Pas pak Stop ne Tv Klan me Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj (5 Maj 2021)

  Shikime 2,867

RTV KLAN

Muaj më parë

| Një format satiro-investigativ nga \u0026 .

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 82 mln
Tion Wayne - Wow [Music Video] | GRM Daily
2:56
Tek Une 26112016 - Gentian Zenelaj
26:12
In Tv Albania
Shikime 20 mijë
Murrizi ironizon deklaratat e Metes
18:29
RTV KLAN
Shikime 155 mijë
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 82 mln
Tion Wayne - Wow [Music Video] | GRM Daily
2:56
Mandi - Panda
3:17
Mandi Mustafa Production
Shikime 517 mijë
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Monkey Music
Shikime 995 mijë
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 82 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 165 mln