Paça e Iftarit në ditën e parë të Agjërimit 🥰🥰🥰🤲🤲🤲

  Shikime 105,942

Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

Muaj më parë

Përbërësit:
1 vezë
3 lug të gj. miell
5 lugë të gj. kos
1 thelb hudhre
600 ml. lëng pule
1 lugë e kafes krip
1 lugë e kafes gjalp
1 lugë e kafes biber i kuq
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton.
Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju faleminderit
Na ndiqni edhe në:
Instagram: kuzhina_ealbes
Facebook: kuzhinaealbes
Twitter : HomemadeRecip

Subscribe us: goo.gl/dK8HDv
Për të na ndjekur me recetat e rradhës.
For to follow us with our newest recipe.

And if you like our video recipes Like, Share and Subscribe :)

Ju faleminderit që na ndiqni.
Thank you for following us.

Komente
ermina ismaili
ermina ismaili 21 ditë më parë
A mundet hudra plhur ?
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 20 ditë më parë
po ben
Nada kola
Nada kola 29 ditë më parë
Muaj te mbar te ramazanit ,me falni si e ka emrin kjo pjat se nuk e njoh besoj se esht e huaj jo shqiptare
hatixhe kadriu
hatixhe kadriu 29 ditë më parë
A mundet ne vend te lengut te pules ta bejm me uje
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 29 ditë më parë
po mundet
Fatime Lemnushi
Fatime Lemnushi Muaj më parë
Te lumshin duart
Lili Nakuci
Lili Nakuci Muaj më parë
Te lumshin durt
Zuhre Lilai
Zuhre Lilai Muaj më parë
Pa uftil sirke nuk bohet paca.sepre mundit ti vendoni copa mis ve me uyti mis kucit sum bukur bohet .super kini bo.
Qerime Zerka
Qerime Zerka Muaj më parë
Te lumshin duart zemer
Tuana Ukalli
Tuana Ukalli Muaj më parë
Nëse ka mundësi të tregoni pjatat e paqës ku i keni marë ?
sweet girl
sweet girl Muaj më parë
Ju boft mir agjerim te leht ku munt ti gjem kto tavat e dheut
vanesa
vanesa Muaj më parë
@sweet girl i gjen ne interekx etc viva fresh nese jeton kosov ti
sweet girl
sweet girl Muaj më parë
@Homemade Recipes / Kuzhina e Albës skam instagram as fb
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Muaj më parë
me shkruaj ne instagram
Lumturie Barjami
Lumturie Barjami Muaj më parë
muaj te mbar te ramazanit zoti te na i pranoj lutjet lumturi dhe begat ne te gjitha familje🙏🙏
007 007
007 007 Muaj më parë
a ben me leng mishi
Fatime Lemnushi
Fatime Lemnushi Muaj më parë
Te lumshin duart
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Muaj më parë
po ben
Ajshe M
Ajshe M Muaj më parë
Te lumshin duart shum mir per ramazan
Ramadan Zekiri
Ramadan Zekiri Muaj më parë
🤗
Hakije Dzeladini
Hakije Dzeladini Muaj më parë
Urime muaji shejtë i Ramazanit zoti naj pranoft lutjet te lumshin duart Dashamire dota gatuaj se e pelqej shum 👏👌💜💙❤
Brawl X
Brawl X Muaj më parë
E bej per gijt nate ramazan 🤩🤤
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi Muaj më parë
🤗👍👌👏👏
Farah Alxaslı
Farah Alxaslı Muaj më parë
Bu nə yeməydi? Quymaqdı?
Brawl X
Brawl X Muaj më parë
Bu ozellikle Ramazan ayinda yapilan kalin kivamli bi corba gibi meze... cok cook lezzetli mutlaka deneyin..
Emi Ago
Emi Ago Muaj më parë
Çorba çok güzel bir yemek 😊
Eriola Qefalija
Eriola Qefalija Muaj më parë
👏👏
Shefije Veseli
Shefije Veseli Muaj më parë
👍👌
Djemile Shahini
Djemile Shahini Muaj më parë
A ka mundsi sasin per dy persona se nuk me del mir ...
vanesa
vanesa Muaj më parë
@Homemade Recipes / Kuzhina e Albës e per 4 persona sa duhet zemer
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Muaj më parë
300 ml. leng pule, 2 luge te gj kos , 1 luge e gjysem e gj me miell , 1 vezë dhe pak hudher
Paçë E Ramazanit Recet E Vjeter iftara Özel Paça Tarifi
04:32
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 5 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 43. Bölüm (FİNAL)
2:1:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,3 mln
Supa e Ramazanit 🤩
02:36
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 32 mijë
Menya 2 e Iftarit 🤗☑️
10:01
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 288 mijë
Ëmbëlsirë me Krem Karamel , Ëmbëlsirë e Shpejtë që Mahnit me Shijen ❤️💕
08:02
Darka që ka Arritur Miliona Shikues !!!
04:46
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 599 mijë
Sekreti i Revanisë tradicionale të shqiperisë së mesme
10:18
Gatimet e Shqiperise se mesme
Shikime 476 mijë
Sekreti i Brumit Perfekt 👌, për BYREK dhe MANTIJA me një Tepsi 🥰
09:17
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 386 mijë
Menya 1 e Iftarit 🤗☑️
10:46
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 360 mijë
Byreku i Butë, ku qëndron Sekreti !!!
10:01
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 1 mln
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 5 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 43. Bölüm (FİNAL)
2:1:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,3 mln
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
2:18
DJ Gimi-O
Shikime 1,5 mln
SIDEMEN $10,000 vs $100 MUKBANG
1:21:28
Sidemen
Shikime 4,6 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3,6 mln
Ylli Baka - Detet Blu (Official Video 4K)
3:22
ArkivaShqip
Shikime 115 mijë