Saimiri dhe Meri kështu e kalojn natën e parë pas daljes nga "Love Story"

  Shikime 67,724

SHQIPFY

Muaj më parë

Komente
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha Muaj më parë
Pse more njerz i ngjitni fjal merit ajo edhte shqiptare qka ka lidhje ngjyra ajo eshte ly me sherk te mbyllt o njerz po jav shpjegoj shqip
Mimoza Iseini
Mimoza Iseini Muaj më parë
As pastruse se mar kete
Lumturie Perche
Lumturie Perche Muaj më parë
Pshum te mir
Jul Simoni
Jul Simoni Muaj më parë
Ja vlen la marre super goce💫💑
Albana Aliaj
Albana Aliaj Muaj më parë
Jeni 💫💫me te miret.Zoti ju bekofte
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI Muaj më parë
Me duket rrace tjeter kjo Meri.
Flora Karaj
Flora Karaj Muaj më parë
u mundove shum me then keto fjal
Vasilika Rina
Vasilika Rina Muaj më parë
Çfarë dite
Vasilika Rina
Vasilika Rina Muaj më parë
O zotri e ke parë emisonin çfarë donte jepet nuk jepet të dielën por të hënën
Mr Berti Berti
Mr Berti Berti Muaj më parë
O te dhjevsha zerin
Km Mm
Km Mm Muaj më parë
Meri yll
l ll
l ll Muaj më parë
O zot kur fol ky behem per paracetamol
ska emer
ska emer Muaj më parë
ky kur fl te ben per te vjell
Mom & Dad Number one
Mom & Dad Number one Muaj më parë
Per Advil P M 🤣🤣🤣🤣
Mira
Mira Muaj më parë
Nuk thua per ADVIL hahahaha
lule vete
lule vete Muaj më parë
Ju lumt te dyve jeni si yje shum te mir jeni shum SHKONI si qift. Shum. 🥰💥💥💥♥️♥️💋💞
kiki kiki
kiki kiki Muaj më parë
Oii kur bejn si te dashuruar nockat e merit gjith inat jo si te dashur me shume gezuam ne se meri po si andi me tean do perfundojn dhe keta se e pret generda sajmirin ne gjermani mbulojn m... me sh..... keta fallso
dor aceari
dor aceari Muaj më parë
Po, po, shum vlera do e shikoni
Bukuroshe Hoxha
Bukuroshe Hoxha Muaj më parë
Ja vlen nje goce me shum vlera
teddy teddington
teddy teddington Muaj më parë
Scary mari
Aurora Qeliku
Aurora Qeliku Muaj më parë
Oooo nervat mi shkatrrove me at zo
L Mn
L Mn Muaj më parë
Shkelqeni si yje ju perqafojme
Xhina Memushaj
Xhina Memushaj Muaj më parë
Meri e meritonte te dy si yje.
Lola Kreka
Lola Kreka Muaj më parë
si yje jeni te dy🧚‍♀️🧚‍♂️urime..
Ronela Hajati - Shume i mire
3:25
Ronela Hajati
Shikime 219 mijë
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021
2:14:20
Sefirin Kızı 48. Bölüm
2:22:42
Sefirin Kızı
Shikime 668 mijë
Ronela Hajati - Shume i mire
3:25
Ronela Hajati
Shikime 219 mijë
Camdaki Kız 2. Bölüm 2. Fragman
1:16
Camdaki Kız
Shikime 2,3 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3 mln
Kuruluş Osman 52. Bölüm
2:22:29
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV
27:06