‘S’lëpijmë ku pështyjmë’: Me kë janë prishur Andi dhe Melisa?

  Shikime 347,474

Prive TV

Melisa Lleshi
Andi Shehi
Perputhen

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente
Andy Kacani
Andy Kacani 10 orë më parë
Bravo për Andin dhe për Melisën që kishin karaktere të fort edhe ishin dy nga protagonistët kryesor te Përputhen!
dolita windo
dolita windo Ditë më parë
Pak me etike jo pastruese se ne perputhen benit moral per termat ju u ofendonit
Luan Kadrija
Luan Kadrija Ditë më parë
po ju jeni shum njerz publik te mdhej n shipni
Laura Ormenaj
Laura Ormenaj Ditë më parë
Ne te gjithe kete pjese ju te komenteve pse diskutoni vetem kete pjesen e pastruses ashtu e thane
doire aintu
doire aintu Ditë më parë
Sa ke lepi ti moj zemer, bashke me kete mashkullin qe e "shfrytezoj"Olsa,thoni faleminderit te pakten perputhen qe u dha doren.
dolita windo
dolita windo Ditë më parë
Oj meliss edge une i kam emrin melis
yuoop noke
yuoop noke 3 ditë më parë
Aman o andi ku eshte dinjiteti jot kur ishe ne nje lidhje me melisen dhe per fame pranove qe kjo te puthej e prekej me gjith djemt e perputhen ..nuk kuptoj dmth
Luiza Uka
Luiza Uka 3 ditë më parë
Jeni me te miret❤💕❤💕❤
MM Di
MM Di 3 ditë më parë
Melis mundohu me eleminu pak te qeshuren pa lidhje .se mete foluren dihet me lacianshe
doire aintu
doire aintu Ditë më parë
oRA ESHTE 1 FIKS TANI KU PO KOMETOJ
Hey Me
Hey Me 4 ditë më parë
O Zot kur bejn e kta t dy ....
yuoop noke
yuoop noke 3 ditë më parë
aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem
Asliana Male
Asliana Male 4 ditë më parë
Do ju zhduk po futet turinjte ne shtepine time. Pre jush po pi ilace pa padur nevoje?
Pamela Caka
Pamela Caka 5 ditë më parë
Cifti
DepressedGirlButHappy
DepressedGirlButHappy 5 ditë më parë
Oj Melisa ruje Andin se ta mer Shkenda se ajo o e njoftun qe ka nda gra prej burrave
Denisa Curaj
Denisa Curaj 5 ditë më parë
Çifti me i bukur ❤❤❤
Sali Hysenlika
Sali Hysenlika 5 ditë më parë
Cift pa lidhje,debia
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj 7 ditë më parë
Nse kjo dashuri zgjat un to behem synet ne gju se posht jam ber njer
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj 7 ditë më parë
Muajt plot mut se mjalti ja kan baruar me ko ksaj
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli 7 ditë më parë
Bravo jeni mat mir Respekt
Qani Gjeci
Qani Gjeci 7 ditë më parë
Kur thua publiku shqiptar dhe e shan kupto q kto shqiptare ju kan ngrit aty ku jeni
Edi Pocari
Edi Pocari 7 ditë më parë
Na eshpifet ilk moj baxhell bashke me ate katunarin andin
Dona Mehmeti
Dona Mehmeti 7 ditë më parë
Oj meliss edge une i kam emrin melis
klaudjo kalaj
klaudjo kalaj 7 ditë më parë
sepse jeni vk te dy vec per lek bani xhdo gja e shitni edhe njeni tj
Jasmina
Jasmina 8 ditë më parë
oRA ESHTE 1 FIKS TANI KU PO KOMETOJ
Nadia Doda
Nadia Doda 8 ditë më parë
aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem
Adrian Gashi
Adrian Gashi 9 ditë më parë
Dy ♥️ ♥️ 💫💫
Agim Krakulli
Agim Krakulli 9 ditë më parë
Jeni shum te bukur si cift
Melinda Ademi
Melinda Ademi 9 ditë më parë
Po ato puthje qe beje ne takime me tean ne faqe ne qafe ca ishin mo Andi pse genjeni jeni bashke per inat te fansave dhe Fatjonit qe ju zbuloi dhe olses
Alltane Disha
Alltane Disha 9 ditë më parë
Ty nuk te interesonte melisa kur u fut ne perputhen? Riktheje pak shikoje emisjonin?Po tani 🙈 çfare do te thote kjo ? Nuk shkon me kte teme fare ? Po ju lumte qe moret fame ne kete emisjon! Ndersa talentet .....??
elidon ryta
elidon ryta 9 ditë më parë
Kur kan sha majkell xheksonin normal qe ty qe e meriton do te shplajn o rrot kari 🤣
danqi Luan
danqi Luan 10 ditë më parë
FATJONI FT MELISA CUMENNT
Victoria Paloka
Victoria Paloka 10 ditë më parë
Te pakten pagujeni ate pastruesen e mos i genjeni me nje $ 10 ne dite se u vret mundi i fuksras e u shoqeron gjithe jeten ju e cilin do qe nuk i jep ate qe i takon !
Flori uka
Flori uka 10 ditë më parë
Ka marr pastruse Andi qr fol si me qen pasardhes i sheikve jeni legjenda bashk me makinat me qera edhe pastruset(sanitaret ) (10.000 euro)
erisi kuka
erisi kuka 10 ditë më parë
Sa injorante! Si e etiketojne zonjen qe I miremban pastruese?!
Briktu Lucy
Briktu Lucy 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
R K
R K 10 ditë më parë
Me te then te drejten vec Andi Tea ishte si duhet por nfund doli di doli se te gjith sjan perputhur ama ashtu duhet me qen ciftet kjo Melisa vec takime me puthje shkalavitje spam asnji artikulim fjale katastrov ti qe ja hodhe fundin Fatjonit ik moj mos me prish gojen dhe kjo qenka dashuri po lini ati fjal se ste mer Andi duke pa se si i bejshe takimet ty
R K
R K 10 ditë më parë
Cka nuk beni me djemt Melisa tash na tregon dashurin Andi i fundit ishte se Fatjoni hoqi dor dhe ja nxori te gjitha se perpara nuk kishte lidhje me Andin nuk jemi pa sy ose budallej
R K
R K 10 ditë më parë
Dashuria juaj nisi kur kthien shpinen te gjith djemt se per ndryshe doja thyeje brinjt haaaa shum posht me Melisen ke ren Andi kjo vec qe perdrydhet tjeter gje ska
BE SI
BE SI 10 ditë më parë
kemi 2 çej
R K
R K 10 ditë më parë
Pershendetje Andi e din qe ke be be per zitin jam vetem per ty i tha Teas keshtu qe me Tean shume shkojshi si per bukuri me sjellje te gjitha se vec me me sy kuptoheshi kur shiqoheshi ju dy me ato syte te bujura e te malitura te dy shkurt rall takohen kto cifte po se dij nuk qe pa ze fytyra ju tregonte a sa i perket Melises vec qeshet e dim krejt nuk e ke ate nder qe e kisha sa ishe me Tean su mirte vesht askush mezysh e madhe ate qe i tha Shaipja Teas qe ty ke fol per Tean deri ju sa dilshi ntakim zdua ti besoj asaj se shum kam qen fanca juaj Melisa ste len me fol shkur artikulimi qendrimi edisa gjera tjera nuk pershtatesh fare po sbesoj se e ke gjst me kte Melisa ke peshti Mevlanin Fatjonin Atdheu u trembe sta mbajti
Indrit Xhika
Indrit Xhika 10 ditë më parë
Melissa mut Kenge ka ber
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h 10 ditë më parë
U puth me 500 aty kjo te perputhen me fatjonin kur doli u smu kjo😁🙆‍♂️
rejsi xh
rejsi xh 10 ditë më parë
Femi😱❤❤👱‍♀️👶👱‍♂️
rejsi xh
rejsi xh 10 ditë më parë
Femi
Jac Bra
Jac Bra 10 ditë më parë
Quhet dikush qe na ndihmon me punet e shtepise, jo pastruese o katurnalleku dhe jeta🤦🏽‍♀️
bcvbb hyui
bcvbb hyui 10 ditë më parë
Pak me etike jo pastruese se ne perputhen benit moral per termat ju u ofendonit
Tasha Zylfo
Tasha Zylfo 11 ditë më parë
Edhe vete e thoni qe jeni popull,skrahasoeni me yje shqiptre e jo,jo me boterore(artiste)por denglat I keni te medha.Si mund te thoni ju kemi mare Pastruse??.Eshte nje pune e ndershme,qe e fiton lekun me djerse,e jo me pislleqe te cilat te krijojne ate"perandori"qe keni kap ju.
Arta J
Arta J 11 ditë më parë
Jo mo Andi, nuk vendosin njerezit e tjerë se cfare dëshirojnë ata, ti thjesht e zgjodhe që ta shfrytëzosh për t'i sjellë vehtes miradinat që ke
Jimi J
Jimi J 11 ditë më parë
Pastruse qe na Gatuan.Mos rafshe ne dore te Jevgut se te mer frymen. Quhet ndimse ose puntore.Vipat e karit
bcvbb hyui
bcvbb hyui 10 ditë më parë
Oooo andi a E di sa peder mashkull je
Ina Gjinaj
Ina Gjinaj 11 ditë më parë
Aman mi Melisa te kujtohet vetia kur ishe ne perputhje qe se paranoje hajt mo i cop k....rv
Merita Sejdi
Merita Sejdi 11 ditë më parë
Jeni Shum Shum Qift i bukur, por gabimi ju qe se keni pranu prej në fillim lidhjen e juaj.se besoj qe do ishi hala ma t pëlqyar pêr qdo Shqiptar.
Faire Saiti
Faire Saiti 11 ditë më parë
O Andi netakim me melisen evure metrin per mos tu afruar etash shum te dashuruar efudin. Emelises shko merrja fatjonit se ndoshta po jarun kujtim 😂😂😂😂😂
M Sweden
M Sweden 11 ditë më parë
Flliqtana mashtrus🤮🤮
Tea Tea
Tea Tea 11 ditë më parë
Ske pas mundesi me lepi prandaj😉
Blondina Matarova
Blondina Matarova 11 ditë më parë
Mos e krahaso Michael Jacksonin me ty o andii
Ardiana Zeqiri
Ardiana Zeqiri 11 ditë më parë
Je lepij me gjith cunat e botes andi eshte i fundi per ty
Altin Sinka
Altin Sinka 11 ditë më parë
Jeni cift specjal
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj 11 ditë më parë
Kur u be kjo sy palara te thot mar pastruse mos ngelt njeri ne kembe,po ti vjen nga mjerimi e kushedi te duket tirana prandaj fluturon me presh mer te tem pastuse se e ben mir ate zanat eshte eksperte se pun tjeter sbesoj se di .
Alb16
Alb16 11 ditë më parë
E ka mesuese
Hajredin Reci
Hajredin Reci 11 ditë më parë
Nga hiq gje u ben te famshem kto po krejt i kan kto luks po dhe shkolle andi nuk ka u be' aktor
bouytt guyt
bouytt guyt 12 ditë më parë
O Zot gjithkushi me mor fam sdi sdi🤦🏽‍♀️si fryhen mas pari thu se kush ken kta 🤮
Emin Nuredini
Emin Nuredini 12 ditë më parë
Melisa andi jeni ma re miret edhe qifti bukur jeni prsh🥰👋
Arjan D
Arjan D 12 ditë më parë
Ky Andi Gjithmon kur ecen me duket si ma pas ne te se si i sforcuar ecen😉 .
Ime Prezime
Ime Prezime 12 ditë më parë
Oooo andi a E di sa peder mashkull je
A. Thaqi94
A. Thaqi94 12 ditë më parë
Oj Melis o llokum ,paq fat gjith jeten . ❤
Behare Saidi
Behare Saidi 12 ditë më parë
Melisa msohu me u shpreee nje her gabele dukesh veq
Behare Saidi
Behare Saidi 12 ditë më parë
Oooooo bobobo melisa gabele. Duket dhe nuk di te fol akoma dhe shummm po shet adi veq me tejan isht cift qe mund te shkoni
Rina Saliaj
Rina Saliaj 12 ditë më parë
Shum e rent per tea ne se verte andi ka pasur nje lidhe me tea dhe e ofendote ashtu ne emisjon sa me shqipen e pastaj me melisen kur e ofendonin melise i dilt ne mbrotje kur i tha ana ti rolin e dashnores po luan po paska qen e vertet me keto qe po shohim nuk e tregoj te verteten kengen per tean e ka ber po tea ne trotuar mos paci fatin tim pese nuk e thoni te verten po kur e pask ber vet kontraten pese ike nga e misjoni nuk e dim te verten shpesojm qe nje dite tatregon te verten
dashuria ime bardhok
dashuria ime bardhok 12 ditë më parë
Kemi marr pastruse tash i ofendoni edhe grat shqiptare qe e bejn at pune se sikur ju keni qen dikushi ne jet po edhe ju keni pastruar po tash sikur keni ba fam turp
Ide Azi
Ide Azi 12 ditë më parë
Nuk i thuhet pastruese por ndihmse! domethan kur ti je i pa aft të kryesh punët e tua thërret dikë të të ndihmoj me pages Pjesa tjeter ajo fjal PASTRUESE është ofenduese injorant
Bajram Haliti
Bajram Haliti 12 ditë më parë
Gjermanisht i thojn Haus Frau-Gru Shtepije
Kristina Ndoja
Kristina Ndoja 10 ditë më parë
😒😒😒😒qe do thot shtepiake!!!!! Dhe jo sanitare apo ndihmese
Enxhi 17
Enxhi 17 12 ditë më parë
Per momentin kemi dy qenj🤣
Xhuana Mazelli
Xhuana Mazelli 12 ditë më parë
Krimbat e qenefit me pastruese ,,injorante 3 dite shkolle si keni flisni ne menyren me ofenduese 🤑🤑
qamiltuda
qamiltuda 12 ditë më parë
cifti bukur❤️❤️
Zana Krasniqi
Zana Krasniqi 12 ditë më parë
Se kuptoj ket Melisen pse qesh pa arsye 🤷🏻‍♀️😕
youtube channel
youtube channel 11 ditë më parë
As ski me kuptu naj her se se kuptova as un kurr😂😂😂
Thjesht Eda
Thjesht Eda 12 ditë më parë
E beri olsa me lokal melisen , na shesin pordh tani
Kur Legjenda
Kur Legjenda 12 ditë më parë
Eda: Jan ba te gjith me lokale e restorante bisnese makina u ban dhe kengetar. I bani edhe publiku me venendje Te ktyre njerezve perputhen Se tgjith jan fut vec per fam Jan kejt bordello Lgbt. Mjer populli i shkret se nuk do me dit asnje se kan halle e probleme Edhe me pa dicka tv me kaluar kohen, dalin kto bordellot Si shiten per 1 euro Njerez te degjeneruar.
Rukije Ljuma
Rukije Ljuma 12 ditë më parë
Po hajde more se mate mir ska ku ve ,,,, ju uroj jet te gjat zoti ju bekoft ,❤❤
N. I.
N. I. 12 ditë më parë
Power couple
Lilifilli Lilifilli
Lilifilli Lilifilli 12 ditë më parë
Melis
Lilifilli Lilifilli
Lilifilli Lilifilli 12 ditë më parë
🌹🌹🌹😍😍😍😍🌹🌹🌹😍😍🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈
Lashi Zero
Lashi Zero 12 ditë më parë
O andi sa armiq paskeni bere. Asnji nuk flet per vertetesine e intervistes tuaj te gjithe kapen pas nji fjale ( pastruse) qe ne fund te fundit cfardo lloj emri tjeter ti vendosesh pastruse ngelet thelbi. Ata as e shane as e poshteruan thane skemi kohe dhe na ndihmon. Mjaft bullizuat dy te rinje qe as kane vrare e as kane prere neser mund te jene femijet motrat ose vellezerit tuaj ne vend te tyre
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana 12 ditë më parë
Po pra te luhatshem se sje i njejti
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana 12 ditë më parë
Kemi mar nje ndihmese per shpin thuhet a medet imagjinoje sikur te jeni duku me l'art si shprehi ju
Genta Kejda
Genta Kejda 12 ditë më parë
Tani e vertet qe kur flasim ne perditshmeri i themi edhe pastruese por te pakten ne nje emision ti zgjedhim pak fjalet gjithsesi ju uroj gjith te mirat
astrit schererbauer
astrit schererbauer 13 ditë më parë
a je gazetare a prostitut e parod
Money Money
Money Money 13 ditë më parë
malokt kan ec lara e shifni gjupellat si kan fillu t din t jetojn 😂
sara sinani
sara sinani 13 ditë më parë
O barbone femer po ti u ktheve prezantuese mbasi ike nga perputhen ,edhe na thu sot nk lepij ku beshtyjj...ordinera
yuoop noke
yuoop noke 2 ditë më parë
U terbonte Melisa kur e pyesnin per Andin, ishte e viktimizuar. Po suksese se sot personat si puna ktyre behen me fame.
Ada Cena
Ada Cena 13 ditë më parë
Jo pastruse o njerze pa shkoll marim mdimse thuhet legena
Edaaa Havolli
Edaaa Havolli 13 ditë më parë
Pse nuk keni thene e kemi marr nje ndihmëse 🌝
Pregnancy&Motherhood
Pregnancy&Motherhood 13 ditë më parë
Po te E diell pse shkon? Dhe aty esht olsa regjisore
Ina Dori
Ina Dori 13 ditë më parë
sa me pelqejn bashk
prishtina Dori Prishtina
prishtina Dori Prishtina 13 ditë më parë
Shum te mir jeni dyt ishalla gjithmon bashk jeni
Luca Luca
Luca Luca 13 ditë më parë
Kta roqira byth palar bejn si pasanik thon kemi pastruse
Elena Hekurani
Elena Hekurani 13 ditë më parë
Bir nona vet eshtr ber Melisa me mar pastruse ne shtepi te mbyten punet o te keqen ti dhe Andi jeni apo dhe leckat tuaja nuk lani dot,Andi i dashur harrove intervisten te Olsi vlla qe boje si viktim me demek tkishte tradhetu Tea pikerishte Tea Armand Shehi qe as emrin sja permend sot po i drejtohesh ate person pikerisht nga ajo Tea more fam mor And djali dhe me vjen keq te zhgenjej po luaj cik me bukur se as me aktru spo din tanim sa mbarove aktrimin me Tean tka ik dhe ty lezeti sikur dije me fol bukur mo pse je katandis kshu??Meq nuk peshtyni aty ku lepini Melisa rikthehet te per💋si prezantuese mbasi doli nga aty ti besh shyqyr Olses qe nuk lejoj Fationin me te demasku se e shihje mir viktimizimin Melke e dashur,te mos harrojm ishe ti qe Olses i thoshe flm per mundesin qw te kish dhene dhe e perqafoje me shm dashuri tpkten thuajini flm qe ju beri me fam e lek dhe tboni ty Melke e dashur me pastruse ndihmese dmth ose sanitare quhet ndryshe.
Elena Hekurani
Elena Hekurani 12 ditë më parë
@klinton bekaj shumica e nenave tona kan punu e punojn ate pun por duhet ti zgjedhim me kujdes fjalet qe nxjerrim nga goja sidomos kur je personazh publik,mund ti thuash kemi mar nje zonj qe na ben punet e shtepise ose gatuan nuk eshte nevoja me u shpreh ashtu per nje njeri qe ka bagazh nrm e din me fol.
klinton bekaj
klinton bekaj 12 ditë më parë
×××):🖐pflegerin ose reinigerin si i bjen shqip kjo ktu mei than pastruese nje Femne ai person te lajmron ne Firm dhe te del problem personi vetem nese don me e fal vet se nuk eshte e lejushme kur i thua pastruese (putzfrau)cdo nje pastron shtepin e vet e tash mi than putzfrau a ose putzmann atehe Nenat tona mei quajt pastruese qe nakan rrit ne a kjo po i bjen ashtu
Esma Zaimi
Esma Zaimi 13 ditë më parë
Bravo Mwlisa je 1 vajze e snqerte
Anisa Lici
Anisa Lici 13 ditë më parë
Jeni shumë të bukur ☺️
Reni Cenolli
Reni Cenolli 13 ditë më parë
Sa te shpifur qe jeni 🤮🤮🤮 ,kjo Melisa sdi me lidh dy llafe,vetem qesh pa lidhje...
Aldi muslikA
Aldi muslikA 13 ditë më parë
O skuth o pidh mashkull
Rita Selimaj
Rita Selimaj 13 ditë më parë
Falenderoni Oksen qe ju beri me fame.Keshtu qe shkoni she lepini kembet Olses.
Rita Selimaj
Rita Selimaj 13 ditë më parë
U terbonte Melisa kur e pyesnin per Andin, ishte e viktimizuar. Po suksese se sot personat si puna ktyre behen me fame.
Flutura Prendi
Flutura Prendi 13 ditë më parë
Jeni si dy pllumba.
Gostivar Gv
Gostivar Gv 13 ditë më parë
Puthje ne faqe ke pas o Andi
Marie Shaho
Marie Shaho 13 ditë më parë
Me ca future dilni qe ja punuat teas e henget nga mbrapa shpine zoti Marte ake
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 73 mijë
Ada Masalı 1. Bölüm
1:52:52
Ada Masalı
Shikime 3 mln
E vërtetë, e pavërtetë - 18.06.2021
2:46
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 73 mijë
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 115 mijë
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 115 mijë
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 151 mijë
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 185 mln
Dad and funny prank over Nastya. #shorts
0:14
LIKE NASTYA SHORTS
Shikime 3,8 mln