Pas kërcënimeve Elvisi publikon mesazhet me Antonelën dhe Sindin: Me falni që po i nxjerr

  Shikime 244,586

RTV Ora

Muaj më parë
Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
Emma Emma
Emma Emma Muaj më parë
Tregon ca sms qe ne nk lexojmë dot ,pirdh se ka lirohesh ervis
Mary K
Mary K Muaj më parë
Ky eshtë si gore ! Po mjaft o njeri , je irrelevant
Toni Toni
Toni Toni Muaj më parë
Kte moderatoren mu ne mes te intervistes e kisha qi rendshem 😂
Vi G
Vi G Muaj më parë
Kjo prezantuesja duket sikur po prezanton filma porno ...Duket qe vetem medjen per te qire e ka ...
Daily Things
Daily Things Muaj më parë
Qija ropt ca behet ne kete bote
asnjeher jo
asnjeher jo Muaj më parë
SA Kar paske ngren moj zonjushe je ber si qen
A. Sadiki
A. Sadiki Muaj më parë
Mjele kte lopen . Keep up
Florenco Martini
Florenco Martini Muaj më parë
Ky a ropcim cun
Unknown Disaster
Unknown Disaster Muaj më parë
Po ne nuk lexuam gje!
Dardania Sacra - Kosova
Dardania Sacra - Kosova Muaj më parë
Mbet dhe ky tu bo disaa me qe ja hoqen bothen prej Programit.
marieta marieta
marieta marieta Muaj më parë
Kta nuk jane meshkuj por jane palavira mjer kush bie ne kta lloj meshkujsh
Jeti Llatini
Jeti Llatini Muaj më parë
Po slexova xha mor mut pse se ban zoom ne kto
Tomi Vlora
Tomi Vlora Muaj më parë
Ti mir qe je kurioze po je dhe kare
GD Kaci
GD Kaci Muaj më parë
Jeni që jeni,nuk i fusni 1 të qime aty?
Himena Grasies
Himena Grasies Muaj më parë
Nuk e di pse sdoli sindi me kete se shume te mire jane te dy vetem ky e respektonte dhe e meriton sindin
Lum Berisha
Lum Berisha Muaj më parë
Gazetare me kot skam pa kurr shum acaruse 🥵
Himena Grasies
Himena Grasies Muaj më parë
Na cate koket ju mese moshat qe ofendoni sindin
Mina Anim
Mina Anim Muaj më parë
Je shum i mir Elvis
Lume Lajçi
Lume Lajçi Muaj më parë
Sa e neveritshme kjo moderatorja, e folmja e saj teper katastrof !
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi Muaj më parë
🤗🤗
Leonard Brasha
Leonard Brasha Muaj më parë
Shum mir ja bere kurves antonela, ajo do plumbin o shoku
beyond infinity
beyond infinity Muaj më parë
Ju mendoni se njerezit kane nga nje mikroskop ne xhep?
Daily Things
Daily Things Muaj më parë
🙃🙃🙃🙃🙃
Unknown Disaster
Unknown Disaster Muaj më parë
😂😂😂😂
Sabrije Hurdha
Sabrije Hurdha Muaj më parë
ik
Isnije Ziberi Nuredini
Isnije Ziberi Nuredini Muaj më parë
Q ene sp
Marjan semema
Marjan semema Muaj më parë
Ky cfar bukurie.
Geneva Ch
Geneva Ch Muaj më parë
Pill mashkull burrat si bejn kto veprime vetem nji mashkull i utet qe per pak shet dhe bythen 🖕
K L
K L Muaj më parë
Me antipatiku aty...
Naim Zajmi
Naim Zajmi Muaj më parë
ESTER ME FTO DHE MUA, TE BETOHEM DO VI ME 5 VIAGRA NE XHEP!!!
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 Muaj më parë
🤪🤪
astritiable
astritiable Muaj më parë
Ik mor mut 💩💩💩💩💩🤮🤮
Genève Suisse
Genève Suisse Muaj më parë
*Vetem gazetare nuk je moj fycke,as nga veshja,as nga e folura.Mjere kush ka ngel ne ate vend plera te pa shkolluara,te pa moralshme !*
Lumturi Meko
Lumturi Meko Muaj më parë
Ik or Loco se nuke je aji qe je por ai qe do te jeshe dhe e tregove qe me litarin dhe deri tek bla bla blat dere me dere. Vazhdo fole se e beson qe je "inteligjent"dhe I "ditur". Cfare eshte keshtu me keta djem mor aman ?? Pa pike bureri
Agji Bajrami
Agji Bajrami Muaj më parë
kjo don 30 cm ta shnoshin nje her e mir
the world
the world Muaj më parë
🤮🤮
Besmir Misimi
Besmir Misimi Muaj më parë
Kjo si me be seks folen moderatorja
klodian rrasaj
klodian rrasaj Muaj më parë
Loko je kan king ne at program
Myzejen Radoniqi
Myzejen Radoniqi Muaj më parë
Ti dha duart sindi se ajo thote jam per ty dhe ta ben m.....
Myzejen Radoniqi
Myzejen Radoniqi Muaj më parë
O loko po nuk je burree qe merr me femer
italia
italia Muaj më parë
Sa mashkull i ulet vetem burra sjane ato qe meren me nje femer
Bruna Malaj
Bruna Malaj Muaj më parë
Po ti mi goc per intervista I fton meshkujt apo per ti Josh
Sweet Gulsim❤
Sweet Gulsim❤ Muaj më parë
Me ben supcrajt ta kthej
Sweet Gulsim❤
Sweet Gulsim❤ Muaj më parë
@Majlinda Serdari me ben supcrajt ta kthej
five stars
five stars Muaj më parë
Për të 2tën
Majlinda Serdari
Majlinda Serdari Muaj më parë
👌
frenki h
frenki h Muaj më parë
Publiku ta shohi un sdua te di gje Nderkoh prp kjo “ ja ta shof dhe un “ ... madama e parisit 😂
Ilajda Loka
Ilajda Loka Muaj më parë
Hahaha dhe un qe sa doja ta them .... bammm e lexova kete koment😂
GAMING Tv
GAMING Tv Muaj më parë
Ueeee edisha qe dikush do ta thoshte ktu ke komentet🤣🤣🤣
ela ela
ela ela Muaj më parë
Oh HUND DERE MOS U PERDRIDH SE NA APE BARKUN FOJA TA SHIFJA PREJ ELVISI T PO SA TE SHOF TY ME ACARON NERVAT ORDINERE FEMER CAR KUJTON TI SE SHOFIN EMISION PER CICAT DHE SHALET SI LOP PER TY IDJOTE TI I LARGON SHIKUSET VETEM MANJAKET TE SHOFIN TY KAN IK ATO KOHERA QE JAN MESHKUJT TE URITUR PER FEMRA SE DOT NJE KLICK GJITHE FEMRAT E BOTES SI TI DUSH JO TI NA DEL ATY TREGO NOI TALENT JO PERDRIFHESH SIKUR E KE JNE GOJE K...N ER FEMER
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 Muaj më parë
😅😅😅
Apollo Beats
Apollo Beats Muaj më parë
Ik e cun bythqir
anonim for life
anonim for life Muaj më parë
Akoma gjall jan kta tperputhen i kisha harru🤮
Arenc Habilaj
Arenc Habilaj Muaj më parë
Ky eshte njeriu me vari karin qe la shqiperia
b b
b b Muaj më parë
Po ca merreni me KET Legen..!!!
simona
simona Muaj më parë
Aman nga e keni gjet kete fwmee koti pa pik lidhje eshte pa pik lidhje flet🙄🙄🙄
Klement Mecaj
Klement Mecaj Muaj më parë
@simona moj e di ti qe kto punojne shume dhe skane kohe as per te dashur apo lidhje 🤗🤗🤗ku e dine ne qe nuk eshte per te gjujt aty
simona
simona Muaj më parë
@Klement Mecaj nuk du gjo vlla jo po ajo po flet sikur i ka 🐍🐍 ajo eshte per pyetyr personi e ftuar jo per ta eksituar eshte ne pun aty ska dal me gjyjt
Klement Mecaj
Klement Mecaj Muaj më parë
Kjo ester???po ca thua pzz ajo ashte super shume e drejtperdrejte e bukur eshte ...ca do me ti
all you
all you Muaj më parë
si esht ky elvisi si buk me vete
Majlinda Serdari
Majlinda Serdari Muaj më parë
Kjo moderatore e linjes 0900?
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj Muaj më parë
Sa ordinere eshte .E zgjat ate Zanoren pooo ohh ufff zot i madh kush te ka thene qe presanton bukur se dukesh si ato prostitutat qe duan klient edhe flasin gjithe afsh.Mbulohu se sle cope trupi pa nxjerr.Elvisi cte them per te eshte bere si plaku i lagjes qe merret me llafe grash gomarr
Sefer Knap
Sefer Knap Muaj më parë
Kjoka probblem shum te madh kjo qan ne seks e mat me metr
Vana Sulova
Vana Sulova Muaj më parë
Kjo ka ik ti hy nsy ....... elvisit apo ti mari intervist ???!!!🤔🤔🤔🤨🤨🤨🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Giovanna Joey
Giovanna Joey Muaj më parë
Hwhhahahaa as ftyr per pornostare s paska 😂🤣
A.
A. Muaj më parë
kjo pse flet sikur e ka ne bythe ?
Samir Fejzulla
Samir Fejzulla Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣
Manjola Kallushi
Manjola Kallushi Muaj më parë
Hahahahaha
Isli Endi
Isli Endi Muaj më parë
E ka shum eksitus
Tirona blu
Tirona blu Muaj më parë
@Durres Durres Ahahahha vdiqa me lott
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣
baba gangdella
baba gangdella Muaj më parë
Like kush e njeh elvisin pi perputhen
MM Di
MM Di Muaj më parë
Sa kurve kjo gazetarja si pornostar ben shum eksitohet
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln
Çukur'un muhteşem final galası!
31:11
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
4:10
ROBI PLAKET KUR DON VET - Milaim Zeka & Ana Rustemi (Episodi i plote)
1:01:05
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln
Çukur'un muhteşem final galası!
31:11
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
4:10
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Monkey Music
Shikime 995 mijë
Ice cream with mustard challenge🤮 #shorts
0:26
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,4 mln
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 143 mijë
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
4:10