Brahimi
D Brahimi Muaj më parë
Arjani sindit rumunet ikin ne EU ti ik ne Romani😂😂
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova Muaj më parë
Kta djemte aty me kujtojne kulaket para 40 vjetesh qe su jepte njeri vajzen nglen pa martuar sa u hap degjenerimi moren lope me dy vica!!!!
Arta Prendi
Arta Prendi Muaj më parë
Bravo arjan fole bukur
Albana Ca
Albana Ca Muaj më parë
Aman cfare femrash kane hyr !
milki millkiii
milki millkiii Muaj më parë
sara ti je nje mute asgje me shum me vje keq pse je ksi femen e till aq idijote o zot se di tmerr😑
fimi mustafaj
fimi mustafaj Muaj më parë
sa bukur gjeni justifikime me kete kovidin qe nuk vin ne emision jeni bo te neveritshem
fimi mustafaj
fimi mustafaj Muaj më parë
jeno bo emision vk
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova Muaj më parë
Po te kishin prinder s do ishin ne shtepin publike qe hapet kane dashnoret e MAMAVE me te huajt.
mirela ismaili
mirela ismaili Muaj më parë
o rropshe Saraaaaa sa kare qe je ik q... andej
Justin Bieber - Peaches ft. Daniel Caesar, Giveon
3:18
DULLA - Bujrum (Official Video 4K)
4:09
ArkivaShqip
Shikime 1 mln
Justin Bieber - Peaches ft. Daniel Caesar, Giveon
3:18
DULLA - Bujrum (Official Video 4K)
4:09
ArkivaShqip
Shikime 1 mln
TwinsFromRussia latest tiktok #shorts
0:53
웃웃TwinsFromRussia
Shikime 27 mln
Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm🏹
2:24:56
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 421 mijë