Pas 8 muajsh në program Mevlani deklarohet, Ledjana ia kthen njësoj - Përputhen, 30 Mars 2021

  Shikime 1,430,121

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Natasha Gjurra
Natasha Gjurra 7 ditë më parë
L💝M
Natasha Gjurra
Natasha Gjurra 7 ditë më parë
SA TE MIR
Kostas Bmx
Kostas Bmx 9 ditë më parë
Jni musi ylle ⭐⭐💗👩‍❤️‍💋‍👨👍👏💋💛🥰
Sokol Proko
Sokol Proko 13 ditë më parë
Kristina zo 77899 9000099000000
Adi Kadiu
Adi Kadiu 13 ditë më parë
❤🍎
Rifat Kaziu
Rifat Kaziu 17 ditë më parë
Bravo Mevlan dhe Ledjana jeni me te miret
Luk Feshioon Luk Feshioon
Luk Feshioon Luk Feshioon 19 ditë më parë
Mevlan edhe unë jam efto Jam edhe timida .
Mine Xuxi
Mine Xuxi 20 ditë më parë
jehlelqhdlkjlwleswddlkleqqdkel
Qazim Bryli
Qazim Bryli 23 ditë më parë
Me vjen shummkeq per mevlanin. E meriton nje njeri shum ma te mir se ledijanen
flyxmood
flyxmood 23 ditë më parë
❤️😘
Maria Kwstou
Maria Kwstou 26 ditë më parë
Pas 8 musjshe ne skenë Mevlani mer lopen e rraces
my music Rozita
my music Rozita 26 ditë më parë
Mua me pelqejn kta te 2..❤️.ishalla nuk bejn kot dhe kta...
Aria Xhemo
Aria Xhemo 27 ditë më parë
Do tja shtremberoj fytyren ketij alexandros me keq se c’ka nofull zberthyer,ata flasin sqarohen ai e zgjat suratin si fox 🦊
Amg Situation
Amg Situation 28 ditë më parë
O mevlan me vjen keq por nese hyn ne lidhje me ket goc apo mendon te kesh nje jet te ter lere te them me koh para se ti bjesh pishman nuk esht kjo goca per ty aty nese nje lidhe fillon e pa sigurt sikur esht goca per bes edhe ka per te perfunu ashtu ne hidherim te merrshem.
Emine Dakaj
Emine Dakaj 29 ditë më parë
Pas 8 muajsh kur behet viti rii😆😆😆😂😂😂😂
Tori Ziu
Tori Ziu Muaj më parë
Jeni si ylle te dy bravo 👏👏👏👏
Marjana Prenga
Marjana Prenga Muaj më parë
Sa të mirë Mevlani dhe Lediana 😍
Genti Dini
Genti Dini Muaj më parë
Largoje ate antonelen per aty se nuk gje burr ajo me duket si nepker tinxare sa I inat qe ka tani ajo per ledijanes bravo mevli
xhuliana zrl
xhuliana zrl Muaj më parë
Me bone mamin tim te shkret tu thon shyqyr o mevlo mami im qe osht nga kavaja osh rrit ne kavaje qy e vogel, e ka shume inat antonelen vdes per ty e ledjanen thote qe ju do dilni çifti perfekt ne perputhen vetem per ju e shikon perputhen
Olimbi Dorri
Olimbi Dorri Muaj më parë
Mevlan shkon shume me Ledjanen!!
Oliver Julia
Oliver Julia Muaj më parë
O zot sa qef i kam jeni shum te mir
Sefer Knap
Sefer Knap Muaj më parë
Ooooosajmo ty eke humb rugn flet pa lidhje MEVLANI&LEDJANA I KAN BASHKU ZEMRAT PREJ TE PARIT TAKIM JAN TE DASHURUEM 100%.
Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo Muaj më parë
Epo mjaft u morret me kete pjese me ke do jetojne sepse eshte heret por duke u njofur and dashuruar edhe femra ka arsyetim po te jete bashkejetimi I rendesishem per djalin po ta duash me gjithe shpirt kjo vjen naturaisht seshte nje gje qe te behet uzenzhove.
meli dautllari
meli dautllari Muaj më parë
Bravo Mevlan familja eshte familje bravo
Musa Musa06
Musa Musa06 Muaj më parë
Cifti me i bukur, me i sinqert, me i lumtur qe kam pare ne perputhen. Jan nje cift qe e kam shume qejf. Shpres
Aria Xhemo
Aria Xhemo Muaj më parë
arjan do vdes sepse Ledjana tha do te marim ty si te trete por vertet ketyre juridikisht do i duhet dikush si Aristela background.Kjo e bukur edhe me gjithe respectin qe kam krijuar per ty tani I ben punet vet po vet per vet sepse sdo te vije mamaja nga resheni te ti laje shtesat,sepse nevkushtet e tanishme eshte gjynah per vajzen shqiptare te mos jet active ne punet e shtepise,nenave tona u duhshe te mblidhnin uje,te lanin me duar te mblidhnin shkarpa te benin zjarr edhe prape nuk kundershtonin por me durim edhe vleresim mbijetuan, prandaj edukimi nuk eshte sakrifice.megjithate ti akoma je vetem 23 vjece njeriu nuk nxitohet sa te rroje do mesoj.
Monika Hoxhaj
Monika Hoxhaj Muaj më parë
do me pelqente qe te rrinin bashke te dy mevlani dhe lediana ne program jo vec e vec se e meritojn
Gentiana Basha
Gentiana Basha Muaj më parë
Oh zot antonela nuk durohet dot njeriu me fallco qe kam pa ndonjeher🤮🤮🤮🤮
Die Fussball Broß
Die Fussball Broß Muaj më parë
Allahu ju rujt🧿⭐️⭐️❤️❤️💎💎🤲🤲
Greta Lepuri
Greta Lepuri Muaj më parë
Sa e shemtuar Antonela si plakushe.Sara Jasmina sa te urryeshme plehra
Aria Xhemo
Aria Xhemo Muaj më parë
Epo jeta bashkeshortore nuk eshte gjithmone candy and dhurata ka edhe sfida qe duhen te perballohen si cift, gruaja e mire i qendron burrit prane edhe e mbeshtet me inkurajim, edhe dedikim,nenat tona vepruan ne kete menyre ne kohen e fukarallekut te komunizmit pse sepse me arsyetim edhe llogjik nuk i kerkuan zgjedhjeve te tyre te parritshmen sic po ndodh me rinine e sotshme dua kete ate prej djemve ,mese doni nje jete perrallore punoni edhe ju nga dy pune edhe plotesojani vetes deshirat,do thuash rrit femijet femra I sjell ne jete eshte obligim prinderor tij rritesh edhe edukosh femijet nuk duhet ta lejoje ti kujoje bashkeshortit femijet,edhe nje gje gruaja mendjelehte e ben burrin xheloz.
Sonila Zaimi
Sonila Zaimi Muaj më parë
Çdo Mevlan me këtë kjo vërtet është dukur por sesht për ty
babe 83
babe 83 Muaj më parë
Ju lutem kameramaneve te mos e inkuadrojme me nga kaq afer Ledianen...Per nje moment mendova ishte Linda Rei....Tmerr 20vjecare dhe i mbyti botox-i.
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi Muaj më parë
Yllaaaaaate dyyyyyyyyyy
Sefer Knap
Sefer Knap Muaj më parë
Bukuri zoti u bekoft
Albana Berisha
Albana Berisha Muaj më parë
Mevlani shkon me Antonelen
Saida Gohan
Saida Gohan Muaj më parë
Shperndani llokumet tani😂
Sandra Bizi
Sandra Bizi Muaj më parë
O mevlan po gabon se ledjana eshte tersisht fallco, mos se po gabon ti ske jet te mir sdotkesh se nuk do te shkon sesht per ty ledjana!!! Dy dit skisha mujt ne kalu me ty ledjana je tipik arrogante xheloze, Mevlani duket shum i pa lumtur goja i flet por zemra jo!!!
Hava Buzra
Hava Buzra Muaj më parë
Pershendetje ! Na shkruani diçka ,ndonjë foto të çastit ,se na mori malli ,nuk i shohim ato shpifësira ! Bëhemi merak dhe ne si fansa!
alban pllana
alban pllana Muaj më parë
a e keni vrejt julin qysh i tregon antoneles mi rregullu fustanin . legend esjt juli
Kejsi Majushi
Kejsi Majushi Muaj më parë
Nuk na iken princesha e rreshenit ledjana ne kavaj
kiara Bajrami
kiara Bajrami Muaj më parë
shum e poshter oj lediannnn je pashpyrt....mevlani viq...ja ka quru zoti syt
Vllaznim Kryeziu
Vllaznim Kryeziu Muaj më parë
Shum mir qe edha Mevlani Deklaraten me Ledianen ❤️👍🤗🌹
Alban Strakosha
Alban Strakosha Muaj më parë
Familja e para 🙏❤
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj Muaj më parë
Po ca konkurentesh te poshter sa inat kane po ju mos ja vini veshin vazhdoni sic jeni nisur ne rrugen e perbashket
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj Muaj më parë
Po ti jul pse je prish ashtu 😅🥰e ke be fytyren si qesharak
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj Muaj më parë
Jeni cifti me i bukur .❤️🥰
8087 Minka
8087 Minka Muaj më parë
Aman sa fallco
Mateo Sharku
Mateo Sharku Muaj më parë
Kush esh per mevlanin dhe ledjana like
seki Cc
seki Cc Muaj më parë
antonela motren ngoj
Denis Mukaj
Denis Mukaj Muaj më parë
Shumë të bukur
Astrit Cela
Astrit Cela Muaj më parë
LUMË ATA PRINDËR QË TË TY SI DJALË BRAVO DHE ME LEDJANËN
Visar Kalludra
Visar Kalludra Muaj më parë
Valla Mevlani ma i mire se Ledjana ju uroj mirekuptim dhe lumturi dyte
Anxhela Curri
Anxhela Curri Muaj më parë
O ledjana torrollake, po ca te duket vetja ty mi qe ne Kavaje nuk shkonke?!
marieta murcaj
marieta murcaj Muaj më parë
l
Astrit Cela
Astrit Cela Muaj më parë
BRAVO RESPEKTI NDAJ PRINDËRVE TË TU FRYMËZOVE DHE RININ SHQIPTARE
rina bajrami
rina bajrami Muaj më parë
Lediana ti nuk shkon me Mevlanin as pak
hortensia #
hortensia # Muaj më parë
Bravo Arjan Nje marrveshje juridike eshte pike ndjenje ska!
Aldorjan Dhima
Aldorjan Dhima Muaj më parë
Bravooo mevlan. Mos i hudh prinderit per nuset
Vasilis Vasilis
Vasilis Vasilis Muaj më parë
Qifti Mevlani -Lediana u be si virusi te gjith duam te ik ca me shpejt por tashi jemi msu me ta e sna rrihet .olsa me laboratorin e saj qfar te them me shum
Rand Sesi
Rand Sesi Muaj më parë
O antonela taksirat tani futu mes andit dhe jasmines se mevlanin nuk e ndave sot nga ledjana huahauabab
Paul L
Paul L Muaj më parë
Tani ska lezet po iku mevlani
Fitim Xhaferi
Fitim Xhaferi Muaj më parë
Kombinim fantastisch Trenerka me Jakne te Likures
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj Muaj më parë
E shyqyr se menduam se do na ngelje ne der more Mevlan 🙈🙈
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Muaj më parë
Ariani idiot pse gjith kundet ledianes maemira esht maedrejta
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Muaj më parë
Shum edrejt lediana veq seke hy nediten epar ne emision kan kqyr met hanger krejt lediana
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Muaj më parë
Saemir je lediana loqk
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Muaj më parë
Lediana samir flokt ekapura poja mer bukurin antoneles plakes
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Muaj më parë
Ariani shum ikeq mas antoneles qka poban shtriga gjith ne mbrojtje
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Muaj më parë
Ledushe yll bote mos podon mira pika ne hun selikones antoneles qysh po kqyr shtriga dyt iplaqin pla s antonela gjith ashtu dhe eri
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Muaj më parë
Jeten janxine antonela ledianes kryt tan ehangsh tije tea edyt antonela pjka te raft
marsel mehmetllari
marsel mehmetllari Muaj më parë
Shifeni Julin gjigand si i thot Antoneles😂😂 mbuloji ballkonet 😂😂
Semir Xhferaj
Semir Xhferaj Muaj më parë
Te blloku i Mevlanit do gjeni si te perdorni Açai one dhe tekste kengesh nderkohe qe Ledjana imagjinon gjera te cmendura hahahahaha
Miranda Murati
Miranda Murati Muaj më parë
Hahaha si andi me tean
Erida Dervishi
Erida Dervishi Muaj më parë
Perpufhen e dates 1 prillit
Ajo vajza
Ajo vajza Muaj më parë
E pate Julin si ja beri me shenje Antoneles😤
Noizy Mustafai
Noizy Mustafai Muaj më parë
Bravo mevlan shum bukur 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Ard Gjoni
Ard Gjoni Muaj më parë
O Mevlan,ta gëzosh Linda Rein....ajo është si tranvestit o vëlla...çpate ti gjithë ai çun.....pupupupuuuu gjynof pz
missymarsi red
missymarsi red Muaj më parë
O sa bukur cifti.gay.👏👏👏😂
Drita Toska
Drita Toska Muaj më parë
Bravoooooo mevlan👍🤣
Ubejd mustafa
Ubejd mustafa Muaj më parë
Ore kjo freez a eshte me alkohol
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Lediana e bukur si kur zana 🔥🔥🔥🔥❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍💖💖💖💖💖😘😘😘😘💫💫💫💫🔥🔥🔥🥰🥰🥰❤❤❤❤❤mevlan +lediana = lidhje pa show aty brenda po per dashurin qe doni vertet ishalla esht lidhje vertet dhe jo per showun e Olsamuhametit aty brenda sena i shpif fareeeee
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Jasmina dhe antonela mos flisni fare ju aty se jeni dy fytyra te shpifura aty brenda emision dy buce femra kur keni ju goj te flisni aty brenda yyyyyyyyyyyt shpifsira femra dyja bashk
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Kjo lediana esht kare nga mendja nga trut more aty brenda i mer gjerat me te qeshura dhe i thot mevlanit o trape fmr Injorante fmr qe nuk di ca po flet aty takim dhe sdudio ik moj budalle femer
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Foli ky tani riniani fallco me keq se femrat aty qe iken me antonelen bucen neper otele tiranes yyyyyyyyyyyt vl cun
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT Muaj më parë
Jo mor po do ti hedhim ne rrug se erdhi nusja dhe zbejne me prinderit ne jemi ber evropian qe ktu ku jetoj une sdua as leket e pasurine e ktyre se jetojne prinderit e shkrete si ata qent e braktisur jetoj jasht as natale e as vit te ri femijet nuk vijne te festojne me prinderit pikerisht te burrit flas se te grave behen llosha si thot gruja bejne jane dy pleq qe i kane lene nje qytet djemve dhe gjithmone vetem si sheh nje dreke me henger te gjithe bashkshof kta dy qyqe qe as nuk hane dhe kane nje trishtim ne syte e tyre qe te vjen te qash duani prinderit respektoini sa ti keni gjalle mos degjoni hoxhen e nates per prinderit o milet thirrini mendjes o djem
snake blox
snake blox Muaj më parë
Mevlan Ledjana do te formoje trekendesh perseri me ty sa ti dali i dashuri nga burgu ki kujdes Mevlan kjo do te bej fame edhe pare okkkk
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Lediana thuje troc aty moj budalle femer edon mevlanin apo edo per show aty brenda per Olsamuhameti se kjo iben kto skenaret vec per show aty na cate trapin aty brenda gjith sa jeni yyyyyyyyyyyt emision vrkn prz lat nam yyyyyyyyyyyt tyrylyt
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Po kjo esht budalle fmr apo me duket mu ca po thua moj o trape o budalle fmr qeje jo kshu apo ashtu jo tduuuuuu apo ste duuuuuuuuu ca po thua moj budalle femer yyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyy vl
Arta Prendi
Arta Prendi Muaj më parë
Kto jane per njeri tjetrin e kam kuptuar qysh ne fillim 💥💥💫💫❣❣❤❤😘😘👑👑
hortensia #
hortensia # Muaj më parë
Bravo Rinian Lediana dukej e terhequr nga sfida. Tani ecen vetem sipas planit se ndjenje ska. Pls kemi qen tgjithe ne ato kushte kur se shef dike si partnerin e jetes ben të veshtiren. Ta donte ajo Mevlon do i hapeshin syte e mbylleshin veshet ...Edhe nese dalin bashke nuk do zgjas shume . Me vjen keq per Mevlanin
A
A Muaj më parë
EPA ftyr je moj Antonela pa pik marifeti mir ta Beri Mevlanin qe e zgjolli Ledianen de Ti nuk e meriton Mevlanin
Dava May
Dava May Muaj më parë
Ledjana gabim eke ata jane prindrite etu vertet mendou ke kohe mu mendue
Klodjan Sina
Klodjan Sina Muaj më parë
sindi esht si shtriga te borbardha sa ka mungu ajo ka shku emisjoni per qef 😂😂😂😂😂
Neslihan Atagul
Neslihan Atagul Muaj më parë
Lediianaa
Florida Mancelli
Florida Mancelli Muaj më parë
Me pelqen shume ledjana dhe mevlani qe u deklaruan per njeri tjeterin ,ndoshta behen per njeri tjetrin gjithmon .
Denisa Dermala
Denisa Dermala Muaj më parë
Plass oj Antonela 😂😂😂
Esma Zaimi
Esma Zaimi Muaj më parë
Sikure jane komshije ase perqafime kure takohen
Bledi Garo
Bledi Garo Muaj më parë
Mevlano je bo si gaxho,xhakovento philipp plein,tutat nike,atletet adidass..i ke qr
Ema Ema
Ema Ema Muaj më parë
Oo po te mir jeni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,5 mln
Merita Burrniku - Kjo Shami
3:08
Produksioni XIMI
Shikime 122 mijë
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,5 mln
Merita Burrniku - Kjo Shami
3:08
Produksioni XIMI
Shikime 122 mijë
Mucize Doktor 61. Bölüm
2:3:31
Mucize Doktor
Shikime 505 mijë
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln