Portokalli - Episodi 1, Sezoni 35, 14 Mars 2021

  Shikime 622,485

Top Channel Albania

Muaj më parë

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokall", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Komente
Ijon Musabelliu
Ijon Musabelliu 8 ditë më parë
Ha ha ishte super.😆😆😆
Lorenc Hysaj
Lorenc Hysaj Muaj më parë
Po xhemi mo kur do dali
YT Arber
YT Arber Muaj më parë
Uhuxc incidentally us if x iuuuuuuuuuuuu I i if ccuuihuuuciiu
Esmeralda Mushi
Esmeralda Mushi Muaj më parë
Suksese 'Portokalli"!
Zhaneta Maksuti
Zhaneta Maksuti Muaj më parë
Jepini role Debores qe ka luajtur te Al pazari se luan bukur
ajet livadhi
ajet livadhi Muaj më parë
The lp
ajet livadhi
ajet livadhi Muaj më parë
The lp
B L
B L Muaj më parë
Si e ka instagramin ajo të 38:23
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
😂😂📲📱🗣️🤳🤳🤳🤳
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
😂😂👏👏e forte kete kjo
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
😂😂😂 uniforma asht fantastike magari me Ken si dikur disiplin ne shkoll e ne pun
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️😓❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏👏i madhi Koqo Devole
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
Perkthe Marjet 🤩😂😂❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
Muli😂😂😂😂❤️❤️❤️❤️❤️
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
😂😂💥💥💥💥
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
😂😂😂❤️❤️
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
Ju kujtu Dubai😂😂😂
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
😂😂😂👏👏👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
😂😂👏👏👏👏👏👏👏
Sara Rama
Sara Rama Muaj më parë
MutiyouyouyouisIIIIIIIwIIwehis
Behar Cena DJ
Behar Cena DJ Muaj më parë
Bukur
Gerta Thanasi
Gerta Thanasi Muaj më parë
Shume e mire Fjoralba sa e embel, shume e qeshur e natyrshme, me pelqen shume prezantimi qe ben me Salsanon, te percjellin pozitivitet te dy. Shume suksese
Xije Aliu
Xije Aliu Muaj më parë
Ore 2h vetem fjoralbet pat, cjan kto komente asnje per emsionin,🤷‍♀️
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/s3ybu2SbjMx0mtI Shqipja rrefen 😱 : Tea dhe Bearti me kane..
Angjela One
Angjela One Muaj më parë
Prezantuesja nuk me pelqen...nxiton paprritur fjalet ( ne fund te fjalise) si andej nga fshati. Salsano me mimike fytyre tregon preferencen personale...
Emanuel Sjamkant
Emanuel Sjamkant Muaj më parë
Sa bukur luani psikologjikisht per keq. Si gjithmone si program sa here vijne ceshtje politike i rendisni gjerat rend e pa rend, vidhni dhe e shisni si sistem populist. Keni kohe qe beni vaksina gjumi... 💤 keni patente apo vetem vidhni kck struktura tek programe te huaja dhe i pershtatni si mos me keq me aktualitete dhe ndodhi sociale? Politikisht te anuar. Vetem palacoja ne emision mungon te bej me duar dhe ndonje program “zhvillimi” nga mbrapa ne sfond!
Genti Manati
Genti Manati Muaj më parë
Portokallija 2021 20 mars
Anna
Anna Muaj më parë
dikur blinim CD-it e portokallit ta shikonim gjthm kurse sot hyjm te shohim prap ate humorin dikur. kisha shume kohe pa e par portokallin dhe ca te them ska fare lezet shume dobet as humor👎👎👎
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe Muaj më parë
Portokallia eshte ber shum bajatse
Leonard Sinani
Leonard Sinani Muaj më parë
O Llambi vetëm humor që sbon ti
Rild Hysa
Rild Hysa Muaj më parë
Armando Kashuri
Armando Kashuri Muaj më parë
Gëzuar Festat 🍯❤❤❤❤❤🇦🇱🇽🇰🇮🇹❤❤❤❤❤🍯🏆🥇👏👏👏🤟🏡🙋‍♂️🌍🌏🌎🌐
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Muaj më parë
Romir zalla tani qe po komentoj po shikoj pjesen tende dhe barkun me dor po e mbaj🤣🤣🤣🤣
Arnold Toshi
Arnold Toshi Muaj më parë
Na keni rrujt lesht me kto politikanet pak si na jan shpif neper tv e gjithandej edhe ne humor duhet me I pa 😡😡😡😡
Eryzian Feizioglou
Eryzian Feizioglou Muaj më parë
Παρακαλώ πολύ πογηνεται. Εάν σας ενκαταλιπτι στα καλά του καθουμενον
play with Martin
play with Martin Muaj më parë
Sa shume me plq Fjoralba sa e embel sa positive. Shume fat per ty.
Lola Dashi
Lola Dashi Muaj më parë
Doktorri dhe pacienti 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Lola Dashi
Lola Dashi Muaj më parë
Ahaaaaaaaa lottt
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/2qiox5-cjZumgNY Lediana me te dashurin jasht , dhe ben loje me Mevlanin
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/2qiox5-cjZumgNY Lediana me te dashurin jasht , dhe ben loje me Mevlanin
Ro Li
Ro Li Muaj më parë
Romir Zalli 👏 kshu behet humori sot. Sa per prezantuesen e re: me ata dorashka dukesh, sikur pas prezantimit lan enet mbas kulisave 😆
Bashaalbion bashaalbio
Bashaalbion bashaalbio Muaj më parë
Super 😉😉😊😊😇😇
King Slasher
King Slasher Muaj më parë
Vetem per te qeshur ska asgje ketu te portokalli.Por vk .Te na rroje prezantuesja.
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Muaj më parë
🤩🤩🤩🤩🤩❤️❤️
Emanuela Sula
Emanuela Sula Muaj më parë
Asnje nuk kishe per te qeshur aty , suksese gjithsesi nje sezon t mbar 💕
Emanuela Sula
Emanuela Sula Muaj më parë
@Selami Kastrati ti pse hy si 7 n 13 ?
Selami Kastrati
Selami Kastrati Muaj më parë
Ti nuk paske lidhje me humor te uroj suksese
SADRI Kastrati
SADRI Kastrati Muaj më parë
Ju dhjefsha portokallin!!!!! Jeni para zgjrdhjeve dhe e keni frike Albinin, i keni Albinat e juve sepse duhet te lind nje Albin edhe aty te ju liroje nga diktatura qe veq po ju perseritet:Edhe ne Kosove e paten friken e Albinit dhe e hengren bythve ,,,,,bastard te ndyre!!!!!
Liverpool Liverpool
Liverpool Liverpool Muaj më parë
Shkerdhata ju perqeshni albin kurti more rrugaq
marsia vlore
marsia vlore Muaj më parë
Nje super persh per orkestren e portokallis , jeni fantastik
marsia vlore
marsia vlore Muaj më parë
Shyqyr qe iku ajo sorra eneda
Castriot1
Castriot1 Muaj më parë
Bukra Yll Shpirt Diva.
Marta Jakaj
Marta Jakaj Muaj më parë
U7
Luljeta Ismaili
Luljeta Ismaili Muaj më parë
Prezantuesja e re shume me e mire se te gjitha tjerat qe kan qene ,,,suksese
Blana Laura
Blana Laura Muaj më parë
Omg Sa kam qesh Melamin je 1 🤣🤣🤣🤣
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/qnxypWpmr6ijZbg Lediana del zbuluar , i dalin te fshehtat...
Shuki Lipert
Shuki Lipert Muaj më parë
Ska njeri ne bote qe emiton kurtin
Ermali TV
Ermali TV Muaj më parë
Ai qe beri humor me Albin kurtin percjelli nje mesazh krejt te kundet me cka ai vepronn , mos bieni pre e politikes ju ndjekim prej shume vitesh
Shuki Lipert
Shuki Lipert Muaj më parë
Ja rrofshi topat ju kurtit mos beni shaka me kete burre se ky eshte banuq jo si edi rama kriminel
B gashi
B gashi Muaj më parë
Jo valla si jemi shehu nuk vjen me
Hassani Luli
Hassani Luli Muaj më parë
Albin Kurti 🇦🇱🦅 eshte Fantastik eshte Burr Shteti brillant , ka Bese dhe i menquri .
Drift Simulator
Drift Simulator Muaj më parë
1:24:00 cpati ky ropqimi??? ky qe e pelqenim qe bente doktorin permendi perputhen dhe aventurat gjase te Ilir Metes por Ilir Meta dhe perputhen nuk kan lidhje ndersa aventurat dhe videot dhe vet perputhen kan te bejn me Julin, dhe nuk mjaftojn kto, tha nje njal i ri qe i tha babai paske qen gomar :/ cfar idiotash ik o ropqim mendoni cfar flisni idiota
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj Muaj më parë
🤣🤣
Lira Gernecaj
Lira Gernecaj Muaj më parë
Nga te gjith aktoret e portokallis me pelqen luzja
sad girl gamer
sad girl gamer Muaj më parë
Po ti te kenaq moj fiori
Lona Ada
Lona Ada Muaj më parë
Nuk e di ku lezova nje koment,"bravo fjoralba mos u mer me ata qe te shajne"vetem qe share se kane kete vajze,vetem komente pozitive,jo per gje por kjo eshte prezantuse e mrekullushme veshje e bukur,ke qef ta degjosh,e embel ekspresive,e shkathet,nje yll..,me gjithe respektin eneda hiq dor nga prezantimi,se sje per at pune,na e shpife portokallin se xhemi e ami skan te shar as ato jan yje.
Aurora Rrustemaj
Aurora Rrustemaj Muaj më parë
Fjoralba je nje super prezantuse
Kanit Le gemmeur
Kanit Le gemmeur Muaj më parë
Fjoralba shum mire,perveq se kush t tha me i ndu dorzat e sanitaris.
shehu sokol
shehu sokol Muaj më parë
Shume dobet
shehu sokol
shehu sokol Muaj më parë
Programi
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 Muaj më parë
Portokalli....Nona humorit...thoni cte doni
Tani Kuci
Tani Kuci Muaj më parë
Fiksss😁😁😁
Lila Metaj
Lila Metaj Muaj më parë
Shume e thjesht dhe e mire kjo prezantuesja, complimenti
Bali Ajet
Bali Ajet Muaj më parë
MA TE MIRE FLOR BINAJ GAZ PAJA DHE POLICAT😂😂😂😂
bruna diko
bruna diko Muaj më parë
Fjori je vajz shum e mir dhe e bukur ja vlen te te ken ty ne top ch i ke te gjitha te mirat urime
Tariko Myftaraj
Tariko Myftaraj Muaj më parë
Suksese Fjori je prezatuajsa me e mir e portokalli
Mirela So
Mirela So Muaj më parë
fjoralba asht nje super ylllll,, por me habit ku ashte xheni
Adnan Duka
Adnan Duka Muaj më parë
🤣🤣🤣😂😂
joana Likaj
joana Likaj Muaj më parë
cim peka _ pim ceka lottt😂😂
Nezir Idrizi
Nezir Idrizi Muaj më parë
😀😂👏
Giannhs Moullas
Giannhs Moullas Muaj më parë
Salsanon lereni Te bej mulin dhe Dhimon Se prezantus eshte00000 🌨🌨🌨👎👎👎👎👎👎
Armando Veli
Armando Veli Muaj më parë
Ikni o plehra komuniste ..televezion i ndyre pse e ngaterroni humorin duke i bere fushat Ps 🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿
Orchidea Blue
Orchidea Blue Muaj më parë
Finalmente❤❤❤❤❤❤
Selman Limani
Selman Limani Muaj më parë
Ker me albin kurtin asesi nuk r kan as 5 perqind me personlitetin e albinit
J Sh
J Sh Muaj më parë
palidhje Portokallia. Fjoralba e mire
A 007
A 007 Muaj më parë
Firo urime dhe uroj Te shohim gjithmon sa te jet Portokallia. Sjell shum Pozitivitet dhe je bukria e shqipris
Mafa's Channel
Mafa's Channel Muaj më parë
Humori asnje ndryshim me Klanifornia
Nuredin Feza
Nuredin Feza Muaj më parë
Ej shyqyr nje prezantuese pa komplekse Mentor Fjalor te Shendetshem Bukurin ia ka fal Zoti eshte fati i mir i Saj Nje profesioniste e Vertete Suksese!!!
Mohan
Mohan Muaj më parë
Emision vk emison Komunsit rama u tha t silleni ashtu m Kurtin Vk Te gjith ju t TOP
Gzim Atipi
Gzim Atipi Muaj më parë
Suksese te gjitheve, kemi nevoje per relaks, humor dhe satire.
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora Muaj më parë
edi rama basha saliu meta albin kurtin jane te forte ne humorin te portogallia artista humoriste legjenda tope cennel 🚨😆
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora Muaj më parë
dhimo muli andi tea eri dhespina shqipe shqiponja perputhen thithen te humorin portogallia jane humorista artista te medhenje portogalle 🍊🍊🍊🍊🍊🍊
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora Muaj më parë
shefe kola kane rrecelin ne kolinosin nazmien ne burge mirin shkurtin bere police mesone femijet vegjel me 10 dhjete ne te legjes 👈👉👈👉👈👉💪💪💪💪💪
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn Muaj më parë
Urime Pirtokalli, jeni show jone I preferuar, mezi presim ne Canada Te filloni. Kjo prezantuesja shume simpatike.
Mirela Lela
Mirela Lela Muaj më parë
Fjoralba 👌🏼👌🏼⭐⭐
Of line
Of line Muaj më parë
kjo fjoralba sapo ka mbaruar se pastruari dhe ka haruar te heq dorashkat.....
Bardhi Kaloci
Bardhi Kaloci Muaj më parë
Portokallia sot vetem propagand lepirje bythe per rilindjen e rames vetem humor nk kishte dhe ne emision humori po e ktheni ne fushat per ramovicin turp per top qenin
toto rina
toto rina Muaj më parë
Hallall pr fjoralben po humorin varikarin
Markelian Bylykbashi
Markelian Bylykbashi Muaj më parë
po ato dorezat plastike për të pastruar qypat apo për modë ??!!!?
Markelian Bylykbashi
Markelian Bylykbashi Muaj më parë
@Mira Hysaj ????
Mira Hysaj
Mira Hysaj Muaj më parë
Po lexoja komentet se thash vetem une qenkam mbrapa, per sa i perket modes 😀 po shyqyr nuk qenkam vetem😅😅😅
gloria
gloria Muaj më parë
Ju plotesua endrra Fjoralbes per ne portokallia, se e ka shprehur 1 vit me pare....meritokracia ne Shqiperi 😂😂...
Samsung A10s
Samsung A10s Muaj më parë
Dihet se flori esht ma I miri
Kristi Hoxha
Kristi Hoxha Muaj më parë
sa legjend 🤣🤣 perpithen😭😭😭😭😭
e.b e.b
e.b e.b Muaj më parë
ju jeni me edi rama jeni kundra albinit efhe pd-s komunista
Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 7, Sezoni 35, 2 Maj 2021
1:57:27
Al Pazar - 13 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:29
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
4:08
VizioniLibonia
Shikime 989 mijë
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Mars 2021
1:36:16
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Portokalli - Episodi 2, Sezoni 35, 21 Mars 2021
2:04:13
Top Channel Albania
Shikime 364 mijë
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Mars 2021
2:01:40
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
4:08
VizioniLibonia
Shikime 989 mijë
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
Rich Became Poor for 24 Hours!
10:15
Troom Troom WOW
Shikime 733 mijë
World's Weirdest Item | OT 26
26:18
Dude Perfect
Shikime 11 mln