Qelloi shokun per vdekje, bie pretendimi i autorit: Arma eshte e tij | ABC News Albania

  Shikime 56,197

ABC News Albania

Muaj më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: almores.info

Komente
hbgt32
hbgt32 Muaj më parë
Mos ja falshin gjakun 1000 vite si ore rrotakari luan me patllake me shokun rrotkari vrave shokun e vet kalamo
Gezim Minaj
Gezim Minaj Muaj më parë
Djem vari karin bejne te fortin me arme ne brez e pastaj vene ne pith te motres
LøK U
LøK U Muaj më parë
RIP TALLMAN 🙏🙏
biiemtii B.M.T
biiemtii B.M.T Muaj më parë
Tallman cofsh ne xhenet o shqipe shporti ne pace
Tirana Tirana
Tirana Tirana Muaj më parë
na keni rrujt karin mo vlla zbulohet thot laboratori i kriptomomedhave ju qifsha robt dhe 1 lloj menyre qe mund tbosh lek qe spo i bo gjo kujt dhe sesht e pa ligjshme nuk ka asi ligj qe e nalon po e boni siku ca karin esht kap 2 kompjutera qe si bojn kujt gjo nbot laborator thot pff njerz dele njerz vrk !!! R.I.P djali
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Muaj më parë
Tashi qijani ropt kti rop qimit prejani damart
Papi papu
Papi papu Muaj më parë
Arma duhet te jete e Stresit.
Kmn Gang
Kmn Gang Muaj më parë
R.I.P TALLMAN
Eno eno
Eno eno Muaj më parë
U prefsh ne paqe TALLMAN
Ani Cani
Ani Cani Muaj më parë
Shok per kok
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Muaj më parë
SIMAJN ARMPA LEJE AKA SHTET
gang life
gang life Muaj më parë
shteti rames pra
dauti dauti
dauti dauti Muaj më parë
Po u vrat bre ,u vrafte zoti
Malvin Kola
Malvin Kola Muaj më parë
😕
lorenzo stefa
lorenzo stefa Muaj më parë
Amerike latine jeni ... Columbia e evropes
Edi Shkoza
Edi Shkoza Muaj më parë
Po ik more varru lesht ça harxhoni naften e kohen me ata idjota , leri ashtu te vriten me njeri tjetrin .
Tani tr
Tani tr Muaj më parë
Po normal qe do bie pretendimi, ai i paska drejtu armen dhe e paska shkrep, dmth kjy se paska kontrollu a ka pas fishek apo jo, plus paska tentu me vra veten mirpo sja paska arrit, shokun arriti me e vra,veten jo, kte tregim se han as budallai, shko qiu nburg tashi legen
armand fr
armand fr Muaj më parë
Kur vete puna ne polici behen ter picka ata nrm bq
Marco Mauro
Marco Mauro Muaj më parë
U qifsha nerin e familjes te gjithve , pijaneca djem pa moral tu besh analizat jan perdorus te gjdo lloj droge dhe alkoli, pastaj vrasin njeritjetrin. Kta jan niveli i turpit ne vendin ton kan pak lek neperduar ne nje moment te caktuar dha ja perfundimi i aftesis dhe sjedhjes tyre
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 115 mijë
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
Legendary Penalty Kick Moments
8:40
Score 90
Shikime 6 mln
Bentley W12 Engine - PRODUCTION ASSEMBLY
12:25
GommeBlog.it: Car \u0026 Performance
Shikime 11 mln
Novak Djokovic challenges John McEnroe to a match! | US Open 2009
6:27
CRISTIANO RONALDO IN DISGUISE (Full Video)
4:05
Players vs Referees: Crazy Moments!
7:54
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 115 mijë
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 115 mijë
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln