Rikthehet Vali Corleone, e vërteta e arrestimit, makina e re dhe jeta plot luks!

  Shikime 460,755

T7

22 ditë më parë

Website: www.televizioni7.com
Facebook: televizioni7
Instagram: televizioni7

Komente
Musliu Liridon
Musliu Liridon 13 orë më parë
11:43 biren e hunes kshyrne :-)
E di Eddi
E di Eddi Ditë më parë
What issssss it well my friends this is Mercedes Lamborghini panowagon with blinker fluids all the way around specially ordered from dubai the me lekure zhapiku prej down under Australia 🤣
LSPubgM1 LSPubgM1
LSPubgM1 LSPubgM1 Ditë më parë
Qikjo 06 666 kodi i dexhallit eshte allah runa
0711 G4sh_1
0711 G4sh_1 Ditë më parë
Qysh ja fut 1001 ps nuk ka o karuc
Anxhela Aliu
Anxhela Aliu Ditë më parë
Mafia ka kriju covidin hajde pall hajde😂😂 ca lidhje ka se fillon emri virusit me "c" dhe emri i atyre mafjosve me "c" psh me "c" fillon dhe Croazia nese flasim ne gjuhen italisht e ca kjo mafja qe fillon me "c" ka kriju virusin qe fillon me ''c'' dhe e ka kriju ne croazia qe fillon me "c" 🤣🤣 tallim lesht me ty o budall Shko mso me fol se sdi akoma krokodilit i thu krrokodaill 😂😂😂
Chicago Rolls
Chicago Rolls 2 ditë më parë
🇦🇱 Haaahaaa 🇽🇰 Valentino Sei Grande 🇮🇹👍🌏✌
Juri Bojka
Juri Bojka 2 ditë më parë
Mafia eshte ms-13 ose stret 18 ka shume tjera cosa nostra familja e vogel eshte ne krahasim me msssss
Juri Bojka
Juri Bojka 2 ditë më parë
Na cliro nga ??Serbia... por ketu te humbin me seconda
Juri Bojka
Juri Bojka 2 ditë më parë
Shume ka njerz te pasur ne bote por me zemer te madhe bamirsa sod te gjithe e kan jeten e vet hajde ne lugin presheves nese je i fort
Darlin (Albanianblood)
Darlin (Albanianblood) 2 ditë më parë
Vjen me fol per makinen e re 😂😂 ku kena perfundu 🙈🙊🙉
Ergita Behra
Ergita Behra 3 ditë më parë
Ky me vertet eshte i qmendur duhet me qu ne psikiatri
shy_wolf 01
shy_wolf 01 3 ditë më parë
Mos rrej shume se na lodhe
Φιλιππος Γκινος
Φιλιππος Γκινος 3 ditë më parë
Ore sa vari karin….se ka daluar drogen ku?
Rogue Boy
Rogue Boy 3 ditë më parë
Ka njerz me dhëmbje shpine dhe ka njerz që përdorin: 🍀🌀💨💭. S'ka me mend!!!!!
SOKOLOF
SOKOLOF 3 ditë më parë
DUHET GJETUR AI QE JA SHET MALLIN KETIJ ME ROP SHPIE
Rihan Ziberi
Rihan Ziberi 3 ditë më parë
Ncnc
Eri Eri
Eri Eri 3 ditë më parë
Dmth uzin e kish per te vrar miza dhe kokainen e ka per macen hajde muhabet hajde
Maria Conte
Maria Conte 3 ditë më parë
Bravissimo vali sei nr uno .lascia stare i altri che comentano male .perché anno invidia .che sei ricco .un abbraccio da Napoli .sei grande
Zima Nzr
Zima Nzr 4 ditë më parë
skuzaaaa salute
MAKU
MAKU 4 ditë më parë
Pasi pash kte video e lash mallin.
Apoca Lisse
Apoca Lisse 5 ditë më parë
Ky eshte vertet kari lales.
MemePro HD
MemePro HD 5 ditë më parë
ku e ble mallin ky more
Master
Master 5 ditë më parë
Jashte Orbite. I mbytur me koka.
niddg viiut
niddg viiut 5 ditë më parë
4:33 per kto jon trotineta😂❤
Afrim Mysliu
Afrim Mysliu 6 ditë më parë
Lekur kokodrail
sokin jon
sokin jon 6 ditë më parë
Kokaine per macen mafiozeee corleone 🤣🤣
Oliver Arkoceviq
Oliver Arkoceviq 6 ditë më parë
50 mi euro per zinxhir e diamande plus garderopen 5 mi euro ne tota 75 mi euro 😜😜😜😜,50 +5 bajn 55 e jo 75😜😜😜😜
giovanni palalaj
giovanni palalaj 7 ditë më parë
Ky ka ik per lesh..
niddg viiut
niddg viiut 5 ditë më parë
jetojn at vend e marrin frym aty ku ti je 🙃 prap ks legan el culo qifit tan se jan msu qahty zoti rujt njerz emir ks e qiftit tan perfundoft ashty qysh ika hije nje psikopati 🥱 🇺🇸
Mafia 0007
Mafia 0007 7 ditë më parë
Kingi i elementeve 😂😂😂
Enton Mazhiqi
Enton Mazhiqi 7 ditë më parë
50k+5k=75k hahahaha 😂
sokin jon
sokin jon 6 ditë më parë
Ku e di nje miz mu sillke se di e nxora uzin jon kan nja tri shoqe u zverdhen pak edhe i thash skuza jeni ardh king hous holld
Almir Voca
Almir Voca 7 ditë më parë
Pe bon vali sikur mekan airoplan
Loco
Loco 7 ditë më parë
Ky brabus ika disa elemente skuza karriket ika lekur krokodajlli thank you skuza
Top Chanel
Top Chanel 7 ditë më parë
Ani budall ani 1.1mil
Erton the best
Erton the best 7 ditë më parë
😂😂😂😂😂🤝
Erton the best
Erton the best 7 ditë më parë
Pernime ti vali ma gerdit pasurin e kerret e te gjitha tmirat materiale. Spo du mej pas ,ma mir fukara qishtu po rri🤔😒
Leo Uk
Leo Uk 7 ditë më parë
Te paq shpirti ramet, po lopa Qe te koke! E tani ankohen shqipet spo na lshojn vizat!
PUPG ALBANIA
PUPG ALBANIA 7 ditë më parë
Ik o mashtrus😂😂😂
Gang Gang
Gang Gang 8 ditë më parë
Ky është shumë inteligjent! Ky duhet te jete nje agjent inteligjent te nje shteti dhe vepron ne KS dhe Shqipëri. Ne këtu " intervista " ky i raporton inteligjencën e mbledhur me këto " budallallëqe " te ti . Me ketë veprim edhe i shmanget takimeve. Nga ku i merr paratë qoftë se eshte i " luajtur"?? Apo edhe diçka tjetër mund te jete
The Predator
The Predator 8 ditë më parë
13:36 sdon me hi ma fellt se nuk din as vet sa qa po fol 😂😂
The Predator
The Predator 7 ditë më parë
@bilishu aliss me fal qa lidhje ka ajo qe sa po the me ata qe thash un
bilishu aliss
bilishu aliss 7 ditë më parë
Skuza, King Valentino Corleone ta blen krejt qeverin nese Don.
doire aintu
doire aintu 8 ditë më parë
Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂
Buzzy Gaming
Buzzy Gaming 8 ditë më parë
Lale , sa e hap thesin ky 😂😂
Jr RJ
Jr RJ 8 ditë më parë
Veq u futa me lan koment qety Pash familen njerz tregoni qysh kan ftyr qeto tv ks me ftu emsion kesi njeri pa kur far shkolle dije ose plani ju dhjevsha mu emsione bahsk me ket psikopatin dy fjal italisht corleone meglio chiama colgione Shko myti dikun i pa vler pare politikanave ike keto neper tipa si ti qeshtu kan fshe pasurin e ks ata mjer ata njerz qe jetojn at vend e marrin frym aty ku ti je 🙃 prap ks legan el culo qifit tan se jan msu qahty zoti rujt njerz emir ks e qiftit tan perfundoft ashty qysh ika hije nje psikopati 🥱 🇺🇸
Xxxperson Xxxperson
Xxxperson Xxxperson 8 ditë më parë
Veq ata droge e kom pas per macen time
doire aintu
doire aintu 8 ditë më parë
Vali paska mesu me fol omggggg
Xxxperson Xxxperson
Xxxperson Xxxperson 8 ditë më parë
Ku e di nje miz mu sillke se di e nxora uzin jon kan nja tri shoqe u zverdhen pak edhe i thash skuza jeni ardh king hous holld
Xxxperson Xxxperson
Xxxperson Xxxperson 8 ditë më parë
Mbrenda esht lekir crocodile😂😂😂😂😂😂😂😂
Xxxperson Xxxperson
Xxxperson Xxxperson 8 ditë më parë
Lekur crocodile
Bledi Muca
Bledi Muca 8 ditë më parë
300 mije euro e ke o frate jo 1 miljon
Bledi Muca
Bledi Muca 8 ditë më parë
O Lali ke dhe një 0 para 6_ave
mmpj twod
mmpj twod 9 ditë më parë
Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂
Endrit Gurra
Endrit Gurra 9 ditë më parë
Nashta si njeri nuk eshte i keq por ne anen tjeter ky eshte per me tu dhimt si njeri gjynah. Keto kerre po vijn prej emirateve jan te bone ndeshje atje po i bijn po i ndreqin e po i shesin😂po gjithsesi kerr i fort
Artomela Gjoni
Artomela Gjoni 9 ditë më parë
Krokodaill
bilinas mini
bilinas mini 9 ditë më parë
E kem shtru asfalltin e ri, se i vjetri na shkojke ne nerva😂😂😂😂
mmpj twod
mmpj twod 9 ditë më parë
Kjo makina kjo targa nga e kan derguar ufot 🇦🇱🇦🇱
hoiy vinosa
hoiy vinosa 10 ditë më parë
E kem shtru asfalltin e ri, se i vjetri na shkojke ne nerva😂😂😂😂
Mirsad Kullashi
Mirsad Kullashi 10 ditë më parë
Kur dola 8-7 qent u desht mi rahatu thank you huhuhu lot lot 😂 Danger ☢☣ Legjend ++++++
Kc Pro
Kc Pro 10 ditë më parë
Legjend je Vali hahaha
Servet Baftjari
Servet Baftjari 10 ditë më parë
Ky asht metëvërtet king. Po Lun koçe me krejt mediumet . Neve na duket budall por na krejt po e simpatizojm kur fol. Punët ika si Z O T R I. dhe ZOTIN eh respekton shum. Besimtar në ZOT 100%.
hoiy vinosa
hoiy vinosa 10 ditë më parë
Ta honksha at sy
Hi Hey
Hi Hey 10 ditë më parë
1.1mio?? Oooo karin ma hangsh une punoj vet te brabus bottrop e ky kerr kushton 380.000 hajd leja atu extra 450.000
nai egw eimai !!!
nai egw eimai !!! 10 ditë më parë
Vali paska mesu me fol omggggg
cuore nerazzurro
cuore nerazzurro 10 ditë më parë
An albanian pretending to be italian...
Ladina Johnson
Ladina Johnson 10 ditë më parë
get him help....
Ladina Johnson
Ladina Johnson 10 ditë më parë
CORONA GOT TRANSMITTED TO MILAN BECAUSE OF FASHION WEEK NOT BECOZ OF... WHATEVER IT IS THAT HE SAID LOL
Ladina Johnson
Ladina Johnson 10 ditë më parë
GET HIM HELP
Mateo Mezini
Mateo Mezini 10 ditë më parë
Vid vid vid 🕊🕊🕊🕊
Lent Legenda
Lent Legenda 10 ditë më parë
ju e keshni veq ky babika e ka kerrin 1 miljon euro 😜
Kuksian Kuks
Kuksian Kuks 11 ditë më parë
Ore okj asht budall po leket ka i mer ky qe blen ket dhe shpin e sene thera a di gjo kush leket ka i mer se sti fal kush
About Football
About Football 11 ditë më parë
Kqyrja laminatin 5€ metri katror
Reis Crybsi
Reis Crybsi 11 ditë më parë
Prralla
Toni Shehu
Toni Shehu 11 ditë më parë
Kjo makina kjo targa nga e kan derguar ufot 🇦🇱🇦🇱
Arber Haliti
Arber Haliti 11 ditë më parë
Baba osht corleone e kam idoll i madh je vlla
rreper shqiptar
rreper shqiptar 11 ditë më parë
Falenderoj Allahun qe ment i kam nven
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 11 ditë më parë
Po nuk keni turp qe jepni intervist me kte lugat oj Kosov ..kaq rehat jeni ? .mashalla ......👎👎👎
Blenffi YT
Blenffi YT 11 ditë më parë
Ta honksha at sy
Amoo King
Amoo King 11 ditë më parë
Eh lesh kari be Hahahahaha
Ildi Breezy
Ildi Breezy 12 ditë më parë
“If you broke and clownin' a millionaire, the joke is on you” - J. Cole
Muzikë Shqip
Muzikë Shqip 10 orë më parë
Nice reference, ama n'fakt ka pare ky far budalle (prindt i ka t'pasun)
Edge tiling
Edge tiling 11 ditë më parë
Not with us.
alban
alban 12 ditë më parë
Pse i japin hapsire ketyre pederav Kobres e Valit, qe i nukun vetllat e i qelin gjyksat me zingjir pfff
Dhimitri Nexha
Dhimitri Nexha 12 ditë më parë
yea elementet e globit me te rrezikshme ne planet,salut for kingun krokodaill👑🌍🔥
aurora rakipi
aurora rakipi 12 ditë më parë
Cmban kjo bote pupupu ,ky eshte komplet i semure psiqik
Supreme Style
Supreme Style 12 ditë më parë
Accesories tha i kom rreth 50 mij tha garderob tha normal ka shpija ntrenerka rreth 5000€ total tha 75mij hec e mos ja qi ropt me kup si thi
Kevin Mevin
Kevin Mevin 12 ditë më parë
Astakfirulah Allahu na falj gjynahet dhe na udhzon se punt keq ikena valah 🥺
Ferdi ferdi
Ferdi ferdi 12 ditë më parë
Qytet tjeter I kines japane🤔🤔 A ty kina......
Ferdi ferdi
Ferdi ferdi 12 ditë më parë
Shum I varfen je permrena o bish
Naser Maksuti
Naser Maksuti 12 ditë më parë
Me rendsi paske trefaz edhe monofaz. I pash shtekerat😁😁
Hhh Nnn
Hhh Nnn 12 ditë më parë
What you do for living ?
Gent Iliri
Gent Iliri 12 ditë më parë
king vali 👑
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu 12 ditë më parë
At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.
Albin Thaqi
Albin Thaqi 12 ditë më parë
pasha familen legend o
Jona Aliu
Jona Aliu 12 ditë më parë
666 numrat ma te rrezikshem ne glob 😂😂
Esmeralda Sykja
Esmeralda Sykja 12 ditë më parë
Si u bo i pasun ky .... ka i vin patet ..
Dionis Kurti
Dionis Kurti 12 ditë më parë
ore lejeni ket kokloqen se ky ska qene, seshte e sdo te jete mire po ajo perla qe prezanton ne fillim si e ka emrin?
Veron Stafai
Veron Stafai 10 ditë më parë
Festa qoqaj
gioyu comi
gioyu comi 12 ditë më parë
Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂
Kuksian Kuks
Kuksian Kuks 11 ditë më parë
Ore paret pra ka i mer kjo me cudit meken budalla ske pare
Driton Memeti
Driton Memeti 12 ditë më parë
Kingdom old house 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🐄🐃🐂🐂
ALEKSANDER 7
ALEKSANDER 7 13 ditë më parë
Hahahahha ky mduket se tall rakun me mediat se ska mundsi per zotin. komedi e gjalll 😂😂😂😂.
Lara Laurel flower
Lara Laurel flower 13 ditë më parë
Ky bën kshu apo esht vet ? Kjo esht pytja ...
Steffi A
Steffi A 13 ditë më parë
😂😂😂😂 lopa qe koke
gioyu comi
gioyu comi 12 ditë më parë
Ky eshte viq se emri I fillon me v
Ela Bardha
Ela Bardha 13 ditë më parë
Ta paska lshu botoci i buzve ket her ma dobet i paske hyhyhy
SnEaX Niki
SnEaX Niki 13 ditë më parë
Gjinja buk spo kan me hanger a ky felmat me guma 35 mi evro
The Infinite Tryhard
The Infinite Tryhard 13 ditë më parë
Per ari dimond 50,000 dhe trenerkat dhe patikat tej ne 5,000 total 75
Fixxie Hartmann
Fixxie Hartmann 13 ditë më parë
Nr 666.. numri i bishes. Shejtanit. A ka pun me ty val? Po kembet e baphometit per bothe tpaskan dal 🤣
stefany winston
stefany winston 13 ditë më parë
T7 ta pshursha kete program palidhje
Lksk Jssjue
Lksk Jssjue 13 ditë më parë
Ky qeka nona 😂😂i cmen adrenalin hahahaahhaahhahah hip hip hip
gaming shqip
gaming shqip 13 ditë më parë
Kejt korrlleoni po u lidhke
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 559 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,4 mln
Stupcat - Te drejtat e punetoreve
29:25
STUPCAT
Shikime 538 mijë
FC LATTA - Episodi 16
38:46
CBC TV
Shikime 361 mijë
Lee Kwang - soo
1:39:25
런닝맨 - 스브스 공식 채널
Shikime 3 mln
n'Kosove Show - Vali Corleone (Emisioni i plote)
1:34:11
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 559 mijë
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,4 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 29 mln
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
56:14
FaZe Jarvis
Shikime 8 mln