Portokalli, 6 Qershor 2021- Kapo - Hekri - Melamini ( Surpriza e Hekuranit )

  Shikime 383,574

Top Channel Albania

13 ditë më parë

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, sic ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
numer one
numer one 2 ditë më parë
I marrshe te ligen ati qe thot ja ku jame
Kledi Mersinllari
Kledi Mersinllari 2 ditë më parë
Ju lutem goja ylli 🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💵💵💵
Mike The Right One
Mike The Right One 3 ditë më parë
Ylli baka me ze fallco
Aurora Malsia
Aurora Malsia 3 ditë më parë
Nese doni te beheni pjese e udhetimit tim, per te humbur kg ne menyre te ndergjegjshme dhe pa u zhgenjyer, me ndiqni ne Aurora Malsia, kanali nga ku po ju shkruaj. Hapat e mia jane te ngadalta, por te suksesshme. Duke pasur dhe nje background nga stomatologjia, e kam vizionin me te qarte se cfare ndodh dhe me shendetin e gojes gjate nje diete. Here pas here do te jap dhe informacion mbi higjenen orale.
Benart Pero
Benart Pero 3 ditë më parë
Hallall kapo Melamin Berati
Jimmy Falcone
Jimmy Falcone 4 ditë më parë
kot fare..!!
Shiri Copani
Shiri Copani 4 ditë më parë
,dobet
IRENA Irena
IRENA Irena 4 ditë më parë
Jeni yjet e portokallis....
Velmishi Toni Fatjon
Velmishi Toni Fatjon 5 ditë më parë
Po te ishte publiku plote me njerez cdo behej kur hyri Ylli baka 😯😍😍
Arnando Troksi
Arnando Troksi 5 ditë më parë
TLUTEM FJFHJR
Dimitri Kod
Dimitri Kod 5 ditë më parë
Humor kot.Keni mbaruar
Djemte e Pasifikut The Pacific Boys
Djemte e Pasifikut The Pacific Boys 5 ditë më parë
respekte
Irini Bufi
Irini Bufi 6 ditë më parë
Laraske e sektorit 😂😂😂😂😂
Eliad Mance
Eliad Mance 6 ditë më parë
Ylli me kte keng i ke ven kapak o ylli i jugut
Albanaro Albanaro
Albanaro Albanaro 6 ditë më parë
Gocat e shiz on top
ff mikel ff mikel
ff mikel ff mikel 6 ditë më parë
Nena💝❤❤💟💟
Erlind Xhepa
Erlind Xhepa 6 ditë më parë
Nena o zemra ime❤❤
Erlind Xhepa
Erlind Xhepa 6 ditë më parë
Po qaj
Erlind Xhepa
Erlind Xhepa 6 ditë më parë
Kenga e nenes❤😣
Milot Gashi
Milot Gashi 7 ditë më parë
Yelli
Luftar Cili
Luftar Cili 7 ditë më parë
Skeni me gje per te qeshure kote ja fusini tani vete llafe kote mi kote keni
Maria
Maria 8 ditë më parë
Sa hyri Ylli respekti im shkoi 100😸✨
maimadhikingvend Mataraj
maimadhikingvend Mataraj 8 ditë më parë
Respekt ju👑👑👑👑👑👑🔥
Carlito Hoxha
Carlito Hoxha 8 ditë më parë
I o bylys me ze bili
Carlito Hoxha
Carlito Hoxha 8 ditë më parë
Sa e embel ato te treja
Carlito Hoxha
Carlito Hoxha 8 ditë më parë
Almost all te gjith you
Rw Paradox PubgM
Rw Paradox PubgM 8 ditë më parë
feride
mario mario
mario mario 8 ditë më parë
E vetmja arsye pse shof portokallin jan gazi flori dhe kt aktorin qe ben kapon dhe xhoda kta e mbajn portokallin
ENDRITI
ENDRITI 8 ditë më parë
Jeni legjenda
ENDRITI
ENDRITI 8 ditë më parë
Ahahahaha jeni te papare
Ari Bani
Ari Bani 8 ditë më parë
Freeee1🔥🔥🔥🔥
Mari Maria
Mari Maria 8 ditë më parë
Romina ben me shum per kte pune se ajo tjetra rri sikur e kan sjell me zor 😂
Lorenco Lorenco
Lorenco Lorenco 9 ditë më parë
ti je legjenda kenges te jugut o ylli po me kengen e nenes e je vulose fare
Lata Saraci
Lata Saraci 9 ditë më parë
Te lumt goja Ylli Baka
Erisa Vranozi
Erisa Vranozi 9 ditë më parë
Mire te ngjosh këtë artist sic është Ylli Baka sesa të ngjosh burri wok ❤️🥰
Selma Kotoraj
Selma Kotoraj 9 ditë më parë
Shum e bukur po ja mori telefonin kapos 😂😂
Jurgen Kabilo
Jurgen Kabilo 5 ditë më parë
Epo shoku i Hekurit. Ai e solli 🤣🤣🤣🤣
Nexhi Mango
Nexhi Mango 7 ditë më parë
Po e pame😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣
Gazmir Mema
Gazmir Mema 10 ditë më parë
Fjal shpirti ka kjo keng
L London
L London 10 ditë më parë
Super
amazon prime
amazon prime 10 ditë më parë
Njeri me mjeshter se tjetri bravo cuna
Elton Daily
Elton Daily 10 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.
FF GOKU
FF GOKU 11 ditë më parë
iku telefoni i kapllanit te xhepi i yllit
Liljana Ceci
Liljana Ceci 11 ditë më parë
❤️🥊🔫🤣😭
Jozef Comuku
Jozef Comuku 11 ditë më parë
Ylli je yll 🇦🇱🇦🇱
Agron Dolla
Agron Dolla 11 ditë më parë
Kurr se kisha degju kaq me vemendjen starin wow verte nje ze legjend
Loku 》
Loku 》 11 ditë më parë
Super Like 👇
Katerina Kati
Katerina Kati 11 ditë më parë
Ylli baka
Riza Collaku
Riza Collaku 11 ditë më parë
Nuk shifet portokalli pa kto 3 tjeret bojn humor nga zori humor karaxhoz me marr rrogen
ALDO VRAPI VRAPI ALDO
ALDO VRAPI VRAPI ALDO 11 ditë më parë
BRAVO YLLI
Anila Bermeta
Anila Bermeta 11 ditë më parë
Yll yll super
Klaus 12
Klaus 12 11 ditë më parë
Bravo
Joker Agent
Joker Agent 11 ditë më parë
A mor bir te keqen nena sa like shkojn per nenat shqiptare
Cledio Kledio
Cledio Kledio 7 ditë më parë
Po
Ann Annn
Ann Annn 11 ditë më parë
Super pjes
Elsi Dika
Elsi Dika 11 ditë më parë
Super keng Bravo ..
Luiza Hasa
Luiza Hasa 11 ditë më parë
Te lumte goja o Ylli Baka, te gjitha kenget jane te bukura, por kjo e nenes eshte perle fare, bravo dhe ju cuna te portokallise
AM'ARILDO ALB
AM'ARILDO ALB 11 ditë më parë
4 legjenda ne skene
Xheldi Vasku
Xheldi Vasku 11 ditë më parë
Bravo
Klaus 12
Klaus 12 11 ditë më parë
Shume bukur e kendove
Bleona Ha
Bleona Ha 2 ditë më parë
X
Albano Lico
Albano Lico 12 ditë më parë
Te lumte ajo goje Ylli Baka zoti te bekofte
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ 12 ditë më parë
Gjith bukurin e prishin duartrokitjet fallco!!!!
6371 official
6371 official 12 ditë më parë
Legjendat 🧿🧿🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
lule lulee
lule lulee 12 ditë më parë
Ylli esht i madh
lule lulee
lule lulee 11 ditë më parë
@Kujtimcapja Kujtimcapja un apo ti se nuk e kuptova
Kujtimcapja Kujtimcapja
Kujtimcapja Kujtimcapja 11 ditë më parë
Paske pir
Labor Libri
Labor Libri 12 ditë më parë
Bravo.ju jeni aktora jo ermal pithropi
five stars
five stars 12 ditë më parë
🔥 💥💥
Planet Earth
Planet Earth 12 ditë më parë
Hallall
Amstel Heineken
Amstel Heineken 12 ditë më parë
Çuna jeni👌👏👏🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ff overdoza
ff overdoza 12 ditë më parë
Bravo
Spartak Sina
Spartak Sina 12 ditë më parë
Humor pa shije Vari topet;
Jacek Wolf
Jacek Wolf 12 ditë më parë
2 gjigandët e portokallis
Ernesto Che Guevara
Ernesto Che Guevara 11 ditë më parë
@°°PA○LA°° 2 se njëri është pra 🤣😂😂🤣
°°PA○LA°°
°°PA○LA°° 12 ditë më parë
3 legjendat e portokallis !!!!!
sebiano 1
sebiano 1 12 ditë më parë
O CA legjenda Jeni me te Miret historik te portokallis Jo si zgjebsat bess ciksi e ermal mamaqi
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
Portokalli, 23 Maj 2021 - 2 Policat ( Mamaja e revoltuar )
6:00
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 94 mln
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 29 mln
DULLA - FAKTE (Official Video 4K)
3:32
ArkivaShqip
Shikime 765 mijë