Roped with Olsi - Episode 17 - Tea dhe Bearti rrëfehen për herë të parë në “Roped With Olsi“

  Shikime 831,793

Roped with Olsi

Muaj më parë

Dalja e parë ekskluzive si çift e Teas dhe Beartit në studion e “Roped With Olsi “ pas skandalit të fotove.
Diçka nga Tea Trifoni - bit.ly/rwo_tea_trifoni
Diçka nga Beart Rexhepi - bit.ly/rwo_beart_rexhepi
Falenderime për:
Palma NOVA - bit.ly/rwo_palma_nova
Ujë Qafë MALI - bit.ly/rwo_qafe_mali
Buy to AMERICA - bit.ly/rwo_bta
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci
Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!
#RopedwithOlsi #TeaTrifoni #BeartRexhepi #OlsiBylyku #DesignAngle
Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në LinkedIn: bit.ly/rwo-li
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit
Credits:
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio & DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU
Asistent: Josmira HYSA
Chapters:
Later!
"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në ALmores dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.
2021 © All Rights Reserved

Komente
dafinaa islami
dafinaa islami 2 ditë më parë
A jam e vetmja qe me acaron kjo e qeshura e olsit?
Ferat Gashi
Ferat Gashi 16 ditë më parë
Nuk e di a po me duket mu por ka shum diferenc ne te shprehurit intelegjec ma te dopt se te keti Beartit sdi kur kom pa nojher kshtu qe per mendimin tim nuk bajn bashk keta dy
Etleva Abzova
Etleva Abzova 18 ditë më parë
Vetem si cift nuk shkojne tea sikur eshte mami i atij
Enis Kadiu
Enis Kadiu 25 ditë më parë
Olsi te lutem Oms Bush strece
Esla Personal
Esla Personal Muaj më parë
Cifti me i neveritshtem genjeshtaresh aman dhe ti olsi cmeresh me ato .
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🔅🇩🇪
Ynnej j
Ynnej j Muaj më parë
Me shum ka fol olsi se cifti😂😂
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🔅🇩🇪
Leart Jeta
Leart Jeta Muaj më parë
Tea te lumte e bukur j e
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🔅🇩🇪
Vini Official
Vini Official Muaj më parë
Ftoje noizyn
Curraj Eperm
Curraj Eperm Muaj më parë
O beardo tea te meson si behet seksi o bearte je me fat se kjo ia din kimetin gru me dy burra haaaaaaaaaa
Curraj Eperm
Curraj Eperm Muaj më parë
Eh tea me dy burra kush ta futi ma embel na thuej se nuk ka turp ma ne keto emisjone andi apo kosovari karit pa hajgare cili te kenaq se u bane vip tani se ke ma problem o njeri o tjetri te mbajn tedy
Florentina Abdi
Florentina Abdi Muaj më parë
Sa antipatik ki olsi😵 me tshku nerva
Anisa Yzellari
Anisa Yzellari Muaj më parë
Tea duhet te jesh mirnjohese ndaj emisjonit perputhen sepse aty u bere femer tamam se kur hyre ishe si grua
Magi Gjika
Magi Gjika Muaj më parë
E shtirur
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht 🔅🇩🇪📚
Ola Meta
Ola Meta Muaj më parë
Me teper rrjete sociale se live ja fusin vrapit , mua mduket tamam si femije ky. Sidomos me video foto qe i km pare si pederast 😂jeni shum vl te dy fallco 🤗😉
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht 🇩🇪🔅
FAKTE TE FRIKSHTME
FAKTE TE FRIKSHTME Muaj më parë
👍
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🇩🇪📚
Gjoni Gjini
Gjoni Gjini Muaj më parë
Paske ftuar alamet malli mos ja humb vlerat emisionit me keto lloj njerzish olsiiiii
Dream Eagle
Dream Eagle Muaj më parë
Dava k....
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht 🇩🇪🔅
Lorian Pepaj
Lorian Pepaj Muaj më parë
Kur do të beni nje fëmi
Leze Gjelaj
Leze Gjelaj Muaj më parë
u
Leze Gjelaj
Leze Gjelaj Muaj më parë
.
Kendra Duli
Kendra Duli Muaj më parë
Kjo u be prap shoqe me Olsen: Cudia me e madhe 2 dite zgjat
Bruna Nika
Bruna Nika Muaj më parë
Tea e paska heq ballonin se qenka shendosh prap 🤮🤮
james clin
james clin Muaj më parë
O buçe qe shkerdhehesh per lek
D.H London
D.H London Muaj më parë
Tea Naive 😅😅😅😅...spo e njifshe mir mor djal kjo eshte nje dhelper dinake 🤮🤮
An An Palokaj
An An Palokaj Muaj më parë
Na verbove,shume erresire aty. Edito videon se skandal dukeni.
Ilva Ciraku
Ilva Ciraku Muaj më parë
Ato pantallonat e Olsit 😂
Ledian Rama
Ledian Rama Muaj më parë
1M views coming soon
Haide Dhuli
Haide Dhuli Muaj më parë
E vrate syrij ju me genjeshtra pa lidhje!
Alban Hoxha
Alban Hoxha Muaj më parë
Fk
Altin Kelo
Altin Kelo Muaj më parë
A ke plot vere o Olso se Tea ka etje 😉😂
Happy ila
Happy ila Muaj më parë
Shumica e shqiptarve vetem vrer nxjerrin nga goja sepse nuk jan te lumtur me jetet e tyre ... Tea & Beart gjdo moment jeni full pozivitet , ju uroj gjitha te mirat ❤💙😘😘
Exheli
Exheli Muaj më parë
Seq me duket leng mishi ky Olsi ??
ale alex
ale alex Muaj më parë
dy shpifsina
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮🤧
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮😷
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮🤒
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮🤒
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮🤧
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
🤢🤮
ale alex
ale alex Muaj më parë
ska viagra qe ta ngref me tean 🤮 mashtrusa ordinra
ale alex
ale alex Muaj më parë
lopa me bariun 🤮
Happy Memories
Happy Memories Muaj më parë
Tea si tranvestit
Gati Qameti
Gati Qameti Muaj më parë
Na henkshi m.. me sh ti tea
D M
D M Muaj më parë
Kur tmartoheni ju, do vjen ndasem krejt Shqiptaria 💫💫
iliriana
iliriana Muaj më parë
Bukur po zeri i Beartit m‘acaron😫
Dritan Hasbajrami
Dritan Hasbajrami Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
JACK LONDON
JACK LONDON Muaj më parë
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ uli posht 👖 mor aman Edhe coe ate oren per riciklim plastic
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku Muaj më parë
Ik mi Tea se ska njeri me kurjozitet per ty
Arjan Bregu
Arjan Bregu Muaj më parë
Po normale ca do thoj gjyshi shyqyre i iku kuva na shpija shyqyr qe ka kosova hunje gardhi
Akssa Begolli
Akssa Begolli Muaj më parë
Qysh lagen bohen uj per olsen e per konkurent aty 🤦‍♀️🤦‍♀️
Arjan Bregu
Arjan Bregu Muaj më parë
Vk ti me gjithe keta vk e tier
Artan Hamza
Artan Hamza Muaj më parë
Ky djali pak po prek ka G...
Angi Trajani
Angi Trajani Muaj më parë
Si zyre funerali studjoja.Kete kelyshin e Metes,injorant e vune ketu,sikur ska djem te zgjuar.Po kelysh I ajdutit,I spastron leket e pista
Soultana Fontou
Soultana Fontou Muaj më parë
Shum pit kjo teia deve mi goc
Lora
Lora Muaj më parë
Tea je shume emir ❤paq lumturi ne jet
Flamur 86
Flamur 86 Muaj më parë
Shum reklama nmes emisionit oo shkerdhat muti
Era Alenomre
Era Alenomre Muaj më parë
Tea paska ardhur per pordh, po ik o tea se era po te vjen
Kastriot Plaka
Kastriot Plaka Muaj më parë
Beharti flori kjo tea paska qen keq.per te pire vere e thau goden sikur se pare vere me sy.
xhuli Xhuli
xhuli Xhuli Muaj më parë
Turp turp ti vij teas dhane dhe llokume me andin tallen bythen me nje publik te tere si si vje zor qe del neper tv po ca nuk bejne njerzet per leke po ama dinjiteti i njeriut nuk blihet🥵
Nino Kappa
Nino Kappa Muaj më parë
Berat qeshifsha mottrenn Tea te shkerdhefsha fisin Persona fallso
Izmir Alcani
Izmir Alcani Muaj më parë
Po ti pse se pranove po intrigove apo kishe nevoj per lajke kjo tregon se ti je intrigante perdore publikun
Xhensilda Çapi
Xhensilda Çapi Muaj më parë
Na hape barkun me keta t ftuar ske me ca ben emison 👎👎👎
Ad Zeza
Ad Zeza Muaj më parë
Berati tea ,💙💜😘🥰
Ad Zeza
Ad Zeza Muaj më parë
Berati tea 💙💜🥰😘
Fatlum Sejdiu
Fatlum Sejdiu Muaj më parë
kjo u dashuru beartin masi e ka kuptu se kush osht sa pasuri ka edhe nejti aty tu ba lojna me andin u tuten pi kontratave po harni per thes shkon qashtu kta dyt jon pershtat 😂😂😝😝
Rita Mukollari
Rita Mukollari Muaj më parë
Po ti qenke nje person pa karakter shitesh kollaj
semri ardit
semri ardit Muaj më parë
offf si spo di me fol aspak ,po qfar sdi fame kjo tea kjo ka qen ne tv me koh qna genjeu po kjo per leke e do beartin ahahah
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj Muaj më parë
O olso fol per vete se per ne sesh cift i preferuar .kjo tea e heq per hunde beartin ky si lolo lumadhi kujdes se mos iken tea te andi.
famous star
famous star Muaj më parë
🤮🤮🤮
Besir Karemani
Besir Karemani Muaj më parë
Qa Pidh mashkull ke mbet me gjet Nuse me Kilometra 😂😂😂😂😂
Ana Aliaj
Ana Aliaj Muaj më parë
shshgs
Kejdii 77
Kejdii 77 Muaj më parë
Fto noizyn 💪💪💪
Soni Soni
Soni Soni Muaj më parë
sa ma shpif kjo tea nuk e di pse
Xhoni Xhoni
Xhoni Xhoni Muaj më parë
Hahaha kjo ishte ajo që kishte bezdi puthjet para kamerave😅😅😅😅
Kela Spaho
Kela Spaho Muaj më parë
Keta filluan te dalin per te mar serisht fame dhe para se i iken kur plasi skandali,aman moj aman sa do te mire jeni kur vajza si puna jote thoje ne perputhen eksperiencat e tua ti 21-vjec sot,qe kur ke filluar ti nderrosh qe 13- vjec..
diti Selimaj
diti Selimaj Muaj më parë
iiiii 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮
A. T
A. T Muaj më parë
Nuk i besohet gjë ktyre , gjithqka show.
Alea Alea
Alea Alea Muaj më parë
Ku jane ata njerz qe ofenduan Tean ter kohes????
Najada Jaupi
Najada Jaupi Muaj më parë
Si duket tea sikur ka vetem nje kemb😂
sad-stich
sad-stich Muaj më parë
Tea si lope e lagur
sad-stich
sad-stich Muaj më parë
Skam interes thot tea ta shof Nderkohe:ate sherrin dhe puthjet i pash me kureshtje. Kontradiktore
sad-stich
sad-stich Muaj më parë
Si opiniost jo thot tea. Nderkoh te dielen ne perputhen prime jan te dy opinionist.gjasme se din kta . Pyetje me plan
suzi koci
suzi koci Muaj më parë
Cifti ideal Tea dhe Bearti Zoti ju bekofte
Elena Love
Elena Love Muaj më parë
Tea eshte shum e keqe se ka trathtu Andin kurse Bearti eshte menemadh se ban demek se asht i fort kurse Andi i ka ba shum dhurata Teas kurse kjo shkon e puthet me kyt njeri po as njeri nuk munem me qujt se mu puth kur as njerz e shpis nuk e din perveq Andit se Tea zdon me pa ma me sy thu se i ka ba naj gja
Peri_Ko
Peri_Ko Muaj më parë
tea beart ju duaaaaaa
Mumin Pajaziti
Mumin Pajaziti Muaj më parë
OOO BEHART LARGAU PREJ ASAJ KUÇKE GJASHUAS VEÇËM SHERIN VEJZA MA FALSO NUK KA
Meri Vataj
Meri Vataj Muaj më parë
Pidhropshat e mutit jam duke vjedhur nga kto shpifsinat nuk e di ca marin kot vemendje as nuk kan ndonje talent
Elsa Mersini
Elsa Mersini Muaj më parë
Do e marish Noizyn ne intervist?
Besmir Gashi
Besmir Gashi Muaj më parë
bravo olsi
Teşkilat 5. Bölüm
2:01:58
Teşkilat Dizisi
Shikime 3,6 mln
100 LAYERS FOOD CHALLENGE #4
10:51
Multi DO Challenge
Shikime 3,4 mln
Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio)
1:49
PetroXhori Official
Shikime 464 mijë
100 LAYERS FOOD CHALLENGE #4
10:51
Multi DO Challenge
Shikime 3,4 mln
Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio)
1:49
PetroXhori Official
Shikime 464 mijë
WE GOT BACK TOGETHER!?
8:41
Brent Rivera
Shikime 4,8 mln
Maraşlı 13. Bölüm 2. Fragmanı
1:06
Maraşlı
Shikime 1,2 mln
TwinsFromRussia latest tiktok #shorts
0:53
웃웃TwinsFromRussia
Shikime 27 mln
Menajerimi Ara 31. Bölüm
2:17:06
Menajerimi Ara
Shikime 653 mijë