Pse askush s’e njeh emrin e kësaj gruaje?

  Shikime 149,810

Pamfleti Net

24 ditë më parë

Komente
Deti D
Deti D 6 orë më parë
PO TI JAPE NDONJE MILJON EURO I VELLAJ BEN ALIA QE VODHI ME FATOS NANON DHE NUK E GJETI GJE
mimo mimo
mimo mimo 4 ditë më parë
Na hanksh mutin ti dhe Zana,pse nuk thua për ato Zanat që babai I Zanes e shokët e babait të Zanes vrane e internuan dhe ka Zana që nuk dine ku kane eshtrat babai,nena e Motra,morr bythe Je që na bën fabula me këtë Zanen
Tixhe Basha
Tixhe Basha 8 ditë më parë
Ky eshte realitet i barazise sociale permendur kafet e Nexhmie Hoxhes por shikoni sot shumicen e pushtetareve jan verbuar per pasurit e xhepat e tyre turp .
Zana Zajmi
Zana Zajmi 8 ditë më parë
E çfar do te thuash ti me kte Barcaleta e pse Qeka w vuajtur paska 1 dhom edhe nji guzhin ashtu eshte gjith populli ashtu e ndertoi baba vendin te tjeter skan fare se ja u rrembyen pronat popullit dhe i zune Keta çakej re pse u mallwngjeke ti i zoteri
mark spaqi
mark spaqi 9 ditë më parë
nuk eshte gjalle ma ramiz alija pushteti i saj ka marr fund kan ardhe tjera rryma dhembi i ri e quan dhembin e vjeter e njejta eshte edhe tek ne ne kosove ata qe ishine ne kohen e begelereve agallareve dhe te kralit kur erdhi TITOJA ne pushtet i debuan ata qe ishin ne epoken e TITOS kur erdhi slloboja i deboj ata qe ishin me sllobon kur erdhi thaqi dhe nato i debuan kurse tash po shiqojm sa ekan kta per me mbajt
Memi Mem
Memi Mem 10 ditë më parë
Shqiptaret e vertete iken me vapen. Tu rroje sala me vellezerit e tij,mire e keni,hani qep e plumba
Zorica Markovic
Zorica Markovic 10 ditë më parë
5
Al Pacino
Al Pacino 11 ditë më parë
Keto jane zonja te verteta o maskarenj kush jane zonja per ju ato qelbesira qe kane vjedhur miliona dhe mendojn me ke do bejne qejf ne darke ose si e thot populli shkerdhehen nuk e kam dashur komunizmin por cfar kini per te thene per kete grua nuk me thoni qe babai i saj kishte edhe gurin edhe arren dhe prap ajo eshte e thjesht si shume shqiptar te ndershem po ju jeni mesuar me te vjedhur po nje dite do tu dalin nga hundet te tera maskarenj te ndyre dhe mos harroni qe ramizi e solli kete demokraci se do kishte vajtur gjaku ne gju te kalit si ne rumani qe caushesku i shtypi me tank apo harruat
Dermani Mir
Dermani Mir 12 ditë më parë
Shum e bukur kjo
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 13 ditë më parë
Po ti je fukara ????? Ti ke me shum se te tjeret ..m miljarder je o
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras 14 ditë më parë
Beni hellozhe femijeve te krimit shteteror,turp sahan lepiresa
Engel Cjapi
Engel Cjapi 14 ditë më parë
Kjo zonja ka dal nga skena pse duhet ta njohim te vazhdoj jeten e saj si ti vijn rrethanat ca ka per te ardhur keq ka me mijra qe sven dot as te blejn te tezgat po vene ne plera per te gjetur mbeturina se nga babaj saj e bashke me te tjere jemi ne kete gjendje ne si pushkatuam me gjithe femije si pushkatuan ata kur erdhen ne regjim e ti pamfleti je nje program komunistash I qelbur kujt I vjen keq ta ndihmoj po hidhni syte verdall njeher ne c gjendje jeton populli
Bosi Bosi
Bosi Bosi 15 ditë më parë
E vertet mos i gezofshin o 🙏
bora bora
bora bora 16 ditë më parë
Çfar ndryshim ka perime me zarzavate?
bora bora
bora bora 4 ditë më parë
@Ilirjan Kurti më sqarove flm
Ilirjan Kurti
Ilirjan Kurti 4 ditë më parë
Zarzavatet i blen te katunari, Perimet te Supermerkati. Ok.
Saimir Ferko
Saimir Ferko 16 ditë më parë
Keta duhet e ishin zhdukur te gjith neper dhoma gazi si çifutet
Dyshi Capi
Dyshi Capi 16 ditë më parë
.
Flutura Hasa
Flutura Hasa 17 ditë më parë
Ne ate kohe me te vertete ishin Shume njerez ne burg me te drejte ose pa te drejte po tani o njerez jemi te gjith ne burg me keq se ne kohe kjo qeveri ja ka kalu hitlerit dhe enverit
Vlora Vlora
Vlora Vlora 17 ditë më parë
Vajza e ramize alis
A V
A V 17 ditë më parë
E ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.Kur ne e kishim barkun bosh, Kjo Me Pranvera hoxhen thoshte , U ZGJUAN Derrat.
Artur Hoxha
Artur Hoxha 17 ditë më parë
Çishte ky koment ,paske nostalgji per frmijet ,dhe epoken e realizmit socialist ?
Sali Rerza
Sali Rerza 18 ditë më parë
Po babsi i saj ka qene komunist njeri me idealei psster si qelibarejo si keta pushtetaret e sotem qe per tu pasuruar bejne gjthcka duke rene nellumin e vjedhjeve te korrupsjonit etjera prandajbehet dallimi midis monizmit dhe kesaj klase te korruptuar ku populli kerkon drejtesi
klinton bekaj
klinton bekaj 19 ditë më parë
×××):🖑me vjen keq per kete Zonjen se shum ka sikur babai i saj por tepaktem ajo e paska nje dhom ku e vendos koken po per djemt dhe vajzat qe muren rruget e mergimit a ju vjen keq per ta pa pas shtepi as lek as buk me ngi barkun se le per veshmbathje e ne shi e bor rrugeve qe skan dit token me e shkel ku po e ven kemben e le per tjerat mos pyet hiq
klinton bekaj
klinton bekaj 17 ditë më parë
@A V ×××):e vertet po parat mis po i rrok myku
A V
A V 17 ditë më parë
Mos harroni se eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shpiperis.I kane parat neper Bankat e Botes. Dhe Kjo video eshte promocion per Komunistet e Felliqur.
L. Berishaj
L. Berishaj 19 ditë më parë
Akoma jeni nen kamen e komunizmit. Populli Shqipetare jane pleher !!
klinton bekaj
klinton bekaj 19 ditë më parë
×××):po Shqiptaret kan lind me at ves te keq ashtu se ne Shqipni nga diktatura e ne Kosov nga serbia kshtu qe e kan te trasheguar kete gje nuk eshte befasi
Amstel Heineken
Amstel Heineken 19 ditë më parë
Wowww sa e Bakur 👌 lum kush e kupton
Landy Landy
Landy Landy 19 ditë më parë
Jan gjynahet qe ka bere i ati , komunizmi i shkaterroi kundershtaret e tij deri ne brezin e 7
Venexianii
Venexianii 19 ditë më parë
Nga urdherat e babes ksaj jan vra me qindra te rinje ne kufinje e jan terheq zvarr neper qytete duke i then se kshu perfundojn gjith ata qe kalojn kufirin Thjesht urdher i babes ksaj..... ti kerkoj te falun gjith popullit kjo ok
Ludmilla Malaj
Ludmilla Malaj 19 ditë më parë
E shkreta, popu sa keq. A te shplaft nje mortje ty, ajo dhe ti bashke qenkeni shtresa vunerabel
Fatos Gongo
Fatos Gongo 19 ditë më parë
Koministet na i ben te ndershem ik e pirdhu
Βαλεντινα Πρι
Βαλεντινα Πρι 20 ditë më parë
Ke te drejt zoto Kreshnik keta jan borgjezet shqiptar lum shqiptaret qe i kan
Τξξρξ Ξριρξ
Τξξρξ Ξριρξ 20 ditë më parë
Respekte për këtë grua.
ylberi seferi
ylberi seferi 20 ditë më parë
PSE ASKUSH NUK E NJEH EMRIN E KESAJ GRUAJE ,Ç,FAR PYETJE PROVOKUSE SIÇ BENIN HETUSAT NEPER QELIRA ME ARMIQTE E PUSHTETIT ,PSE SJA DIE EMRIN ,KU BANONTE ,KE TAKONTE ,ÇFAR ROBA VISHTE ,ÇFAR HANTE ,ÇFAR FLISTE. ISH SPIUNI I KOHES SE RAMIZIT BENE SHERBESEN E FUNDIT FAMILJES ALIA ..
B
B 20 ditë më parë
Ndryshoi sistemi dhe nuk kishin me vlere leket e asaj kohe prandaj
Komenti Komenti
Komenti Komenti 20 ditë më parë
ne OKB majti nje fjalim R Alia ku e pershneten te gjith shtet serioz te tjeret as nuk afrohen to tonet as ke shkallet
Prende Marku
Prende Marku 20 ditë më parë
E po svjen ma ajo koh e te gjallet enveri ni her e ta shofe ket popull cpo ban e privatizun iliri monika e saliu e marrin ne lulin me veti tu vjedh vodhen florinin vodhen gjirin e lalsit vodhen pregdetin
Bajram Cani
Bajram Cani 20 ditë më parë
😭😭😭😭✍️
mimoza llabani gurra
mimoza llabani gurra 20 ditë më parë
Ka punu pa mend Ramizi...Rama sa ja ka ble cunit Shpine e dyte ne Tirone ....ato per pushime e Biznese nuk quhen....... PS ..Hajdute
A V
A V 17 ditë më parë
😂😂😂
Shaban Berisha
Shaban Berisha 20 ditë më parë
O kreshnik po 50 vjet kur i shkonte makina me bytha
Kujtim Lami
Kujtim Lami 20 ditë më parë
Bythlepirs i rames je ti ! Ndersa per zonjen ne fjale kam respekt
ali daci
ali daci 21 ditë më parë
Mos gjykoni o njerez por kapni thelbin e asaj qe do te thote autori i shkrimit se per te gjykuar e per te share e per te dhene mend jemi te paret ne.Thellohuni dhe gjeni kush eshte morali i ketij shkrimi
A V
A V 17 ditë më parë
Thelbi i kesaj video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur. Se Kjo Me Pranvera hoxhen né fillim tè demokracis, thoshin per ne popullin, U ZGJUAN derrat.Mos harroni se eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis kjo grua.
Nazmie Neziri
Nazmie Neziri 17 ditë më parë
O na jemi popull naiv, te cmendur mbas partive, sashte problem buk e krip ham, vec te fitojn ps ,buk e krip ham vec te fitojn pd ,buk e krip ham vec te fitojn lsi,,,,une jetoj shuuuuum larg tani behen 11 vite dhe ketu ka patur zgjedhje, dhe as nje her se kam par popullin te dalur neper rruge te bejn fushata elktorale,,,Une kur kam ardhur ishte koha per te votuar per majoren e Mississaugos e cila quhej Hazel McCallion,dhe te gjith votonin per ket grue e mrekullushme me sa di une i kishte ber te 65 vite, dhe pyta, te kursi ,po sa mandate ka fituar kjo grue kaq e vjeter ??dhe mora pergjigjen kjo ashte majore qe 30 vite, dhe gjith njerzit kan votuar pa as nje ezitim per ta, dhe a e din pse?e shef gjith kte mrekulli kjo zonje e ka ndertuar, sepse ky vend ka qene vec fush, dhe kjo majore ,as ka vjedhur vet dhe as ska lejuar te tjert me abuzue (vjedh),DHe populli e ka besimin e syt vec tek kjo zonje e nderuar, poor ,kur ishte puna me shkue ne pun ajo i hipte bicikletes ose shkonte ne autobuz, dhe per 65 vite ajo ka banuar ne pallatin e shtetit ne 3 dhoma e nje guzhin ,dhe kurr ska menduar per te vene pasuri prrallore, sic kan ber zotrit tane qe 32 vite e ktej,as skishte bardigarda as polic ,dhe u pagunte si cdo nenpuns nomal,,dhe gjith vendi dhe rruget e ketij vendi e mbajn emrin e kesaj zonje jo me deshiren e saj , po me deshiren e popullit, desha te them se ne jemi jo popull I zgjuar ne na i marrin mendet me ca fushata elktorale rrenash,,,po kur ti sdhe as nje gje si per pd, ps,lsi duhet te cohet populli e tjau marrin pasuri e ti hedhin ne koshin e plehrave te 3 palt e tjau kallzojn vendin qe as njera nga keta te mos ta bejn te rruges,,pa guxo ktej e te behet sic behet ne Shqiperi, si cohet populli ne demostrata e ne greva,,,hhee skan shanse qeveritaret me ven pasuri sic kan ven qeveritaret tane, se kendon qyqe e zez ne koken e tyre, marr nje shembull, burri im ka punuar 42 vite pune shteti dhe i ka dalur pensioni 145 mij lek te vjetra ndersa ne kanada ska punuar as nje dite dhe kur ka mbushur moshen 65 ja kan dhene pensionin 1250 dollar per cdo muj dhe gjitha ilacet dhe vizitat, dhe eskursijonet si I bejne per qef i ka pa asnje lek dhe te rrin doktoret pronto si keti si qeveritarve, sepse funksinon shteti dhe ligjet e mirfillta, ka shtet dhe I vjen era shtet, eee me dasht edhe atje bahet, po e ka kaplue mafja e gjall vendin ne te gjitha kriht jane te gershetuar nder veti me gjykata me hetusia me prokuria, e kan kaplue vendin mafja e gjaaaalll!!
Zamir Tela
Zamir Tela 21 ditë më parë
Ca thu mi goce e varfer kjo ajo eshte nikoqire dhe e bo vet pazarin por pasurin ja shton Sajmir Mane
A V
A V 17 ditë më parë
Bravo
gzim atipi
gzim atipi 21 ditë më parë
Paska lindur në kohë të gabuar!
A V
A V 17 ditë më parë
😂😂😂
Çerçiz Topulli
Çerçiz Topulli 21 ditë më parë
Lexova disa komente por mesa duket shum prej tyre nuk e kanë kuptuar mirë moralin e këtyre rreshtave që Kreshnik Spahiu shkruan !
A V
A V 17 ditë më parë
Eshte e qarte Nje promovime per Komunistet e felliqur.Mos harroni se eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.I kane xhepat plote.
Μαιλιντα Μολλαι
Μαιλιντα Μολλαι 21 ditë më parë
Kjo ishte gjeja me e bukur qe kam degjuar ne kete vidio . Ju lumte goja eshte shume e vertete . Politikanet sot nuk dine ku ti fusin leket dhe genjeshtrat bashke me leket .
King Lion
King Lion 21 ditë më parë
Po grat tona si qohen 5 per me ken n pun n oren6 a i ka ba lopa? Se ka kujtu i jati se sistemi i kalbun s kishte me ra kurr si ka kush faj
Haxhi Halilaj
Haxhi Halilaj 21 ditë më parë
Mirmore kur DO.MBUSHEM.MEND
Nataline Prela
Nataline Prela 21 ditë më parë
E paskeni perzemer Ramizin me te bine mos harroni se atyre nuk u ka plasur per ne kur benim jeten mizerie qe benim per fajin e tyre . Sa per mua dreqi ja hengert shpirtin asaj me gjith sorollupin e saje zoti jua hupte faren ata kane qene te poseduti nga demonio
A V
A V 17 ditë më parë
Te lumte goja. Né fillim tè demokracis , U ZGJUAN derrat ,thoshin per ne popullin.
Nesti Nini
Nesti Nini 21 ditë më parë
Sa bukur e ke thurur kete histori,, po binte shi thot, skishte as cader me vete, oh sa keq, ik more komunist i felliqur., ujku qimen e nderon por zakonin se harron,,,
Lili Adamo
Lili Adamo 21 ditë më parë
Po' PSE i veri pershtypje kjo grua kreshnik spahiu PSE cilesoj vetem kete dhe nuk i bejne pershtypje shum shum femera Ve te PA green se Zana aliaj dhe PSE nuk e ke Mbeshtetur ti o kreshnik qe te bejne pershtypje vajzae ramizit dhe ata qe Kane barkun bosh mere tu ne shtepine tende
A V
A V 17 ditë më parë
Kjo video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur.Dhe Kjo grua kur ne populli e kishim barkun bosh, U ZGJUAN Derrat thoshin Me Pranvera hoxhen dhe kompani.
Mary Petsou
Mary Petsou 21 ditë më parë
Bukur mesazh Pamflet,, mesazh aktual,, ishallla epoka e mafiozeve me opinga, mbaron me 25 ,, prill,, ,, por kto mafioze fatekeqesisht nk do harrohen asnjeher nga populli dhe nga bota,,, esht turp dhe krim k'to ftyra te dalin ne qeveri,, ďuhet te jemi te rrepte me ta,, shqiperia e shqipetareve✌️🇦🇱
Eljona Stroni
Eljona Stroni 22 ditë më parë
Ne fakt te gjithe gjakepiresat te gjithe keshtu do i denoje zoti
A V
A V 17 ditë më parë
Brava Ketu do lahen tè gjitha, né kte jete.
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj 22 ditë më parë
Hallall moj zonje hallall.
Astrit Ahmetaj
Astrit Ahmetaj 22 ditë më parë
Bravo Kreshnik
Bashkim Karamuca
Bashkim Karamuca 22 ditë më parë
Kreshnik je poezi e bukur dhe ralitet i vertet
Nikos Kamberis
Nikos Kamberis 22 ditë më parë
Eh Enver ku je vetem ti beje derman ketu
A V
A V 10 ditë më parë
@Tzimis Tzimaras Do tè ISHTE mire tè Shkruaje Shqip o Shqiptare koke derr.
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras 14 ditë më parë
Ο Νικο τη λεσ ρε μάγκα, δεν χαίρεσαι που ζει σε δημοκρατικό καθεστώς
A V
A V 15 ditë më parë
DERMANI i Enverit ISHTE ,Internim,Persekucion, Dhe per Shume fate keqe Vdekja.
Tom Lleshaj
Tom Lleshaj 22 ditë më parë
Shum tregim i bukur .Bukur .Nje perl e vertet . Ne nga malsia kemi pas than . Kamona bie per ata qe kan vesh . Nuk i lexova te gjitha opinjonet sepse edhe ato kan xhevahire . I pari e lidhi direkt me Kreshnikun , por Kreshniku me kete ka dhan nje mesazh shum domethenes per ata qe kan logjik ,memorie dhe ndergjegjie .
andrea andrea12
andrea andrea12 21 ditë më parë
PO per ATA qe HYNE ne vibrime.. PERSE Hesht!!?? Hesht,,, Hesht,, AJO mor Kreshnik.. PERSE nuk denon Aktin e Babait qe LA , ( POPULLIN +ne trashgimnin ,,,e SALIKARAXHICIT+DONGRYKESKRAS META..!! PERSE Hesht , AJO e Rendesishmja e KATOVICES.. !!!??
Dhimitri Gusho
Dhimitri Gusho 22 ditë më parë
Nuk ka qenë ndonjë race e mirë as ajo
Kacurri Linza
Kacurri Linza 22 ditë më parë
Zonja Alia respect
A V
A V 17 ditë më parë
Cfar respekti Aman Kto Jane promovime per Komunistet e Felliqur.U Zgjuan Derrat, thoshin per ne popullin,bashke Me Pranvera Hoxhen.Se na katandisen tè varfer Na moren tokat e stergjysherve.Prandaj moren rruget e Botes.
sali bollati
sali bollati 22 ditë më parë
Trashegimia e gjakut familjar tregon qarte, ne shumicen e rasteve te verteten. Kam pasur rastin te njihem me nenen e saj. z.Shume te Nderuar Semiramis Xhuvani-Alia.Ishim kolege Kimista neFakultetin e Shkencave te Natyres.Nje dite dimri te ftohte duke rene shi i forte; e takoj rruges afer fakultetit z.Semiramin me nje cader te vogel duke hecur per ne fakultet. Ishte shtatezene(ndoshta me ate gruan e sotme). Mbas miremengjesit i them po si moj nuk more nje maqine per tu shoqeruar ne ket kohe me shi te tmershme, me fal edhe shtatezene jeni dhe duhet te mbroheshit(aqe me teper si banuese e bllokut).Ajo me pergjigjet me sinqeritet: se e nuk ndjen keq vehten duke nxituar per te ardhur me kohe ne mesimin per studentat!!.
Myki AL
Myki AL 22 ditë më parë
E ke gabim nuk jeton ne nje dhome e guzhine por ne pese dhoma dy guzhina dhe dy banja.
A V
A V 17 ditë më parë
Jane klysha Diktature keta.I ka stervitur Hoxha,se sì tè hiqen sì tè varfer. Milionat Dhe FLORIT i kan neper Bankat e Botes.
Landa P
Landa P 22 ditë më parë
te shkoje te punoje e te roje si te gjithe ne edhe ne ne diell e ne shi punojme e me ndihmen e zotit jetojme
Mihal Kalluci
Mihal Kalluci 22 ditë më parë
Zt. Kreshnik te falënderoj për komentin tuaj.Njerzit duhet të vlerësohen ashtu siç janë.Pamvarësisht sistemit ,shumë fëmijë te tyre ishin modest,të afte,dhe korekt,nuk vinin pasuri .Fëmijët e Ramizit kishin edhe genin e Xhuvanëve të shquar për patriotizëm dhe të mënçur.
A V
A V 17 ditë më parë
@Niki Kassmi i jati nje Diktator i dyte ISHTE.
Niki Kassmi
Niki Kassmi 21 ditë më parë
Kanë genin e Xhuvanit , se për të jatit largë qoftë
jani banani
jani banani 22 ditë më parë
po kujt iplas trapi per Zanen e ramizit,PO ata qe ka vrar dhe internuar babi saj kush i njeh?Ky legen qe sot ben gjoja asnjeanesin dikur e kishte Saliu kryetar gjykate,Kur theu qafen dhe iku ne Gjermani u betua se nuk do merej me me politik tek emisjoni A RJAN CANIT,PO qeni kur nesohet me honger mut nuk ndalet mban shpres mos fiton rilindja te kthehette kap ndonje post,
Shpetim Gjuzi
Shpetim Gjuzi 22 ditë më parë
Ashtu rrugeve le te bredhi tani te laj gjynofet e babit
Hali Baku
Hali Baku 22 ditë më parë
E vërtet shumë e vertet e krahësoj vajzën e të ndjerit Ramiz Alia me djalin e të ndjerit Haxhi Lleshi ky sot është 85 vjeç jeton ke Tajvani me një gazioniere 38 m katror.Ndërsa sot hajdutët e të dy krave kanë siguruar fëmijët dhe dhëndurët brez pas brezi .
Komenti Komenti
Komenti Komenti 16 ditë më parë
@A V te kishte flori aq budallaqe me bo kete jete. masnaj e la pas per ca derra
A V
A V 17 ditë më parë
I ndjeri apo ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.Mos i besoni Kto filma .I kane FLORIT tè siguruara né Zvicer..Dhe kur populli kish barkun bosh Kjo bashke Me Pranvera Hoxhen thoshin per ne popullin U ZGJUAN Derrat.
andrea andrea12
andrea andrea12 20 ditë më parë
@Valentina Tota epokat e lufterave ( historikisht-lindin Burra) .??? Epokat Post,trazitcioni ( lindin CAPACULA).!!!!!
Valentina Tota
Valentina Tota 20 ditë më parë
Ato nuk kan menduar te sigurojn femijet, sic bejn keta hajdud qe komandojn sot. Nuk di se ata ishin igniorant......e keta jan te zgjuar?
Komenti Komenti
Komenti Komenti 20 ditë më parë
ato ishin patriot e revolucionar keto te sotmit e para lufte zaptus mercenare
Rita Muco
Rita Muco 22 ditë më parë
Po ikni o populli gjykoni drejte. O Kreshnik mua me vinte keq per tezen tende kur nuk ngjiste dot shkallet e Jo te me vinte keq per ata qe shetitnin me benca ,kur ne mbaronim gjimnazin dhe na conin me detyrim te ndertonim bunkers,me pak buk.Ramizi e beri eksodin se po mos te kishte eksod do hanim njeri tjetrin se Ramizi e dorzoi qeverin me bangen gosh.Shif veten o llafazan
bert latifi
bert latifi 22 ditë më parë
..o kreshni e ke humb si xhaferri simiten .... ham ham ham .....si plaku mere....
Debian
Debian 22 ditë më parë
Cfaj ka femija per gabimet e babait ? Dhe djemte e Enver Hoxhes ishin si kjo kohen e monizmit e punonin si te gjithe te tjere e babai si la pasuri biles ishin djemte me te mire te sjellshem e djem zotni qe spranun favore pse babai tyre ishte presidenti shqiperise ato vite ju flisni kot komentoni kot nga servilat e zarat spiunat qe dolen vitet 90 duke share keto po mos harroni qe keto te pD ishin agjuente hetuesa e servila e spiuna e zara te byrose ose kishin vende pune me te mira se femijet e ktyre qe ishin kupola e byrose nga spiunimet e tyre kshuqe mos gjykoni shani pa njohur mire femijet e byrose.
Enrik Rushan
Enrik Rushan 22 ditë më parë
Po pse vetem keto profesioni lakmojne keta
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku 23 ditë më parë
Por,edhe ato nga shumica nuk mund të njiheshin nga për shumë arsye.Por juve Kreshnik mirë e ka
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku 23 ditë më parë
Mirë e keni
Petrika Pleqi
Petrika Pleqi 23 ditë më parë
Regjizor Alia beri kete KOMUNISTOKRACI
A V
A V 17 ditë më parë
Bravo
Engjellushe Istrefi
Engjellushe Istrefi 23 ditë më parë
Kjo bën diferenca
Ahmet Malevija
Ahmet Malevija 23 ditë më parë
Kjo asht komitragjike pra hallme ken ashtu e hall me ken keshtu ti deshmove se strjcat i kishte plot e duart e xana sa mos me mujt me mbajte cadren pre bereqetit qe kishte ble po ca i thu dikujt qe s ka ndoshta as cadren me e ble ec n shi e n dill e sdihet aka gja n bark ai e femijet e tij
A V
A V 17 ditë më parë
BRAVO.Harrojne qe eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.Milionat i kan neper Bankat e Botes.
It Al
It Al 23 ditë më parë
Nuk besohet se Babi diktatori ramiz alia e la pa gja edhe se nuk i la ekonomi i la gjejen me te shtrejt jeten familjen kurse ramizi kur komonizmi Po i vinte fundi vrau ne kufi shum djem nenash
A V
A V 17 ditë më parë
Bravo
Best Things
Best Things 23 ditë më parë
Shume domethense qe i bie hajdutet me te medhenj ne shqiperi jan sali berisha dhe ilir meta sa kan pasuruar edhe niperit e mbesat e lere me fmit miliardera dhe genjejn popullin me nje karamele, dhe ata djemt e lagjes qe hanin fara shpresonin te fitonte pd me naj shpres per veten nderkoh pd eshte biznes privat i saliut me drejtor lulin, se kan kuptuar akoma qe jan aty vetem per tu bere akoma me te pa sur vet dhe per te mbrotjur pasurite e tyre nderkoh qe populli vuan nga ekonomia, jan te qarta gjerat hapni syt DUHEN ZHDUKUR SALI BERISHA DHE ILIR META VETEM ATEHER CLIROHET SHQIPERIA. ATA DUAN VETEM TE VIN NE PUSHTET TE BEHEN ME TE PASUR DHE PER TU MBROJTUR NGA KRIMET DHE VJEDHJET E TYRE ! Ata qe zduan te kuptojn skan per ta kuptuar kurr !! Ju rujt zoti te gjitheve !
Klaidi Ballas
Klaidi Ballas 23 ditë më parë
Thot shifni politikanet e sotme dhe femit e tyre se pse Nese do kishte vjeth lek nga populli ramiz aliaj ajo sot nuk do ecte me kemb por me limuzim
Best Things
Best Things 23 ditë më parë
Bravo !!! i ke thene te gjitha me kete 👍🏻
Leonard Mucaj
Leonard Mucaj 23 ditë më parë
Njerzit që skan Pune te han mute
Nina Kalluci
Nina Kalluci 21 ditë më parë
😃
markela Tsailaki
markela Tsailaki 23 ditë më parë
Mendojase lufta e klasave duhet te Mish perfunduar ne, 90 por fatkeqesisht na e kujton perseri my alabaku. Ndoshta ajo ZANA nuk ka asnje faj, per krimet e babajit, sic nuk kishin mijra femij te perskutuarish, interrnuar e bashke me ta dhe ne te tjeret, we e provuam ne kurrizin tone. Ata kishin pushtetin politik dhe Tani bijt e Tyre ate ekonomik. Ipokrizia qendron se gjoja e shake regjimin komunis, kriptokomunistet, ja ku Jane shembujt e gjalle, Ruci, S Braho, S Gjinushi S Berisha E Rama I Gjoni e me dhjetra te tjere. Ata we do Benin ndryshimin si ty palaco nuk skelnin dote mbi kockat e baballareve te Tyre, prandaj dosjet nuk u happen kurre, per kete kishe mundesi te made dhe ti si z, k KLD po se bere kurre e provove dhe me part por sot ku je? Ju jeni si fara e hidhesit we nuk zhduket kurre
Erald Preka
Erald Preka 23 ditë më parë
Po gjithqka si kemi sot, eshte peshqesh nga ramizi, ai e manipuloj demokracin dhe vuri do si saliu gjoja demokrat me tez partie te punes ne gjep.
Mboon Risa
Mboon Risa 13 ditë më parë
Nuk them se ishte engjell po nuk mund te thuash se Ramizi e zgjodhi Saliun.Kur gjithe veriu dhe shume te tjere e zgjodhi dhe e shihnin sikur ishte perendia.E keqja jone eshte si nje film egjyptjan qe thoshte ( nuk genjej po zbukuroj) Nje i semure qe te sherohet ne radhe te pare duhet te pranoj qe eshte i semure
A V
A V 17 ditë më parë
BRAVO. Ramizi nje Dictator i dyte ISHTE.
Selman Arifi
Selman Arifi 23 ditë më parë
Kush je tash e jo kush ke qen me nje koh para.
Romeo Qerama
Romeo Qerama 23 ditë më parë
Kjo do te thote se vellai e kalen pa gje se floririn qe vodhen me baben ne 88 Kure vajten nju work dhe pse cuni ndryshoj mbiemrin na trego nje cik
A V
A V 17 ditë më parë
BRAVO I bon gjyshi i han klyshi.
Elvis Belshi
Elvis Belshi 23 ditë më parë
Pordh me rigon.. pjelket e atyre die jane edhe sot.. kte e din dhe pulat e lagjes se Spartak Ngjeles. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Blue Sea
Blue Sea 23 ditë më parë
Me se e vertete, Zana eshte zonje e vertete dhe I ka shoqet e rrala, bashke me Te shoqin jane fisnik brez pas brezi. Fisnik e zonje nuk Te ben leku o milet injoramtqe nuk lini njeri pa share mire Jua ben sal, like me soje e sorrollop
florian selmani
florian selmani 8 ditë më parë
QQàaaaàaaaaa
Luiza Konica
Luiza Konica 23 ditë më parë
As na intereson fare emri i saj.Ashtu sikur dhe asaj si interson emri i jonë.
Daily Things
Daily Things 16 ditë më parë
Kap thelbin o trushperlare
A V
A V 17 ditë më parë
Brava.Talleshin me popullin dikur.U Zgjuan Derrat thoshin.Dhe pikerisht keta femijet e byros.
Leo Leo
Leo Leo 23 ditë më parë
Klysh I ramizit je o klyshi spahiu
A V
A V 17 ditë më parë
BRAVO.Kjo video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur.
Pashk Nokaj
Pashk Nokaj 23 ditë më parë
Nuk dua ta intimidoj zonjën në fjalë.Ata,ustallarët e marksizmit nuk besoj që ndonjëri prej tyre ti ketë lënë në atë gjendje fëmijët e tij.Deri në Kubë janë strehuar,dhe sot na qënkën për bukën e gojës.Të gjithë duhet të dalin para drejtësisë ndërkombëtare.Kjo është nostalgjia jote Kreshnik për komunizmin e aktorët e asaj kohe të cilën me sa duket e ke shijuar mjaft, dhe tash ju bën skica.
A V
A V 17 ditë më parë
Kjo video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur.Byroja i ka stervitur mire se sì tè hiqen sì tè varfer . milionat i kane né Bankat e Botes.
Flora Qitaj
Flora Qitaj 23 ditë më parë
Ore zotni ca do methan me kte e ka kullot mir ate koh po kur u bane komunist ne ide se njiher ishe demokrat apo nga fryn era edhe po ik pash zotin ti megjith zanat e zanushatnjerxmzit skan buk me hanger
Niku Leka
Niku Leka 23 ditë më parë
Nje gje skuptova per çfar behet fjale tani duhet ta bojm politikane apo cfar 🤔
Niku Leka
Niku Leka 12 ditë më parë
Por dhe kjo goca e ramizit ska fytyr qe te dal e te shesi men dhe ajo sjellje esht me e pakta qe ben sepse babai vet dhe dhe shoket e tij vran e shkatrun shum familje intelektuale
Best Things
Best Things 23 ditë më parë
Thot qe hajdutet me te medhenj ne shqiperi jan sali berisha dhe ilir meta sa kan pasuruar edhe niperit e mbesat e lere me fmit miliardera dhe genjejn popullin me nje karamele, dhe ata djemt e lagjes qe hanin fara shpresonin te fitonte pd me naj shpres per veten nderkoh pd eshte biznes privat i saliut me drejtor lulin, se kan kuptuar akoma qe jan aty vetem per ty bere te pa sur dhe per te mbrotjur pasurite e tyre nderkoh qe populli vuan nga ekonomia, jan te qarta gjerat hapni syt DUHEN ZHDUKUR SALI BERISHA DHE ILIR META VETEM ATEHER CLIROHET SHQIPERIA. ata qe zduan te kuptojn skan per ta kuptuar kurr !! Ju rujt zoti te gjitheve !
Roze Dell
Roze Dell 23 ditë më parë
Po dhe ti ashtu je , e ngrihte bythen dhe Ike , de s’ more karigene , dhe po i jepe gojese , si ato grate e liga
Arjan Rexhepi
Arjan Rexhepi 23 ditë më parë
Xhdo mbjellesh dhe me ne fund ashtu dot koresh , pleqt e kan then , fjal me vend 😀
A V
A V 17 ditë më parë
😂😂😂
Ariana Kore
Ariana Kore 23 ditë më parë
Kete i thuaj edi droges bastard
Viktor Nikai
Viktor Nikai 23 ditë më parë
Keshtu qe çdo gje paguhet ne kete bote......askush s'ka marre asgje me vete...ne boten tjeter
A V
A V 17 ditë më parë
Bravo
Viktor Nikai
Viktor Nikai 23 ditë më parë
"Thone te vjetrit"bota eshte me rrota
A V
A V 17 ditë më parë
Ketu do lahen tè gjitha.
Avdulla Ramadani
Avdulla Ramadani 21 ditë më parë
Bota rshte rot her un her tjetri bje r ngritesh nuk ka perjet sysht as gje te sigurt per vetem qe je njeri idergjegjshem dhe i devotshem te gjitha jan kaluse
Fadil Ramadani
Fadil Ramadani 23 ditë më parë
Zoti Kreshnik sot shqiperia i ka 2 Milon Emigrant e Demokraci ne koen e Ramiz Alis nuk kishte emigrant
esat ftoji
esat ftoji 22 ditë më parë
or fadil ti po na shkruan per emigracionin dhe nuk shkrujte per mencurine e dhe cfar roli luan kjo zonje , ti thjeste the koha e demokracise eshte me e mire se ajo e komunizmit ,,,ket gje e dine bufi ,kaq
Fadil Ramadani
Fadil Ramadani 22 ditë më parë
ESAT Ftoi si Mendoni ju a esht nenqmim me Apo urrejtje me Per Zonjen ne si shkruajm per te
esat ftoji
esat ftoji 22 ditë më parë
po re palle po ashtu eshte si thua ti .. kesaj thenje nxirrni kuptimin lere emigrimin. emigrim te paligjshem ka gjithe bota .por emigrim te ligjeshm shum pak e kane ,dhe shqiperia kurre nuk e ka pas
Kujdesi Mica
Kujdesi Mica 23 ditë më parë
O kreshnik pse ty te njohin Shqiptaret ty sepse je hajdut
Ingrid5 Ingrid
Ingrid5 Ingrid 23 ditë më parë
Mos ja fut pordhes se djali i Ramizit ka banke ne Paris . Mos bej propagande
Ingrid5 Ingrid
Ingrid5 Ingrid 23 ditë më parë
Mos ja fut pordhes se djali i Ramizit ka banke ne Paris . Mos bej propagande
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa 23 ditë më parë
E pastaj, kur Zana pinte qumesht dallendysheje shume moshatare te saj dergjeshin ne burgje e ne kampe internimi. E te mos harrojme qe per to kishte firmosur Ramiz Aliaj e Kristaq Rama. Bota eshte e rrumbullaket. Aktori i madhe Italian Toto' thoshte: Ogni volta per uno non fa male a nessuno.
A V
A V 17 ditë më parë
Bravo.E verteta eshte,se Nuk Jane tè varfer
Fatbardha Shkirat
Fatbardha Shkirat 23 ditë më parë
E vhdo te rhuash me kete gje ,agjeze more zoteri ?
Angjelo Lumi
Angjelo Lumi 23 ditë më parë
Ajo cfare me irriton esht se keta hajdutrit miljoner te politikes se sotme kane guximin te na ka kujtojne herepashere sistemin e kaluar nderkohe qe na kane bere xhemen ne keto 30 vite. Keta duhen shtypur si asfalti.
Olson Rush
Olson Rush 23 ditë më parë
Zoti Kreshnik “Martini” harron te thote se klika e re ishin njetezit qe Ramiz Alia zhgjodhi nga grupi komumist i asaj kohe . Ndoshta edhe ai vete ben pjese ne ate grup, packa se tani sillen si demokrate te flakte....
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 231 mijë
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
[TinyTAN | CLIP] - Dynamite
0:44
BANGTANTV
Shikime 16 mln
A man's amazing homemade burger
20:25
푸드킹덤 Food Kingdom
Shikime 8 mln
Traditional Beef Steak Kebab on Sadj Grill
22:38
Kənd Həyatı
Shikime 2,1 mln
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 231 mijë
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
[TinyTAN | CLIP] - Dynamite
0:44
BANGTANTV
Shikime 16 mln
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 6 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Elvana Gjata - Drandofilat
2:27
Elvana Gjata
Shikime 298 mijë
2 MINUTA koh dhe vetëm 3 PËRBËRËS për këto ËMBËLSIRA !!!
2:47
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 77 mijë