Ronela Hajati - Aventura

  Shikime 1,630,873

Ronela Hajati

Muaj më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/Aventura
Listen and watch the latest song from Ronela Hajati.

Ronela Hajati - Aventura
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Beat by: Marko Polo
Arrangement: Tull Production

Komente
Wuri Yuwono
Wuri Yuwono 2 ditë më parë
1M 🔓 2M 🔒 3M 🔒 4M 🔒 5M 🔒 💪💪
Fitim Kuci
Fitim Kuci 2 ditë më parë
❤❤❤
Roksi
Roksi 3 ditë më parë
She's so thicc
Gezim DAPI
Gezim DAPI 3 ditë më parë
Shqiperia ne epoken e tallavese
Xeni Hasni
Xeni Hasni 3 ditë më parë
Shum kenge e bukur qenka
Angel Angel
Angel Angel 3 ditë më parë
Kjo duhet me kan shum ma nalt esht super unike ! Kjo e Dafina Divaaa😍🔥🔥🔥
Babaroga
Babaroga 4 ditë më parë
Kosova ne kete stil muzike o kan 2007ten, a tash kjo del e qet ni kang vk edhe dhez me trup qetu o dallimi i krijimtaries kurse shqipnija ka pas gjith kange te mira,moti shum moti por jo sot!!
Ervini Hasani
Ervini Hasani 4 ditë më parë
Sa shum keng e bukur
Ervini Hasani
Ervini Hasani 4 ditë më parë
Shum kenge e bukur
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 4 ditë më parë
O çfar sexy je o Nela
Ersa Borici
Ersa Borici 4 ditë më parë
Ronela for Eurovision 2022🗒🗒🏆🏆🏆
Vlora Vlora
Vlora Vlora 5 ditë më parë
Super flakë 🔥🔥
Klementino Rrexhepii
Klementino Rrexhepii 5 ditë më parë
Keng kushtuar 13 vjeqreve kur bojn vidjo snapi tja qojn t dashurit HAHHHAAHAHAHAHAHAHAH
Bella Poarch
Bella Poarch 5 ditë më parë
love you
spiro Thanasi
spiro Thanasi 5 ditë më parë
kellire
spiro Thanasi
spiro Thanasi 5 ditë më parë
baxhell
🦋Kledisa _Lyric🦋
🦋Kledisa _Lyric🦋 5 ditë më parë
2:08
CISCO POLO
CISCO POLO 6 ditë më parë
I LOVE YOU... ❤❤🇦🇱🖤🖤
Visar Ismaili
Visar Ismaili 7 ditë më parë
😍😍😍
Visar Ismaili
Visar Ismaili 7 ditë më parë
🎶🎶🎶🎶🎶
anony mous
anony mous 7 ditë më parë
diva🤩♥️
Flori Sinani
Flori Sinani 8 ditë më parë
Kjo eshte e cmendur ne kuptimin e mir te fjales💙💙
Jtree Sams
Jtree Sams 8 ditë më parë
divaaaaa
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 8 ditë më parë
Sa pikante i ben kenget...namin gocat neper stori me refrenin🤔😄😄😄
The Best
The Best 8 ditë më parë
Flak fare e cmendur ne llojin e saj 🥳♥️
White Angel
White Angel 9 ditë më parë
Keng VK🤮
Esmeralda Hoxhaj
Esmeralda Hoxhaj 9 ditë më parë
Ti meriton miliona views një nga kengetaret shqiptare me te mira ...
Phil Official
Phil Official 10 ditë më parë
Finally I found this song!! She was teasing it by singing the refrain AGES ago on her facebook page and I thought it was an old song from her ... but I could never find it.
Nela Nelitsa
Nela Nelitsa 10 ditë më parë
Bishaaaaaaa 🔥🔥🔥🔥
nik kastriot
nik kastriot 10 ditë më parë
Katastrof femer
Der ALBANER Live SMILE
Der ALBANER Live SMILE 10 ditë më parë
Oifo
Ana Karenina
Ana Karenina 11 ditë më parë
Cdo gje eshte thjesht perfekt! Ka vetem nje difekt krijon varesi akute 😃
Korben Boombastik
Korben Boombastik 11 ditë më parë
🎶🔥🎶
Flori Sinani
Flori Sinani 12 ditë më parë
💙💙💙💙💙💙 i love youooo
alessio Trolese
alessio Trolese 12 ditë më parë
You've smashed it Get in there luv ❤ Albanian Lassie the best 👌❤
Vini Telo
Vini Telo 13 ditë më parë
Eccccccc.. atyyyyyyyyyy.. Ronela qr konges digjeeee boten te lumt po me vjen keq qe nuk bone pjes ne Euro vision do kishe terbu gjith boten 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ermina Gjini
Ermina Gjini 13 ditë më parë
Suksese te metejshme! Mplq shume cmenduria jote ne kenge e videoklip. 👏👏👏
Rammo Ommar
Rammo Ommar 14 ditë më parë
Kjo shurra qe lexonte libra 😞 Imagjino ca librash lexohen me kembet hapur 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
claudio mece
claudio mece 14 ditë më parë
Extrem femer 🤣🤪🐼🐼🐼
Jetoj Per nje arsye
Jetoj Per nje arsye 14 ditë më parë
Uiiiiii e kalli Ronela,uiiiii dhe Kiçja ne grup,ajde marshallah tani je kompletu,mor nje gje nuk di une,kush i dhjet kto tekstet e kengve moj aman?🤔 Oj bukuroshe hajt se po ta jap nje tekst nga te miat por jo me te rrafme me te kapme me te perplasme me te hapme,ta boj nji tekst pateriotik me te pru ne fill i cik,oh t lumt na ke neru
Tai Tai
Tai Tai 14 ditë më parë
Ca bombe esht kjo
Lisandra Hazizi
Lisandra Hazizi 14 ditë më parë
A KE NDONJE MENDJE SONTE HAHAHAHAHAHA
Just Me
Just Me 15 ditë më parë
Kengatarja me palidhje ne muzike dhe stil e llogjike. Vetem sforcohet
Megi Kociu
Megi Kociu 15 ditë më parë
100% e sigurt se je tu degju kengn duke lexu komentet 🔥
D'Juan Stanziola
D'Juan Stanziola 15 ditë më parë
Potrancona esa jajajaja
FF Joel
FF Joel 15 ditë më parë
a ke nai mendje sonte?🤤
Shqiptari i vuajtur
Shqiptari i vuajtur 15 ditë më parë
boo sa esht rrit imoraliteti, shiko dhe komentet e baxhellave qe e mbeshtesin 🤦🏻‍♂️💩💨 multiturp
Angelin Guraj
Angelin Guraj 15 ditë më parë
Gegnisht flas e por gjithsesi ma shpifin kur kendon kush me theks kshtu kur nuk e flet normalisht ashtu. Ma par dua me e nigju ne theksin e vet at tjetrin tu kendu por varja. Asht "trendi" gjasme e nderkohe me te nigju tu fol gegnisht ne jug thon uaa qenka malok. Çfar njerëz jemi ne kuku
Pamela Leka
Pamela Leka 15 ditë më parë
1m in 1week
Mona Doci
Mona Doci 15 ditë më parë
Divëëë..👏👏👑👑👑
Anjeza Rukaj
Anjeza Rukaj 16 ditë më parë
Dmth te kete gjithe ate ze e potencial e ta çoje veten ne kete nivel tekstesh vetem Ronelen shikoj une!!! Degjon muziken thua wow, sa fillon teksti komplet ordiner!!! Ronela per Eurovizion thoni ju kur Alban Skenderaj i mjafton nje fushe e gjelberuar e nje kitare dhe behet hit i te gjitha koherave, Ronela me shoke e shoqe çfare nuk bejne neper klipe e çfare nuk shkruajne neper tekste e perseri as nuk krahasohen me kengetare si Albani... Qofshi ju qe jeni qe e inkurajoni per keto lloj tekstesh kur ajo mund te jete nje yll ne muzike te vertete sepse ka ze shume te bukur, jo ne keto paçavure!!!
rajan rajan
rajan rajan 13 ditë më parë
🙏🏻
Esc Shadow!
Esc Shadow! 16 ditë më parë
Eurovision is waiting for you Queen 😁
Leo France
Leo France 16 ditë më parë
💥👌💥👌💥
Wuri Yuwono
Wuri Yuwono 16 ditë më parë
1M. Woohoo...congrats...!!!
Ola Sula
Ola Sula 17 ditë më parë
Ronela je yll fare keshtu vazhdo💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💫💫💫💫💫💥💥💥
Bledi Mustafarai
Bledi Mustafarai 17 ditë më parë
Ik moj kukumjacke
Era Smus
Era Smus 17 ditë më parë
Too curvy for my likings. Gorgeous face though...hehe
VALENTINA BUCI
VALENTINA BUCI 17 ditë më parë
Mos vdeksh kurrrr 😋🤩💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💥
Ida Hysa
Ida Hysa 17 ditë më parë
💥💥💥
Roberto
Roberto 18 ditë më parë
O NO LIMIT KU JE O BURAZER😂😂
Dario Haka
Dario Haka 18 ditë më parë
🔥🥵🔥
Dario Haka
Dario Haka 18 ditë më parë
Albanian Barbie 😍💖💝
Dario Haka
Dario Haka 18 ditë më parë
Artiste me plot kuptimin e fjales 😍👑❤
Dario Haka
Dario Haka 18 ditë më parë
Hitmakerse je 😍🤪🔥
Dario Haka
Dario Haka 18 ditë më parë
Me e mira je. 🔥
Arsi Muca
Arsi Muca 18 ditë më parë
🔥🔥🔥
Maggie Trupido
Maggie Trupido 18 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Alx Shkodrani
Alx Shkodrani 18 ditë më parë
Si mund ti lash veshet me ato thoj??
Game_ Day8
Game_ Day8 18 ditë më parë
❤️‍🔥
The epiphany of rulers
The epiphany of rulers 18 ditë më parë
Ronela per EUROVISION, te lutem zgjidheni cause she s bomb🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Drilon Vuthaj
Drilon Vuthaj 19 ditë më parë
Ronela per ne eurovision!!! ;) Kush eshte me mua?? 👇
bubitibu bu
bubitibu bu 18 ditë më parë
no
Visar Ismaili
Visar Ismaili 19 ditë më parë
Kenge super 🤩🤩🤩🤩
ANNA ELVANA RIRA
ANNA ELVANA RIRA 20 ditë më parë
E dua, sa e cmendur esht 😍😍 FLAKEEE
Ervis Meca
Ervis Meca 20 ditë më parë
3 min kenga 30 min duke lexu komentet as se dgjova fare ca the jeni bo si te perputhen
Eva Dushaj
Eva Dushaj 20 ditë më parë
😍😍😍💖💖💖💖
Deljona Zeneli
Deljona Zeneli 20 ditë më parë
🙌🙌🙌🙌🙌🙌
leonard metallari
leonard metallari 21 ditë më parë
Karabuqe
sandri fuqi
sandri fuqi 21 ditë më parë
💥💥💥💥
Aleks Palokaj
Aleks Palokaj 21 ditë më parë
Kjo qe lexonte libra 🥵
Ana ANNA
Ana ANNA 21 ditë më parë
E ke myt
beba_ote34
beba_ote34 21 ditë më parë
Jo spo ma nin o plak😝
Marieta Beti
Marieta Beti 21 ditë më parë
Super kenge flak👌
Charli Fandom
Charli Fandom 21 ditë më parë
Super song 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Flora
Flora 21 ditë më parë
E sapo dale nga psikiatria
Mirko Durres
Mirko Durres 21 ditë më parë
Nuk e di dmth si ka munci q nuk klikohen kenget e roneles,kur i ngjon kudo,madje edhe neper zgara i vejn 😂 se di si vlersohen ca shurra e kjo jo dmth
creator SK
creator SK 22 ditë më parë
🙋‍♂️👍
Xhuljan Hulio
Xhuljan Hulio 22 ditë më parë
Turp tkesh🤣
NUK JE VETEM!
NUK JE VETEM! 22 ditë më parë
Super je
Fabi Harshini
Fabi Harshini 22 ditë më parë
Kjo eshte shtrig e embel 🤩🤩
QKSH NEWS  ♪
QKSH NEWS ♪ 22 ditë më parë
almores.info/rock/video/rX2DyZ6qqdWNf8o
Elena
Elena 22 ditë më parë
Hajde hajdeee ose kg eshte kjo🤯
QKSH NEWS  ♪
QKSH NEWS ♪ 22 ditë më parë
almores.info/rock/video/rX2DyZ6qqdWNf8o
ESC 2020
ESC 2020 22 ditë më parë
Eurovision 2022??
QKSH NEWS  ♪
QKSH NEWS ♪ 22 ditë më parë
almores.info/rock/video/rX2DyZ6qqdWNf8o
Inglimona Zyberi
Inglimona Zyberi 22 ditë më parë
Wooowww si githmon😊
QKSH NEWS  ♪
QKSH NEWS ♪ 22 ditë më parë
almores.info/rock/video/rX2DyZ6qqdWNf8o
beba_ote34
beba_ote34 22 ditë më parë
Ronela 💜
QKSH NEWS  ♪
QKSH NEWS ♪ 22 ditë më parë
almores.info/rock/video/rX2DyZ6qqdWNf8o
Lyricss Songss
Lyricss Songss 22 ditë më parë
bukur Ronela😻😘😘😘😘
KIDDA LOVE0
KIDDA LOVE0 23 ditë më parë
Ronela she’s star ⭐️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
QKSH NEWS  ♪
QKSH NEWS ♪ 22 ditë më parë
almores.info/rock/video/rX2DyZ6qqdWNf8o
MsTironce
MsTironce 23 ditë më parë
Fiksim kenga 🥵 Ronela 🔝 💯
doire aintu
doire aintu 23 ditë më parë
Ja hangsha zemren Roneless ♥️😘
JACK LONDON
JACK LONDON 23 ditë më parë
Do te kap policia per mosperputhje teksi me melodin, 🙄🙄🙄 . Seriozisht ,,,,,me ter mend kjo esh keng I qr ca behet...
Aquila 0692041815
Aquila 0692041815 23 ditë më parë
Bravo o Tropojane
Zaim HOXHAJ
Zaim HOXHAJ 23 ditë më parë
Hahaaaaaa 😜😂😂😂 A ke naj menie sonte ?🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😜😜😜 Çdo sonte,aty është mendja ska ku shkoj tjetër 😜😂😂👌
doire aintu
doire aintu 23 ditë më parë
Je shum lart ronela
Ronela Hajati - Lage (Official Video)
2:55
Ronela Hajati
Shikime 10 mln
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4,1 mln
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 6 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Ronela Hajati - Genjeshtar je X Pare
4:32
Ronela Hajati
Shikime 5 mln
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 592 mijë
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4,1 mln
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 6 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,4 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Dad and funny prank over Nastya. #shorts
0:14
LIKE NASTYA SHORTS
Shikime 3,8 mln
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 132 mln