Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

  Shikime 352,385

ABC News Albania

15 ditë më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:almores.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Komente
Tessa Tessa
Tessa Tessa Ditë më parë
O Zot sa fshatare nuk te len AS me fol
Tessa Tessa
Tessa Tessa Ditë më parë
Ky besi taman katunar nuk te Len AS te flasesh
Tessa Tessa
Tessa Tessa Ditë më parë
Nuk ze muzika
eri eri
eri eri 4 ditë më parë
na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund
Nana Braushi
Nana Braushi 6 ditë më parë
Dhe kisha nje merak te madh......
Teo
Teo 6 ditë më parë
My song
Teo
Teo 6 ditë më parë
almores.info/rock/video/26OIsJWsgNeorrQ
Nora L
Nora L 6 ditë më parë
Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta
qopoy dnon
qopoy dnon 7 ditë më parë
Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.
Naim Cerkini
Naim Cerkini 7 ditë më parë
Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.
Ardit Cubi
Ardit Cubi 8 ditë më parë
Si se permendi nenen qe e lindi kurr
eioshen boboi
eioshen boboi 8 ditë më parë
Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet
qopoy dnon
qopoy dnon 7 ditë më parë
🤣🤣🤣😎✌
Diana Helena
Diana Helena 8 ditë më parë
Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 8 ditë më parë
Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 8 ditë më parë
Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin
eioshen boboi
eioshen boboi 8 ditë më parë
Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes
bouytt guyt
bouytt guyt 8 ditë më parë
Coca Besi😂 high af
Metihe Selmani
Metihe Selmani 9 ditë më parë
T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo
Kimete Troplini
Kimete Troplini 9 ditë më parë
A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate
elton shehu
elton shehu 9 ditë më parë
Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda
bouytt guyt
bouytt guyt 8 ditë më parë
Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem
sehhi vooty
sehhi vooty 9 ditë më parë
Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur
H Mdarci
H Mdarci 10 ditë më parë
Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?
Atid Itarba
Atid Itarba 10 ditë më parë
O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton
Xheni Rama
Xheni Rama 10 ditë më parë
Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂
sehhi vooty
sehhi vooty 9 ditë më parë
Shume pordhace je moj xhensila
stamatis nasis
stamatis nasis 10 ditë më parë
Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠
Antigona Gashi
Antigona Gashi 10 ditë më parë
Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱
Lili Lili
Lili Lili Ditë më parë
I marshi te keqen Besit edhe Xhensiles folni nga inati
vajza vajza
vajza vajza 10 ditë më parë
kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte
Pranvera Murati
Pranvera Murati 10 ditë më parë
Ë W Dass ist das Das
Petteri Punakuono
Petteri Punakuono 10 ditë më parë
🤣🤣🤣😎✌
Dona dona
Dona dona 10 ditë më parë
A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?
Km Mm
Km Mm 10 ditë më parë
Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena
Aurora Bregu
Aurora Bregu 10 ditë më parë
Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes
Olgerta Lzj
Olgerta Lzj 10 ditë më parë
Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur
elida markaj
elida markaj 10 ditë më parë
Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭
Egzona Blakcori
Egzona Blakcori 11 ditë më parë
Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem
Claudia
Claudia 11 ditë më parë
Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️
Ermira Shehu
Ermira Shehu 11 ditë më parë
Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹
edlira lushi
edlira lushi 11 ditë më parë
Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur
keti keti
keti keti 11 ditë më parë
Shume pordhace je moj xhensila
Blerta Ahmati
Blerta Ahmati 10 ditë më parë
Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi 11 ditë më parë
Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin
Eliesa Mustafa
Eliesa Mustafa 11 ditë më parë
umyten tu pjell shqiptart ehajtttt
Rita Luneto
Rita Luneto 11 ditë më parë
Se kuptoj pse i prisni kenget
Sonila
Sonila 11 ditë më parë
Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 11 ditë më parë
😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 11 ditë më parë
🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka
une une
une une 11 ditë më parë
Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori
Adem Kreshta
Adem Kreshta 12 ditë më parë
JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO
Nafa Nafa
Nafa Nafa 12 ditë më parë
❤️❤️
Tasha Zylfo
Tasha Zylfo 12 ditë më parë
Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.
Dizo Dauti
Dizo Dauti 12 ditë më parë
Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!
Rekuper Sezboni
Rekuper Sezboni 10 ditë më parë
@Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?
Dizo Dauti
Dizo Dauti 11 ditë më parë
@Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!
Rekuper Sezboni
Rekuper Sezboni 11 ditë më parë
@Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN
Dizo Dauti
Dizo Dauti 11 ditë më parë
@Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!
Rekuper Sezboni
Rekuper Sezboni 11 ditë më parë
@Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim
Kela Spaho
Kela Spaho 12 ditë më parë
Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....
Sia Ira
Sia Ira 12 ditë më parë
Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.
Jonka Paloka
Jonka Paloka 12 ditë më parë
Besi je shum Artist 🤩💫
Lucy Pashai
Lucy Pashai 12 ditë më parë
Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën
Enxhi 456
Enxhi 456 12 ditë më parë
Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?
Hamide Dervishi
Hamide Dervishi 11 ditë më parë
Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .
Zhaklina11
Zhaklina11 12 ditë më parë
Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika
EDa ML
EDa ML 12 ditë më parë
Shum i ftoht me motren
Lina Lana
Lina Lana 12 ditë më parë
Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.
Bujar Beqiri
Bujar Beqiri 6 ditë më parë
@no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend
Arsa Begaj
Arsa Begaj 8 ditë më parë
bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen
no name
no name 10 ditë më parë
Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!
Popcorns Mom
Popcorns Mom 10 ditë më parë
Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar
Florina Lule
Florina Lule 11 ditë më parë
E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏
Lindita Haxhimustafa
Lindita Haxhimustafa 12 ditë më parë
Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐
Silvana Koreta
Silvana Koreta 12 ditë më parë
Te '' ' kendofte zemra ylli baka
mimoza gjermani
mimoza gjermani 12 ditë më parë
Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏
Illyria Illyria
Illyria Illyria 12 ditë më parë
E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏
Ani Cani
Ani Cani 12 ditë më parë
Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin
mo 207
mo 207 12 ditë më parë
Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏
Jenny Lea
Jenny Lea 12 ditë më parë
Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣
The One
The One 7 ditë më parë
Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!
Fran Fusha
Fran Fusha 12 ditë më parë
xhensila esht yll 🌟🌟
Lalala Lalala
Lalala Lalala 12 ditë më parë
Djale i mire Besi bravo
Albana Demaj
Albana Demaj 12 ditë më parë
Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk
Autochtonus Albania
Autochtonus Albania 12 ditë më parë
Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl
Matina Sehai
Matina Sehai 12 ditë më parë
Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them
Aha Nana
Aha Nana 12 ditë më parë
Coca Besi😂 high af
Vefi Gropa
Vefi Gropa 13 ditë më parë
Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet
Daniel Aliaj
Daniel Aliaj 13 ditë më parë
Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .
Merita Hasa
Merita Hasa 11 ditë më parë
Bravo Besi👏
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni 13 ditë më parë
Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee
Sale Ukperaj
Sale Ukperaj 2 ditë më parë
Shkelqeni so familje bes
cuni france
cuni france 13 ditë më parë
O qija ropt sa tap besi
Music lover Guy
Music lover Guy 13 ditë më parë
Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla
Rudina Bani
Rudina Bani 13 ditë më parë
Sa e adhurueshme eshte Ija!
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 13 ditë më parë
Linden kta ????apo akoma
Ela Myrteza
Ela Myrteza 13 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα 13 ditë më parë
Te kendofte zemra.
Shpresa Kotini
Shpresa Kotini 13 ditë më parë
Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 13 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 13 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤
albania tv
albania tv 13 ditë më parë
Pse hiqet zeri
Deta Mia
Deta Mia 13 ditë më parë
Shume pozitivitet 🙏🏼
Ersila Alla
Ersila Alla 13 ditë më parë
Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt
Omar Braydon
Omar Braydon 12 ditë më parë
@Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!
Gideon Maxwell
Gideon Maxwell 12 ditë më parë
not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself
Ana Ana
Ana Ana 13 ditë më parë
😂😂😂 xhensila na hapi barkun!
Enrik Rushan
Enrik Rushan 13 ditë më parë
Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane
Eldo Mcini
Eldo Mcini 7 ditë më parë
CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka
Miranta Xhaferri
Miranta Xhaferri 13 ditë më parë
sa duan me u duk kta.
Jonida Mehmeti
Jonida Mehmeti 13 ditë më parë
Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥
enerik tozaj
enerik tozaj 14 ditë më parë
Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅
rozalinda
rozalinda 12 ditë më parë
Sesht fiorela
Kejsi Daja
Kejsi Daja 12 ditë më parë
Kuu
artan papri
artan papri 14 ditë më parë
Zoti te ruhet
Ylli Tajari
Ylli Tajari 14 ditë më parë
jeni te gjithe te mbrekullueshem
Shpresa Bushgjokaj
Shpresa Bushgjokaj 14 ditë më parë
Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai
indrit arapi
indrit arapi 14 ditë më parë
I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone
Arjan Kapo
Arjan Kapo 13 ditë më parë
@indrit arapi ahahahahahahAhH
Ana Ana
Ana Ana 13 ditë më parë
@indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im
indrit arapi
indrit arapi 13 ditë më parë
@Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un
Ana Ana
Ana Ana 13 ditë më parë
@indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit
indrit arapi
indrit arapi 13 ditë më parë
@Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?
19 98
19 98 14 ditë më parë
🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥
Benny Petra
Benny Petra 14 ditë më parë
Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Mhill Deda
Mhill Deda 14 ditë më parë
zoti te bekoft o bes kallaku
Era Elsa
Era Elsa 14 ditë më parë
ppppfffff bes nari
ALbanian Girl
ALbanian Girl 14 ditë më parë
shkrepe prap o president
Arjan Panav
Arjan Panav 14 ditë më parë
Shifeni besin drru nmall o zot
Arjan Panav
Arjan Panav 13 ditë më parë
@Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.
Ana Ana
Ana Ana 13 ditë më parë
@Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱
Arjan Panav
Arjan Panav 13 ditë më parë
@Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱
Ana Ana
Ana Ana 13 ditë më parë
@Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj
Ame Ame
Ame Ame 13 ditë më parë
@Ana Ana po ju ku e dini?
ah ah
ah ah 14 ditë më parë
Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..
Heart Love
Heart Love 14 ditë më parë
😂😂
David Watson
David Watson 14 ditë më parë
0:54 bed.limo
Klaudja Cerma
Klaudja Cerma 14 ditë më parë
Ylli Baka Zoti te Bekoft 🙏🙏🙏Zeri yyt te qeteson shpirtin 🤗😢
Rudina Bani
Rudina Bani 13 ditë më parë
Dobet kete nate zeri i Yllit. Mos ka qene me grip 😀😀
Violet Hancock
Violet Hancock 14 ditë më parë
0:22 dat.gen.in
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Kuruluş Osman 52. Bölüm
2:22:29
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
2:10:26
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 72 mijë
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Kuruluş Osman 52. Bölüm
2:22:29
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Sefirin Kızı 49. Bölüm Fragman
0:51
Sefirin Kızı
Shikime 823 mijë
Superheroes VS Team Siren Head
1:56
Selo Rezili - Episodi 2 | NGOP.TV
10:48
My Thoughts on Reality Shifting
9:48
TheOdd1sOut
Shikime 9 mln
İbrahim Selim ile Bu Gece #63: Hande Erçel, Bengisu
1:18:24
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
Shikime 2,3 mln
Emanet 160. Bölüm | Legacy Episode 160
57:27