Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)

  Shikime 5,607,407

AlphapopOriginal

Muaj më parë

Contact : admin@alphapoporiginal.com
● Spotify : shorturl.at/kGQ23
● Itunes : shorturl.at/eDKSU
● Social Media
Rina IG : @isyourgirlrina
Rina Tiktok : @balerina999
Exlusive Production : Jetmir Agaj
Produced by Jaemally Beatz , Çelik Lipa
Master : Nome ent
Directed by Dina Morina & Mjellma Istrefi
Dop: Petrit Ukehajdaraj
Dancing Crew: Love & Dance Prishtina
Fashion Designer : Etnik Shala
Make Up : Dafine Neziri

AlphapopOriginal IG : @alphapoporiginal
Alphapop TikTok : @alphapopofficial

Komente
Modestino De Cunzo
Modestino De Cunzo 2 orë më parë
the best
Fejzulla Morina
Fejzulla Morina 12 orë më parë
bravo
laura
laura 12 orë më parë
🌟🌟🌟🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏🌟👏🌟🌟🌟👏🌟🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🌟🌟🌟👏👏🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋
Taibe Taibe
Taibe Taibe 18 orë më parë
Jdkbfhvsovhc të tjera dvdogua
Bad Girl
Bad Girl 22 orë më parë
Lesbike😂
Orgesa Hazizi
Orgesa Hazizi Ditë më parë
Tayna..👑👑.Kida.💎💎..Dafina Zeqiri😗😗..Rina.😕😕🤢🤢🤢
hen ko
hen ko Ditë më parë
Po ca ka lidhje qe Rihanna e paska bo e para rendesi ka qe kjo na e pru ne shqip dhe esht nje superhit💁‍♀️🇦🇱🔥
Federik Hetai
Federik Hetai Ditë më parë
Bad girl Rosita! Big Rina love you ❤️💜🌒
Aysouda kazemi
Aysouda kazemi Ditë më parë
Its real songs to understand rosita
Samsung A10s
Samsung A10s Ditë më parë
Pse nuk lidhesh me feron
Shefqet Makolli
Shefqet Makolli Ditë më parë
RINA DION JAMË
Shefqet Makolli
Shefqet Makolli Ditë më parë
kaka është e bukr
Shefqet Makolli
Shefqet Makolli Ditë më parë
RINA
Shefqet Makolli
Shefqet Makolli Ditë më parë
je bosë je
Shefqet Makolli
Shefqet Makolli Ditë më parë
shymë e bukrë je
Mati Edmond
Mati Edmond Ditë më parë
Kja osht nje keng perlë, realitet shum i madh dhe i vërtet në t’gjith boten! Tlumt Rina e ke qar🙏🏽
Cassie
Cassie 23 orë më parë
struggling because Rosita is making her really think about it, and Rina is finding it hard to resist Rosita's advances (I don't blame her, Rosita is stunning!)
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 2 ditë më parë
Po ca ka lidhje qe Rihanna e paska bo e para rendesi ka qe kjo na e pru ne shqip dhe esht nje superhit💁‍♀️🇦🇱🔥
Άγγελος ρουτσι
Άγγελος ρουτσι 2 ditë më parë
Πάμε λιγω
Poema Zylfiu
Poema Zylfiu 2 ditë më parë
O bravo rina
FLAKRON PAJAZITI
FLAKRON PAJAZITI 2 ditë më parë
Respect in e kom emrin rin
Malesor Latifi
Malesor Latifi 2 ditë më parë
💖 rina 😘
Malesor Latifi
Malesor Latifi 2 ditë më parë
😘😘😍😍
Shefqet Makolli
Shefqet Makolli 2 ditë më parë
yef
luca Blero
luca Blero 3 ditë më parë
Un po VUAJ PER RINA
aksa saiti
aksa saiti 3 ditë më parë
Po
Tuana Maloku
Tuana Maloku 3 ditë më parë
Esma
Tuana Maloku
Tuana Maloku 3 ditë më parë
O sa mir
Denis Haxhnikaj
Denis Haxhnikaj 3 ditë më parë
Goglejka filloi me muzikë perfekte, po vazhdon me muzikë perfekte, rrespekte Rinë, je e vetmja qe e ke zërin përfekt pa modifikin, thjeshtë artiste.
Rimi's Life Channel
Rimi's Life Channel 3 ditë më parë
A e keni verejtur te gjithe qe kjo kenge dhe kenga e taynes WTF kane te njejten shikime gjithmone psh tani jan 5.2mln te dyja😱😱😱😱😱😱😱😱😱
Rimi's Life Channel
Rimi's Life Channel 3 ditë më parë
@First Name yesss
First Name
First Name 3 ditë më parë
E rines ka me shume. E Taynes me pak
Assassin Steal
Assassin Steal 4 ditë më parë
Άρε τι κάνει ο άνθρωπος για τα views
Ani Dervishi
Ani Dervishi 4 ditë më parë
kjo eshte rrepere
aksa saiti
aksa saiti 4 ditë më parë
Bravo❤❤
Cassie
Cassie 4 ditë më parë
♥♥
Shpejtim Braha
Shpejtim Braha 4 ditë më parë
As nie keng te mir nun e ki pas perveq qeto Melinda i ka konget me te mira ti edhe tayna s vyni sen a po nin lexoj komentet
Cassie
Cassie 4 ditë më parë
👌💋💋💋
Gezim Duro
Gezim Duro 4 ditë më parë
Shum bukur rina
niduoe stre
niduoe stre 3 ditë më parë
♥♥
Beni Kurbogaj
Beni Kurbogaj 5 ditë më parë
wuyiwi1i🤩🤩🤩🤩🤩
niduoe stre
niduoe stre 3 ditë më parë
👌💋💋💋
erza salihu
erza salihu 5 ditë më parë
ALBESA❤❤❤❤❤💟
Alban Shabani
Alban Shabani 6 ditë më parë
❤️❤️❤️
Ajet Kurtaga
Ajet Kurtaga 6 ditë më parë
Je fatastike rusida
Ela Suela
Ela Suela 6 ditë më parë
❤❤❤😍😍😍😍
Ela Suela
Ela Suela 6 ditë më parë
👏👏👏👏
Amirmustafaa7
Amirmustafaa7 6 ditë më parë
qifsha lesbianen hahahahahahahaha
opzz xsin
opzz xsin 5 ditë më parë
I love u 🥰 from MEXICO 🇲🇽
Fadil Raci
Fadil Raci 6 ditë më parë
Music shum e buker bravo ju uroj sukses 👍❤
Ptao Tom
Ptao Tom 6 ditë më parë
This songs really so good ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Θεοδώρα Μπρόζου
Θεοδώρα Μπρόζου 6 ditë më parë
Ρε γαμωτο μα έχετε λειψή και η δύο γαμώ και κάνετε γαμάτα βίντεο ♥️
Ptao Tom
Ptao Tom 6 ditë më parë
ta haj zemren
Elife Kika
Elife Kika 7 ditë më parë
💋💐💐❤️❤️❤️❤️👄💙🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🎂
opzz xsin
opzz xsin 5 ditë më parë
Kanga shumë e mire
IBA Rey
IBA Rey 7 ditë më parë
lumja ti qika babit hahahahaha
hip hop Rap
hip hop Rap 7 ditë më parë
Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...
hip hop Rap
hip hop Rap 7 ditë më parë
Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )
Elda
Elda 7 ditë më parë
👌💋💋💋
its_fjona 17
its_fjona 17 8 ditë më parë
♥♥
mikin lirou
mikin lirou 7 ditë më parë
Je si shpirt RINA🍓🍓👅✌
minij hooi
minij hooi 8 ditë më parë
Poor Rosita, she will never move on..... i mean look at Rinaaaa🥵🥵😍😍😍😍
mikin lirou
mikin lirou 7 ditë më parë
Albania Fans-Kush eshte shqiptar like commentit qe ta dine keta sa te forte jemi- Albania Support
Bujar Bardhi
Bujar Bardhi 8 ditë më parë
🤩🤩
Bujar Bardhi
Bujar Bardhi 8 ditë më parë
Bravo per bossen ton říîňâ bâĺâj
Ptao Tom
Ptao Tom 8 ditë më parë
Un rinen me para e urreja sepse u bente shummee disse kengetareve ndersa tani ka mesuar dhe eshge shumeee e mire Kenga esht superr ❤ love
minij hooi
minij hooi 8 ditë më parë
Konga e bukur, historia e konges Vari Karin
Artmir Ahmeti
Artmir Ahmeti 8 ditë më parë
Kanga shumë e mire
mariana c
mariana c 9 ditë më parë
I love u 🥰 from MEXICO 🇲🇽
Kemi xana
Kemi xana 9 ditë më parë
ta haj zemren
Liza Lizu
Liza Lizu 9 ditë më parë
This songs really so good ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
loveyou9
loveyou9 6 ditë më parë
😍😍😍😍
Ptao Tom
Ptao Tom 8 ditë më parë
Shum e bukur bravo rina
Love Games
Love Games 9 ditë më parë
Love you So Much Rina😍👑🎀
Ona Dona
Ona Dona 9 ditë më parë
Nje keng fantastike 🙌
Lejla Leka
Lejla Leka 9 ditë më parë
WERYUR
Emily An
Emily An 9 ditë më parë
Albania Fans--Kush eshte shqiptar like commentit qe ta dine keta sa te forte jemi-- Albania Support
Kemi xana
Kemi xana 10 ditë më parë
Je si shpirt RINA🍓🍓👅✌
TmAK GR
TmAK GR 10 ditë më parë
Is First !
Maria XD
Maria XD 10 ditë më parë
That gave me an wattpad idea for a story...the best friend fall's in love with her but she knows that she's str8 and they have a lot of problems and a toxic friendship but then something happens and the best friend realize that she is in love2 with her...okay i said my thought now keep scrolling 🤣
Maria XD
Maria XD 7 ditë më parë
@Bangtanism 7 it was just an idea but if i find something on wattpad i will give it to yoy
Bangtanism 7
Bangtanism 7 7 ditë më parë
Drop the @ babe i would read that
Emily An
Emily An 9 ditë më parë
😇😇😇😇😇😇😻😻😻😻
Mentor Ujku
Mentor Ujku 10 ditë më parë
Kengë e kopjume dmth disa keng nga pak ,,
Young B Golden
Young B Golden 10 ditë më parë
Konga e bukur, historia e konges Vari Karin
Sandri Kule
Sandri Kule 10 ditë më parë
😁😁😁💎💎💎💎💎💎❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍👑👑👑👑💄💄👑💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎🐩🐩🐩🐩🐩🐩🐩🐩🐩🐩🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️
Sandri Kule
Sandri Kule 7 ditë më parë
😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗
soinhu foitu
soinhu foitu 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Sandri Kule
Sandri Kule 10 ditë më parë
😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Sandri Kule
Sandri Kule 9 ditë më parë
😁😁😁😁😁😉😉😉😉😉😉😁😁😁😁😁😁😉
soinhu foitu
soinhu foitu 10 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍😍🔥🔥😍🔥😍🔥😍😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥
Anisa Fejza
Anisa Fejza 10 ditë më parë
😍😍😍
Sara Dervishi
Sara Dervishi 10 ditë më parë
Shum e bukur bravo rina
Arnesa Canolli
Arnesa Canolli 10 ditë më parë
Rida
Nita Berisha
Nita Berisha 10 ditë më parë
Im a fan rina balak ta dua shumë RINA BALAJ
Arnesa Canolli
Arnesa Canolli 10 ditë më parë
Rida
𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛 10 ditë më parë
👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
anjeza cani
anjeza cani 10 ditë më parë
Doing me bad bad bad bad Rosita Dashnin tonde jo nuk e prita E di qe po vun Rosita jom ka e shoh (Oh oh oh) Je ka m'bon dom dom dom Rosita Dashnin tonde jo nuk e prita E di qe po vun Rosita une ty t'njoh (Oh oh oh) Krejt ti boten me ma jep s'priton Rosita e din qe jom me tjeter kon Zemer jem per to nuk menon E du, e du po jo qysh ajo mendon Rosita t'lutna mos m'bo presion Se menen veq te ai e kom Shume zor qe menen teme Rosita ma ndrron (Uh) Mos u mërzit që me ty s'muj me kon Ti je е bukur që ti me pas lot Unë ndjej dashni po jo qysh ti e mеriton Rosita Mos u mërzit qe me ty s'muj me kon Ti je e bukur që ti me pas lot Unë ndjej dashni po jo qysh ti e meriton Rosita Doing me bad bad bad bad Rosita Dashnin tonde jo nuk e prita E di qe po vun Rosita jom ka e shoh
SoundSelector
SoundSelector 10 ditë më parë
Rina X Ava Max DO IT
Ata Beluli
Ata Beluli 10 ditë më parë
🥰👏👏👏
Flori Tafa
Flori Tafa 10 ditë më parë
🤩🤩🥰💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💎💎💎💎💎
Flori Tafa
Flori Tafa 10 ditë më parë
😇😇😇😇😇😇😻😻😻😻
Flori Tafa
Flori Tafa 10 ditë më parë
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Flori Tafa
Flori Tafa 10 ditë më parë
😘😘😘😍😍😍😍😍🥰🥰🤩🤩🤩🤩
Flori Tafa
Flori Tafa 10 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍😍🔥🔥😍🔥😍🔥😍😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥
Flori Tafa
Flori Tafa 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Dea Hoxha
Dea Hoxha 11 ditë më parë
gxdhdghh
Lalal Lalal
Lalal Lalal 11 ditë më parë
Telio❤❤❤❤
Zyra E Mekateve
Zyra E Mekateve 11 ditë më parë
Rosita Te henksha ❤️
Tekste kengesh Shqip
Tekste kengesh Shqip 11 ditë më parë
4,4 milly bravo rina
Nikolina Tota
Nikolina Tota 11 ditë më parë
Qetkertyhf💋💋💋❤️
Nikolina Tota
Nikolina Tota 6 ditë më parë
Ollłsfccsagh
bowen voowy
bowen voowy 11 ditë më parë
Yes samo taka qko
Euronbehrami Euroni123
Euronbehrami Euroni123 11 ditë më parë
😃😀😆😉😗🤔😜😝😛😻🙏💑👉👈☝👆👇✌✋❤
bowen voowy
bowen voowy 11 ditë më parë
Un rinen me para e urreja sepse u bente shummee disse kengetareve ndersa tani ka mesuar dhe eshge shumeee e mire Kenga esht superr ❤ love
Bajram Lushaj
Bajram Lushaj 11 ditë më parë
Bravo rina😍😍😍
Bajram Lushaj
Bajram Lushaj 11 ditë më parë
😍😍😍😍😍
Ardian Hasanpapaj
Ardian Hasanpapaj 11 ditë më parë
Bravo beby
Agron Hoti
Agron Hoti 11 ditë më parë
Io u
Jessie Jess
Jessie Jess 12 ditë më parë
Rihanna-te amo
soinhu foitu
soinhu foitu 12 ditë më parë
straight same Team as this.Well Done Rina NICE🔥
MANOLAKIS THE REAL
MANOLAKIS THE REAL 12 ditë më parë
Καλό αλλά το Bailando?
nermine Arifi
nermine Arifi 12 ditë më parë
Shumë zë i bukur nje Hit i rrallë .. Respekt
Olta Elmedina
Olta Elmedina 12 ditë më parë
😙😙😙😙😙😙😙😙😙
Olta Elmedina
Olta Elmedina 12 ditë më parë
BRAVO RINA😘😘
12mk
12mk 12 ditë më parë
Nuk e prita që kjo këng do te shkoj aqe mife saqe te gjithe ta degjojne
Sabina sulaj
Sabina sulaj 12 ditë më parë
Bravo 👏
Tina Ymeraj
Tina Ymeraj 13 ditë më parë
Un rinen me para e urreja sepse u bente shummee disse kengetareve ndersa tani ka mesuar dhe eshge shumeee e mire Kenga esht superr ❤ love
Sylejman Thaqi
Sylejman Thaqi 3 ditë më parë
edhe une
Sylejman Thaqi
Sylejman Thaqi 4 ditë më parë
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
2:10:26
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
05:27
Varrosi OTR
Shikime 1,8 mln
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3,1 mln
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
Rina - Fire
03:23
AlphapopOriginal
Shikime 6 mln
Tayna x Ivorian Doll - WTF
03:07
Friends Entertainment
Shikime 6 mln
TIKA - MY HUANA
02:35
TIKA
Shikime 3,1 mln
DON XHONI - MAFFIA
02:49
DON XHONI
Shikime 4,1 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 2,4 mln
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3,1 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3,1 mln
Olivia Rodrigo - deja vu (Official Video)
3:52
OliviaRodrigoVEVO
Shikime 32 mln
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 179 mijë
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 1,1 mln
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
2:44
Capital T
Shikime 1,5 mln
Demi Lovato - Dancing With The Devil
5:13
DemiLovatoVEVO
Shikime 16 mln