“S’kisha menduar te ndjeja keshtu per dike”, Saimiri dhe Meri mbushin Romen me dashuri

  Shikime 212,028

RTV KLAN

2 muaj më parë

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
Nata finale e Love Story ka rezervuar takime mjaft të ndjera e romantike të Saimirit me dy vajzat finaliste, Merin dhe Generdën.
Për Merin ai kishte zgjedhur qytetin e Romës, ku pas një shëtitje në vendet kryesore të kryeqytetit italian, ata shijuan edhe një darkë.
Nuk munguan fjalët e dashurisë nga ana e të dyve, teksa Saimiri theksoi se nuk e kishte menduar që do arrinte të ndjente aq shumë për dikë.
Saimiri: Ky vërtetë është takimi ynë i fundit sot, në fakt unë nuk do doja të mbaronte sepse jam kënaqur vërtetë. Jam ndjerë gjithmonë shumë mirë me ty.
Meri: Nuk e prisja që të arrija deri këtu dhe ndjenjat e mia, çdo fjalë, çdo veprim ka qenë i sinqertë.
Saimiri: Jam shumë i lumtur që jemi bashkë sot këtu dhe të kam ty pranë. Ndoshta kështu do e kaloj gjithë jetën time.
Meri: Të premtoj që nëse unë do të jem zgjedhja jote, do të të bëj njeriun më të lumtur në botë. Jam edhe e lumtur por edhe e frikësuar. Nuk jam aq entuziaste sa javët e tjera. Janë ato emocionet, ato sikletet e të hënës.
U gjenda pranë teje pas fatkeqësisë time dhe vërtetë më ke ngrohur shpirtin. Ke qenë një nga pjesët më të bukura të jetës time që s’kam për ta harruar asnjëherë.
Saimiri: Përveçse je një vajzë shumë e bukur, je edhe një vajzë me zemër shumë të madhe dhe më bën gjithmonë që të ndjej dhe ato rrahjet e zemrës tënde.
Nuk e kisha menduar kurrë që një nga vajzat e kastit të arrinte të më bënte aq për vete dhe të ndjeja kështu për dikë.
Meri: Domethënë e paskam arritur?
Saimiri: Mendoj që deri diku…
Meri: Po nëse me zgjedh mua, çfarë do bëjmë pastaj?
Saimiri: Sigurisht, në radhë të parë një njohje më intensive dhe pa kamera. Pastaj mendoj bashkëjetesa është hapi tjetër sepse unë me një njeri që e dua nuk do rrija kurrë në largësi ose pa e parë. Kam shijuar çdo minutë që kemi qenë bashkë.
Meri: E njëjta gjë edhe për mua dhe të falenderoj për gjithë këtë kohë që kemi pasur në Love Story. Më ke dhuruar dashuri, vëmendje dhe emocione të reja. Sido të jetë zgjedhja jote në fund, edhe pse do të doja të isha unë, prapë do kesh një vend të veçantë në zemrën time.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Miranda TTT
Miranda TTT Muaj më parë
Valla gjynah me thene, po kjo Meri rome doket nga pamja .. diqysh nuk eshte per ate djale bre 🤦‍♀️
Miranda TTT
Miranda TTT 2 muaj më parë
Shume takim i ftofte, Saimiri me zor e puth Merin 👈 gjynah Meri, se kupton fare 😢
Jeta Koka
Jeta Koka 2 muaj më parë
Fa vomitare🤑🤑🤑 e fa cagare 💩💩
Mary Oxa
Mary Oxa 2 muaj më parë
Po ti meri se ke per her te par se dhe me muratin turk perputhen ke vajtur ne shtrat po si duket nuk te ra taman vaxhdo meri me rrall deri sa te bjeri taman po ky sajmir budallai nuk kup fare kush eshte e hidhura e kush e embla
vio Gr
vio Gr 2 muaj më parë
Uroj te jene bashke,me pelqejne si cift vajza shume e mire ,ka emocione pa dyshim si cdo njeri pse mos ti urojme lumturi dy y⭐⭐ve🌹🌹🥂🍾🥂
Lati Prezja
Lati Prezja 2 muaj më parë
Sajmiri ndjn per ty
Gimi Kajan
Gimi Kajan 2 muaj më parë
Shum bukur
leone leone
leone leone 2 muaj më parë
ke pak stilin italian bobobo
leone leone
leone leone 2 muaj më parë
jan shum fallco shum te ftot sikur po aktrojn
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj 2 muaj më parë
Me ne fund u takua iliazi me manushaqen ne RomeManushaqja boni 4 cuca dhe ne zemren e iliazit hyri dhe Hanifai qe punonte ne ndertim ne peskara qe boni 4 gjem Pra iliazi polli 4 cuca e 4 gjem Pra gjithsej 8 cull emrat e time ishin santiago rodrigo gaviota korronado maria she jetuan te lumtur ne Rome
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj 2 muaj më parë
Ne ne fund u takua iliazi me manushaqen dhe bonen 8 cull 4 cuca e 4 gjem
Rajner Feimi
Rajner Feimi 2 muaj më parë
o saimir po ke zgjodhe ore ate dhembe shaten qe nuk te ktheu porgjigje ate nate qe edhe fjalet i ka me lek
Ermira
Ermira 2 muaj më parë
Po te donte ty saimiri nuk puthte Genarden nje dit para ,me thuaj si marrim kte,dhe ato storyt qe hillni ju sikur jeni bashk I keni ber ne itali qe ti hillni pastaj boll na mashtruat sepse e dim qe sjeni bashk dhe ska shans
Eli Rakipi
Eli Rakipi 2 muaj më parë
E bere per shou po ti nuk mbete te gjesh nuse ne televizor Ca edukate esht kjo
Nada veliaj
Nada veliaj 2 muaj më parë
Sulltan sulejmani ky hahah
Laureta Kumaraku
Laureta Kumaraku 2 muaj më parë
Sa e ka gojen sa corap kjo
Besnik Lamcaj
Besnik Lamcaj 2 muaj më parë
Na plasi trapi per ju
Roberto Bushi
Roberto Bushi 2 muaj më parë
Po nje unaz se kish ky ''gdheja" te pakten per figur te mir, apo e mbyllen shpejt e shpejt!!!!!!
Alketa Keta
Alketa Keta 2 muaj më parë
nga emocionet qe ka per generden po puth merin
Loku Loku
Loku Loku 2 muaj më parë
Si te ngrim te dy futja kot fallco
Blerina Allmeta
Blerina Allmeta 2 muaj më parë
🤩🤩❤❤💫💫🥰🥰
Lume Bame
Lume Bame 2 muaj më parë
Kjo është martesë sa për programin se martesë e vërtetë jo ky kur bën takimet me kto mer urdhëra nga Vera Grabocka si do veprojë me atë e me këtë vajza më e mirë dhe më e bukur ishte Enxhëll po ajo iku dhe bravo që iku se nuk e shihte dot këtë
Χριστίνα Τακτικού
Χριστίνα Τακτικού 2 muaj më parë
Super cift..❤️❤️❤️
Majku Marsi
Majku Marsi 2 muaj më parë
Ky udhetim qe berem boboo kulmi ....ti sdi te flasesh moj
Alouette
Alouette 2 muaj më parë
Aman se mos ai me "te kam sjellur ketu" eshte me mire
Dimitra Gogoli
Dimitra Gogoli 2 muaj më parë
👍💕💕💕💕💕🎋🎋💏
Elisa Elisa
Elisa Elisa 2 muaj më parë
Në takimin me Merin Saimiri e ka thënë 2 a 3 herë "ky takimi jon i fundit" që sduhet ta thonte.
Elsa Marku
Elsa Marku 2 muaj më parë
Sikur te ishte Romeo e xhulieta
Elsa Marku
Elsa Marku 2 muaj më parë
🤣🤣🤣🤣
Violeta Burgia
Violeta Burgia 2 muaj më parë
Shkoni shume ! Urime shpresojme ta finalozoni me martese ! Te dy ylle
Arta Prendi
Arta Prendi 2 muaj më parë
⚘🌹💖💝
Ifete Halili
Ifete Halili 2 muaj më parë
Mua muduk shum fallco nuk kishte emocjon
Dorina Cuko
Dorina Cuko 2 muaj më parë
SA bukur....si Zane Meri
R K
R K 2 muaj më parë
Mua me lan ndyshim Sejmiri mirte frym thell kurse Meri si dru dukeshi si eshtangur mezi se u perqafuan nji perfundim me zor krejt fallco keshtu qe komentus mos jepni shpresa kot se cka bejn programet dhe fama te di paleve dihet me nuk ham bar dhe zduhet o Shqipetar te ham me bar kjo eshte loj
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe 2 muaj më parë
Me duket me shum si e Thyer vajza...se sa e lumtur.
Galaxy S3
Galaxy S3 2 muaj më parë
Zgjedhja e mbrekullueshme.Sajmir,je goxha djale,por me i kompletuar me zgjedhjen qe bere,Merin.Jete te lumtur shkofshi O Zot.💖👍
Hava Tavani
Hava Tavani 2 muaj më parë
Bere zghedhjen e duhur
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 2 muaj më parë
Meri si princeshe
Xhulietaxhuli Xhuli
Xhulietaxhuli Xhuli 2 muaj më parë
Shkojne shume si cift urime 😍❤🌷❤🌷
Video Interesante
Video Interesante 2 muaj më parë
Fallco komplet....Meri si dru
nicht name
nicht name 2 muaj më parë
🤣🤣🤣🤣
Lali Sina
Lali Sina 2 muaj më parë
Mè i famshén èshte Iliazi me dy gra qè i ka zgjedhur vetè,se sa Sajmiri qè mori atè qè i pèlqente publikut,fiks fare si Tea & Andi,v.f.c çift fallco pa emocione
Ukaj Shpresa
Ukaj Shpresa 2 muaj më parë
Hahaha
Fred Pjetri
Fred Pjetri 2 muaj më parë
Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha sa bukur e ke than
Era Elsa
Era Elsa 2 muaj më parë
me te paren ndejte 5 muaj po me kete sa do te rrish???????????
Diana Petro
Diana Petro 2 muaj më parë
E verteta do dale shume shpejt
Diana Petro
Diana Petro 2 muaj më parë
Keto spektakel e perfunduan ne kete menyre qe tju happen dyert emisioneve te Thera te ketij formati Sa turp
bruna diko
bruna diko 2 muaj më parë
Shum e bukur per te qen e vertet po dhe bukuria nje dit mbaron me vjen keq per Merin se shum shpejt do zgjohet nga kjo ender e mrekullueshme se sajmiri nuk me duket real ne kete lidhje plus qe dhe vet ajo shum zemerim pati me e bukura mungoi kryesorja unaza finale ska gje se show ishte jemi mesuar tani
Diana Petro
Diana Petro 2 muaj më parë
Te dy dukes qe jane shume fallco
R s
R s 2 muaj më parë
Ok Sajmiri duhet jete cun pa intellect qe zgjodhi Merin..ose..Miri nuk pelqeu asnjeren per lidhje serioze nuk ja boni zemra BAM..i tha Vera zgjidh Merin sa per show jip ca intervista dhe hidh ca foto ne Instagram dhe ndau mas 2 mujesh , mos zgjidh Genarden dhe pse mund ta pelqesh me shume se do thone njerzit qe ishin thashetheme te verteta..ishin vetem gocat e vjetra nuk kishte zgjedhje me te mire sesa Meri, por kur hyn 3 gocat e reja..u ngrejt niveli sidomos Genarda..femer me e kompletuar se Genarda Sajmiri nuk do gjej kurre..mbase Roberti ka te drejte qe menoi qe Miri nuk do zgjidhte asnjeren..nuk e besoj fare qe Sajmiri ka zgjedh Merin ne te vertete, po te shikosh 2 takimet duket fare mire, sjellja e Sajmirit, me cfare pasioni ka fut Genarden ne dhome dhe sa e inskenuar eshte dialogu me Merin
nika
nika 2 muaj më parë
Flak i kuq je ber o saimo. E kishe nga dashuria per merin apo nga sikleti😅😉
Albana Aliaj
Albana Aliaj 2 muaj më parë
Je e mrekullueshme,e bukur,e cilter me vlera. Meritove Sajmirin.
Suzana Hysa
Suzana Hysa 2 muaj më parë
meri eshte komplet fallso edhe jo e bukur me goje te madhe si monky
General Mobile
General Mobile 2 muaj më parë
Aman a e kan perimend apo ti pa rren e ti po rren
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare 2 muaj më parë
Si rrine te dy si hu. Per mendimin tim u zgjodhen sa per programin
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare 2 muaj më parë
@៚SnoW WhiTe fiks😂😂
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe 2 muaj më parë
Duket sikur ajo e din qe ska qen kurr perzgjedhja tij..😅 thjesht ca shtirje....bejn sikur rrin ca kohe dhe "ndahen"
Naser Dzemaili
Naser Dzemaili 2 muaj më parë
Budalla Ska brina ki skish lidhje per kurxha
Angela xhaferi
Angela xhaferi 2 muaj më parë
❤❤
Anxhelina Bashllari
Anxhelina Bashllari 2 muaj më parë
Po kur eshte dore e zeze si e mori ky prandaj sdonte kjo td kthehej Enxhell gabelja
Km Mm
Km Mm 2 muaj më parë
Plas nga xhelozia Meri ishte me mira nga te gjitha vajzat qdo nene do te kishte qef ta kishte nuse per djalin
M B
M B 2 muaj më parë
Ske turp mi goc qe shprehesh kaq ulet. Rraciste dreqit. Turp te te vij. Rraciste 🤮🤮🤮
Naser Dzemaili
Naser Dzemaili 2 muaj më parë
Kjo dks shanc te enxhelli po ki djal ska si me pa
lule vete
lule vete 2 muaj më parë
Bravo saimir e zgjodhe tamam modelen e bukur te jetes tende kjo vajz me plot dashuri e sinqert kjo meri ty do te jet engjelli I familjes tende I zemer tende te remove tu 🥰🥰🥰🥰💓💗💞💞💞💋💋💥💫💥💫
Ana Jahaj
Ana Jahaj 2 muaj më parë
Nje jave ne Rome Princi, nje jave ne Turqi ka ardhe moda sote burri me shume Dashenore😅😅
Egzona Jakupi- Mikullovci
Egzona Jakupi- Mikullovci 2 muaj më parë
Oh zot me kenaqet shpirti 😍
jona jona
jona jona 2 muaj më parë
Meri ka qen vajza e par qe kam pelqyre kur filloi emisjoni edhe me vjen mir qe meri harit der ne finale edhe ne fund me sjamirin sps e meriton dhe sjamir beri sjellen e dur 🥰🥰🥰🥰🥰
Pepa Pepa
Pepa Pepa 2 muaj më parë
Urime Samir edhe Meri ♡♡
Linda Ali
Linda Ali 2 muaj më parë
Urime urime zgjodhe mat bukuren ❤❤ paramendojnja tju kishin par binjaket e qmendura qfar dote kishte ndodhur 🤣🤣🤣🤣
Xheni Xheni
Xheni Xheni 2 muaj më parë
Cou enver se vec ty te don shqipnija 🤣🤣 Ky cuni Gjith gocav ju propozon dhe ju premton te njejtat gjera
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi 2 muaj më parë
Mery e embel ishalla perfundoni 👼⭐️⭐️🌷🌷
Vera Xhuti
Vera Xhuti 2 muaj më parë
Sa fallco dulej te reagimi i Merit
Dorela Binjakaj
Dorela Binjakaj 2 muaj më parë
Mire qe ke mesuare fontanat odhe lek tu ralizua deshira..me generden ishe jo meri esh e ftote.generda me vin keq😔
loziana strepi
loziana strepi 2 muaj më parë
Sa mire ja beri Enzhell ajo ishte shume e mire bravo vajze gjirokastrite
Laura Filaj
Laura Filaj 2 muaj më parë
Si princeshe e vertete vajza,dhe te dy shkojne kaq shume..♥️🙏🏻🍀⭐️
Hamza Dede
Hamza Dede 2 muaj më parë
Urime çifti po maskat ku I keni apo do dukeni qe jeni shqipe
Mira mira
Mira mira 2 muaj më parë
Urime
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa 2 muaj më parë
Pa lidhje me njeri tjetrin kto te dy
Ela Myrteza
Ela Myrteza 2 muaj më parë
Bravo Sajmir🥰🥰🥰🥰
Saliu Fation
Saliu Fation 2 muaj më parë
Po sa pordh kan disa shqiptar ketu ju duket vetja italian shkruajn italisht ptyyy rrac muter
alex 23
alex 23 2 muaj më parë
🤣🤣🤣
Sahida redzepagic
Sahida redzepagic 2 muaj më parë
I shkreti Sajmir u plak para kohes shko ke shpija o djal Se kemeu pishman
Aterda Aterda
Aterda Aterda 2 muaj më parë
Po ctbejm punojm koll senter 😂😂😂😂
nicht name
nicht name 2 muaj më parë
@Gentiana Gena 🤣🤣🤣🤣
Martin Sani
Martin Sani 2 muaj më parë
@Gentiana Gena 🤣🤣🤣🤣
Luma Atmire
Luma Atmire 2 muaj më parë
Po ky me te dyja ne dhom te gjumit iku?
klinton bekaj
klinton bekaj 2 muaj më parë
×××):per ate spaska fjet mir se po duket jo mir ne fytyr hajde u trashigoift☘qifti i ri ishalla plaken bashk💐
Shabaze Istrefaj
Shabaze Istrefaj 2 muaj më parë
Qofshi gjithmon të lumtur 👍👍
Carlo Dios
Carlo Dios 2 muaj më parë
Meri dukej sikur nuk kishte fare emocione ne fund nuk shprehu asgjë dhe kur sajmiri e prekte kishte hall mos i prishej make up nuk derdhi asnjë lot gezimi
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe 2 muaj më parë
Se e din qe ska per ta zgjedhur..ate thjesht fasada...
Ergin Leksina
Ergin Leksina 2 muaj më parë
Sa e pa me tjetren duke her ne dhomë, besoj se ky fakt e ka bo me ju perzir pak emocionet!
Fabjo gjini
Fabjo gjini 2 muaj më parë
Bravo bravo sajmir
Klajdid Klajdid
Klajdid Klajdid 2 muaj më parë
Jet te lumtur bashke 😇😇
Lumturi Kodra
Lumturi Kodra 2 muaj më parë
Fiks fare saimirin me merin
Lumturi Kodra
Lumturi Kodra 2 muaj më parë
Fiks fare saimirin me merin
Semi Ramida
Semi Ramida 2 muaj më parë
E MERITOVE MER BRAVO SAJMIR KE MAR VAJZEN E DUHUT JU URO TE GJITH JETEN TA KALONI BASH DHE ME NJE TUF FIJ DHE NJE TE ARDHME SA ME TE LUMTUR JU PERSHENDES NA ZEMRA BRAVO SAJMIE ❤❤❤😄❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯JU UROJ JET TE LUMTUR PA FUNDDDDDD
Marjana Shkoza
Marjana Shkoza 2 muaj më parë
Samir dhe Meri eshte zjedhja e duhur bravo ♥️♥️♥️♥️ Urime
Ela Myrteza
Ela Myrteza 2 muaj më parë
🥰🥰💛🧡🧡❤💙💛💛🧡🧡❤
Ela Myrteza
Ela Myrteza 2 muaj më parë
Sa te mire 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
bler
bler 2 muaj më parë
Saimiri nuk ka emocion fare kur eshte me Merin. Vetem siklet se nuk di cfare te thote e te beje
its me
its me 2 muaj më parë
O sajmo po le nam ,ajo 21 ti 33 I dashke te vogla more bir , apo jan te nxehta jevgat 😠😠😠😠
M B
M B 2 muaj më parë
@its me 😂😂😂 qenke interesante ti. Ca mban kjo toke o zot 😩😩
its me
its me 2 muaj më parë
@M B ma jep youtube dhe ske te drejt te kthesh pergjigje
M B
M B 2 muaj më parë
@its me une reagova per ate cke shkrujt. Po ty kush ta jep te drejten te ofendosh dike qe nuk njef.
its me
its me 2 muaj më parë
@M B pa pike vlere je vete , mos u bej avokate pa pages , shiko punen tende nuk te kerkova mendje : Okey
M B
M B 2 muaj më parë
@its me je 🤮🤮🤮🤮🤮🤮 0 person pa pike vlere , qe nga momenti qe shprehesh per dike kshu gjithe urrejtje pa Patur nje eksperjrnce personale. Jeni bere uqer e hijena, tek ju andej nuk ekziston me Humanizmi, dashuria e respekti per bashkatdhetarin. Me shume i ruajm ne qe jetojm jashte keto etika se juve te vendit. Turp te ofenfosh dike be formen rracizmi keshtu.
Ukaj Shpresa
Ukaj Shpresa 2 muaj më parë
Sa te me behet qefi te jet saimiri se bashku me merin
Liza Behaj
Liza Behaj 2 muaj më parë
Emisjoni me fallco
Filloni Një Koleksion
Filloni Një Koleksion 2 muaj më parë
Saimiri e zgjodhi Merin 😀😀😍😍🤩
Borana Pashollari
Borana Pashollari 2 muaj më parë
Te kene jeten e lumtur.. Afro 3 muaj qe ju ndjek. U mbyll bukur
Ukaj Shpresa
Ukaj Shpresa 2 muaj më parë
Meri Saimir
Adelina Cekrezi
Adelina Cekrezi 2 muaj më parë
Bravooooooooo Saimiri Meri Jeni cifti perfekt te gjith urimet e botes ju uroj me fjith zemer❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍👍Urime urime urime 🤣
merita prebreza
merita prebreza 2 muaj më parë
Fundi tepeeeeer Palidhje gjith kto dite qe ju kemi ndjek ne Funde asgje 😡😡
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë 2 muaj më parë
E zgjodhi merin njerzzz🤣🤣🤣 Tani do ike n gjermani me Generden se ate e ka gru🤣
Fred Pjetri
Fred Pjetri 2 muaj më parë
@Blerta Tarushi Hahahaha Hahahaha Hahahaha Hahahaha ska gja kta shou po bajne
Blerta Tarushi
Blerta Tarushi 2 muaj më parë
Ahahahahhaah vallah ket mendoj dhe un
Lorena Lifja
Lorena Lifja 2 muaj më parë
🤣🤣🤣
Teuta Memedi
Teuta Memedi 2 muaj më parë
Saimir ❤️Meri
ela elisa
ela elisa 2 muaj më parë
Sa naive femrat shqiptare gjynaf
Dorina Alla
Dorina Alla 2 muaj më parë
Saimir ❤Generda
Pepa Pepa
Pepa Pepa 2 muaj më parë
Po te vogel e do ai
Vjolanda Mefsha
Vjolanda Mefsha 2 muaj më parë
Shumë mirë më pelqeu♥️♥️♥️♥️
Shkurte Gjoka
Shkurte Gjoka 2 muaj më parë
Urime paci fat te mbare ne jete 💕🙏
Stela _
Stela _ 2 muaj më parë
4:29 Cfare shikimi 👀
Tani Zefi
Tani Zefi 2 muaj më parë
Sa bukur e kan realizuar si ender
Lida Aliaj
Lida Aliaj 2 muaj më parë
Saimir mer meri dhe ike se in bere per njeri tjeteri ❤❤❤❤
Love Rose
Love Rose 2 muaj më parë
Tre dashurite me te komentuara te Love Story 👉 almores.info/rock/video/lqSE3aOgiNuIp84 🌹
BISHA JAM
BISHA JAM 2 muaj më parë
sapo e pranoji me gojen e tij qè ka ber x emisjon ne gjermani dhe me ate vajz qe e zgjodhi ka ndejt 5 muaj lidhje.po se lan me robertin te fliste se i nxori te palarat aktorit te veres.i ter esht teater per popullin e verber qè beson ne prallat e princit te kalter.
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe 2 muaj më parë
Me ben per te qeshur kjo se Duket qe eshte ne aktrim dhe thjesht thot skenarin nga tonacioni qe flet
BISHA JAM
BISHA JAM 2 muaj më parë
@Feri Nikolla po esht e tera loj.ka ardh per teater ai.dhe merin ca koh do e mbaj.shifeni.
Feri Nikolla
Feri Nikolla 2 muaj më parë
Po un e kam then me koh qe publikova linkun,ka qen ne emision ne gjermani, po gjuha kocka ska, e nxori vet e pranoj qe ka mar pjes
Aj baba
Aj baba 2 muaj më parë
Meri yll far shum qift i bukur utoj qe te prrfundijn bashk qift per mashalla 💝💝
ioanna122
ioanna122 2 muaj më parë
Sajmiri perpara se ti eliminoj vajzat ju ben surpriz te ngelet e paharruar d m th tall berzhdilet Vedimin e ka marr Generda
Lati Prezja
Lati Prezja 2 muaj më parë
O sajmir vec me qen koqe fare me mor kte merin si pace
My Name
My Name 2 muaj më parë
Meri esht me e mire se te gjith ja hani mutin
name name
name name 2 muaj më parë
Saimiri ja bëri me dije kësaj që nuk do ta zgjedh me këtë që i tha takimin ton të fundit
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë 2 muaj më parë
Sapo e zgjodhi thjesht per njohje me tek tha jo per martese
Adela Seferi
Adela Seferi 2 muaj më parë
Cbeni kshu, a e dini qe iu shef nipi i Marisit 😂 ... apo seshte ky emisioni ky!
shijaksi82
shijaksi82 2 muaj më parë
Nipi marisit opinionist ke perputhen +40 😂😂😂😂
Aterda Aterda
Aterda Aterda 2 muaj më parë
😂😂😂
leana messi
leana messi 2 muaj më parë
Ai emision êshtê ore (tê njêjtét komentues ) 😜
Bady Bady
Bady Bady 2 muaj më parë
Hahhahahahhahha e madhe 😂
Blerina Ndoka
Blerina Ndoka 2 muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin
7:33
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 9 mln
Cooking Whole Sturgeon Fish in Mud Oven
25:18
Kənd Həyatı
Shikime 2,5 mln
Traditional Azerbaijani Baklava, Outdoor Cooking
22:36
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin
7:33
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 9 mln
I Got Hunted By A Real Bounty Hunter
14:21
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 64. Bölüm (Final) Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 2,7 mln