Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV

  Shikime 171,382

NGOP

17 ditë më parë

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Arsen Jaho
Arsen Jaho 23 orë më parë
-po mua me mban mend -pak nga bytha.😁😆😅
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 8 ditë më parë
lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Hip-Hop AV
Hip-Hop AV 8 ditë më parë
Transballkanik😂😂😂
irwinkachi
irwinkachi 9 ditë më parë
si transballkanik🤣🤣🤣
kuishia
kuishia 9 ditë më parë
Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣
Leo frost
Leo frost 10 ditë më parë
Diten grek naten shqiptar .
anxhela love
anxhela love 10 ditë më parë
😅😅😅
florian dauti
florian dauti 10 ditë më parë
Backla te hengt e te shkurtoft😂😂
Eni Hysa
Eni Hysa 11 ditë më parë
Kush e don emrin me pa kete filem
LENCI GO
LENCI GO 11 ditë më parë
Xheni=EFI PIKOULA
Agim Qosja
Agim Qosja 11 ditë më parë
I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.
Mohan
Mohan 11 ditë më parë
Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂
Gerti Demiri
Gerti Demiri 13 ditë më parë
Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂
Neki Agalliu
Neki Agalliu 13 ditë më parë
Super
albanian gaming
albanian gaming 13 ditë më parë
Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣
Delvina Elektronik
Delvina Elektronik 13 ditë më parë
👰🤵sz
Fabio Mustafaj
Fabio Mustafaj 13 ditë më parë
Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip
Ledjon Xhambazi
Ledjon Xhambazi 14 ditë më parë
Fundi ?
Tile Laz
Tile Laz 14 ditë më parë
😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂
Eminem Muzic
Eminem Muzic 14 ditë më parë
osa filma grek ka jepin
PetalyyBoyy
PetalyyBoyy 14 ditë më parë
Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?
FF BLECK
FF BLECK 14 ditë më parë
Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤
Anna anna
Anna anna 14 ditë më parë
Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰
Festim D18
Festim D18 14 ditë më parë
ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje
Erlind Muqullari
Erlind Muqullari 14 ditë më parë
Hj
BS D E M O N E ' S
BS D E M O N E ' S 14 ditë më parë
10:20 haha me lot
Gerald Sulaj
Gerald Sulaj 14 ditë më parë
Gallat
Gerald Sulaj
Gerald Sulaj 14 ditë më parë
Aman vazhdoeni se eshte gallla
Urim Demirxhiu
Urim Demirxhiu 14 ditë më parë
Njisha fare😂😂😂😂😂
Mateo Rrungo
Mateo Rrungo 14 ditë më parë
Ngushellime per ZOTI maci
Festim Kupa
Festim Kupa 14 ditë më parë
ju lumt #NGOP 😘
Adelina Emini
Adelina Emini 15 ditë më parë
O profesor po ti luan me goca
Kristaq Nushi
Kristaq Nushi 15 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 15 ditë më parë
o cuna adotabeni profesori episodi plot
Luciano Hoxha
Luciano Hoxha 15 ditë më parë
Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌
Bruil Konda
Bruil Konda 15 ditë më parë
Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂
LENCI GO
LENCI GO 11 ditë më parë
EFI PIKOULA
MAYKO
MAYKO 13 ditë më parë
Ah sa e kemi kerkuar or mik.
Global Tasker
Global Tasker 15 ditë më parë
Jeni njesha per zotin
Titan AL3X
Titan AL3X 15 ditë më parë
Mau😔💔
lori lorino
lori lorino 15 ditë më parë
Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem
Muli Ttafa
Muli Ttafa 15 ditë më parë
Ka dal
Eltjon ł
Eltjon ł 15 ditë më parë
o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂
Serdi Pengili
Serdi Pengili 15 ditë më parë
Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭
Legenda
Legenda 15 ditë më parë
Njesha jeni🔥
Anastasia Roko
Anastasia Roko 15 ditë më parë
🤣🤣😂
lori lorino
lori lorino 15 ditë më parë
Hallall kshu vazhdoni 👏👏
Luis Gaming
Luis Gaming 15 ditë më parë
Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
Plateo MeLLo
Plateo MeLLo 15 ditë më parë
Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura
Marçela shehu
Marçela shehu 15 ditë më parë
"Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣
Orges Morina
Orges Morina 15 ditë më parë
qitni ma shum qisi seriale
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 15 ditë më parë
Zorzopi i mutit😂😂
Alexander Kbc
Alexander Kbc 15 ditë më parë
Qenka maskuar si transballkanik 😂😂
Rig Doko
Rig Doko 15 ditë më parë
Transballkanik 😂😂😂😂😂😂
Toni Da
Toni Da 15 ditë më parë
Bhoooo lajm i keq,seria fundit
MineSam Craft
MineSam Craft 15 ditë më parë
jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤
Denis Stefani
Denis Stefani 15 ditë më parë
Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂
Bajame Banaj
Bajame Banaj 15 ditë më parë
O Roz gatos emri i filmit
Aldo Cocka
Aldo Cocka 15 ditë më parë
Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯
Via Latina
Via Latina 15 ditë më parë
almores.info/rock/video/2aKVsHSimZd6ktI - filmi i rradhes
Visi Tirona
Visi Tirona 15 ditë më parë
Bravo cunat e ngopit jeni të papar
Ermal Kote
Ermal Kote 15 ditë më parë
Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...
Leonard Shehaj
Leonard Shehaj 15 ditë më parë
🤣😂keshtu vazhdoni
Genci Genci
Genci Genci 16 ditë më parë
Si e ka emrin ky filmi
Endrjon Cela
Endrjon Cela 16 ditë më parë
me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek
house game
house game 16 ditë më parë
Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?
VideoShqip
VideoShqip 16 ditë më parë
Jeni me te miret 👑
denis hasa
denis hasa 16 ditë më parë
Permbledhjen de e bani?
Komentatori Unik
Komentatori Unik 16 ditë më parë
Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon
illyrikum
illyrikum 16 ditë më parë
😂😂
ERY KING GAMER
ERY KING GAMER 16 ditë më parë
Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂
SUPREME _FF
SUPREME _FF 16 ditë më parë
Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur
FREE FIRE ALBANIA
FREE FIRE ALBANIA 16 ditë më parë
Mos aman
Anime & Games
Anime & Games 16 ditë më parë
Jeni 1 e humorit ne Shqiperi
Denis Mecaj
Denis Mecaj 16 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣👍👍👍
IGLIm
IGLIm 16 ditë më parë
Te mban mend pak nga bythet🤣
Ana Ana
Ana Ana 16 ditë më parë
😜😜😜😜
Ana Ana
Ana Ana 16 ditë më parë
😂😂😂
Gerthart Muho
Gerthart Muho 16 ditë më parë
Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha
Ardenal Ferhati
Ardenal Ferhati 16 ditë më parë
Jeni gjiganda
Social Girls
Social Girls 16 ditë më parë
Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor
Blue3agl3 Gaming
Blue3agl3 Gaming 16 ditë më parë
Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)
Tony Lika
Tony Lika 16 ditë më parë
I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer
Gucci
Gucci 16 ditë më parë
Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte
Al Ks Mercedes
Al Ks Mercedes 16 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Arlind Qokaj
Arlind Qokaj 16 ditë më parë
Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH
Elsi Sel
Elsi Sel 16 ditë më parë
Beni prap please
PRO iveDevi
PRO iveDevi 16 ditë më parë
Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot
elvis xhelo
elvis xhelo 16 ditë më parë
vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën
Klajdi Hatija
Klajdi Hatija 16 ditë më parë
Bravo! Me te miret!
stefan gergi
stefan gergi 16 ditë më parë
Hahahahaha
golem harp
golem harp 16 ditë më parë
po pse e fundit o vlla😓
muzik 02 ALB
muzik 02 ALB 16 ditë më parë
Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok
andi goxhaj
andi goxhaj 16 ditë më parë
Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂
Klevis Daka
Klevis Daka 16 ditë më parë
Kam qesh me lot
Shqip TV
Shqip TV 16 ditë më parë
Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin
Arber Syla
Arber Syla 16 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna
Mil Rroshi
Mil Rroshi 16 ditë më parë
Zoti lopic
LoLeander
LoLeander 16 ditë më parë
Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗
Lorenco Lorenco
Lorenco Lorenco 16 ditë më parë
me vertet mbaroj?
Beso Kuta
Beso Kuta 16 ditë më parë
Vana Barba..poli zeksi...
Nemesis
Nemesis 16 ditë më parë
E paska me pllëmba si TV.
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV
08:01
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 665 mijë
A man's amazing homemade burger
20:25
푸드킹덤 Food Kingdom
Shikime 8 mln
Al Pazar - 3 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:33:54
Profesori - Episodi 6 | NGOP.TV
11:14
NGOP
Shikime 132 mijë
Traditional Beef Steak Kebab on Sadj Grill
22:38
Kənd Həyatı
Shikime 2,1 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
1:49:10
Murgu - Episodi 3 | NGOP.TV
10:04
NGOP
Shikime 130 mijë
Dr. Rryshfet | NGOP.TV
02:33
NGOP
Shikime 150 mijë
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 665 mijë
Well This Was Very Weird (Juan Edition)
13:11
Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm🏹
2:24:56
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,2 mln
Sefirin Kızı 49. Bölüm Fragman
0:51
Sefirin Kızı
Shikime 823 mijë
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 7 mln
Sadakatsiz 26. Bölüm
1:36:48
Sadakatsiz
Shikime 697 mijë
Benim Adım Melek 62. Bölüm Fragmanı
0:43
Benim Adım Melek
Shikime 836 mijë