Perlat Sheqeri - Gruja e mirë e Gruja e keqe (Official Video 4K)

  Shikime 433,611

Perlat Sheqeri

21 ditë më parë

Video: Domi Production
Teksti: Lulash Ara
Muzika: Arif Dushaj
Orkestrimi: Alfred Qemalja

Komente
Arden Kalajdzini
Arden Kalajdzini 10 orë më parë
Allah ile a ala paska legena a se kom dit vallai
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri Orë më parë
Si mendon ti ?
Blerime Hallulli
Blerime Hallulli 3 ditë më parë
Te lumt gojaaaa
Gjyle Daka
Gjyle Daka 3 ditë më parë
Oty të këndoft zemra gjith mon o Zot
Liza Gjoka
Liza Gjoka 4 ditë më parë
Te kendofte zemra,se bukur knon. ..po sikur te jete edhe ajo tjetra qe gruja te jete e mire e burri i keq...ndodh edhe kjo....
Liza Gjoka
Liza Gjoka 4 ditë më parë
Te kenga thashethemet flet per burrin e keq ...e kam degjuar edhe ate.Te lumte goja.Suksese.
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 4 ditë më parë
Degjo te kenga ( Thashethemet ) dy strofatce fundit edhe per burrat
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 4 ditë më parë
almores.info/rock/video/vY9i0aGkablpndI
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 4 ditë më parë
Ka raste pafund
Flurim Kryeziu
Flurim Kryeziu 5 ditë më parë
Bravo zoti te rujt
theboyalb Amal
theboyalb Amal 6 ditë më parë
Shum e sakt, te përshëndes Perlat.
kosov m.f
kosov m.f 9 ditë më parë
Ahahaahaah ku ka gru tmir dit sodit 🤪😂😂😂😂
Mimi Mimi
Mimi Mimi 6 ditë më parë
Po burr te mir ku ka
Tina Pacani
Tina Pacani 10 ditë më parë
Kenge rraciste . Nuk vlen me ju nigju kush .. pse nuk thoni gruja bahet e keqe kur nuk ka burr afer ,po nje derr
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 9 ditë më parë
@Tina Pacani gjithsssi. Respekt
Tina Pacani
Tina Pacani 9 ditë më parë
@Perlat Sheqeri ju zoteri informohu cfar asht racizmi ..une jetoj ne nje vend ku kuptohet me nje fjal te vetme kur flitet per racizem
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 9 ditë më parë
Mos u merzit , merre me qetesi biles te keshilloj te lexosh per RRACIZMIN,, pasi ketu ska asnje lidhje rracizmi. Keti flitet GRUJA E MIRE E GRUJA E KEQE,,,pra behen krahasime, te pershendes
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori 10 ditë më parë
Po lexoj shume komente per tekstin ,nuk asht kuptimi tek larja e kembve apo legeni por ne kuptimin e gjere dhe te mire te natyres njerzore te femres dhe gruas ,por cilsit e mira duhet ne dy kraht e medaljes femer -mashkull , por kuptohet se femra eshte bashkshorte nene nje edukatore e mire e femijve dhe familjes ,te kendoft zemra se shume bukur e ke qa kengen ,suksese !!
Liza Gjoka
Liza Gjoka 4 ditë më parë
Shume e vertete...t i lash kembet burrit eshte e tepert...vec nese eshte i semure.. eshte realizu ne menyre figurative qe t i shtohet vkera gruas. ..Kenga eshte realizuar shume bukur...vecse ka edhe burra qe ia nxjerrin thinjat para kohe gruas ...
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 10 ditë më parë
Je krejtesisht e SAKTE ,por mvaret se si e kupton cdo njeri,, kjo eshte liria e fjales e mendimit dhe e te shprehurit. Respekt
Leah Ex
Leah Ex 11 ditë më parë
Shume e bukurr
Xhuljeta Xhuli
Xhuljeta Xhuli 11 ditë më parë
Te lumte goja. Petrit dhe atij qe ka shkru. Jene fjale te verteta
Paulin N
Paulin N 11 ditë më parë
Te kendoft gojs shum e vertet👏👏👏🇦🇱
ioanna122
ioanna122 11 ditë më parë
Po burri kur nuk ndihmon gruan Nuk i nxihet jeta gruas Prandan duhet te jen te dy te mir si gruana dhe burri
vera ramaj
vera ramaj 14 ditë më parë
Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....
t.v. 45
t.v. 45 14 ditë më parë
Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷
Flutra rabdishti
Flutra rabdishti 14 ditë më parë
Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha 15 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍
bali morina
bali morina 15 ditë më parë
Ju knofte zemra !
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 15 ditë më parë
😍😍👌👌🤘👍👍👏👏
ME skenderbegu ikastriotve
ME skenderbegu ikastriotve 15 ditë më parë
Goja TE LUMT . SHUM E VERTET
Mo mu 20
Mo mu 20 15 ditë më parë
Tamam or file bravo suksese
Ilajda Loka
Ilajda Loka 15 ditë më parë
Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛
Xhesi Kortoci
Xhesi Kortoci 15 ditë më parë
Zemra te knoft o gjigand
Albert Shahini
Albert Shahini 15 ditë më parë
I madh je gjigand
sehhi vooty
sehhi vooty 15 ditë më parë
Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 15 ditë më parë
Bravo
sehhi vooty
sehhi vooty 15 ditë më parë
Bellissimi
Valbona Pica
Valbona Pica 16 ditë më parë
O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !
Ardit Alili
Ardit Alili 16 ditë më parë
Ska gra temira mo jojoo
jonida kodra
jonida kodra 16 ditë më parë
Bravoooo
Artur Ndou
Artur Ndou 16 ditë më parë
O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE
sehhi vooty
sehhi vooty 16 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali
thumbi 1
thumbi 1 16 ditë më parë
Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba
Arev Arev
Arev Arev 16 ditë më parë
Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔
gjergj gjini
gjergj gjini 8 ditë më parë
@Arev Arev kjo qe po thua esht perrall e vieter seriozisht qe keto gjera nuk ndodhen esht munges edukate per nje burr oso per nje qift apo te jesh I semur ska problem si per nje burr qe mund ti beje hymet nje gruje as per nje grua qe mund ti beje hysmet burrit a ke degjuar se qfar ju ndodh femrave kur kan te dashur tu dyt keq perdoren dhe dhunohen dhe I rrahin te dashurit dhe I fyin ne te gjitha menyrat dhe stregojn shkoin ne shtepi e genjein
Arev Arev
Arev Arev 16 ditë më parë
@Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 16 ditë më parë
Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte
adelinagilli
adelinagilli 16 ditë më parë
Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍
sehhi vooty
sehhi vooty 16 ditë më parë
Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️
Petrit Ndoj
Petrit Ndoj 16 ditë më parë
Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike
Ahmet Martinaj
Ahmet Martinaj 16 ditë më parë
Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti 13 ditë më parë
Hiihihi
Gezim Rexha
Gezim Rexha 17 ditë më parë
Zoti te rujt eshte e vertet
Denis Denis
Denis Denis 17 ditë më parë
Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .
klinton bekaj
klinton bekaj 16 ditë më parë
@Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 16 ditë më parë
@Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 16 ditë më parë
Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.
Age Preci
Age Preci 17 ditë më parë
Bellissimi
Erblin Mema
Erblin Mema 17 ditë më parë
Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏
Berti Hajderaj
Berti Hajderaj 17 ditë më parë
BRAVO
Donika Gjergji
Donika Gjergji 17 ditë më parë
O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .
Rajmonda Frroku
Rajmonda Frroku 17 ditë më parë
Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.
a sota sota
a sota sota 17 ditë më parë
Te kendoft zemra. Te verteta.
Irida Neli
Irida Neli 17 ditë më parë
Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .
ioanna122
ioanna122 11 ditë më parë
Moj Irida je femer mos thuaj e vertet Se po te qelloi nje burr qe te pres nga gruaja te gnitha nuk esht e drent gruana nuk esht sherbetore duhet te punojn te dy ne punet e shtepis
wiksa torhoty
wiksa torhoty 17 ditë më parë
Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu
klinton bekaj
klinton bekaj 16 ditë më parë
×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi
Shkup Hasanbeg
Shkup Hasanbeg 17 ditë më parë
Pse spi kon burrat he po veq grave
Prenk Prenrecaj
Prenk Prenrecaj 17 ditë më parë
Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 18 ditë më parë
Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️
Dena Aned
Dena Aned 18 ditë më parë
Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit
Dena Aned
Dena Aned 18 ditë më parë
@DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 18 ditë më parë
Hahhaah
Haradin Bllaca
Haradin Bllaca 18 ditë më parë
Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.
klinton bekaj
klinton bekaj 18 ditë më parë
×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐
Nadire Bajramaj
Nadire Bajramaj 18 ditë më parë
Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏
eioshen boboi
eioshen boboi 18 ditë më parë
Suksese 🍀🙏🏻
gjergj gjini
gjergj gjini 9 ditë më parë
pa merk se 60 perqin jan femrat qe I bein budalleqet dhe 40 peqin jan meshkuit qe bien viktima se jan budallei dhe nuk din si perfudoin
Zef Marashi
Zef Marashi 18 ditë më parë
Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐
Kristjan Ndoj
Kristjan Ndoj 18 ditë më parë
O te lumt Goja o zot te ruaj
Fusha Theth
Fusha Theth 18 ditë më parë
Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora
eioshen boboi
eioshen boboi 18 ditë më parë
Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij
ajshe Behrami
ajshe Behrami 18 ditë më parë
Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir
ioanna122
ioanna122 11 ditë më parë
Fjal me vend se burrat jan msu tie punon vetem gruana si ne shpi edhe ne pun te snell rrogen
Adnit Mehmetaj
Adnit Mehmetaj 18 ditë më parë
Te lumt goja 👌🏼
Vera Prenga
Vera Prenga 19 ditë më parë
Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 18 ditë më parë
Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt
klinton bekaj
klinton bekaj 18 ditë më parë
×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅
Flora Temou
Flora Temou 19 ditë më parë
O te knoft zemra!!Bukur shummm!!👏👏👌🥰✨🔥💯
Monda Bilani
Monda Bilani 19 ditë më parë
Zoti te rujt 👍te knoft zemra👏👏
Bleona
Bleona 19 ditë më parë
O zot sa kang e bukur edhe shum real fjalt 😉
Remzie Velia
Remzie Velia 19 ditë më parë
Shum egoditme kjo keng por a skipton gjith
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj 19 ditë më parë
Gruja e keqe ti fike dritata gruja e mire ndreq jeten
Skenda 1234
Skenda 1234 19 ditë më parë
Gruja ,e mir kur ta shef burrin te merzitur nuk ,e merzit ma shum . Gruja ,e keqe kur ta shef burrin te merzitur i thot te paskan rreh te paska hanger dreqi
Alta alda
Alta alda 19 ditë më parë
Na gjerte faqen e e zeze me keta kënga nuk jena tane ne nje thesh or ju burra
klinton bekaj
klinton bekaj 17 ditë më parë
×××):kenge eshte ska cka jedhnohet kush
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 18 ditë më parë
@Haradin Bllaca ahhahahhaha. Mir po fol
Haradin Bllaca
Haradin Bllaca 18 ditë më parë
Kush e ka mizen ner kapuq i djeg
Skenda 1234
Skenda 1234 19 ditë më parë
Gruja ,e keqe dhe burri i keq nuk shkon . Gruja ,e mir dhe burri i mir shkon
Skenda 1234
Skenda 1234 19 ditë më parë
Gruja ,e keqe mundet me u ba ,e mir
klinton bekaj
klinton bekaj 18 ditë më parë
×××):🖐👍
mirsida kukaj
mirsida kukaj 19 ditë më parë
👏👏👏👏
Bardh Matera
Bardh Matera 19 ditë më parë
Te lumt goja se na kenaqe
dude tali
dude tali 19 ditë më parë
Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij
Gatimet e nanit
Gatimet e nanit 16 ditë më parë
Shumē ide e mirë
1.5M views
1.5M views 17 ditë më parë
Hahahaha
Servis 3310
Servis 3310 19 ditë më parë
te lumte hoja ashte e vertet
dude tali
dude tali 19 ditë më parë
Keng ma me ven nuk ka po sejt !!!kendofsh sa qofsh brez mas brezi
Florent Berisha
Florent Berisha 19 ditë më parë
👍👍👍👍👍👌👌👌👌
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 19 ditë më parë
Jo Perla Sheqeri gruja eshte rreze dielli e ngjyra ylberi ti rendesin nese ja dine ashtu si je ne zemer i hyne.Nuk ka grua te keq po ne dashuri s duhet ber djallezi e leqe Gruja eshte ujevare po dijte mu sjell mire eshte me shume se ar nuk jetohet pa nektar! Poeti
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 10 ditë më parë
@Vjollca Dardhanjori Vjollca ky emer pom pushton shpirt e zemer te lutem me shkruaj messzh ne viber mikut tuaj qe per boten tuaj shume po vuaj.A bene t na tregoni mikja ime nga je dhe ne zemer tuaj a ka bere kush fole.Nese e kie edhe nje dhembe ne goje shpirti im teper i uritur kerkon me ty te hyne ne loje.Jam shume i pa fat mori mike ti tashme shpresat mi rrite.Deshte yne zote je e lire.Kujtimet me helme nga kjo kriminele vetem ti mundesh me mi fshire.Ka pese vite jam i lire.Vjollce une jam i pa varur prej kesaj bishe.Kam banesen timr ne F.Kosove.E mobiluar uje rryme plus ncemje qendrore e planit slloven moderne Vjollce.hymja me kod me qip ka lift kati i dyte me poetin te kenaqen zemra e qfare banese syte.te gjitha i kam ne banese Vjollce maqin e lamjes shport grigorifer dhom fjetje sallon kuzhine shpajze bsnjo terase.mrekulli per fatin tuaj te ri.Na shkruani ne viber 38344275672 respekt poeti.Mikja ime z Vjollce!!!8.5.2021
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori 10 ditë më parë
Po ju mbeshtes ato fjal te bukra dhe rrezatuese per femren , jam femer vet por ka edhe nga ato femra qe ta shkatrrojn jeten femijt dhe familjen pra femra ka rollin kryesor ne familje po qe gruja mire ke gjithe boten ne zemer dhe ne dore po pate fatin e keq me gru tka shkatrru cdo gje nket jet ,prandaj dhe teksti ka nje domethenie shume te bukur !!
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 19 ditë më parë
Bravoo,,, mire e ke thene , te lumte
Elsa Sula
Elsa Sula 20 ditë më parë
Pse nk nxjerrni nje keng burrat e mir dhe burrat e kqinj 🤨🤨
Galaxy Galaxys
Galaxy Galaxys 19 ditë më parë
ty te lumt goja dhe grun e keqe ja pafsha hasmit ne der se ja shef hajrin
Elsa Sula
Elsa Sula 20 ditë më parë
@Perlat Sheqeri bravo Perlat sheqeri te vlersoj shum 👍🏻
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 20 ditë më parë
Direkt n program e kemi
Davida Qarku
Davida Qarku 20 ditë më parë
O ty te kendoft zemra mor djal lum familja qe te ka ❤❤🙏🙏🏻❤❤
Ni Taa
Ni Taa 20 ditë më parë
Jeni mesu me ju nejt veq me Legena ne dor e stupcin kurr pa ja da tash lironi ketu Gluja Gluja
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 20 ditë më parë
BRAVO EVERTET TEKNOFT ZOMRA
Pal Ndreca
Pal Ndreca 20 ditë më parë
O ty te knofte e bardha zemer! Pasha zotin asht ma se e vertet!👍
Feka BBLL
Feka BBLL 16 ditë më parë
👌👍
Gjyste Prend
Gjyste Prend 16 ditë më parë
Te knofte zemra gjithmone zoti te ruajte me gjith famiglie jam nga lezhea rri ne itali te pershnes me gjith familie
Marie Prenga
Marie Prenga 17 ditë më parë
Bukur shummm!
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 18 ditë më parë
Po e vertet. Asht. Hahaha
Nora Lumaj
Nora Lumaj 20 ditë më parë
Bravo 👏🏻 e vertet 👍 ju lumt goja 😍😍 shum bukur e perkryer 😍😍😍😍
Nderim Visha
Nderim Visha 20 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali
Valon Deari
Valon Deari 20 ditë më parë
Jomor se skalin ende gru qè munt ta refe burin shqiptar
Nazife Sulollaraj
Nazife Sulollaraj 20 ditë më parë
Po burri keq ku shkoj 😉
gjergj gjini
gjergj gjini 8 ditë më parë
@Vjollca Dardhanjori ty ta pref zot mbar gjith jeten se ke fol dreit nje grua qe I perket nje burri duhet ti pershtatet seriozisht me gjihta mundesit qe ka se nuk jan burrat e ter me te mir se burri jot pa merak dhe as gruja e ati tjetrit nuk esht me emir se gruja jote pa merak per qfar deshiron esht me mir ti ralizosh me grun tende do jet me mir dhe me e arsyshe dhe gruja te njeiten gje duhet te bej me burr te vet do ishte me e sinqert dhe me e dashur sinrisht
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori 10 ditë më parë
U la me nje kove uje 😂😂
J M
J M 18 ditë më parë
Hahah hahah
klinton bekaj
klinton bekaj 18 ditë më parë
×××):e ka hanger ni👿
Rifat Kernaja
Rifat Kernaja 20 ditë më parë
suksese perlat shiqeri
Dukagjinasi Strellc
Dukagjinasi Strellc 20 ditë më parë
Te lumte Perlat Sheqeri keng qe tregon realitetin Respekt
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha 20 ditë më parë
Te kendoft zemra me ven e ke zoti te ruajt
zabit gjeta
zabit gjeta 19 ditë më parë
1234
Arjan D
Arjan D 20 ditë më parë
Te lume goja 👋👋
Gentjana Mitaj
Gentjana Mitaj 20 ditë më parë
Te lumt goja
G D
G D 20 ditë më parë
Te lumte goja,tu zgjate jeta.
Blendi Kelmendi
Blendi Kelmendi 20 ditë më parë
Zef Beka e ka 100 here ma t’mire ama edhe ti nuk je keq e goja t’lumt😉
kosov m.f
kosov m.f 9 ditë më parë
@Blendi Kelmendi ahahahhahah 🤪👌👌
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori 10 ditë më parë
Gjithejcili ka lezetin e vet kenga dhe teksti shume shume i bukur dhe e ka qa me at ze fantastik pastaj preferencat jan te ndryshme ,modest ne pergjigje te komentit ,suksese Dhe ju kendoft zemra gjithe jeten !!
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 20 ditë më parë
Sinqerisht te vleresoj. Respekt
Blendi Kelmendi
Blendi Kelmendi 20 ditë më parë
@Perlat Sheqeri Mos ma mer për te keq ama thjesht mendimi im rreth ksaj kënge se tjerat këng i ki super👏🏻👏🏻👏🏻 E rrespekt ndaj jush. B.K
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 20 ditë më parë
E respektoj mendimin tend
ed_ ghost1067
ed_ ghost1067 20 ditë më parë
Haaaaa ku ku qfar kange se vjerrsh pe thot
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 18 ditë më parë
@Perlat Sheqeri te lumt. Goja as topi sti lun fjalt 🙏
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 20 ditë më parë
Ja pra.Cfare te bejme. Kaq kam mundesi por ti mos u merzit,,ma ban Hallall
Celular Line
Celular Line 20 ditë më parë
hallall ta boft zoti por kenga fyellit esht 1 fare 👍👍👍👍
Mirjan Duraku
Mirjan Duraku 20 ditë më parë
😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏
Flower
Flower 20 ditë më parë
Keng super,lum kush kalon mir po grat e sodit jan te rralla,sot rrin me telefon ne dor
Ramazan Ceka
Ramazan Ceka 20 ditë më parë
Të këndoftë zemra! Ju lumtë të gjithë atyre që janë pjesë e kësaj kënge kaq të bukur!
Arton Shabani
Arton Shabani 20 ditë më parë
Gru te keqe nuk ka, üo shif burrat e sodit? Thujum qe se lypin do me pas nje qasi gruje tkeqe. Sdi pse spo del nje kengatare me knu te kunderten. Zani po te shkojka por kange jo bash e qellune.
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 20 ditë më parë
E respektoj edhe mendimin tend. Ku ka ma bukur se mendimi i lire
Age Biblekaj
Age Biblekaj 20 ditë më parë
Suksese 🍀🙏🏻
Estela Subashi
Estela Subashi 20 ditë më parë
te lumt goja na kenaqe i ke fjalet me ven
ioanna122
ioanna122 11 ditë më parë
Estela e mir esht edhe kjo fjala popullore Burrat nen hije lozin kuvendojne pika qe sju bie se nga grate rrojne Sot si burri dhe gruaja duhet te jen te mir te dy
S M
S M 20 ditë më parë
Te ne Shqiptaret me shume ka burra te kqinjë se gra te kqinja.
Zade Kadrija
Zade Kadrija 20 ditë më parë
Nuk asht evertet se edhe unjam Femer po duhet mefol ralitetin na femnat ekosoves ikena Burrat matemir sena femrat Mashum kena tedrejta na femrat se burrat eju lutem duhet nji gjuh teperbashkt se kute krijajsh familje duhet mepas respekt tenjani tjetrit drejtat duhet mipas tebarabarta julutem
Hasani Tr
Hasani Tr 20 ditë më parë
Ashti eshte fjale shume te verteta tropoka nga bergeni i norvegjise
Mimi Mimi
Mimi Mimi 20 ditë më parë
Sa te bukra kta fjal grun e mir kush e ka sot ka bekim prej t'madhit zot gruja keqe me ra per his ka met da me ropt e shpis
Perlat Sheqeri - Interneti (Official Video 4K)
02:45
Perlat Sheqeri
Shikime 964 mijë
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,8 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3,6 mln
Rifat Berisha - Lokja me dy fëmijë
07:42
Rifat Berisha - Official
Shikime 231 mijë
Shqipri Kelmendi - Gruja e mire (Official Video HD)
02:48
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Maj 2021
1:46:50
Zef Nika - Çe ka zane plakun dashnia | Treva 2021
03:26
Produksioni Treva
Shikime 395 mijë
Shyhrete Behluli & Mahmut Ferati- PO JO
03:01
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,8 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3,6 mln
Rich Bride vs Broke Bride /  Funny and Awkward Moments
12:25
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 9 mln
Pick A Cup
0:23
MrBeast Shorts
Shikime 1,8 mln
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 64. Bölüm (Final) Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 2,7 mln